Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

anta
26. lis 2010

Ne nejezdím, poklízela jsem, víš? Nene, jakmile Honzík usne, tak hned jedu domů, přece s ním nebudu jezdit dalších 45 minut v té zimě. Zaparkuji ho v pokojíku a prdím na něj. Díky za ten vtip, bohužel, je to pravda 😀 😀 😀

many
26. lis 2010

tak ještě jste nevyrazili jo 🙂
Ladík je už vzhůru, tak se dáme do pokojíku, jo jsme se tě chtěla zeptat jak večer vůbec usíná, to už usne v poho sám ?

many
26. lis 2010

kde jste kdo 😉
tak mně honí chutě 🙂 tak jsem se rozhodla, že upeču jablečný perník 🙂 čekám až dorazí tatin, skočí do sklepa pro pár jablíček a dám se do něj 🙂 Ladík bude práskat ušima 😀 no a večer budeme zase samotinkaní, tatin má zábavku, tak uvidíme jestli vydržíme u bedny, u netu nebo půjdeme zase chrupkat

many
26. lis 2010

kde jste kdo 😉
tak mě honí chutě 🙂 tak jsem se rozhodla, že upeču jablečný perník 🙂 čekám až dorazí tatin, skočí do sklepa pro pár jablíček a dám se do něj 🙂 Ladík bude práskat ušima 😀 no a večer budeme zase samotinkaní, tatin má zábavku, tak uvidíme jestli vydržíme u bedny, u netu nebo půjdeme zase chrupkat

many
26. lis 2010

jééé jsem chtěla upravit hrubku a šup je to tu dvakrát 😀 😀 😀 😀

anta
26. lis 2010

@many - ano, tak půl roku rozhodně usíná v postýlce sám, ukecá se ke spánku spolehlivě 😉

many
26. lis 2010

@anta tak to je fine, tak kdyby mu to šlo i odpoledne, že 🙂

tak já teď ještě uvařila pudinek, dala prát druhou pračku a jdu péct ten perník 🙂 pak za váma juknu 😉

many
26. lis 2010

sněží někde u vás 😉 u nás zatím prd 😉

many
26. lis 2010

kde jste kdo 😉

anta
26. lis 2010

No tady mrzne jak blázen, no jo no, odpoledne holt sám neusne, tak mě to neva, ráda s ním chodím ven, pokud ovšem nedrhnu hubou o zem únavou 😀 😀 😀 Tatin je doma a Honzík ho oblažuje svou přítomností a pořád mu něco povídá 🙂

martinka79
26. lis 2010

tady jsem já kupiji pobyt šněrovscí i na sucháč a po pravdě vždy má vícero, ale do školky mu tedy sháním na sucháč.. je to pohodlnější a sám si to obuje a zapne... 😉 takto se jen obuje a volá... vy\savač byl 3rony starý za dost velké prachy... no, ale co nadělám.
Pavli odkza y na boty super asi nějaké koupím...

many
26. lis 2010

no náš tatin už teď mizel, tak jsme samotinkaní ☹
Marti to dlouho nevysával, ale v dnešní době je to tak se vším 😖 nám prala pračka 2 roky 😠

many
26. lis 2010

holky já bych měla strach kupovat botky přes net nebo spíš by mi vadilo kdyby haluz nesedlo číslo 😖 a musela bych to zase posílat zpátky 😖 a platit další poštovný,...
ale pokud bych věděla, že jsou cenově fakt levnější odost jak v obchodě, tak bych do toho šla

many
26. lis 2010

tak jdu juknout na net, co bude večer v telce, ale myslím, že půjdeme asi stejně v 8 spát, už teď mě to bere 😀

many
26. lis 2010

tak pokud budeme vzhůru, tak to jistí nova 🙂 Co ta holka chce 😉

many
26. lis 2010

Marti, Ladík co má ty botečky, tak to je taky super, naučí se zapínat zip a bude to 😀

many
26. lis 2010

holky já zase nemám ským pokecat 😉 asi tady sepíšu seznam otázek a pak mi odpovíte jak zase budete moct 😀
1. co plánujete vařit o víkendě 😉 já zatím nemám šajnu, zítra teda nemusím, jedeme na oslavu ke tchýni 🙂 ale v neděli nějakou tu dobrou, když bude ten advent 😀
další otázka mě zatím nenapadá 😀 holky zkopíruji vám sem dobrůtku od jedné těhulky 🙂 co nejdřív bych to chtěla zkusit - nepečený čokodort 😀

many
26. lis 2010

Do kastrůlku dám trochu másla, do toho hodím nejlíp mléčnou čokoládu, důkladně dohladka rozmíchám a vleju do mísy s zakysankou, může bejt i light i hustá, dělám půl napůl...vmíchám čoko směs a důkldně rozmíchám, aby byl krém hladkej...do silikon formy dám dolů piškoty, vyleju celou směs a přiklopím zas piškotem a třeba poleju takovou tou polevou na poháry, ale může být i bez nebo posypu grankem a nechat v ledničce ztuhnout a to je žrádlo je to podobný jako takovej ten čokopacholík...kámoška o něm prohlašuje, že je luxusní....

many
26. lis 2010

tak co , chytá vás mlsná 😉 mně tak chytala až jsem musela aspoň pudink k té buchtě uvařit 😀

anta
26. lis 2010

@many taky bych se bála kupovat věci přes internet, raději táhnu haranta éééé děťátko s sebou a ozkouším, ať mám fakt jistotu, že nevyhazuji peníze do luftu 😉 🙂

anta
26. lis 2010

@many asi udělám štěkanou éééé sekanou, tak snad tam nebude i bouda, by se nám zasekla v krku 😀 😀 😀

many
26. lis 2010

@anta tak na tu jsem měla chuť tak před dvěma hodinama 😀 tatin jedl klobásu a já mu říkala, jéééééééé tak bych si dala sekanou 🙂 mňam a s bramborovou kaší 🙂 jééééééééééééé

many
26. lis 2010

tak jsem Ladíkovi nafoukla balónky, co zbyly ještě z oslavy, tak je z nich opět hotovej 😀 a při foukání jsme si vzpomněla na Vítka, že bych je měla poslat mu, ale teda ty šli pěkně těžko 😖 chudák, to by si dal

anta
26. lis 2010

@many - tak to jsem ti moc nepomohla, co? No balónky doma nafukuji já a už mi jich tolik prasklo u huby, že se bojím 😀 😀 😀

many
26. lis 2010

Jani, taky se bojím, taky se mi to jednou za čas stane, tak je raději moc nenafukuju a nechávám menší 😀 né jako malý, ale nepřeháním to 😀 by měl šok i Lukáš v bříšku 😀

many
26. lis 2010

jinak ta sekaná není špatný nápad 😉 mňamka 😉

many
26. lis 2010

no nic, loučím se sváma, pěkný víkend všem 🙂
jdu si s Ladíkem pohrát ať není sám a pak uvidíme, buďto do hajan a nebo chvíli vydržíme u té novy 😀

martinka79
26. lis 2010

já zítra udělám guláš... a v neděli asi čočku... chtějí to tak moji členové... 😀
jo já se taky bála na net.. nakupovat, ale nakonec jsem zjistila, že to je super... nakupuji u jednéí s tejné osoby a jsem spokojená jinak nakupuji normálně jak se dá...., ale po pravdě nerada tahám sebe i děti po obchodech... 😀 😀 😀 takže když MM nakoupí mně i dětem tak to je nejlepší... 😝 nepečený dort dobrý, ale asi bych ho doplnila o něco dlašího... možná navrch potřela krémem z pomaz. másla a pudinku a strouhanou čoko. já dělám nepčený dort... čoko jiný.

martinka79
26. lis 2010

u nás už děti spí a já mám vyteno půjdu na klobásky a potom na pečení curkoví.... dnes jsem si vyrobila věnec zítra nazdobím a a budu vyšperkovávat byt.
jinak vysvač a si dostal šok že moc vysávám... 😀 😀 😀 v pondělí bude srvis tak uvidíme. ale myslím si, že snad za takovou cenu něco musí vydržet.

@many krásnou hru a prima sny... jen o laskominkách

e.k.t
autor
26. lis 2010

@many Ahojky

tak my právě tak nějak dorazili, od božího rána na nohách, ale máme doma autíčko a to je supéééérrr, je sice línější než minulé, zato ručení jen za polovinu