Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

kamca.mazda
20. pro 2008

Ahoj holky tak jsem vás trošku dočetla.
Jani Amy taky chodí spát kolem šeté půl sedmé tak se najíme prostě v pět a pak šup všichmi pod stromeček. už ho máme ozdobený od čtvrtka Domi nedal pokoj.
Many my taky žádné zuby a o spaní v noci a ve dne ani nemluvím.
Dnes jsem dělala nepečené teda jenom čokoladá zjistila jsem že nemám piškoty já hlava děravá tak nemůžu dělat vosí hnízda tak až zítra.
Jak jinak máte už všechny dárečkyy?? já tak nějak ano dokoupila jsem je ve čtvrtek manža hlídal a dokonce Amy i vykoupal a udělal ji kaši to jsem čuměla. 😀

kamca.mazda
20. pro 2008

Holky mě Amy zase kaká hrozně malá tak třeba za čtyři dny a má to tak tuhý že hrozně brečí a nemůže to vytlačit, co mám dělat, pít ji dávám.

paolin
20. pro 2008

ahoj holkyy!
tak jsme dnes jeli s Adoun a pohotovost do detske. velmi povznasejici..ztravili jsme tam 3 hodiny! 🙄 hodinu a pul cekanim, nez nas vubec vezmou. nebylo by to tak k "nasr..", kdyby nebrali driv lidicky, co prisli po nas. Mirek uz byl naser..dost solidne. jukli na Adu, vzali odbery a poslali nas na rtg plic. a dalsi hodinove cekani. Mudr male totiz coffe break. auuuuu! za 90,- paradne pocuchaji nervy. a maji jistotu, ze uz se tam dlooouho neukazeme 😝 😀 Vita byl nastesti u babi. jo a vysledek? trochu zanet na plicich ma, ale na antibiotika to neni. pry musime vydrzet. hm....to jsem mohla zajit za moji mamkou, tak by mi rekla to stejne 😀

Kamco, ty jsi ale sikula, jak vse zvladas! u nas darecky mame a protoze Vitu nadchlo baleni, tak dokupujeme jeste drobnosti. a on bali a bali a chce jeste 😀
s tim kakanim ti neporadim. kdyz Vita nekakal hodne dlouho, dala jsem mu glycerinove cipky. a to byl fofr!

martinka79
20. pro 2008

holky my tu měli návštěvu mého vl. tatínka. Bylo to super. 😀 🙂 Pavli tedy to je šílené. jinak se u dotíní docela bavím 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

paolin
20. pro 2008

jo, jinak nas zaradili do nejakeho vyzkumu pneumokoku na Jizni Morave ci co. kazdopadne udelaji Adovi testy z krve, jestli pneumokoka nema. do je docela fajn 🙂 k necemu ta akce preci jen byla 😉
za chvili jdu dat Vitu spinkat, pak Adu a paaak..budeme cubrnet na tanecky na CT1 🙂 to mi pripomina, ze nez jsem otehotnela s Vitou, byli jsme nahlaseni do tanecnich pro postarsi 😀 byli jsme nuceni to odlozit. tak se tesim, ze se nam to jednou s Mirkem postesti a budeme mit moznost neco se naucit. ikdyz se obavam, ze tam zjistim, ze jsem uplny, ale uuuuplny drevo 😀 😉

e.k.t
autor
20. pro 2008

Kami šikulka, tak dárečky něco máme a něco má přijít v pondělí dobírkou, teda doufám. 😉

e.k.t
autor
20. pro 2008

Pavli děěěěěsssss a to za to ještě chtějí prachy zmetci 😠

e.k.t
autor
20. pro 2008

Pavli to bude super, taky bych si dala říct a možnost na našem malým městě by byla, ale jsme směnaři takže smolík pacholík

martinka79
20. pro 2008

Pavli tak aspoň něco dobrého.
tak Míša spí, ale šílené. bolí ho bříško do tho zuby a super kombinace. 😉

martinka79
20. pro 2008

já budu večer dnes nic nedělat a ležet. Návštěva mě znavila.

e.k.t
autor
20. pro 2008

Marti tak to byla asi síla 😉

e.k.t
autor
21. pro 2008

tak je to tu zase, zatím co se tady spí snažím se odsávačkou přesvědčit prsa že mají makat, že tu nejsou na ozdobu, Joli je v noci líná a dá jen jedno prso a na druhý se nějak nedostává, ale něco dá, tak abych si nepřivedla komplikaci a mám naplánované návštěvy, tak abych v noci nemusela budit hostitele přípravou UM 😒

anta
21. pro 2008

Dobré ranko holčiny, včera se mi náhle poštěstilo a mohla jsem si vyjít s kámoškou do hospody, jupíííííííí, tak jsem si dala pivko a drbaly jsme a drbaly až se nám od pus prášilo 😀 😀
Pavli - tak se držte, ať je malý Aďoušek v pohodě 😉

martinka79
21. pro 2008

Krásné ráno, my dnes spinkali až do půl osmé.jupí. nějaké zuby už vylezly,a le nechce je ukázat 😀

martinka79
21. pro 2008

Tak holky krásnou neděli a poslední dodělávky na vánoce. J8 stále nemám to nepečené,a le dnes je zlepší a udělám ho zto je šup šup.
Jinak jedlička na balkoně připravená, ozdoby také, kapra koupí tatínek a jinak nic už doma nedělám od běžného úklidu. 🙂

martinka79
21. pro 2008

PAvli jakpak se cítí Adámek a samozřejmě ty? co spánek a trocha odpočinku? 😉

paolin
21. pro 2008

ahoj holkyyy!
dnes jsem se vyspala! 🙂 to je ale supeeer zazitek 😀 Adamek bastil v jedenact a pak az o pul paty. spinkal s Mirkem a vstaval o pul osme. sice od peti kaslal a budil se, ale super 😵 Vita je ted u babi a pece vanocku. Adamek spinka. to je ale klidu! trochu s Mirkem uklizime. mame tu fakt bordylek, jak v tanku. jakmile se ale zase ukazou deti, bude to tu zase, jak predtim 😀

Jani, tak to sis odfrkla! to je skvely!
Marti, ty jsi hodna, ze na nas myslis! rikas nove zoubecky? to mate pod stromecek 😉
Evii, navstevy si uzij a odpocivej! 🙂

holky, prima zlatou nedeli 🙂

e.k.t
autor
21. pro 2008

Pavli odpočívej hi hi hi a od tebe to sedí, jo a o víkendu po ježíškovi budu kousek od vás 😀

martinka79
21. pro 2008

Tak my máme dokonce na jedničce nahoře takový tmavý náběh na dásni a krev. sraženinu. tak jsem zvědavá kdy vyteče a vykoukne zub. 🙂 ☹ snad bez bolesti.
Pavli to je fajn děti v klidu a vy uklízíte jak jinak viď. prima babička, závidám.
no já už nato vše ...kašlu jne prach,a le ten můžu dělats tejěn denně. 🙂
Vánočku chci zkust dnes nebo zítra.

martinka79
21. pro 2008

Míša půjde spát až po obědě. 😝 😔

paolin
21. pro 2008

jee, Evi a kdepak maminka bydli?

e.k.t
autor
21. pro 2008

Střelice

martinka79
21. pro 2008

Pavli děklujem příní zl.neděle. my jsme sami takže užíváme.

e.k.t
autor
21. pro 2008

já dnes vyrobila PFku, rozeslala a vám na které nemám emila to šupnu sem 😉

https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

martinka79
21. pro 2008

holky vy jste tak šikovné. 🙂

paolin
21. pro 2008

Evi, moc hezke. dekujeme 🙂

alenka83
21. pro 2008

Zdravím vás všechny, jak se tu máte? Co nového? Evi, krásný PFko, jsi šikulka.

Holčiny, mě se dneska zdálo, jak jsem si telefonovala s Jančou a říkala jsem jí, že má sympatický hlas, že to samé říkala Martinka. Co je tohle za psycho, to nevím, každopádně takhle na vás myslím🙂🙂

Jinak my dneska v noci zážitek. Martínek se po kojení, kdy já jsem asi usnula jak špalek nevím jakým záhadným způsobem svalil z postele. Já na nervy, klepala jsem se strachy, už jsem viděla sanitu a hororový příběh. No, naštěstí ani ten pád, ani ta rána ho nevzbudili, spal dál, ale jak sjem ho čapla ze země, tak se najednou rozeřval, jak se asi leknul, tak jsem měla takovou radost, že pláče!!! To byste nevěřili. Vydrželo mu to tedy asi 2 minuty a zase spinkal. 🙂 No ale já byla vyprdlá děsně. Jinak už sedí a snaží se stoupat, ale zatím mu to moc nejde. V úterý jdeme ještě na očkování, tak snad bude v pohodě a nebude na Štědrý den protivný 😅

e.k.t
autor
21. pro 2008

Ali no to bych se klepala taky, jenže my už teď skoro nekojíme, a aby nebyla hladová dostane nejdřív lahvičku a prso pak pro chuť a radost 😉

anta
21. pro 2008

Evi, děkujeme za PF, krááásná, jinak všechny moc zdravím, dneska spíš odpočívám, protože jsem po 16 měsících měla nějaká ta pivka a nejsem na to vůbec zvyklá, tak mě to trošku porazilo 😅 😀 😀 Až půjdu příště, což půjdu moc ráda, tak si dám nealkopivo, to mi chutná víc a není mi po něm nic 😀 😀 😀

e.k.t
autor
21. pro 2008

Jani nezvyk že? po té dlouhé době 😉