Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

martinka79
28. lis 2010

krásné ráno všem, tedy dopoledne... vaříme... a mám chutě na moučníček.. co mám upécti...

anta
28. lis 2010

Ahojky, holčiny. Tak dítě už je vyvenčené, já dnes vařit nemusím, mám jídlo ze včera, tak se mi to nechce vyhazovat, jsou to těstoviny se špenátkem a jsou dobré, říkám jim Pepkovy nudle 🙂 No včera jsem upekla a buchta nikde 😅 😅

martinka79
28. lis 2010

@anta sakra kdo ji sežral já ne... ☹

anta
28. lis 2010

@martinka79 - no sežral ji mm a svádí to na Honzíka 😀 😀 😀

e.k.t
autor
28. lis 2010

ahojky. tak sníh příjde od alp z rakouska přes moravu a vysočinu, tak pokud se to moc nezmění, tak bych to měla stihnout ještě před kalamitou 😉

e.k.t
autor
28. lis 2010

ahojky tak jsem vše stihla a doplula v bezpečí a Joli v pohodě. je v postýlce, ale nespí, před chvílí jsem likvidovala bobek. Jinak tady už taky chumelí, mm se z toho raduje v práci 😝

anta
29. lis 2010

@e.k.t šikulka jsi 😉
Dobré ranko, holčiny, tady je sněhu, že si asi ozdobím stromeček už teď, ať nemáme zase vánoce na blátě 😀 Jinak jsem už zprovoznila svícínek a máme i takový adventní věneček, takový obyčejný 😉

anta
29. lis 2010

Vypadá to takhle 😉

many
29. lis 2010

ahojky holky 🙂
tak jdu vás dočíst, o víkendě nebyl čásek 😉

many
29. lis 2010

@e.k.t jéééé už máte auto, tak to je fine 🙂 tak ať dobře jezdí a bez nehod 😉

many
29. lis 2010

@paolin jéééééééééé Pavli náádherný výtvory jste dělali 😉 šikulky

many
29. lis 2010

tak koukám, že jste měli dobrý obídky 😉 u nás vařil tatin a byli obalované tvarůžky s hranolkama a oblohou 🙂 a Ladíček měl špenát s bramborem a párkem 😀 u toho zapálená první svíčka 😀 jééééééé já už se tak těším na vánoce 😀

jinak jsem zklamaná ☹ dnes jsem chtěla objednat toho Maxi Pata a Mata a nikde ☹ vyprodáno všude, naposledy, příště vše objednávám od léta, tak jak kupuji 😉 jsem zase poučená
ale furt čekám balík a nedošel, tak jsem jim hned teď mejlovala jestli mi tam můžou přidat ty postavičky Pata a Mata velký, jsou sice jen 35 cm , ale co 😉 ať má Laďušák radost 😀 tak uvidíme, ať nemusím platit poštovný na 10x 😖

many
29. lis 2010

Pavli nám by kombinézka taky nebyla, Ladík má 93 cm a nosí 98,104 😉 včera jsem mu už koupila i tesku v cherokke trička 3-4 roky, aby měl pořádně schovaný záda a nevyjíždělo mu to

many
29. lis 2010

holky a u nás zatím prd sněhu 😖 ale sněží, tak snad se něco udrží 😖

e.k.t
autor
29. lis 2010

hojky u nás teda fest chumelí, ale je toho tak 5 cm novýho sněhu, dnes jsme s Joli složili vánoční krajinku se sobem rudolfem a holt i santou, ale pro Joli je to mikuláš, no a mám nazdobená okna. u bás je vlastně dnes taková malá adventní neděle, jen se nechci moc hemžit, mm je po noční a chrupe, já jdu na noc dneska a vůbec se mi nechce 😝

e.k.t
autor
29. lis 2010

hojky u nás teda fest chumelí, ale je toho tak 5 cm novýho sněhu, dnes jsme s Joli složili vánoční krajinku se sobem rudolfem a holt i santou, ale pro Joli je to mikuláš, no a mám nazdobená okna. u bás je vlastně dnes taková malá adventní neděle, jen se nechci moc hemžit, mm je po noční a chrupe, já jdu na noc dneska a vůbec se mi nechce 😝

anta
29. lis 2010

Fuj, tady sněží pořád. Holky, šli jsme ven a Honzík, kdybych ho nedržela za ruku, tak hodí takovou hubu, že nevím nevím. Udělali nám schody bez prominutí úplně na hovno, jeden velkej kluzák, fakt hrůza. Nemohla jsem ho zvednout, protože jsem se smála jak blbec a to vysílí 😀 😀 😀 Bojím se dítě vzít do rukou, abychom nakonec nespadli oba a nezabili se, je to teda hnus 😠

paolin
29. lis 2010

ahoj holky! u nás taky padá a padá 🙂 ráno jsem byla v práci, Adam zase ječel, jak tur..po cestě domů mi usnul. ale co...jsem zvědavá, jak odpo pro Vítka..kéž by Adam neřval..
zítra máme jít k té psycholožce. ani nevím, jak dlouho tam budeme. bere si 500,- na hodinu, tak ten litřík tam asi necháme. ale jestli poradí, dám jí třeba hrnec zlata 😀

anta
29. lis 2010

Teda holky, držte mi palce, pojedu s kočárem a klukem, to chci vidět, jak se budu drásat přes ty hromady sněhu 😒 . A to nám sousedka ještě "slíbila", že nehodlá odhrabávat sníh od vchodu, takže fajn. Až si někdo zláme hnátu, tak všichni víme, za kým jít 😖

e.k.t
autor
29. lis 2010

Javi to je krrrááááva nebeská, já odhrnovala už dvakrát a to nemáme službu 😝

paolin
29. lis 2010

Jani, to je pakárna! naprosto toto nechápu...a nesnáším odhrnovače sněhu ze silnice, které udělají pitomé valy u chodníku na přechodech, ty pak zmrznou a maminy se jak krávy snaží strhnout kolečka, aby mohly projet 😝

paolin
29. lis 2010

jinak nám příští týden začnou strhávat balkony a šupnou nám tam nový luxusní betonový 😀 zateplování bude až na jaře, i výtah. jsem docela ráda. aspoň toho vrtání bude zatím míň 😉

anta
29. lis 2010

Takže výsledek, byli jsme s kočárem čtvrt hodiny venku a řekla jsem si "seru na to", prostě s tím nejde jezdit v tom sněhu. Jsem namakaná jako blbec 😖 , ale dobrý je, že dítě v klidu usnulo 😉

paolin
29. lis 2010

Jani, se ti ani nedivim 😝
my byli venku jezdit na lopatách. no kluci nadšení. akorát si pak Adámek cvrknul do gatí a já mám o čem přemýšlet 😀 jestli mu na ven budu dávat plínu či co.. momentálně nehce slipouše, ani punčocháče. je to pako malý 😀 budu ho muset nějak přesvědčit - asi násilně 😉 ale pokrok! letos je ochoten si dát rukavice 😀 jen ty co mám jsou pitomý.

anta
29. lis 2010

Je to fakt facha jezdit s úzkými kolečky po takovém sněhu. Minulou zimu jsme měli ještě velký kočár, tak to šlo, ale tímhle to teda nejde 😀 No vidíš, jste se svezli, doufám, že ti klucí lopatu půjčili, aby jsi je mohla hodit do pece 😀 😀 😀

e.k.t
autor
29. lis 2010

tady chumelí, blbneme s výhybkama protože v tom sněhu nejdou, fuj fuj fuj, chci ráno 😉

anta
29. lis 2010

Já mám dobrou zprávu, vypadá to, že u nás končí doba temna, dnes si Honzík sám řekl, že chce otvíti ustr - rozsvítit lustr a byl v pohodě a nebál se vůbec a ještě si zatleskal, že je šikula 😀 😀 😀

e.k.t
autor
29. lis 2010

Jani to je supééééérrrr

anta
30. lis 2010

Dobré ranko, holčiny. Dnes jde mm do hospy, no a já s dítětem nemůžu odpoledne jezdit v kočárku, tak celý den nebude evidentně spát, no to je radosti 😅 Vezmu ho na boby, ať si aspoň trošku zajezdí 🙂

many
30. lis 2010

Dobré ránko 🙂

many
30. lis 2010

tééééééééééda u vás je tolik sněhu holky 😉 u nás nic 😖 už se tak na něj těšíme a prd 😖