Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

anta
9. pro 2010

Holčinky jste moc hodné, šunku v kapse nosím normálně, aby se se mnou na ulici kamarádili aspoň pesové 😀 😀 😀

e.k.t
autor
9. pro 2010

Joli dnes bylo asi fakt mizerně, jen pije a polehává na kanapi nebo ve své posteli, max na chvilku přimazlit, ale jinak v pohodě

paolin
10. pro 2010

dobré ránko holky! jakpak jste se vyhajaly? 😉

anta
10. pro 2010

Dobré ranko, holčiny. Dnes mi Honzík vstával až v 6,45 hodin. Já na svět čumím od 5,01 hodiny, jsem šťastná 😀 😀 😀

paolin
10. pro 2010

teda Jani, ty jsi ranní ptáče!

paolin
10. pro 2010

dnes by nám měli boural lodžii. myslela jsem, že to udělají už včera, ale hoši nějak po 3 hodinách nicnedělání dali dolů jednu a pak zase nic nedělali..no rachot to byl, jak..tak jestli mi tu budou vrtat, až bude Adam chrnět. tak na ně vletí jedna prima fůrie 😀

anta
10. pro 2010

@paolin 🙂 No ranní ptáče sice dál doskáče, ale dřív chcípne 😀 😀 😀

paolin
10. pro 2010

Jani, tak kam jsi doskákala? 😉
my dopo ke kamošce a teď kluci koukají na Pat a Mat. Adámek jaksi nebude dnes spááááát! já při uspávání usnula 2x, Adam si hrál 😀 dobrý skore teda 😀

anta
10. pro 2010

Pavli, dobrý 😀 No doskákala jsem si pro dlouhou šálu a rukavice s Honzíkem 🙂

many
10. pro 2010

ahojky holky 🙂

many
10. pro 2010

tééda jste toho nakecaly 🙂 ale zvládla jsem vás dočíst 🙂
Jani teda vy tam máte sněhu 🙂 se máááte, u nás prd 😖
no dnes máme tatina doma, lítal ráno po doktorech, má zánět nosních dutit, tak má antibiotika a tak šli chlapi spolu spát až teď, Ladíkovi se nechtělo,ale teď museli, protože bysme sním šíleli do večera 🙂 je pak fakt unavenej a sem tam protivnej, prostě jde vidět, že spánek ještě potřebuje 🙂

many
10. pro 2010

no zítra jsme měli razit s bandou sednout a tak to padá ☹ tak snad brzo vyrazíme 🙂

paolin
10. pro 2010

@many jé, tak to je na druhou stranu fajn, že si můžete tatina užít 🙂 tedy alespoň, že je doma 🙂

martinka79
10. pro 2010

čusík holky jedem na vysočinu dojedeme v neděli budu vám psát na mobil...
jinak dnes večer veča s tatine a v sobotu objedu příbuzenstvo... a v neděli tradá domů.

many
10. pro 2010

@paolin jo,jo, no ještěže nemají dnes zábavku, to by si tam chudák užil ☹ no dnes mají firemní večírek, tak ani na ten nemůže, tak si to vynahradí jindy 🙂

many
10. pro 2010

@martinka79 tééééda vy se máte 😉 tak si nechte moc moc dařit

paolin
10. pro 2010

@martinka79 Marti, tak si to užijte! mávnu na vás, až pojedem kolem 😉

martinka79
10. pro 2010

@paolin jo jedete na vysočinu tak se sejdem na svařáku 😀

paolin
10. pro 2010

@martinka79 Marti, kéž by 😀 po zápase frčíme honem do Brna.

e.k.t
autor
10. pro 2010

ahojky, tak marodka už druhé odpolední tvrdé spaní bez plíny a bez navárky jupí

e.k.t
autor
11. pro 2010

Tak Joli zvládla první noc bez plínky, teda s budíčkem ve 2 na nočník, zítra budíček udělám ve tři a když to bude stačit tak další den ve 4... až postupně nechám Joli aby se hlídala sama

paolin
11. pro 2010

Evi, to jste šikulky!

paolin
11. pro 2010

u nás mizerné spaní. ostatně jako vždy, když Adam přes den nespí. je z toho pak nějak zmatený..taky mu začíná rýma, tak je to jedno k druhýmu 😉 vařím obídek a pak se jdu chystat a pofrčíme. snad to moje mamka zvládne..jaksi prý ani neumí pustit televizi nebo troubu. hm, tak snad se chlapečkům nic nestane..

anta
11. pro 2010

Ahojky holčiny, včera si Honzík vrazil třísku do palce, trapný bylo to, že jsem ji naprosto neviděla, ale na Honzíkovi jsem viděla, že se něco děje, pak jsem třísku našla, vytáhla a byl klid 🙂 Jinak dneska je vzhůru od půl šesté, je to trochu šok oproti včerejšku, kdy vstával až v 6,45 😅

e.k.t
autor
11. pro 2010

Pavli to je pokus když odpoledne zvládá 3-4 hodiny proč ne v noci? sice se nevyspím, ale jsem na neschopence, tak můžu být přes den neschopná a unavená

e.k.t
autor
11. pro 2010

Jani tříska - mrzuté, ale Honyk byl statečný

anta
11. pro 2010

Statečný až moc, kdybych se nepodívala pořádně, tak jí má doteď 🙂 🙂 Včera jsme odpoledne nebyli ani venku, byl takový mráz, že se tam Honzíkovi ani nechtělo a mně taky ne 😉

e.k.t
autor
11. pro 2010

no tady pěkně sněží, mm chudák v práci se z toho zapotí a lehne taky, jako my dvě

martinka79
11. pro 2010

čus od babiček... doce la to jde... jen to počasí nijak nic moc.... zítra se těším domů. Michal zprovoznije rodičům net... haha já popíjím víno děti spí a máme tu i synovce.
my v noci plínlku máme míša se nad ránem počůráa já jsem neschopná s ním vstávat někdy a tak si říkám Nikolka to taky měla tak proč ne On a taky když ho někdo hlídá tak proč je obtěžovat, ale fandím všem bezplíňákům.

paolin
12. pro 2010

ahoj holky! my v noci nočníkujeme. včera 4x a 2x mlíko 😝 dnes jedno mlíčko a jedno čurání 😀
jinak včera zase zážitky..cesta Vysočinou hrůza, silnice nebyla vidět. volal trenér, že jsme měly hrát už v 9! nikdo nic nevěděl..tak jsem dojely a hned hrát. no ruply jsme to slušně 3:0 s veeelmi výrazným přispěním místního rozhočího. debil.. nakonec dostala spoluhráčka červenou, páč mu řekla, že když je starý a špatně vidí, ať jde pískat raději domů 😀 dal to do zápisu, my jeho taky. jééé..my byly ale nasr.. nic méně nás tedy bylo na další zápas jen 5..mezi námi hráli chlapy, tak honem volat Olince, ať přijede z Brna. stihla to 🙂 rozhodčí pokračoval ve svém rozpoložení a pískal proti hostujícím chlapům - samozřejmě jsme fandily jim 😉 ke konci chlapi prohlásili, že rozhodčí po svých dnes neodejde 😀 debil. jééé, ti byli taky vytočení 😉 druhý zápas jsme vyhrály 3:2 🙂 ufff no a pointa je, že oni asi zažádali o přesun zápasu na 9hodin, nicméně nám to jaksi nikdo neoznámil. tudíž podáváme stížnost na svaz a chceme zápas nahradit 😉 no, rozhodčí se prý na konci omluvil, že tak křičel. hm, s tím může jít do prd..my si jedeme zahrát voliš, děláme něco pro zábavu a pro zdraví a místo toho se dohadujeme z debilem, který naprosto rozhodil celý team. naštěstí, že se nikomu nic nestalo, když jsme hrály bez rozcvičení. jinak rozhodčí je prý mezi ostatními vyhlášený jako hlavní pitomec 😉 tak asi tak 😀
domů jsme dorazili až o půl 6 a naštěstí mě naši nezakousli - měli hlídat jen do 2...
jo a pořídila jsem si konečně ty zimní botky a Mireček taky 😉 a konto máme na 0 😀