Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

e.k.t
autor
15. pro 2010

Pavli to je mi Víťulky líto, a nemá to z těšení se? nebo nějaká debilní viroza? chjoooo nemoci kšááááá

anta
15. pro 2010

Ahoj holčinky, tak jsem byla na výletě, byla jsem si u dr. pro prášky (antikoncepci), jela jsem tam už na sedmou, no blázen, ale nemá nám kdo hlídat buliboše, tak jsem musela jet brzy. Dítě trvá na tom, že chce na boby, tak se půjdu za chvíli strhnout ven 😉

paolin
15. pro 2010

@e.k.t Evi, taky tak děláme 🙂
Vítek to z těšení mít nebude. asi něco snědl nebo viroza..nevím. tím, že je ve školce, tak nevím, co jedl. teď znovu hodil šavli. no, uvidíme.

paolin
15. pro 2010

Jani, taky bych šla bobákovat 🙂 u nás ale není sníh.

anta
15. pro 2010

@paolin - u nás je opět sněhu jak nas..., fakt na palici. Chudák Vítek, to je radost teda 😒

e.k.t
autor
15. pro 2010

no Jani to byl asi záhul s Honykem, nebo zůstal tm chvíli doma?

paolin
15. pro 2010

nás se ten sníh nějak vyhýbá. máme tu lehce poprášeno.
holkýýý, tak už máme balkon. je o 80cm delší a je strašně velkej. bála jsem se, že budou mít kluci v pokojíčku větší tmu, ale nevypadá to. ještě, že jsem to ukecali z těch 1400mm..to by byl masakr..
Mirek jede s kolouškem - říkám tak novýmu kolegovi 😉 do Olomouce. zítra do Prahy.. tohle já nemusím v tom náledí 😒

e.k.t
autor
15. pro 2010

Pavli to plně chápu, mm se trápí v práci, tady nasněžil ten hnusnej jemnej foukací bílej bordel, a já musela angína neangína vymetat a Joli histerák, že je doma a potom že nejdeme na sáňky a po vymetení histerák že domů, to už jsem ji teda fest seřvala, že jsem nemocná a to proto že od babičky a od holek dotáhla posranou angínu a že ven prostě nesmím, tak teď trucuje v ložnici v postýlce u Kubuly a Kuby Kubikuly 😝

paolin
15. pro 2010

jééé, Evi 🙄 🙄

paolin
15. pro 2010

tak Vítek už vypadá líp. dokonce má hlad. za chvíli ho ale poženu chrnět. snad usne i Adámek a jestli i on, tak i já 😀
chudák tatin taky prdlačky spal a ještě musí jezdit po labinách 😒

paolin
15. pro 2010

chi chi, Adam je ale žárlivka! Vítek mi nesmí dát ani pusu nebo vzít za ruku. Hned se Adam čílí a odtahuje mě k sobě 😀

e.k.t
autor
15. pro 2010

no to je mazec

anta
15. pro 2010

@e.k.t - Evi, já nechala HOnzíka ráno doma, mm hlídal. 😉 No my to tady máme jak na horách a ještě sněží, se zblázním z toho bílýho hnusu 😀 😀 Jolinka ti to dala sežrat, že jsi jí nenechala pracovat taky, viď? 😀 😀 😀

paolin
15. pro 2010

holky, my jsme tu jak debílci. všude kalamita, tady lehce něco spadlo a šmitec. prý je v Brně nejmíň sněhu z celé Evropy.

many
15. pro 2010

ahojky, jdu za váma juknout, dnes je líp, nejsem tak unavená jak včera, akorát ten ucpaný rypák mě štve ☹

@anta jo,jo je to naprd v těhu to nachlazení 😖 ale doufám,že to zase podchytím a skončí to jen u té rýmy, Ladík už má taky trošku rýmu ☹ snad se nám to nerozjede 😖 v úterý musím na genetiku do Olomouce, tak ať jsem v poho 🙂 Honzíček je šikulka 😉 takovou básničku neznáme 🙂nebo je vlastní 😀 Ladík umí foukej foukej větříčku, zhoď mi jednu hruštičku, ....... a už umí zazpívat sám celý Pec nám spadla 🙂 jinak skákal pes a prší prší, to musím sním a on dodává 🙂 to ještě celý neumí 🙂 je to sranda že 🙂 když to ze sebe chrlijou 😀 😀 😀 jééé a buchtičku si upekla 🙂 jéé taky bych si nějakou dala 🙂 a nebo koláčky 😉 jakou si upekla 😉
@paolin jak je Vítkovi 😉 snad už hej, bobánek, to jste si teda noc užili ☹
@e.k.t tak to je Jolanka jako Ladík 😉 nechali jsme ho od mala, když spadl, aby se zvedl a dělali blbý , aby nebrečel 😉 tak jak mi to radili jiní, co už měli zkušenosti a dobrý, spadne, zvedne se a jde a když se bouchne víc a řve, tak pokuď vím, že dělal blbosti,... tak ho taky spucujeme, že to neměl dělat, ať neřve, že mu dobře tak a on přestane hned řvát 🙂 no a když už se bouchl tak, že mu tekla krev z nosánku nebo z dásně,to už jsme věděli, že to fakt bolí, tak jsem ho utišili a stejně mu připomněli, že kdyby nedělal blbosti,.....

many
15. pro 2010

@anta jééé buď ráda za sníh 😉 u nás teda moc není, sněží trošku a tráva jde furt vidět, boby by možná potom jeli, ale sněhulák,.... nehrozí 😖 ale tak teď neva, stejně nemůžeme ven, ale i tak se třeba na to ráda dívám z okna, když je krásně bílo 😀
@paolin áá no jasan, bodejť by u nás byl sníh,když je i v Brně prd 😀 😉 jak je Vítkovi 😉 jééé a Adámek žárlí 🙂 no to je krásný 🙂

many
15. pro 2010

@e.k.t ať jste taky brzo fit 😉

paolin
15. pro 2010

@many tak ať vám ta genetika dobře dopadne! dnes je v labině náš tatin, tak kdybyste něco potřebovali 😉
Vítek vypadá líp. snědl trošku polívky a sháněl se po čokině 😉 babi nám byla ve školce pro oběd a prý bylo blbě i pí učitelce. tak asi nějaká školková viroza? tam je pořád něco.

many
15. pro 2010

@paolin jééé to je dobře,že mu je líp, není to nic příjemnýho ☹ tak hlavně aby ta viróza nesedla ještě na někoho z vás ☹

many
15. pro 2010

@paolin jinak díky, taky budu v úterý pěkně nervózní a doufat, že je vše ok, musí být 😉 no už jsem teď hotová,když ho cítím, je to fakt náááádhera 😀 nejvíc večer a někdy ráno, no hodně, jak ležím a sem v klidu 😀 ale předchvíli jsem ho cítila i v sedě 😀 to těhotenství je fakt krása 🙂 akorát ty nevolnosti teda byli bléé, ale už je dobře, musím zaťukat

e.k.t
autor
15. pro 2010

@many

Míšo pokud máš jen rýmu tak dr na orl naopak doporučuje dopo a odpo krátkou max 15 minut prochajdu nas tom studeným povětří a potom domů do tepla a čajík s medem a citronem a prý je to na nos to nejlepší. tak já byla podruhé vymetat, pak mi dovezli zboží takže jsem vyvezla kočár vše na něj naskládala a maník se divil jak jsem ho vyfutrovala a že se nerozpadl a jelo to 😀 😀 no přece se nebudu tahat s 11 a 7 kg pytli pracího prášku atd, byxlo toho fakt moooc, takto jsem to docela rychle přemístila před vchod do bytu a domů do tepla.Joli důležitě pomáhala a zpívala nám k tomu koledy a vyprávěla co už ví o vánocích. pán jí sice povídání nerozuměl, ale za koledy ju pochválil - och jsem pyšná matka- 😀 😉

anta
15. pro 2010

@many - upekla jsem nějakou, dělám to dle hrníčkové kuchařky a Honzovi tedy jede! Krásně i kaká, což jsem ráda, že mu aspoň domácí můžu dopřát. Holčinky, my jsme se místo spinkání vydali na cestu na nákup a pak jsme dělali blbosti ve sněhu a ustál to naprosto bez problémů 😉 Ještě si přinesl sněhovou kouli domů, tak jsem mu ji dala do misky. Ono totiž stačí sáhnout u nás na parapet a máme z toho sněhu na něm dvoumetrovýho sněhuláka 😀 😀 😀

anta
15. pro 2010

Přendavali jsme sníh z jedné trávy na druhou, to byla dřina, no tak jsme to zajedli dvěma talíři špaget 😀 😀 😀

many
15. pro 2010

kuky kuky 😉 jsem si dala hoďku chrupa, tak jsem jak poblbaná 😀
@e.k.t šikulka Jolanka 🙂 no taky bych měla pomalu někde vyhrabat koledy 🙂 navzpaměť neumím ani jednu celou 😀 se stydím 😀 😀 jinak díky za radu, akorát já mám fakt strach jít, aby to pak nepřešlo do kašle,.... zatím moc rýmu nemám, jen se mi dost ucpává ta jedna dírka 😠 a sem tam z ni trošku smrkám 😖 jinak dnes mě jaski dost bolí břicho ☹ ale mám problémy jít na záchod, takže asi z toho, taky zkouším vylepšít stravu 😀 ale jaksi prd, zatím nic nepomáhá ☹
@anta super, šikulka a to je dobře , že HOnzíčkovi chutná 🙂 no a nemusíš měnit stravu jak já 😉 já to mám teď místo Honzíka, to na mě hodil 🙂napiš co mám jíst 😉 🙂 špagetky jsme taky dnes měli na oběd 🙂 a sníh závidíme 🙂

e.k.t
autor
15. pro 2010

jj Míšo, chudák chlap necápal, a když se jí ptal jetli je to učila vychovatelka ve školce tak jsem mu řekla že ještě nechodí že je jí teprve 2,5 tak mrkal jak panenka mrkačka 😀 😀 😀 jinak jsem ji měřila a asi 91 cm, to už je skoro 2x od porodní délky 😀

paolin
15. pro 2010

@e.k.t jéé, Evi, to je prima 😀
@many Míši nemoci v těhu...to je na levačku teda 😒
@anta Janička zase provokuje se sněhem 😀 😉

Vítek se opět poblil. ach jo, no... ve 4 vytuhl, ale vzbudili jsem ho po hodině. v noci by nám jinak nespal a my jaksi motáme nohama a spinkat bychom chtěli 😀
jinak jsem se posunuli dál a dostali jsem kontakt na psycholožku, která se zabývá poradenství zaměřené na raný vývoj u dětí. Tak zajdeme, abychom něco s těmi našemi chlapečky nepos... ráda si nechám poradit i s Vítkovým možným nástupem do školy. stejně budeme potřebovat vyjádření psycholožky pro odklad.

many
15. pro 2010

@e.k.t no my když Ladíka měřili naposledy, tak měl 93, jestli je to tak měsíc, asi od té doby neporostl 🙂 zkusím ho změřit až bude mít čas 🙂 čučí opět na Shreka 😀 je to srandovní a krásný, když takový drobečci zpívají že 😀 šikulíni 🙂 no jde vidět, že jim hodně zpíváme 😀 😀 😀
@paolin chudáček Vítek ☹ to bude fakt viroza ☹ tak teď doufat, že to nechytne nikdo další ☹ držíme pěsti, jinak moje sestřenka taky chodí s malou k psycholožce, ona už jde teda do školy v září , taky už bere nějaký prášky ☹ a že se pak uvidí, jak bude ve škole 😖 no ona se jí i v noci počůrává a musí jí dávat plínu ☹

many
15. pro 2010

ale vy naštěstí takový problémy myslím nemáte, že ☹

e.k.t
autor
15. pro 2010

jj Míšo a na kolika začínal? Joli na 47 tj fve 3 letech by měla pokořit 94cm, což asi klapne

paolin
15. pro 2010

@many můj synovec se počůrává do teď...a to má 16 let...