Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

anta
17. pro 2010

@paolin - teď jsme koukali na fotky Honzíka a to ho tak uondalo, že z toho lehl. No já nevím, jestli na mě něco neleze, fuj, taky se cítím pod pesa 😒

paolin
17. pro 2010

Jani, ještě, že je víkend. třeba to vyležíš. Adam chudák už nemá co blejt a pít nechce. co tohle je zase za morybundus..

anta
17. pro 2010

@paolin - my byli teď venku hodinu! Nemohla jsem ho dostat domů a už je mi mnohem lépe 😉 Jů Adámek, ježiš co to je? 😖

many
17. pro 2010

ahojky holky 🙂

many
17. pro 2010

ahojky holky 🙂

@anta tak ať tě nemoc neschvátí a rychle se jí zbavíš, já furt šílím jen s ucpaným rypákem 😠 ale myslím, že je to tím, že už jsme nešli pár dní ani na krok, tak jsme to s Ladíkem podchytili 🙂 musím zaťukat 🙂 super, že sis to včera užila 🙂 a u džusíčka 😀 to já bych si dala aspoň sklenku vínka 😀
@paolin jojky, tak fakt to přeskočilo na někoho dalšího ☹ jééé ☹ tak ať se toho brzo zbavíte ☹ chudáček

anta
17. pro 2010

Holčinky, my byli hodinu venku s Honzíkem, v hlubokém sněhu, tak jsem se toho zbavila 😀 😀 Před chvilkou jsme se váleli asi 20 minut, vyprávěla jsem Honzíčkovi pohádky o autíčkách, to má moc rád a mě to baví vymýšlet blbosti 😀 😀 😀 Honzík vážně mluví úplně sám v pohodě, je mu nádherně rozumět a je to bezvadný. Teď si namáčí ruce v misce s vodou ze sněhu, co si vzal domů zvenku a musel mi to oznámit 😀 😀 😀 Říkal mi, že mu bylo po mně smutno, což se divím po tom středečním nasrání a zlobení 😀 😀 😀

anta
17. pro 2010

@many - vínko nepiju, pivo nepiju, jen slivovičku piju, z tý jediný mi není druhý den blbě 😀 😀 😀

many
17. pro 2010

@anta tak to já zase jedinou ty slivovičku do sebe nedostanu 😀 ani na jazyk 😝 jediná já a moje mamka, co jsme se jí nenaučily pít 🙂

many
17. pro 2010

jdu dodělat nádobí a synek pomalu usíná, snad usne a né jak včera 😖

anta
17. pro 2010

@many - dítě ti nespalo, ju?

many
17. pro 2010

@anta jo,jo včera nespal, nechtělo se mu, tak jsme ho nechali, ale pak to teda na něm bylo na večer znát 😖 protivnej, ochrápanej ☹ no síla, on prostě potřebuje spát i po obídku, no teď jsem nakoukla a ještě čučí, tak snad brzo vytuhne 🙂
a včera jsme ho dali po 8 a byl teda tuhoš raz dva, ale po půlnoci se opět probudil a jak jsem neležela vedle něj, tak zase řev ☹ zase vzbudil asi půl baráku 😀 nechala jsem ho řvát, ale vypadalo to, že prostě nepřestane, tak mě donutil, si zase k němu lehnout a počkat až vytuhne a utéct na svoje 😀 je to síla, je to tak u nás už pár dní, chceme aby spal na svým 😖 ale jak nejsem vedle něj, tak řev ani tatina nechce, nééééé tatínka nemám rád 😢 maminko, maminko 😖 no síla a pokaždý si to vyřve jen proto, aby nebudil sousedy 😖 snad ho to brzo přejde, nevím co se tak začal budit 😖 nějaký období snad 😖 hrozně sebou mele a cestuje po celé posteli...........................

many
17. pro 2010

tak už je tuhoš 🙂 huráááááá

anta
17. pro 2010

@many - jo on spal vždy s vámi? No tak to se nedivím, že nechce spát sám. Honzík tohle nezná, tak jsme toho ušetřeni 😉

anta
17. pro 2010

Holky, Honzík umí "š", "ž" a začíná své jméno vyslovovat správně, takže HonZík a ne Honýýýk 😀 😀

many
17. pro 2010

@anta no vždy ne, byl zvyklí na postýlku a pak měla oddělanou přední stranu a přisunutou k posteli a furt spal vní, ale tak pár měsíců bych kecala jak dlouho to je, jsem postýlku schovala, že je velkej a dali jsme mu k nám postel, ale není přímo u naší postele - spojená, tak to se mu nelíbí no 😖

paolin
17. pro 2010

ahojda holky! tak lupík Adík už je v poho. vyspal se poo a řádil 😀 mně je furt blbě, ale naštěstí mohl Mirek přijít z práce - což se moc často nestává, tak super 😀
Míši, oba kluci to stejné. máma máma, tátu nee 😉 Vítek spával ve své postýlce, ale jak začal chodit, stejně chodil uprostřed noci spát k nám 😉 a Adámek spla se mnou od malička a teď taky chodí v noci k nám. ždy jsme ale bojovali za každou hodinku spánku, takže kdyby nám chtěli spát kluci na hlavě, tak klíďo. hlavně, že spali 😀 když je Mirek někde pryč, stěhuju si k sobě kluky rovnou. je mi samotné v posteli nějak smutno 😉

anta
17. pro 2010

Kuk 🙂 Ty jsou z dneška z mobilu 🙂

anta
17. pro 2010

Zapomněla jsem napsat, že si chtěl tu jednou "kouličku" vzít domů, tak jsem mu to naštěstí rozmluvila, uf 😀 😀 😀

e.k.t
autor
18. pro 2010

tak jsme včera Joli poslali na víkend k mm rodičům, přes to že jsem doma a nebylo potřeba, ale neteřinka má neštůvky, tak třeba Joli nakoupí

e.k.t
autor
18. pro 2010

jo a koupili jsme malou jedličku a akorát se nám do toho prostoru vejde, ale zjistila jsem že nemáme háčky, takže se seberu a půjdu vymrznout až na náměstí, nu což, aspoň si mm odpočine

anta
18. pro 2010

Ahoj holčiny, nikde nikdo. Dnes mm koupil smrček, malý a velmi roztomilý, už se těším na Vánočky 🙂 🙂 🙂

e.k.t
autor
18. pro 2010

Jani my včera jedličku, asi 1,2m takže taky malou, aby se nám sem vešla

anta
18. pro 2010

My to taky nijak nepřeháníme s tou výškou, má kolem metru, ale víc určo ne 😀 😀 😀

e.k.t
autor
18. pro 2010

No vždyť to docela stačí, uvidím jak se na to bude zítra Joli tvářit, dnes zdobí u babičky

paolin
18. pro 2010

ahoj holky! jdu jen na skok 🙂
dnes už je mi lépe, ale v krasojízdě pokračuje tatin. tak aspoň to vyšlo na víkend 😉
my máme jedličku cca 1,5m. taky se těším na zdobení 🙂 ale až ve čtvrtek 😉

e.k.t
autor
18. pro 2010

Pavli tak to teda máte dobrý kolotoč 😝

nevím kdy budeme zdobit s Joli my, dnes Joli zdobí u babičky, tak uvidíme 😉

paolin
18. pro 2010

Evi, no naše tradiční zakončení roku 😉 letos je to tedy výjimka. poslední 3 roky mě pravidelně jídlem tráví moje mamina 😀
téééda, Joli se má! 2x zdobení stromečku 🙂
Jani, vy máte ale koule 😀

e.k.t
autor
18. pro 2010

No Pavli Joli se pokouší kouit neštovice, zítra si pro ni jedeme, tak uvidíme, dnes budu mít doma sólovku noční, mm v práci takže hrrrr na balení dárečků

paolin
18. pro 2010

@e.k.t Evi, neštovice na zimu? ikdyž od kamošky děti po neštovicích chytli zápal plic i v létě... nu, trochu bych se taky bála poté, co dobrala atb. ale jestli je chcete, tak ať vám to vyjde 😉

many
18. pro 2010

ahojky holky 🙂