Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

anta
23. pro 2008

Dobré ranko Marti, ten náš Ježíšek teď usnul, včera mi opět nespal 7 hodin, to je pak slušnej opruz, vždy, když se dívám nazpátek, tak se sama sebe ptám, jak jsem to mohla vydržet? 😉 🙂

martinka79
23. pro 2008

Jani tak to chápu. Já včera Michálkovi taky jeho režim malinko rozházela, ale spal mi ve městě asi 2hodinky jsme jezdila a potm odpoledne jsme byla nucena vyrazit do fujavice a větru a spal asi 1hodinku tedy ais 30min venku a potom to dospal na balkoně 🙂 je to šílené. Manžela máš v práci?

anta
23. pro 2008

Já mu včera rozhodila režim tím, že venku odpo dost pršelo a tak jsem s ním nešla. Byli jsme venku spolu dopoledne a vydržel mi spát tři a čtvrt hodiny v kuse, to je sice hezký, ale on potřebuje spát v průběhu dne a ne spát takhle najednou a pak nic. Mám manžu v práci, ale neměl by tam být tak dlouho jako každý den, tak uvidím 😉

martinka79
23. pro 2008

Jé u nás je tatínek také v práci. JAni toto znám. mě Michálek někdy spinká dopoledne celé a potom už nezabere odpoledne a to je konec. to se těším až bude čas ho uložit a kolikrát je tak přetažený, že hůře usíná. někdy zase lehne a spí.
Já se chystám na úklid komory bože jak my tam dokáže udělat bordel různýma krámama, nechápu.Jo nemám také dárek pro kamrádku a vůbec totiž nevím co za ty roky koupit.
A na další dárky pro rodiče čekáme, dobrý.......... 😀

martinka79
23. pro 2008

Já teprve dnes budu vše balit a koupila jsme si k tomu super vínečko. a můj vlastní otec mi dal
http://www.carl-jung.cz/index.php?id=22&backPID... toto víno prý aby jsme žili zdravě.
haha 😀 😀 😀 😀 my vco máme vinný sklípek.
Jo není už náhodou Míša v kladně? uvidíš se s ní?

martinka79
23. pro 2008

tak jdu na to šílenou práci ach jo zase já tatin se tomu vždy vyhne a nebo řekne já ta vše najdu. blééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééé nebo to udělám až bude prdelín spát, ayb mi do tho nelezl. to je pravda jdu na kávu. práce neuteče.

anta
23. pro 2008

Teda Marti, ty si žiješ, vínečko vypadá moc dobře, to asi bude i dobře chutnat. 😀
Na Míšu nemám vůbec kontakt, takže nevím, jestli je tady nebo ne. Ještě jsem jí nepotkala 😉 Ale v naší diskuzi se dlouho neobjevila 😨

martinka79
23. pro 2008

no ona tu nějak dříve psala, že bude odjíždět tak nevím. myslela jsme si, že dkyž sjte ze stejného městečka tak se třebe sejdete někde na kávu. 😉 to neva až se vrátí domů tak nám písne jak byla spokojena.
No žiju koupil mi ho otec srabdista on má totiž bždy super dárky a super průpovídky. u něj se nikdy nenudíš.
Víš jaká je nejoblíbenější hračka prdelína víčka od přesnídávek a sklenic. dívá je do platového víka od DVD obalu takový ten sloupec jak se jich kupuje hodně moc a teď právě Nikolce do pantoflí

martinka79
23. pro 2008

je to koumák asi mu zabalím něco takového a zty hračka pošlu Vám. 😀 😀 😀 😀 normálně mě štve jak všude šmejdí a na vše se dostane. vřra žral abán se slupkou tudle zase dosáhl an polici s CD u nikolky a nakonec tátův mobil. 😝 jsme jak šílená detektivka a co bude se strommem nevím. je až do stropu,a le i tak mi ho klidně přitáhne na WC. 😅 😕

martinka79
23. pro 2008

Jak bude chutnat ti dám vědět. 🙂

anta
23. pro 2008

Haha, máš živoučkého Mišáčka 😀 😀 😀 No jinak jo, nemám to tady vůbec vánočně vyzdobený, achjo, nic jsem nestihla, snad se mi to dnes povede, vůbec mi to nepřijde, že by měly přijít vánoce, venku není po sněhu ani stopa 😅 Půjdu dnes koupit jmelí, kapra, potřebujeme pleny, takže mám opět co dělat, chci to tady mít vánoční, dám malýho do lehátka a budu lézt po zdech a zdobit a zdobit a zdobit 😀 😀 Malej se mi vzbudil, jdu na něj, papa 😉

martinka79
23. pro 2008

Tak hurá na výzdobu a vylepšování,a le nepřeháněj to. zvladní vše v pohodě. 🙂

martinka79
23. pro 2008

prdelínek hajá a já jdu na tu komoru

e.k.t
autor
23. pro 2008

tak já teda potřeuju udělat kapra polívku a salát tak, aby zítra bylo vše šup šup, po příchodu z návštěvy, do toho chrchlím a soplím a Joli je opět tak trochu prudín, překulí se na břicho a pak neví co s tím a řveeeee 😀 😝

martinka79
23. pro 2008

Jé to je to nejhorší než se naučí koulet. já mám uklizenou komoru vařím hov. polévku peču králíka a vařím králíka Míšovi. kapra dnes doveza tatínek a večer ho zabijeme a dáme půl sousedům. salát si předpřipravím večer, ale dělat ho budu až ráno. JInak na říkzy připraveno klobása také. 😉

e.k.t
autor
23. pro 2008

no my ráno v 8 vyrážíme a vrátíme se kolem 16 😅 tak musím už dnes 😉

martinka79
23. pro 2008

aha tak to máte náročné.

martinka79
23. pro 2008

já teď relaxuji nožky hore dělám si fr. manikuru a Nikolce také piju kávu a budem hrát jakousi hru.

e.k.t
autor
23. pro 2008

no já klokaním prudinu, aby se Martin vysppal po noční, aby ji hlídal odpoledne, abych pobalila na zítra věci pro Joli a našla co si vezmu na sebe když mi je ještě pořád vše velké, ale již ne tolik ☹

jo a ještě že jsem těch několiik dní odmítání prsa odsávala a tu trochu jsem udržela, dnes ráno mi Joli vlezla do výstřihu a vrhla se na prsa 😅

martinka79
23. pro 2008

jééééé ona ta tvoje potvůrka neví co chce zda prso flašku či kuře a nakonec bude chtít utopece. to je dobře, že jí chutí.

martinka79
23. pro 2008

my dohrály jednu hru a teď se tu válíme nandáme si perníčky budeme čekat na prdelína jak vstane.

e.k.t
autor
23. pro 2008

no perníčky bych měla zdobit a dělat opilý koule 😝

martinka79
23. pro 2008

ale kašli nato. 😉

anta
23. pro 2008

Tak jsem tady, byla jsem pro jmelí, kapra a pleny a mám všechno, hurááá. Ale jsem nějaká dneska unavená, blééééééééééééé 😝 😉

e.k.t
autor
23. pro 2008

tak polívka hotová, kapra obalíme zítra a salát je ve stavu rozpracování

martinka79
23. pro 2008

super rychlost. nám dnes nedošel poslední balík, kde jsou dárečky pro rodiče haha
a to jsme je objednali a zaplatili asi záč. prosince.
jiank jsme po obědě a pohoda.

anta
23. pro 2008

Holky, malej pořád spí, no to je fakt zázrak, vylezli jsme ven v půl desátý a sp 😅 í. Nechala jsem ho u otevřenýho okna, aby mu nebylo vedro a spí jak zařezanej. V noci flámuje a pak to přes den dohání Buliboš jeden😀
Jé, manža končí ve 13 hodin, jsem fakt ráda, protože se dneska nějak necítím dvakrát, ale to se vydrží, je to lepší než na něj čekat do půl šestý 😉

martinka79
23. pro 2008

jo super zpráva jani ani nevím která víc, zda že bude manžal brzy doma nebo že jsi byla tak úspěná nebo že Honzík spí. 😀

e.k.t
autor
23. pro 2008

tak Marti já takto čekám na dva balíky s drobnostma pro všechny

anta
23. pro 2008

No Marti, všechny jsou supeer 😀 😀 😀 😀