Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

anta
28. pro 2008

Dobré ranko, holčiny, neříkejte, že se vám nestýská po koníkovi, to mě už joooooooooooooo 😉 🙂

paolin
28. pro 2008

ahoj holkyy!
jdu jenom na skok. jsme nejak v jednom kole. 25. jsme byli u nasich na obed a darecky. a ve dvanact v noci jsem se s Vitou synchronne pozvracela. on byl pak az do rana v poho, jak litala kazdou hodku. Vita pak prevzal stafetu rano. tak si dovedete predstavit, jak jsme druhy den vypadali. Mirkovi bylo taky blbe, tak to byla parada. asi nejaka prima svatecni strevni chripajzna. uz jsme se z toho pomalu vyhrabali, ale chodim, jak matohy. aspon, ze jsme zvladli prvni dva vanocni dny a Vita si uzil darkovani 😉

martinka79
28. pro 2008

AHOJKY HOLKÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝ, MNĚ SE STÝSKALO.
vidím že u vás všech veselo. my od 25.12 horečky skoro 40st. od zubů máme další 4nahoře venku to naráz. jinak ichláke chodíkuje trochu a hraje si se vším co najde pod stromkem. dnes jsem sama tatínek pracuje Nikolka na vysočině. návštěvy jsme zvládli 25.12. Nikolka cesto poblila auto a michla tam chytil ty horečky. super výlet.

martinka79
28. pro 2008

Pavli snad to bude u vás lešpí. jo dárek rybyčky znám to je super. u nás vždy také vedou hračky za pár kaček nejlépe z 39,- haha
fotky dodám nějak nebyl čásek.

martinka79
28. pro 2008

my nenočníkujeme zatím i když bych asi čas kdy kaká podchytila,a le nějkak si arději užívám zatím pohody.

martinka79
28. pro 2008

holky tajemství evička dnes slaví narozeniny. 🙂 Přejem ti za všechny manminy vše nej nej.užij si den.

anta
28. pro 2008

Ahoj holčinky, tak to jsem ráda, že jste to tady neopustily, Evičce všechno nejlepší k narozeninkám a též ke svátku 😉 Malej se mi zdál taky včera nějakej nachcípanej, ale dneska už je na tom líp, asi má tuhý kořínek po mamince 🙂 Včera jsme oslavili již půl roku života malého, to to ale letí 🙂

martinka79
28. pro 2008

Jani to tedy letí tak to gratuluji Honzíkovi. 🙂

anta
28. pro 2008

Děkujeme pěkně 😉

martinka79
28. pro 2008

tak nám to dopoleden s Mišákem utíká nějak pomalu, nic nemusíme jen se válíme a hrajeme si. sice pohoda siesta,a le to víte nikolka nám schází.

anta
28. pro 2008

Tak já teď peču vepřový bok, dala jsem do pekáče též zelí a brambory, tak snad to vyjde a bude to dobrý 🙂
Marti, neboj, Nikolka se vám vrátí a zase budete mít o zábavu postaráno 🙂 . Zrovna jsme si říkali, že se s manžou těšíme, až se malej bude učit psát ve škole, to bude sranda 😉

martinka79
28. pro 2008

Jani je pravda, že je s Nikolkou veseleji,a le taky více ruchu a jak jsem si dva dny odpočinula tak bych jí brala domů hned.Přijede zítra.
To bete mít k obědu dobrotu

anta
28. pro 2008

Snad jooooo 🙂

martinka79
28. pro 2008

to si piš, že bude. já podobné také dělám šup se vším do pekáče a hurá do trouby. 😝

anta
28. pro 2008

Přesně tak, trouba troubí a je to v poho, povedlo se, bylo to moc mňam mňam. 😉

martinka79
28. pro 2008

tak to je super, užijte si den.

e.k.t
autor
28. pro 2008

Ahojky, děkuji vám za přání, zatím jsem na návštěvě ale píšu ze všehodárku mám NB 😀

anta
28. pro 2008

Děkujeme, ty hezky odpočívej, pokud to jde, manža je ještě další týden doma, což jsem moc ráda, huráááá, aspoň si odpočinu i já a to hlavně psychicky. Někdy se mi zdá, že malej je takovej řvavější, dokonce už i míň spí, dopoledne naseká 2x třičtvrtě hodiny a pak spí až v kočárku, což je nějaký nový trend z jeho strany, že by se mi zamlouval, to vůbec ne 😀 😉

martinka79
28. pro 2008

u nás se spí jen jenou kolem oběda potom max chvilku v kočárku jinak nic
😀

anta
28. pro 2008

Šoupla jsem si fotku malýho u stromečku, docela je povedená, kuky kuk.
Marti, mě by nevadilo, že nespí, ale jde o to, že je stejně za chvíli unavený a kňourá, ale spánek ne a ne přijít, jenže já s ním nebudu lítat celý den po venku 😉

martinka79
28. pro 2008

to chápu. my naštěstí moc protivní nejsm tedy sž nas ty naše zuby jinak je hravej.

martinka79
28. pro 2008

Jani super taky šoupnu fotky my máme strom až do stropu
r

martinka79
28. pro 2008

až budu mít čas jelikož mišák je hend u Pc

e.k.t
autor
28. pro 2008

tak neusínání a kníkání tady Joli zkouší už asi hodinu 😝

anta
28. pro 2008

Dala jsem jen jednu fotečku, pro ilustraci 😉 Marti, pak to tam šoupni, stromek do stropu už jsem neviděla ani nepamatuju 😉
Jo, Evi, to znám, 😒
Malej normálně už sám sedíííííí a umí vyrovnávat sám rovnováhu pravou nožičkou a je to moc super, mám z něj velkou radost, že dělá takový pokroky 😉

martinka79
28. pro 2008

jo a já našla teď 4dárky pro Michala a jeden ústřední to je stranda co, zapoměla jsme na něj už se to chystá a montuje a nafukuje je to hrací baz=nek na kuličky a vodu.... jsme to ale zapomětlík tak má dnes vánoce.

Jani tak to už zbývá jen lezení a potom šupky chozeníčko šmějděníčko

anta
28. pro 2008

S těmi dárky mě to Marti ani nepřekvapuje, moje máma takto nálézá dárky až do dubna následujícího roku, takže má ještě 4 měsíce čas dodat zbytky vánoc 😀 😀 😀
No jinak malej, když mu zapřeme nožičky, leze moc pěkně, protože už umí "stát" na ručičkách úplně nádherně, těším se na to jeho lezení, snad mi nepoleze moc na nervy 😀 😀 🙂

martinka79
28. pro 2008

jé to bude super.Honzík je šikulínek tak to bude do chvilky lezochodec. a šmejdílek a všudybílek a všeználek
hurá na to objevování.
my se chystáme na pořádnou vychajdu sice mrzne ale když se oblékneme vydržíme tam tak 1,5hodinky
No jsme pěkné trdlo občas se mi to stalo, že nikolčiny dárečky jsme nallézala i v létě, ale byly to jen maličkosti. tak tento rok zase pro Mišákča

anta
28. pro 2008

Marti, ale to je přeci krásný mít vánoce prakticky celý rok, já tohle uznávám, jenže jaksi bohužel nic pod stromek dát nezapomenu 😀 😀 Dostanu krásný dárek od manži k narozkám, objednal mi přes internet MP3 přehrávač, moc pěkný a taky se na něj mooooc těším, ráda poslouchám muziku, obzvlášť, když má malej bručivou 🙂
Těším se na to, až malej bude lozit všude, jen nevím, zda se u toho taky tak bude děsně rozčilovat, moc bych si přála, aby ho to bručení a mručení už přešlo bo to jednoho neba 🙂
Hezky se projděte a nezmrzněte, když jsem vykoukla z okna, spatřila jsem u baráku 5 zmrzlých 😀 😀 😉

e.k.t
autor
28. pro 2008

tak my popíjíme šampíčko, před chvílí bylo kafíčko, Joli zatím chrupká 😀