Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

many
18. únor 2011

ahojky holky 🙂 vygruntováno, tak jdu juknout co novýho,.. 😉

many
18. únor 2011

@monkia.pv jéééé hoď fotečky pokojíčka 😉 koupelku a chodbu dělal tatin vloni 🙂 to byla síla no, prachu a prachu 😉 a dělal to sám, takže to i trošku trvalo , ale dočkala jsem se 🙂 a pokojíček, ten budeme dělat časem, musíme našetřit korunky na nový koberec a palandy 😀

many
18. únor 2011

@martinka79 díky moc 🙂

many
18. únor 2011

@anta ani nevím jestli už jste byli u zápisu do školky 😉

many
18. únor 2011

holky, tak držíme pěstičky ať už brzo dítka pěkně kakají a rovnou na záchodek 😉

many
18. únor 2011

kde jste kdo 😉 někteří pracují a někteří asi uklízí nebo procházkují co 🙂
tak si nechte dařit a pěkný víkend 😉 a pracujícím ať to rychle utíká 😉

monkia.pv
18. únor 2011

no Jani Vaneska si klido kadi do kalhotek-plinky ji nedavame.Ja se vykadi jde a hodi to do zachodu a nebo zavo maminko jsem se pokakala.Uz tisickrat jsme ji vysvetlovala ze je to lepsi na nocnik nebo na zachod,dokonce jsme ji za to slibila i hracku a ze si ji muze jit vybrat do hrackarstvi sama a vis co mi na to rekla?"ja nic nechci",tak nevim fakt uz jsem z napadama v coudu.Zkousela jsem i nasilim,ale to taky nikam nevedlo jen ke rvani a vztekani.
many fotecky hodim jen jak je stahnu do pc nejak nemam na toto casek 😎

anta
18. únor 2011

Holky, tak už řeším to, co vy 😀 😀 . Chodíme každý den ven. No jo, ale co se to teď děje? Dítě, jakmile ho jdu obouvat, chytne takovej hysterák a řve a řve a slzičky a já nevím, co a že ven neeeeeeee, pomoc. Co mám dělat? 😨 😖

monkia.pv
18. únor 2011

jee Jani tak to nevim to ja neznam Vaneska chodi ven rada my mame opacny problem my chytame hysteraky kdyz jdeme z venku domu 😠 a to ju kolikrat tahnu pod pazi se rvem!

monkia.pv
18. únor 2011

treba je to jen nejaky obdobicko chvilkovy a prejde ho to..

anta
18. únor 2011

@monkia.pv - no prostě jsem neustoupila a přeprala jsem ho a bylo. Do pěti minut venku byl tuhý, no má smůlu, já prostě ze svých zásad neustoupím, tak snad mi jí jednu nevlepí 😅 😅 😅 Než ho to přejde, tak si budu s Chocholouškem tykat 😵

martinka79
19. únor 2011

vařím balím jedu s dětmi na vysočinu,. ač je tatinovi najednou ouvej a říká tak nejezdite.. mů smůlu. on stejně nemá dovolenou a já se docela těším jak si odpočinu... 🙂

anta
19. únor 2011

@martinka79 - tak to si to samozřejmě pěkně užij, to víš, že jo. Odpočívat taky musíš, však on tatin neumře, neboj 🙂 🙂

martinka79
19. únor 2011

@anta jasná věc... ale jak dnes najednou stále tedy to je počasí to asi nikam nepojedete... a pak vlastně ani nemusíte... 😀 as co je tam jen odvézt a přijet domů... haha 😀 a já kdepak miláčku jedu i já.. se těším odpočinu si dám si kávu u sestry a navštívit půlku rodiny a taky tam mám domluvenou jednu prac. schůzku. 🙂 samo doma je doma...

e.k.t
autor
19. únor 2011

aHOJKY Z PRÁCE, Marti dobře činíš, voraz je potřeba, to se nedá svítit 😉

many
19. únor 2011

😉 😉 😉 😉

many
19. únor 2011

@anta tak u nás pomáhá strašení vařečkou 😉 když se nechce oblíkat, jen mu řeknu, mám vytáhnout vařečku ? A šup jak se oblíká 🙂

many
19. únor 2011

@martinka79 moc si to tam užijte 😉

many
19. únor 2011

@e.k.t ať ti to v práci utíká 😉

many
20. únor 2011

Dobré ránko 🙂 jak se daří,.................. 😉 no u nás to vypadá,že se zase o nás něco pokouší 😠 takže doufám, že to zavčasu opět podchytíme 🙂 a nic se nerozjede 😠

anta
20. únor 2011

Ahoj holčinky, tady je docela mráz, chlapy jsem do něj stejně vyhnala 😉
@many - když já na něj takové metody právě nepoužívám, nevím, nechce se mi na něj násilím a vyhrožováním, je to těžké 😖

anta
20. únor 2011

@many - já jsem nějaká chcíplá, včera jsem měla teploty 37,3, vím, že to není hodně, ale bylo mi blbě, pořád mě pobolívala hlava, kašlala jsem a spustila se mi rýma, tak snad bude líp. Dneska se mi teda motá hlava 😖

martinka79
20. únor 2011

čauky zdravím z vysočiny... děti sjou na zahradě a já se válím... haha babička vaří.

e.k.t
autor
20. únor 2011

berušky, noční byla v pohodě, spala jsem po ní asi 3 hodiny, a pohoda, jsme po nákupu a Joli v betli, má nějakou virozu tak dostává bioparox a je skoro fit, ale má se dávat deset dní, tak to vydržíme, dostává jednou do kasždé nosní dírky a jednou do pusinky a drží pěkně 😉

paolin
20. únor 2011

ahoj holky!
jsme doma 🙂 dovča byla fakt supr 🙂 sněhu tedy nic moc, ale na bobování a blbnutí pro děti v poho a svah na lyžování zasněžovali, tak taky bezva 😉 ve čtvrtek dojel na chatu taťka, tak chodil na návštěvy a byl spokojený. v pátek jsme byli v PPL u Martinčiné tetičky. holky ta vám je ale báječná...! Vítek si to strašně užil 😀 on má rád různé tvůřčí úkoly a malovaní, tak psycho vyšetření moc a moc rád 😀 odklad dostaneme, byl velmi pochválen, že je šikovný. jen dohnat to mluvení a sociální vyzrálost 🙂 s Adámkem to bylo krapet těžší, ale dostala jsem pár rad, tak vyzkouším 🙂 a že z toho vyroste, tak už se těšíme 😉
koukám, že virozy snad u všech ☹ Mireček s Adámkem rýmují o 106, Adam do toho ještě kašle. ale vzduch na Vysočině pomohl a po dvou dnech je to dobrý. večer vás zkusím dočíst 🙂

martinka79
20. únor 2011

@paolin jsem ráda, že v PPP to bylo a tetička, že nezklamala..... snad vám otrchu pmohla ona rada je jedna věc a pak aplikovat je něco jiného. my matky to pak máme těžké... vše vydržet.
my na sněhu ještě nebyli děti dopo venku.... na zahradě a louce, ale tam sníh není..

many
20. únor 2011

@anta jééé to není násilí ani vyhrožování ne 😉 to je jen postrašení 🙂 stačí jen říct a je to 😉 no a nebo dát po zadku, musí se naučit poslouchat 😀 jinak bysme musely pak poslouchat my je 😉 a to nechceme ne 😉
no my si teď udělali rodinnou procházku na vzduchu a furt to cítím, že prostě něco přichází 😖 snad se to teda nerozjede a u tebe taky ne a teplotu ☹ joj, tu teda zrovna teď mít nechci ☹ tak ať je ti brzo dobře a hlava nebolí, to je taky hnus 😖
@martinka79 áá vegáček 😉 super, nechte si dařit 😉
@e.k.t tak Joli ať je taky brzo fit 😉
@paolin jééé tak vy jste si taky užívali 😉 super 😉
a nemoci ať jsou brzo pryč a pokud možno tak ať to skončí jen u nachlazení 😉

martinka79
20. únor 2011

@many souhlasím is nemocema pryč a i s tím, e prostě něco co na dítko platí já jen řeknu Michale... malupu ti na zadek... a to máte vidět.... a docela na něj platí jinak tedy dobrovolně říkám na zadek dostane, když vidím, že mu Nikolka něco řekne a on nic... tak jdu lupnu a řeknu Nikolka se poslouchá.... holt je to těžké....

martinka79
20. únor 2011

my se vyvenčili a prdelínek s teď koupe a rozmrzává.... 😀

paolin
20. únor 2011

no, u nás jaksi nefunguje nic. Adam když nechce, tak neslyší...a šmitec. no, udivíme, uvidíme 🙂