Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

anta
28. pro 2008

Tak to máš super, Evi, dejte si do nosana, já včera udělala nakládaný sýr, to se vezme půl kila eidamu, nakrájí se na kostky, posype červenou paprikou, dá se do toho 8 prolisovaných česneků, osolí se to, můžeš do toho dát cibuli či feferonku, podle toho, jak kdo co má rád horkéé éé pálivé, zaliješ to olejem, pořádně se to promíchá, nechá se to přes noc v lednici a druhý den se po tom můžete utlouct 😀 😀 teď to s manžou pojídáme a dáme si k tomu pivečko, aby nás nechytl žlučník a je to 😉

anta
28. pro 2008

Dala jsem si do alba ještě jednu fotečku debatujícího Honýse 🙂

martinka79
28. pro 2008

Jani čím to zaliješ??????????? děláš mi chutě?
no vrátili jsme se celí a nic nám neodpadlo. 😀 po rozmrznutí.
Evi to je život. 😝 já tu piju čaj a uvažiju o svačince a mandlovém likérku pro lešpí náladu.

martinka79
28. pro 2008

Honzíku ty kecko vlastatá 😀

martinka79
28. pro 2008

Jani tak to už z tebou nebude nic budeš mít sluchadla v uších a budeš šmejdit po bytě a auklízet a honit Honzulku. ☹

anta
28. pro 2008

Marti, jsem ráda, že se ti Honýs líbí😀 😀 😀 No zalívám to jen tím olejem, neboť je to posypané červenou sladkou paprikou, tím česnekem, osolené a tak. Je to strašně fakt dost dobrý, zkuste to a určitě neprohloupíte 😉

anta
28. pro 2008

Ale neboj, Marti, i kdybych se měla ulítat, tak se na koníka vždy vyhoupnu 😀 😉 Já vás neopustím, to neměj strach, i kdybych měla Honýse připoutat k topení (brát prosím s rezervou) 😀 😀 😀

e.k.t
autor
28. pro 2008

Jani úplně slintám, no uvidíme doma, na návštěvě nevymýšlím raději nic 😉

martinka79
28. pro 2008

Jani a mít sluchátka na uších, viď.hele a olejem normálně obyč. přímo z plast. barýlku?

e.k.t
autor
28. pro 2008

no Jani to paak třeba taky vyzkoušíme i když topení nevím nevím

martinka79
28. pro 2008

no já to udělám večer až bude mišák spát jen ještě připomínka mám to asi udělta do něčeho s uzávěrěm že? jak tu pobýhám s Mišákem tak jsme trochu pomalejší ve čtení a chápání. 😅

anta
28. pro 2008

Olejem naprosto obyčejným, já žádné drahé oleje nepoužívám. Přímo z plastového barýlku 😉
Jo, vy Evi, nemáte topení? Tak vymyslíš něco jinýho 😀 😀 😀

e.k.t
autor
28. pro 2008

no topení máme ale nejsou k tomu trubky 😉

martinka79
28. pro 2008

nebo chce být evičks originální to víš honzík u topení, Jélanka jinde a náš Michla nohou za lustr. clastně my v obýváku máme skobu a nenáme lustr tak tam bude prdelín. 😀

anta
28. pro 2008

Marti, jsi fakt vtipná. 😀 😀 Ale jinak, ano, mělo by se to uchovat přes tu noc v něčem s uzávěrem, ale my jsme si to neuvědomili, tak jsme to nechali jen tak v míse a též se nic nestalo. 😉

anta
28. pro 2008

Omlouvám se za vždy pozdní odpovědi, lítám tady mezi PC a malým, ale co, hlavně, když to stíhám 😀 😀

martinka79
28. pro 2008

JÁ TU KOČÍRUJI SVOJI ZVĚŘ JDE PO PC JAKO VOSA PO BONBONĚ, JDU SI S NÍM HRÁT. 😀 díky ti za vše

anta
28. pro 2008

Nemáš zač, hlavně, když ti malej nejde po PC jako slepice po flusu anebo že by jooooo?😀 😀 😀

martinka79
28. pro 2008

no to taky teď jsme mu zahrála divadlo s maňáskama co dostali dost ho to baví, ale kdo si má vymýšlet ty pohádky 😀 😝

anta
28. pro 2008

Tak já ti nějakou můžu vymyslet, my s manžou vymýšlíme našemu Honýsovi pořád nějaký krávoviny, např. O trpaslíčkovi a obru Bulibošovi. To byla jedna paní trpaslíková a ta uspávala malého trpaslíčka a řekla mu:"Jestli nebudeš spát, přijde na tebe obr Buliboš a odnese si tě", no a trpaslíček najednou usnul a spal až do rána 😀 😀 😀

martinka79
28. pro 2008

super Jani, ale chce to delší já si také vymýšlím. o dvou nespavcích a zatoulané holce co zapoměla kde bydí.

anta
28. pro 2008

😀 😀 😀 Tak to je pohádka o mně a o MM? 😀 😀 Tak ju, loučím se a přeji vám lepší noc než tu naši, papa zítra 😉

e.k.t
autor
28. pro 2008

Tak jsem nakoukla, dělám tatínovi spolužáky ze základky 😉

martinka79
28. pro 2008

aha já uložila prdelína už spí. 🙂

martinka79
28. pro 2008

já dnes půjdu brzy zatím chodíme s MM vždy kolem půl noci a je to dnes znát.

martinka79
28. pro 2008

dobrou noc a sladké sny, jdu si dát veču a hurá do sprchy a pelíšku. 🙂

kamca.mazda
28. pro 2008

Ahoj holky jak se máte,? Já byla na víkendu u švagrové a švagra tak jsem tu nemohla s vámi být. Malá ječí zase musím jít.

martinka79
29. pro 2008

Krásné ráno holky, kKamčo Tak to jsi si užila. Nám dnes přijede Nikolka a také synovec a moje sestra. Máme v plánu jet zítra na stromek do Prahy a také výstavu pohádkových kostýmů. tak snad vše stihneme. 😝

paolin
29. pro 2008

dobre ranko holky!
my dnes musime s Adou na kontrolu. v noci porad nespi, je to na budku!
vcera byl na trenalu muj ex a bylo to moc prima 😉 mam s nim vzdy takovy zvlastni bezstarostny pocit. asi je to tim, ze jsme tehdy spolu nemuseli resit zadne zasadni veci, jako je bydleni apod. a jen si uzivali 😉

martinka79
29. pro 2008

PAvli myslíš expřítel no tak to je fajn, že máte dobrý vztah. Já holka ze staré školy s jedním chlapem na krku jsem malinko pozadu. Doufám, že vám kontrola vyjde dobře. No my kašleme,a le k dr se mi nechce.