Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

many
17. bře 2011

@paolin 🙂 🙂 🙂 🙂

many
17. bře 2011

@anta 😉

anta
17. bře 2011

@paolin - tak mu to vrať, postav se k zrcadlu a řekni "Mirečku a to máš za to" 😀 😀 😀

anta
17. bře 2011

Tak dítě se mi vzteká v pokojíčku a tak jsem se tam šla podívat a dítě říká "mámo, nejdi za mnou, jsem ošklivej" 😀 😀 😀

monkia.pv
17. bře 2011

ahoj holky,tak ja dneska od rana pekne trpim-hlava mi tresti au au au.Jeste ze Vaneska to chape a je hodna a pekne si sama hraje-dneska po me nic nechce-jen vysadit na wc a utrit prcku 😀 .

@anta Jani a co se Honzikovi nelibilo ze se vztekal?

anta
17. bře 2011

@monkia.pv - holka, to se mě ptej, ale pak hodil bobka, tak možná ho bolelo bříško, co já vím, je to chlap a těm stačí málo 😀 😀 😀 Ajaj, tak pěkně se snaž odpočívat a nic nedělej, mně teda taky pěkně bolela hlava, se přiznám, že by tlak? 😕

monkia.pv
17. bře 2011

@anta nevim co ,ale asi i to pocasi ma vliv na tu moji bolest hlavy a uz je to nesnesitelne.Ani prasek mi nezabral!Lezim tu jak lazar a Vanula zacina radit. Pustim ji pohadky.Uz ji nebavi malovat barvickama ani hrat si s hrackama 😠

anta
17. bře 2011

@monkia.pv - mně se zase stává, že mi prášek zabere, ale do večera se ta bolest prostě vrátí, podle mýho bude počasím. No jo Vaňula se nudí, to já s klukem chodit ven musím, protože bych se taky nudila, už mám navařeno, zbytek se dovaří večer, hlavně, že mám základ, uklizeno tady taky je, no tak se kopu do prdku, ale to mi vyhovuje 😉

monkia.pv
17. bře 2011

@anta jo to se mi taky stava ze zabere a pak vecer opet hlava boli.Jj,nudi se,ale ja jsem nepouzitelna-jsem rada ze jsem uvarila obed.U nas se dneska neda jit ven tady leje od rana.

anta
17. bře 2011

@monkia.pv - tady taky leje od rána, ale venku jsme byli 2x, jsme blázni 😀 😀 😀

monkia.pv
17. bře 2011

@anta 😀 jee tak to jste blazni!A Honzikovi s eurcite libili kaluze ze?Verim otmu ze nasi male by se to libilo!Ma novej destnik i plastenku a porad rika ze chce jit do deste,ale jeste nemame gumaky. A cos varila dobreho pro inspiraci na zitra ikdyz asi nebudu muset varit-mam opet hlidani a asi si pro ni mamka prijde uz kolem 11 hodiny.Ja jdu na sraz s holkama z prace.

anta
17. bře 2011

@monkia.pv - máme hovězí gulášek s těstovinkama, už se mi po kravičkách stýskalo, tak jsem si jednu uvařila 😀 😀 😀

monkia.pv
17. bře 2011

jee tak hovezi gulas bych si taky dala,ale ja ho rada s ryzi 😉 .

anta
17. bře 2011

@monkia.pv - no vidíš to, příště to taky tak udělám, dobrý nápad, díky 😉 Co hlava, už je to lepší? Na mě už podruhé večer vlítla taková únava, že se mi zavírají oči při chůzi, no je toto možné? 😅

monkia.pv
17. bře 2011

@anta jo hlava povolila,ale jeste to neni ono snad se z toho vyspim.tak utikej do hajan!Ja kouknu na ordinaci a jdu take spat.

anta
17. bře 2011

@monkia.pv - chodím spinkat pravidelně, v devět balím televizi, jdu si číst a v půl desátý dočítám knihu a zhasínám a jdu chrupkat 🙂

monkia.pv
17. bře 2011

@anta jo tak to mas pekne naucene!Ja chodim spat pozdeji.Koukam na ty pitome serialy. 😖

monkia.pv
18. bře 2011

dobre rano holky!Kdepak jste?Copak delate?Ja se hlasim opet s bolavou hlavou! 😢

anta
18. bře 2011

Dobré ranko, tady je krásně tak, že by se jeden pověsil, svítím jak o život, jinak bych neviděla na krok 😉
@monkia.pv - no jak to? Mně se stává, že mě třeba bolí hlava 4 dny za sebou, to je děsný 😔

monkia.pv
18. bře 2011

@anta Jani tak tady je taky hnusne,ale nastesti svitit nemusime-svetla je celkem dost.No ja vevim jak to ze me zase boli,asi to bude tim hnusnym pocasim!Doufam ze tu nebude snezit jak rikali vcera rosnicky to by me piclo!

anta
18. bře 2011

@monkia.pv - no tady sněží, teď jsme se vrátili zvenku a brrrr, je tam vážně hnusně 😀 😀 😀

monkia.pv
18. bře 2011

@anta 😲 😲, no tak to je hnus ja uz jsem myslela ze uz bude krasne a tak to vypada ze bude jeste dalsi zima!To pocasi je pobouchany 😖

anta
18. bře 2011

@monkia.pv - Honzík chtěl mocí mermo ven, tak jsem ho vytáhla, ten se ale divil, jaká je tam zima 😀 😀 😀 Tak jsme šli nakoupit a tradá domů 😉

monkia.pv
18. bře 2011

@anta no kdyby si dnes mamka nebrala Vanulu tak bychom taky museli do obchodu!Nemam tu zadne pecivo!Ja za chvili vyrazim na sraz s holkama z prace-uz se tesim,ale do toh odeste se mi vubec nechce!Tak jdu dat vanu a pomalu se chystat.Copak asi delaji holky ze tu po nich neni ani slechu ani vidu 😀 😀

paolin
18. bře 2011

ahoj holky! u nás dnes leje a leje a taky sněžilo..
v noci jsem nemohla spát a od rána je mi špatně. ach jo ☹ dopo jsem ještě musela do práce a domů jsem dorazila ve 3, tak docela masakr. jinak kluci OK. Vítek spinká u babi, Adámek je nějaký hodný. čekám, co přijde 😉

@monkia.pv Mony s tím bolením hlavy...to je šílený! mě stačí jednodenní bolest hlavy po migréně, tohle ti vůbce nezávidím ☹ snad už je ti lépe! a kdy se vám vrací tatin?
@anta Jani u nás taky kosa. včera jsem taky byli venku, liják neliják 😉

anta
18. bře 2011

@paolin - ahojky, jen ať si hároši užijí v těch loužích 😀 😀

martinka79
19. bře 2011

ahojky\ holčiny přeji vám krásnou sobotu i neděli... dočetla jsem vás.
no je to náročné holt jsme rodičové a ti zvládnou i nemožné...
u nás je to docelaprimaMišák nezlobí, je rozumný nevím čím to je, ale stačí vážně domluva a je klid.. max. zvýším hlas,a le minimálně spíše na Nikolku.. zvyšuji a ta by měla být už snad vychovaná 😀
jinak návštěva nedojede, jelikož měli chlapi pracovat a v tomto počSÍ TO NEJDE. TAK JSME TO PŘESUNULI NA PŘÍŠTÍ TÝDEN, JEJICH DÍTKO TO OŘVALO.. A nIKOKA TAK NĚJAK TROCHU TAKY BRBLALA JAK STARÝ santusák...
my\ nemáme holínky.. ale venku byl s tatinem.

e.k.t
autor
19. bře 2011

ahojky berušky tak včera jsme dobře pochodili, Joli má vyšetřená očka P +2,7, -0,9 dpt a L +2 a -0,7 dpt, takže dle tabulek ještě v normálu, rozdíl mezi pravým a levým je taky ještě v normě, takžo kontrola za půl roku. uf uf uf ale bylo to maso, podělal se jim zrovna na berušce před náma přístroj, nechtěl se spustit, ale naštěstí mi Joli i s rozkapanýma očama usla na klíně a vydržela takto hodně přes hodinu, tak dobrý. Schůžka v bance taky paráda, domluveno na příští měsíc - čekáme na akční nabídku s lepším úrokem a z 5ti plateb budou jen dvě uf uf a odesílaná částka bude 2/3 původní. už se těším.
pak šup šup na vláček a hurá s Joli do Brna k našim, ti si ji vyzvedli už na nádraží, takže obratem vláčkem zpět domů. no honička jako blázen, ale klaplo všechno. teda až na start, kdy jsme se téměř od cíle cesty obraceli domů převlíct tu naši malou blivajznici. no ale druhý pokus dopadl už dobře.

martinka79
19. bře 2011

ahojky veselo tam u vás na pardubicku...

e.k.t
autor
19. bře 2011

@martinka79
to víš, já sama doma, tak třídím starý papír, plasty a sklo, peru jak divá pak do obchodu a potom na noc, zamávám martinovi jak bude přesedat cestou z práce a ráno po něm vlezu do možná ještě vlažné postele páč bude mít další denní, trochu si pospím a frrrr na Moravu k našim pro Joli, možná pobudu do pondělí, ještě nevím