Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

e.k.t
autor
30. pro 2008

naše dr říká že studený vzduch je nejlepší lé na horní cesty dýchací, pokud je správně dávkovám 😉

anta
30. pro 2008

Holky, teda, teď jsem trošku naklonila kočárek a Honýs si v něm sám sednul, ten je teď samé překvapení, už nevím, co od něj dál čekat 😀 😀 😀

e.k.t
autor
30. pro 2008

Jani ty už od něj raději čekej všechno najednou, je nějaký zrychlený nebo Joli zpomalená 😅

paolin
31. pro 2008

prima Silvestr, holky 🙂
vcera jsme se s Mirkem rozhodli, ze zadne cekani na dvanactou hodinu nebude, ze oslavime Novy rok treba v osm. pulnoci bychom se asi nedockali 😀 Adam od pul druhe nespal..pospaval, ale tot vse. mam to uz plny zuby! 😝

anta
31. pro 2008

Ahoj Paol, my to taky tak uděláme, napijeme se vína, mně šampáňo beztak nejede a půjdeme do hajan, mám strach z těch petard. 😨 Nám malej taky dělá v noci peklo, pořád je vzhůru a přes den taky nespí a dneska je nějakej protivnej. Manža na něj našel lék, jak ho unavit, cvičí s ním píďalkování, aby se unavil, Honýs u toho řve jako kráva, ale aspoň se unaví a pak spí aspoň těch třičtvrtě hodiny. Teď jsem se nasmála, lehla jsem si k němu do postele a on mi oňomával nosák a vůbec nespal, tak si ho MM vzal do prádla a za pět minut vylítl z ložnice naštvanej se slovy "Já tě nakopnu do prdele" a malej raději usnul, asi cítil nebezpečí 😀 😀 😀 😀

paolin
31. pro 2008

no, petardy jsou dost blby. Vita se pokazde budil 😒
Adam zase taha za vlasy. u toho chrni, ale ja tedy rozhodne nee! vydrzi to i hodinu a pul a to pak reaguju, jako tvuj manzel 😀 jeee, jak ja to tahani nesnasim! Vita zase chtel drzet za rucicku a nehtiky zaryval do ruky. tyjo..ty deti nam ale davaji, co? 😀
Adamek se mi posr..az na lopatky. to bylo nadeleni. u kakani sedel a mel posr..cely zada. po ranu docela dobra rozcvicka 😀 ted sedi v zidlicce a basti kukuricne krupinky. aspon chvile klidu 😵

e.k.t
autor
31. pro 2008

teda kočky ti kluci vám dávají, To Joli je celkem v pohodě

silvestr taky neřeším, MM je u našich pro zapomenutý dárek a ve čtyři vyráží jako obvykle na noční, tak oslavíme až nový rok a to i s Joli 😉

martinka79
31. pro 2008

holky my tedy budeme slavíkovat od samého večera. žádnou návštěvu nezveme. budeme si ležet v obýváku všichni 3a Mišák bude chrupat v ložnici a půlnoci si skočíme ven popřát se sousedy a potom hurá domů. Těším se na pohodu. Jinak Vám v noci dám fotky z výletu Vánoc všeho.

martinka79
31. pro 2008

nás MIšák taky pěkně rasuje a žužlá a pere a tahá je to drak jako mrak. 🙂

paolin
31. pro 2008

my jsme domluveni se znamyma. Vita by mel byt u babi a my spat u nich. ale babi ma asi stejnou vyrozu, jako jsme meli my, takze je ji spatne. plan B je byt se vsemi detmi u nas. tak se proste uvidi. nijak to nehrotime. s detmi prilis planovat nelze 😉

anta
31. pro 2008

Tak to máte docela dobrý, my to nijak nehrotíme, nebaví mě beztak slavit na "rozkaz" 😀 😀 No Honýs je pěkný šídlo, přikrývala jsem ho dekou úplně celýho, on se vyhrabal, kuk na mámu a děsnej smích a vždy se mi zase sám schoval 😀 😀 😀 Nosím pro jistotu přes den culík, aby mi nevyrval všechny tři vlasy 😀 😀

paolin
31. pro 2008

Adamek chce zbastit Vitovi makovou buchtu 😀 to ma teda smulu 😀

anta
31. pro 2008

😀 😀 😀

martinka79
31. pro 2008

Pavli tak to by u nás Michálek vyhrál a buchtu sežral haha
my tento rok taktně odmítli kamarády y děláme hrozné spáče teším se na pohodu s fondue vínkem ležením a jáídlem všude kolem nás.taky nějak nemusím úkolově dělat mecheche už jsem se naslavila a řádila mnoho let. 😀

anta
31. pro 2008

To mě Marti povídej, já už toho slavení taky mám nějak dost 🙂

martinka79
31. pro 2008

vy dva sedánci zase máíte novou fotku. 🙂

anta
31. pro 2008

Nooooooo, mě to baví, to obměňovat, chichi 😀 😀 Dala jsem i fotku do albíčka, to tam taky obměňuji, abych nezakládala třetí album, tak občas nějaké fotky vymažu a dám jiné, abyste z toho taky něco měly 🙂

e.k.t
autor
31. pro 2008

tak se pokouším přeprat Joli aby usnula.

jinak novinka začíná se píďalit a jde jí to sakra dobře 😉

paolin
31. pro 2008

holky, to jsou same krasne pokroky 🙂 no proste mame ta nejsikovnejsi miminka 😉 😀

anta
31. pro 2008

Jé Evi 🙂 , gratuluji, opravdu, moc se na to taky těším, až se malej začne pořádně pídalit 😉

martinka79
31. pro 2008

holky návštěva odjela. jinak jsme rozbalila dárek pro Nikolku dětská sudoku a ona je neúplná ach jo. smůla.

anta
31. pro 2008

Jé jak to, že je to neúplný? Tomu nerozumím, to je trapas, viď? 😉

e.k.t
autor
31. pro 2008

Jé Marti tak reklamovat, třeba to klapne, ne jako dárky z inspirace co mi před týdnem slíbili do pondělí mít u sebe a je to další týden, podotýkám od 1.12. a ještě nic 😝 už jsem jim psala že je pošlu zpět a že jim udělám sakra negativní reklamu 😠

e.k.t
autor
31. pro 2008

jo a lékárna se mi ozvala po 2 týdnech že ještě zásilka není kompletní, ale že do 5.1. to bude kompletní a ODESLANÉ tak jsem zvědavá. taym byly taky drobnosti pod stromeček ale ty nebolí jako ta inspirace 😔

e.k.t
autor
31. pro 2008

Jani moc pěkné fotečky sedícího Honýska 😉

kamca.mazda
31. pro 2008

|Holky krásný vstup do Nového roku dnes tu budu mít návštěvu tak už nepřijdu uvidíme se příští rok 😀 papa užijte si to

e.k.t
autor
31. pro 2008

Kami tak si užívej oslavičku, já se budu plácat s Joli a oslava možná zítra 😉

anta
31. pro 2008

Tak holčinky a mimísové, přeji vám příjemný vstup do Nového roku a zítra papa 😉

e.k.t
autor
31. pro 2008

přidávám se k přání,
ať nám slouží zdraví,
láska ať nás baví,
manželé nás svádí
a dětičky vyvádí 😀

jinak slavím už sama Joli spinká a MM maká 😝
ještě že je net, jinak by mi bylo smutno ☹

e.k.t
autor
1. led 2009

dobré ránko, ať je pro všechny jen krásné 😉