Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

e.k.t
autor
30. bře 2011

teda naše dítě se samo odeslalo do pelíšku k nocování, ooo jaký to div 😀 😀 😀

e.k.t
autor
30. bře 2011

Pavli i na nožkách budeme držet všichni, my jdeme teprve za týden pro přihlášku, pro Joli by bylo fajn, kdyby to klaplo, pro nás sice starosti navíc, ale pro Joli obrovské plus, tak uvidíme

paolin
30. bře 2011

@e.k.t Evi, je fakt, že vám to asi spíše přidá starosti, viď? ale na druhou stranu - tak ji budete odhlašovat, když by bylo potřeba hlídání u rodičů.

e.k.t
autor
30. bře 2011

no právě bude trochu složitější logistika, ale co pro Joli vše.

e.k.t
autor
30. bře 2011

teda holky já jsem asi něčím prašěná po lebeni - přepadají mne jarní touhy, a hned dvojčata bych si dala říct, polejte mě někdo asi jsem magoooor. MM se mi raději straní a nenápadně kontroluje zda poctivě papám hak

paolin
30. bře 2011

Evi, co víš...nakone by ta dvojčata nemusela být problém 😉 hele holky nebo kluky? 😉

e.k.t
autor
30. bře 2011

víš že ani jedno, leda tak páreček hi hi hi jsem vybíravá 😀 😀 😀 😀

paolin
30. bře 2011

😀
my možná vědět, že by byla holčička.. ale nehrozí. ne s našimi dětmi..
mimochodem - objednala jsem nás na kineziologii. tak jsem zvědavá...

paolin
30. bře 2011

Vítek ve školce spal až do 3. jako nachvál, když je tatin pryč 😀

e.k.t
autor
30. bře 2011

Pavli to je dobrý nápad, třeba je tam nějaký blok a ten se může podařit odstranit 😉

paolin
30. bře 2011

@e.k.t no napadl mě ten pobyt v nemocnici v jeho roce. byl z toho aleposň měsíc v ... předtím začal mluvit a potom úplně přestal komunikovat. no uvidíme 🙂

e.k.t
autor
30. bře 2011

no za zkoušku to stojí to víš že jo, pomohlo to už spoustě lidí

paolin
30. bře 2011

@e.k.t Evi, znáš někoho, kdo měl úspěch? vykládala mi to jedna maminka v jeskyni. už mi to říkalo hodně lidí, ale netušila jsem, že u dětí to lze přes rodiče. bych tam byla už dávno 😀

e.k.t
autor
30. bře 2011

no právě že znám, sestřenka byla kvůli synovi a jeho potížím se stolicováním a pomohlo částečné odblokování, protože prý v něm zůstal její ztrach z porodu a tlačení při něm, a on to v sobě nesl a druhý případ její švagrová byla se synem, ten nebyl schopen polykat a teprve na regresi zjistili že když byl novorozenec tak se jim při koupání nalokal vody že jim snad do vody sklouzl a to zastaqvilo polykací reflex, z porodnice šel s PEGem, nebo jak se to jmenuje, dostával tekutou stravu přímo do žaludku a ve 2,5 letech šli na toto, bylo to na víc sezení ale ve 3 mu PEG vyoperovali a už je v pohodě, až na tu psychiku, na té se ještě pracuje, ale je v pohodě a jí a pije normálně

e.k.t
autor
30. bře 2011

jo a je mu 6 a do školy normálně nastupuje a bez odkladu, jen tam bude nějaký dys tak proto ještě dochází na terapii

paolin
30. bře 2011

tak to jsem ráda. taky, že za ty prachy to třeba k něčemu bude 😉

paolin
31. bře 2011

ahoj holky! nikdo nikde koukám 🙂
u nás zataženo, ale venku fajn. od rána mi je blbě...asi tím stresem 😉
mějte prima den!

e.k.t
autor
31. bře 2011

to já tu jsem, jen netrpím samomluvou. dnes sošly 4 balíčky pro Joli, 2x botky a 1x hračky a 1x větší s oblečením, celkem pěkným i do školky. Jen paní psala po 4 leté holčičce a Joli je to úplně akorát a ještě jí nejsou ani 3 😀 😀 😀

paolin
31. bře 2011

@e.k.t tak hlavně, že to unosíte 😀
kamoška má holčičku 6 let a ta konečně zdárně překonala 100cm 🙂

e.k.t
autor
31. bře 2011

no Joli nosí 104 ale třeba teď jsem dávala do malých košili 122 😠 jooo kdyby to číslování odpovídalo to by byl ráj na zemi 😀

anta
31. bře 2011

Ahoj holčiny, tak dneska jsme vyřídili školku komplet a zajistíme si hlídání Honzíka, jak nám tady otevřeli za barákem. Hodina stojí 70 Kč a můžu ho šoupnout paní kdykoli se mi zachce 😉

e.k.t
autor
31. bře 2011

Jani to jde, když budeš potřebovat něco zařídit, tak to je super

paolin
31. bře 2011

Jani no super! šup tam s ním s lumpíkem 😀

anta
31. bře 2011

Tak jsem se rozhodla, že přestanu Honzu vozit v kočárku, už několik dní za sebou mě celou cestu buzeruje, kudy mám jezdit a vůbec nespí, takže příští týden ten kočárek prostě prodám a kašlu na něj 🙄 🙄 Už mě to jeho chování dost otravuje, já mu dělám ústupek, aby se milostpán vyspinkal a on neusne a ještě je je takhle drzej, tak jsem řekla a DOST 😝

paolin
31. bře 2011

@anta Jani, no tak to se ti nedivím! bych se na to taky vy...

holkýýýý! mám rozhodnutí ze školky - přijatý! braly jen předškoláky, 3-4 leté se sourozencem ve školce a 4 a více leté co musejí maminky jít do práce. 4 i 4,5 letí, co mají doma malého sourozence nee. no já tomu pořád nevěřím 😀

martinka79
31. bře 2011

čusík holky... daří se mi všelijak MM jsem dala vylágoš, že je doma neuklízí... sakra chlap. 😀

martinka79
31. bře 2011

@paolin gratulace veliká... 🙂 🙂 🙂

paolin
31. bře 2011

@martinka79 Martííí, psychika lepší nebo nic moc?

e.k.t
autor
31. bře 2011

@paolin

Pavli supeeeeerrrrrrr drtžení pěstí pomohlo, tak to jsem mooooc raaaada

martinka79
31. bře 2011

no lepší volala jsem si se setrou a tak mi je lépe...