Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

anta
2. led 2009

Dobré ranko holčiny, malej dneska ráno usnul bez keců 😀 😀 Dala jsem ho do kočárku, že s ním budu jezdit, tak jsem jezdila a najednou koukám, že to malej zabalil. Dávám jeho fotku do albíčka, to se nasmějete 😀 😀 😀

e.k.t
autor
2. led 2009

Jani pěkný bublinka 😀 😀

tak hlavně že tě nechal trošku odpočinout 😉

martinka79
2. led 2009

krásné ráno holky. mnebyl jsem tu, nějak nebyl čáse. JInak přeji dodatečně všem krásný Nový rok a jen a jen dzraví pro děti a své rodiče.
Jo u nás Silvestr super. nikolka šla spát ať ji na přípitek a rachejtle vzbudíme, my s tatinem leželi v obýváku a papali a uživali si. On na chvilku vytuhl a j je všechny vzbudila. Nakonec se v půl 12.vzbudil Mišáček ml. a šel s námi slavit. oblékla jsem ho a jako rodinka jsme velyezli ven popřát sousedům a amalino zabouchat. suepr Mišák se chcechtal.trvalo to asi půl hodinky potom hurá děti nakutě a hned spali. 😀 my ještě asi do 02hod pohodovali a pak šli hajat.
také jsem byly bruslit. no legrace.

Jani to je smutné, ale neboj já to znám mám sestraco má dvě děti hned u maminy a asi 8let ji protěžovali a podporovalia vše kolem aona je chudák. tedy byla te´d už ne nějak se jima nezavděčila tak jsou na ni mírně naprdlí. Já se sestrou super vztah a musím říci matyk jsou někdy mrchy, jestli budu i já fujky. ☹

martinka79
2. led 2009

my v noci spíme nic moc a přes den už jen kolem oběda potom max. na prochajdě. takže to je děs. ťrapeme a lezeme a šmejdíme a děláme tisíc věcí podel Nikolky a na pc. nemám šanci jelikož on mi ho stále vypíná nebo šmejdí s myší. 😀 je to nezmar.

martinka79
2. led 2009

JAni 😀 😀 😀 😀 😀 ty jsi číslo. 😀

anta
2. led 2009

Já jsem malýho vycpala housátkem, co dostal od mámy a říkala jsem si, že vás musím trochu pobavit 😀 😀 😀

martinka79
2. led 2009

Jsi dobrá, toto dělá Nikolka sama ze sebou. 🙂

e.k.t
autor
2. led 2009

Marti to byl silvestr jako z pohádky.

No ještě že se Joli teprve píďalkuje 😀

anta
2. led 2009

Taky jsem zvědavá, jak to tady bude vypadat příští vánoce, to malýmu bude rok a půl, tak to bude asi zajímavé 😉

martinka79
2. led 2009

no u nás je to den o de dne zábavnější, ale i náročnější. dostane se všude montuje troubu a vše kam se přitáhne. 😝 nejvíc miluje rpaní prádla. dá mi prášek a potom sleduje pračku to je zábava. 😅 😕 😀

martinka79
2. led 2009

Jani to bude ážasné kouzelné no až k slzám tě to přivede. tedy mě vždy. 😉

anta
2. led 2009

Tak to malýho budu odkládat k pračce, super tip, díky. Dneska je Honýs dost v pohodě, už se pokoušel i se přetočit z bříška na záda, ale zatím mu to nejít. 🙂 Teď jsem se nasmála, manža vysává byt a načapala jsem ho sedícího u PC, přičemž vysavač byl zapnutý! Já to mám udělaný za 10 minut celý byt a on luxuje už 20 minut. Řekl mi, že si prý dává oraz, to je co? 😝 😀 😀

martinka79
2. led 2009

Jani žádná novota, to můj MMtakto dělal chlebíčky a běžně si dává oraz u činností banálních. 😀 chlapy to víš.

anta
2. led 2009

Přesně tak, říkala jsem si, tak to je chování typickýho chlapa 😀 😉

martinka79
2. led 2009

to je. 😀 😀 takže měnit by asi nemělo smyls ještě bychom naletěly nějakému blbovi. 😀

anta
2. led 2009

To nemá smysl měnit to, chlapi jsou všicí stejní, jen se liší obličeji 😀 😀

many
2. led 2009

ahoj holky 🙂
teda to spaní těch dětiček,to je hrůza,že ☹ no snad se vám to zachvíli zlepší,u nás už je to čím dál lepší,musím teda zaklepat,dnes mě vzbudil jednou v noci,ani nevím kolik bylo,nedívala jsem se na čas a pak až ráno v 5 no paráda,tak jen tak dál a u vás se to snad taky brzo upraví 😉

many
2. led 2009

dnes nechtěl vůbec usnout,až teď jsem ho uložila a usíná 🙂 tak mám čas na net 😀

many
2. led 2009

a musím se nasnídat,ještě nebylo kdy 😀

anta
2. led 2009

Tak já malýho teď též uložila, ale pořád tam něco kváká 😀 😀 😀

many
2. led 2009

a pak že sou baby ukecaný,že 😀 😀 😀

anta
2. led 2009

Leží na boku, má dudlíka v puse a žvatlá tam něco. Jinak se už naučil pobrekávat ve stylu "ve ve veeeee" 😀 😀 😀

many
2. led 2009

šikulka 🙂 zachvíli bude taky chrnět 🙂

many
2. led 2009

já do sebe naházela krajíc chleba s povidlama a je mi těžko 🤐

many
2. led 2009

anta a taky dáváš na noc Honzíčkovi kašičku 😉 kolik jí sní 😉

many
2. led 2009

já se ptám,víš kvůli tomu spaní,ikdyž hodně maminek říká,že ta kaše nepomáhá ☹ já mu zaítm dávám nemléčnou s mojím mlíčkem,přes den odstříkávám,ale zatím měl nejvíc 100 ml ještě mu ty dávky moc nezvyšuju,když jsme začali teprve před měsícem a něco

many
2. led 2009

ale zkoušela jsem mu tu kaši udělal i s umělým mlíkem od Hami a jen čuchl a nechtěl a ochutnala jsem to a fakt humus oproti mojemu mlíčku,to je ta kaše sladší 😀 😀 😀 😀 úplně jsem hleděla jaký je tam chuťový rozdíl,tomu bych ani nevěřila

anta
2. led 2009

Zkoušela jsem mu jí dávat, ale dvakrát si vzal, po třetí mě vypískal, pije na noc mlíčko 150 a spí jak zabitej 😉

martinka79
2. led 2009

MANY AHOJKY, no u nás sopaní nic moc,a le nějak už to neřeším. Jinak my jíme tu mléčkou já neodstříkám a Um nekupuji. jinak teďf baštíme vařené kuře do polévky, dávám dětem obírané maso a jak jim šmakuje. nikolka nám čte knihu o zvířatech. 🙂

martinka79
2. led 2009

jsme ráda, že u Vás je to už lepší.