Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

paolin
30. dub 2011

@anta Jani nemám to těžší. jsem jen blbá povaha, vše si moc beru a když mě něco rozhodí od lidí, co mám ráda, nedokázu to prostě v sobě vyřešit...díky za vás. tady mám opravdu pocit, že mě vždy někdo pochopí. můžu napsat cokoliv a nikdo mě neodsoudí apod. jste skvělý, úžasný, neuveřitelný!

e.k.t
autor
30. dub 2011

Pavli to víš že byla, rodiče zámožní podnikatelé, ale každý z nich myslel jen na sebe, holčina si neměla ani s kým popovídat ☹

paolin
30. dub 2011

@e.k.t Evi to je strašný ☹

anta
30. dub 2011

@e.k.t - Evi, to je to hrozný, mají dítě a raději hrabou prachy, je vidět, že nepochopili, co je to dětská duše, takhle "daleko" bych to s Honzou nechtěla nikdy dotáhnout, vždycky si na něj ten čas udělám, já to vím, dítě je dítě a všechno kolem prostě jde stranou 😔
@paolin - no toho mýho spolužáka, se budeš divit, taky kopla holka do řiti, tak to vyřešil rychle 😝

e.k.t
autor
30. dub 2011

jj mají jěště dvě další ale zdravé holky, jedna bude maturovat a druhá je ve druháku 8mi letého gymnázia

many
1. kvě 2011

ahojky holky moje 🙂
jdu vám popřát krásný 1.5 🙂 u nás teda zatím prší 😖

@paolin vše nej Adámkovi k jeho 3. narozeninkám 😉 hlavně to zdraví,...... a ať se mu ve všem daří 🙂 a velkou pusu mu posílám

no jinak pořád 2v1 😀 vydržel do května 🙂 hodnej klučina 🙂

nechte si dařit, pááá a mám vás moc ráda 🙂

anta
1. kvě 2011

🙂 Dobré ranko. Adámkovi taky vše nejlepší k jeho krásným velkým 3. narozeninkám, ať má z rodičů radost a rodiče z něj taky. Ať s bráškou táhne za jeden provaz a jsou si navzájem oporou. 🙂 🙂
@many - máš vychované dítě už v bříšku, super. Taky tě máme moc rádi 😉 🙂

e.k.t
autor
1. kvě 2011

Dobré leč uplakané sváteční prvomájové ráno.

Adámkovi přejeme všechno jen to nejlepší, hlavně hoooodně zdravíčka a štěstíčka, vlastně přejeme i jeho mamince a to hooodně pevné nervíčky

martinka79
1. kvě 2011

Adámku ty chlapáku přejeme ti vše nejlepší k narozeninám. včerejší dortíček od maminky byl jistě ňamka, jelikož nejlepší je tvoje mamka.V životě ti přejem hodně štěstí a radosti, a´t se vše napraví co v cestě ve vaší stojí. dělej mamince samé radosti ostatním přenejchej škaredé starosti. to vše ti přejí Křížáci
Pavli je to náročné. Ach jo co se to u vás děje rodiče jedni šílení a co tatínek nešlo by to třeba přes něj nebo prostě matku ignorovat?? příště to oslavíme s Vámi my koníkovky.
Many tedy drž se holkaa odpočívej taky tě máme všechny moc rády.
Janičko, krásně jsi napsala, že každá máme své starosti a tady si navzájem pomůžeme.
Jinak se mám dobře, od rána jsem na nohou a už mám vše hotovo... svíčková se dělá
Návštěva u nás byla fajn užili jsme si tov šichni maminka byla super. pomáhala mi s Nikolku vysákly jsme spolu vínečko a včer jsme slavili s Mišákem. Ovšem bez košťat jelikož pršelo.🙂
myslím na vás i když tu nejsem.
Evi tedy bolehlav nevím co je snad už je dnes lépe.

paolin
1. kvě 2011

holky, Adámovi vyřídím 😉
@many Míši, šikulové jste!
@e.k.t Evi, hlava už lepší?
@anta Jani co nového u vás?
@martinka79 mňam svíčková 🙂 taky bych si dala 🙂

martinka79
1. kvě 2011

Pavli až dojedeš k ám tak tě tu s ní přivítám u mím fakt super.. chutnou.

e.k.t
autor
1. kvě 2011

berušky dnes kebule pohoda, ráno mi šíleně křuplo v krku až se mi zatmělo před očima a bylo to v pohodě najednou

paolin
1. kvě 2011

Evi to je príma! mívám kvůli krční páteři migrény. tak proto chodím na masáže, tam mi to Roman křupne, rozmasíruje a je líp 🙂

anta
1. kvě 2011

@paolin - nového je to, že máme konečně spravený počítač u Honzíka v pokoji, takže už nebude zabírat notebookem stůl v obýváku. Jinak je hodný, tatínka neposlouchá, takže normál 😀 😀 😀

paolin
1. kvě 2011

Jani 😀

anta
1. kvě 2011

@paolin - no jo, tatínek si zase stěžoval, že ho nemohl dostat domů. 🙂

anta
1. kvě 2011

Jsem si tak vzpomněla, kterak jsem zpražila mm, Honzík občas tak nějak hapruje s čůráním, 4 hodiny nečůrá a pak bum a počůrané kalhoty a neřekne potvora. Jenže! On si neřekne, když je mm doma - bohužel a manžel hned, že se bojí, aby se nechtěl vrátit k plenám, tak jsem ho hned "uklidnila", že nemusí mít péči, že to mám ve své režii já a že s Honzíkovo čůráním nemám zbla problémů, že mně si říká naprosto normálně a nepočůrává se mi 😝 😝 To mám fakt nejraději, já se na klukovi nadřu jak blázen, ale pozor, jak něco neklapne, tak hned mm má děsný starosti. Já na tom ztrácím nervy, on se jen veze 😖 Se taky chlubí, jak Honzík krásně vydrží u té hlídací paní, no a čí je to asi práce? Samozřejmě, že moje. No a jak ho pořád temoval jídlem, holky, Honza vám s ním vůbec nechce jíst. 🙄 🙄

e.k.t
autor
1. kvě 2011

Jani to je mazec, ale buď v klidu, Joli tohle zkouší na nás oba, ale na mm mnohem víc

martinka79
1. kvě 2011

Jani je to všude stejné... u nás pohodově po obědověa za chvilku půjdu ven. Mms e dnrs válí s svaluje vinu n POČASÍ.. HAHA LENOCOD JEDEN. JÁ MU DÁM.

anta
1. kvě 2011

@martinka79 - to si dokážu představit, jak TM zapřaháš 😀 😀 Já toho svýho taky zapřáhla, koupila jsem sušák do koupelny nad vanu a mm ho musel přidělat 😀 😀 😀

paolin
1. kvě 2011

holky 😀
chlapečci byli hodinku u babi, tak jsem si dáchli. už jsem to potřebovala 😉 Adam dnes spal cca 3/4 hodiny, tak to bylo náročný.

anta
1. kvě 2011

@paolin - holka, já ti teda v poslední době spím taky na pytel, každý den vzhůru kousek po páté a dneska jsem trhla rekord, jsem vzhůru od 4,45 hodin, už mě to sejří, že to víc nenatáhnu, nechápu to 🙄

martinka79
1. kvě 2011

@anta Jani chrupej dokud to jde až budeš makat bude to náročnější... alw chápu když to nejde tak je to na.. prd...

e.k.t
autor
1. kvě 2011

tak to já dnes vstávala buzená připočůranou Joli v 6 😝 zítra a pozítří to bude ještě horší budíkem v 5 😒

martinka79
1. kvě 2011

🙂 fuj to je mazec tak brzy. před MD jsem tak vstávala po 6hod jsme si to s Nikolkou mašírovaly do MŠ. teĎ už ne vstám před šestou a před sedmou jdeme z domu.

martinka79
1. kvě 2011

zítra jedu s Nikolku MuDr. stále si stěžuje na bolest v krku tak pro jistotu. 😉

e.k.t
autor
1. kvě 2011

jj lepší nechat udělat výtěr, jistota je jistota

anta
2. kvě 2011

Dobré ranko, holčiny, dítě straští již od 5,45 😝 😝 Ale je kupodivu hodný, což se divím 😅 😅 😅

paolin
2. kvě 2011

ahojky!
Jani to je tedy ranní ptáče!

paolin
2. kvě 2011

dortík 🙂