Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

paolin
19. kvě 2011

ahojky holky!
jéé @martinka79 ať je Míša v poho a má to jen z cestování!
za hoďku jdeme pro Vítka 🙂

anta
19. kvě 2011

Ahoj holčinky, tak dítě straší od 5,40! No děs. Na to, že tři dny nespal, je to fakt výkon 😅 😅

paolin
19. kvě 2011

@anta Jani, Adam vstává taky velmi brzy. jestli tím světlem... včera usnul opět kolem půl 22..

anta
19. kvě 2011

To je děsný a kdy si má člověk jako oráchnout, fakt hrůza, asi to bude tím světlem 😝

paolin
19. kvě 2011

jo jo. děsný.. Adam aspoň poo spí. ty to máš na celý den 😒

anta
19. kvě 2011

@paolin - no dneska jdu k zubaři a táta přijede dřív, tak si to vyžere aspoň on, konečně, jedu nějak na autopilota a leze mi to už nějak na mozek. Zapomínám a blbnu do vejšky 😅 😅

paolin
19. kvě 2011

@anta Jani, tak to budeš mít vlastně trochu oddychu, viď? ikdyž zubař.. tak si pak zajdi na kávičku 😉
Mirek včera cca 3/4 hoďky hlídal Adámka. půlku mu prořval, kam jsem šla 😝

paolin
19. kvě 2011

Vítka už máme doma. čekali jsem tedy hodinu, než dorazili..byla bouračka na dálnici. jsem to obrečela, jak jsem ho objala. matka blbá, no 😀 😀 Adámek mu pořád něco chtěl ukazovat, ale věnovala jsem se jen a jen Vítkovi tak chvíli koukal a pak nosil ukazovat věci za námi 😀 stejně jsem ho jaksi dost dlouho nevnímala..
jinak Vítek si to moc užil, nakonec spal v pokoji s Tomem ze třídy a jednou paní učitelkou, tak jsem ráda 🙂 a čučela jsem! téměř všechny věci měl čisté! ani zapatlané od jídla..no snad nebylo ani moje dítě 😀 učitelky byly také nadšené, tak to muselo být supr 🙂 úplně mě to natěšilo na tu naši stanovou dovču. už máme téma - lovci mamutů 😉 tak jsem pořídila dětem nepromokavé kalhoty a sobě holínky. užijeme to případně i na Vranclu na chatě 😉 Mirek se rozhodl, že ji budeme opravovat.

anta
19. kvě 2011

@paolin - jů, to se krásně čte, tak moc gratuluji a mám radost za vás! Vítka moc chválím, vidíš, dokáže se bez maminky chovat taky jinak jako Honza, člověk trošku ty děti podceňuje a má strach, jak to zvládnou, ale překvápko je milé! 😵 😵 😵 Tak mám po zubaři, trčela jsem tam hodinu a třičtvrtě, no už jsem byla zpocená až na prd*li. Dítě opět nespalo, takže spát se nejspíš přes den nebude, to jsem celá ráda 😀 😀 😀

paolin
19. kvě 2011

@anta Jani a už máš zuby hotové?
no, hodinku byli hoši hodní, pak zase začalo řvaní a hádání se a venku mi Vítek ztropil 3x řvací scénu. tak zase ve stejných kolejích, no..

anta
19. kvě 2011

@paolin - no jsou hotové, už se máchají ve skleničce 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 No Vítek rychle holt zdomácněl, možná ví, co si může dovolit, co? 😉

anta
20. kvě 2011

Ahoj holčinky, u nás noc super, vstával opět v 5,40. To je vážně děs běs 😒 A fakt přes den nespí, to je radosti na Starém Bělidle 😉

paolin
20. kvě 2011

@anta tak jak to dnes dopadlo se spaním?
jsem doma, uf! zase lítačka..

anta
20. kvě 2011

@paolin - s jakým spaním? 😀 😀 😀

paolin
20. kvě 2011

@anta Jani, tak to těsně vedle, co? lumpík jeden!

e.k.t
autor
20. kvě 2011

ahojky po práci, konečně doma 😉

anta
20. kvě 2011

@paolin - no nechce se mu spát, je sice unavenější, ale vydrží, co to dá 😀
Tak holky, jinak sedím s manžílkem, teď ne, teď jsem ho vyhnala pro pivo 😀 😀 😀 Dala jsem si jednoho Kozla desítku, holčiny, já piju pivo po 3,5 letech tzv. abstinence a já se bála, že mi nebude chutnat a ono joooo, chytla jsem slinu a rozhodla jsem se, že budeme s mm užívat hezké pátky a že si budeme spolu doma pít 😀 😀 😀 Můj táta je stále v nemocnici, má žlučové kameny, tak mu je budou příští týden odstraňovat, jdu ho zítra navštívit, prý strašně zhubnul, tak se přiznám, že se trochu toho pohledu na něj bojím 😔

anta
20. kvě 2011

@e.k.t - ahojky 😵

e.k.t
autor
21. kvě 2011

Jani nemocnici zvládni a pak si dej do sosky.

Jinak valím nakoupit a dohnat resty, než bude hnusně 🙂

paolin
21. kvě 2011

ahoj holky! Eví už máte Joli? 🙂
Jani, to zvádneš 🙂 hele, snažíme se tě trumfnout! 😉 chlapečci vstávali 5:20 a Vítek blije 😝

s těma tatíkama je to nějaký...včera volal švagr, že Mirkův taťka upadl, je v pořádku ale úplně mimo. zatím na LDN, ale do penzionu se vrátit nemůže. bude potřebovat domov důchodců nebo celodenní péči jinde. ach jo no 😖
jinak moje drahá máti je opět uražená a já fakt netuším, proč 😀 už je s tím dosti trapná 😀

martinka79
21. kvě 2011

krásné ráno, nějak je toho moc u nás. Mámetu ávštěvu Nikolčinu kámošu.. a odpoledne jsou na OSLAVU NAROZENIN.

@paolin jejda tak to dobře vyřešte s tím tchánem.. a držím pěsti. Vítek je šikua jak to vše zvládl a doma je holt doma mamino.. prto nás ty dítka občas zlobí.
Jani tak se drž v nemocnici...
Evi a ty dožen resty....
Já jsem od čtvrtka nějaká marod.. neprve krk a horečky hlasivky a včera šílené bolesti břicha křeče mám obavy že žlučajz.. když jsme si vzala dva lipovitany tak to po 2hodinách ustalo... ale celý den blééé a ž noc klid.
dnes lepší tak uvidíme.

e.k.t
autor
21. kvě 2011

@paolin
Pavli Joli bude importována až odpoledne, teda doufám že nebudou změny, omáčka se vaří, maso na řízky čeká, tady nákupy za statisíce 😀 😀 😀 a furt že to vezmeme a nevezmeme... 😉

e.k.t
autor
21. kvě 2011

😉 Marti tak nahoď dietku a bude hnedle líp

e.k.t
autor
21. kvě 2011

tak kýta v divoké svíškové se dodělává v papiňáku, pak prostydnout scedit a propasírovat a ochutit povidly a perníkem a trochou čerstvého kravího mlíčka

krkovice na žampionech se dělá v druhým kastrolu

kuřecí a vepřové párty řízečky jsou zatím jen nařezané, ale za chvíli se do nich pustím, ať soupeřům teče krev, to je síla, ještzě že není horko 😉

anta
21. kvě 2011

Ahoj holčinky, ve zkratce, dítě nás dneska zburcovalo v 5,13! Ano čtete dobře, vůbec nechápu, co se děje. Já za chvíli vyrážím směr nemocnice, jsem na to opravdu skvěle (ne)vychrápaná 😝 A ještě mě bolí levá kyčle a to dost. Jinak jsem si udělala radost, koupila jsem si čupr tílečka, dlouhou sukni, panč mám nohy jak výhybky do pekla, tak to chce schovat 😀 😀 A pantoflíčky jsem si pořídila 😉

anta
21. kvě 2011

Holky, stal se zázrak, zahnala jsem dítě do postele, aby si odpočinulo. Dala jsem mu "dobrou noc" stylem "koukej chrápat nebo bude céres" 😀 😀 😀 A holky, ono mi to dítě usnulo 😵 😵 😵

paolin
21. kvě 2011

@anta Jani, tak supr, že spí 🙂 pošli foto úlovků 😉 na tobě samozřejmě 😉
dobře pořiď v nemocnici..

jinak už nám konečně sundali lešení z baráku, tak můžeme na balkon. odpoledne budu s chlapečky sázet kytičky do truhlíků. balkon je to tedy pořádný 🙂 těšíme se na bazének 🙂
podařilo se mi uspat oba lumpíky. Mirek chce zajet za tatíkem, tak možná půjdu taky.

e.k.t
autor
21. kvě 2011

Jani dobře pořiď a úlovky si pěkně užij 😉

Pavli jdi si dáchnout 😉

Já teda dosmažuju řízky a ještě trochu zaimitovat obývák na ložnii bobkuju, tam jsem zabednila, aby se tam dalo spát, do jižního a západního okna pere slunko celý den a tak se tam fakt spát teda nedá 😝

anta
21. kvě 2011

Tak holčinky, byla jsem v té nemocnici, no povím vám, pohled na tátu nic moc, vlastně dost hrozný 😢 😢 😢 Není to rozhodně pohled pro děti, ale moje ségra starší tam vodí svoji "milou" dcerušku Valinu až k němu do pokoje a holka se dědovi normálně směje, což je děsný 😖 😖 😖 Ale pro pobavení mám pro vás frk. Honzík se mě ptal, od čeho dědečka bolí bříško a já mu říkala, že má kamínky v bříšku a Honzíkova reakce byla - vyvalené oči a hláška "jeden sežral" 😀 😀 😀

paolin
21. kvě 2011

@anta Jani to mě mrzí ☹ a nějaké novinky? snad bude brzy OK! ségra je drsná..se teda divím, že malou do nemocnice pustili. co vím, většinou pouští děti od 6ti let - kromě gynekologie