Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

e.k.t
autor
22. kvě 2011

Jani to byla, ale teď nechce chrupat a to vstávala ráno kolem 8 ☹

anta
22. kvě 2011

@e.k.t - no my zase dneska nespali - opět 😝 😝 😝 😝

anta
22. kvě 2011

@e.k.t - jo a to vstával v 6 😝 😝 😝 😉

martinka79
22. kvě 2011

@e.k.t to ti věřím, ono je to náročné, ale krásné....:-d
já dnes jela na prima návštěvu Nikolka se kupala v bazénu a prdelín se jen cákal.. co bude následovat uvidíme za pár dní... nemoc či přežití. 😀
já vstávala sama v 6hod. mišák vstával po 7hod. zítra zase školení až do večera bléééééé

anta
23. kvě 2011

Dobré ranko, holčiny 😉

anta
23. kvě 2011

Včera jsme byli na procházce a viděli jsme paní v zahrádce, tak si tam Honzík stoupnul a říká "paní zahradničuje" a paní se s ním dala do řeči a ptala se Honzíka, jak se jmenuje a kolik je mu let a Honzík řekl, že se jmenuje Honzík a že mu je dvacet měsíců 😀 😀 😀 Paní mu slíbila, že až tam kolem půjdeme cca za měsíc a že půjdeme, že mu dá nějaké třešničky 😀 😀 😀

paolin
23. kvě 2011

ahoj holky!
Jani to je pěkný 🙂 to budou jahůdky, hrášek, třešínky, hrušky.. 😉
@martinka79 Marti copak se u vás bude školit?
my půjdeme na chvíli ven. Adam strašně kašle a já už fakt nevím, proč. 14 dní kašlal, 3 dny dobrý, a zase 14 dní kašel a 3 dny dobrý..a teď zase začal. má ho takový hodně suchý. že by astma..? nebo laringitýda..? nevím no. prospan jsem do něj nacpala pod tlakem, polovinu vyplivl. tak se zeptám ve čtvrtek Mudr.

paolin
23. kvě 2011

jinak mi včera Mireček vyhrál aukci na botky Merrell za supr cenu. byly myslím už poslední v ČR 😀 stráášně se mi líbí, ale nikde už je neměli. paní prý ruší prodejnu a vyprodává. kdybyste chtěl někdo odkaz, pošlu 🙂 má tam pěkné trekovky, sandálky a tak 🙂

anta
23. kvě 2011

@paolin - no vidíš, to potěší 🙂 Nechápu, co se mojí Valinový sestře stalo, ale najednou mi od ní přišel mail, že mi chce koupit boty pro radost! 😨 Se zbláznila ne? A dneska mi psala, že je bohužel nemají a že se nemám trápit tím, že Honzík půjde školky, že Valina tam chodí ráda 😎 . To vím, že tam chodí ráda, ale za odměny. 😝 Tak jsem jí napsala, že nevím, kdo jí co nakukal, ale že se tím rozhodně netrápím a že beru věci tak, jak jsou a že se tomu stejně nevyhneme a že si Honzík taky zvykne jako jiný děti. To jí hrabe, ne? Jo a napsala jsem jí, že boty nepotřebuju, že si je kupuju sama, když je potřebuju a to není tak často, protože mi boty vydrží nejméně 5 let a že na módu nehledím, hlavně, že mi jsou. 😀 😀 😀 Jaksi tato sestra je tou poslední, od který bych něco chtěla, to bych raději skončila na ulici, brácha má od ní "půjčený" byt a má s ní neskutečný peklo, bydlí naproti ní a prý hrůza a děs. 😔

paolin
23. kvě 2011

@anta Jani, co to je za for od té tvé ségry? to jí navykládal, že "chudák" Honzík musí do školky a ty že nemáš v čem chodit či co? 😀 vykašli se na ni 😀 pro radost ti může dát to, že se k vám bude chovat slušně 😉

paolin
23. kvě 2011

tak Vítek zkončil pod studenou sprchou. měl štěstí, že nedostal nařezáno.. on mi pravidelně dělá to, že na něj mluvím a on se pak za několik minut zeptá na věc, o které jsem mluvili. a mě už to fakt točím a končí to debatou a řevem, že chce a chce a chce vědět, co jsem říkala a řve a ječí a já už jsem znechucená a říct mu to nechci. měl mě prostě poslouchat nebo co 😠 no a tak jsem šli do školky pro oběd...a doma jsem ho rozdělávala, on stál u mě, já mu vše vykládala a že polívka je luštěninová a tak si jí sní až večer a tak různě a tak mu dám jen to druhé a on začne ječet, kde je polívka a že ji chce. no a já, že nee a že už jsem to přeci rozebírali proč no a řev. tak mi žluč vyskočila snad metr nade mě 😀 a už to lítalo. doprdky, tak když už mě ignoruje a to mě fakt mrzí, tak pak ke všemu ještě schytám další scénu... no a for na konec.. tak jsem to probrali, dostal jen druhé jídlo a teď mi po dvou lžičkách řekl, že už nechce..takže celá ta posr..debata byla kvůli dvěma lžičkám rýže..no není ten život pestrej a veselej? 😀 nu, asi to celé dělám blbě, já vím. ale já jen chci, aby mě vnímal, když on ode mě něco chce. namísto toho mě prostě ignoruje a pka po mně ještě dupe. nějak mi to nepříjde fér 😉

anta
23. kvě 2011

@paolin - Pavli a dobře mu tak, prostě mi přijde, že tě vyloženě provokuje. Je ten život veselej, je fakt, že si nepamatuji, kdy jsem se naposledy nudila, fakt to nevím. Honzík taky pořád mudruje, taky mi dělá tohle, že něco mu řeknu a on se mě na to zeptá znovu, tak to se vždycky nadechnu, abych nevylítla 😅 😅 😅 Teď tady lítá s kolečkem a kyblíkem a štětkou a dělá, že míchá barvu v kyblíku a všechno natírá 😀 😀 😀 Natírá kolečko se slovy "a bude to čistý jako prdel", no kam na to chodí? 😀 😀 😀

paolin
23. kvě 2011

@anta Jani tak to je drsný 😀 fakt, kde to mohl slyšet? 😀 co ta sestra, nechce ti kupovat něco jiného, když boty nemaj? 😀

anta
23. kvě 2011

@paolin - a víš, že netuším, kde to slyšel (se stydím) 😀 😀 😀 To nevím, co si ségra zase vymyslí, už se ale neozvala, tak si počkám, co zase přijde 😎 Takový fáro by mi nevadilo 😀 😀 😀 No ale socka nejsem, botky mi prostě vydrží a nemám tudíž důvod nechat si kupovat od někoho jiného anebo si kupovat nové. To víš, ona je zvyklá si koupit věci pro radost jen tak, např. kabelku za 3.000,- Kč, já kdybych si chtěla koupit kabelku tak drahou, tak si to sakra rozmyslím 😝 😝 😝

paolin
23. kvě 2011

@anta človeče a kde na to jako bere? to bych si teda taky takovou kabelku nekoupila 😨 většinou vše kupuju po netu nebo ve slevě a často narazím na něco za polovinu a nové nebo třeba jen 1x nošené a tak 🙂

paolin
23. kvě 2011

tak u nás změna. šli jsem na chvíli ven, poblil se Vítek a doma Adam. no paráda. tak pařím slivovici a doufám, že taky nebudu blít 😉

anta
23. kvě 2011

@paolin - no kde kde, od manžela přeci, ona ani nepracuje, původně mi to bylo z její strany podáno tak, že jí vyhodili a ono kulový, ona sama podala výpověď, makat nemusí, má melounáře (čti milionáře) 🙄 🙄 Klucí mají virózu či co?

e.k.t
autor
23. kvě 2011

Ahojky berušky po denní opět doma, dítě okoupané párečkem a chlebíčkem se živící, jinak by asi umřelo hlady a za 20 minut pofrčí do pelíšku 😉

paolin
23. kvě 2011

@anta no umí si to někdo ale zařídit 😀 asi viroza ☹ Adam zase zvracel ☹ takže zítra jsem na řadě já. k tomu oba kluky doma.. paráda 😝

paolin
23. kvě 2011

@e.k.t tak ať se berušce pěkně spinká 🙂

many
23. kvě 2011

ahojky holky 🙂
nakukuju a mizím, snad se tu příště zdržím víc 🙂
hlásím na 3 leté prohlídce - 17 kg a 98 cm 😀
a Lukášek nám taky pěkně nabírá 🙂 je to zlatíčko a snad taky zůstane a nezakřiknu to 🙂 vypadáto, že bude po bráchovi 🙂 v noci krásně spinká a přes den je taky hodný 🙂

many
23. kvě 2011

a všem děťátkům co oslavili už 3 ročky -vše nej nej nej nej nej................... a hlavně to zdravíčko 🙂 ................

martinka79
24. kvě 2011

krásné ráno holky,počasí nám přeje..
Jani, Palvli a Míšo je vidět, že žádná z nás nenudí...
jen tak dál.. 🙂

martinka79
24. kvě 2011

Jani tvoje sestra mělaasi horkost ze slunce tobě takové praktické ženě co má ošéfované naprosto vše.. chce kupovat boty a ještě vyprávět něco o tom, že Honzíkmusí do MŠ... hahaha asi si chtěla spíše rýpnout... on to zvládne neboj. 🙂

martinka79
24. kvě 2011

co zvládne normálně si zvykne... ale stejně je to azec, že to tak uteko co???
Míšo a Ládík bude chodit aspoň na dopo do MŠ??nebo s píše na celý den. 🙂 podle nálady a organice dne:
PAvli co to u vás řádí sakryš... asi by jsi měla místo vypařování slivky šup s ní rovnou do sebe sobě i dětem... 😀 pak nebudou scény, ty budeš otupělá a Vítek třebapřijde na dobrou náladu. 😅 😔 či spánek

paolin
24. kvě 2011

ahoj holky! tak u nás se stále zvrací. naštěstí Adámkovi před tím naskočí teplota, tak to poznám a není vše pozvrcené 😉 spala jsem jen pár hodin, tak snad mě Vítek nechá chrupat, až půjde Adámek.

anta
24. kvě 2011

Ahojky holčiny 😉 Zjistila jsem, že Honzík má nějakou vyrážku na hrudníčku, pořád se teda odrbává od včerejška a mně to bylo divný, včera ještě žádnou vyrážku neměl, tak uvidím do zítřka, jestli se mu to nějak nerozjede, ani moc jíst nechce, což je zvláštní 😨

paolin
24. kvě 2011

Jani a kde všude to má? a jak to vypadá?

anta
24. kvě 2011

@paolin - vypadá to jako malá vyrážka, ale nějak mu červená, má to na hrudi a začíná se mu to rozlézat na bříško, nechce ani papat, tak nevím ☹

paolin
24. kvě 2011

Jani a měl šestou dětskou?