Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

paolin
24. kvě 2011

@paolin koukni se mu ještě do pusy a na nehty, jestli tam nemá červené.

anta
24. kvě 2011

@paolin - šestou měl, ale prý může být několikrát, nehty má v pořádku a jazyk má takový bílý 😕

paolin
24. kvě 2011

chm chm..šestá dětská prý nesvědí.. spála to taky nebude..pátá dětská bývá v obličeji..tak jestli něco nezbaštil a nemá alergii 😕

anta
24. kvě 2011

Holky, to dítě mi tady lítá jak blázen, ten je teda nemocnej 😀 😀 😀

paolin
24. kvě 2011

@anta simulant 😀

e.k.t
autor
24. kvě 2011

Jani a Pavli ty nemoci šílené se kolem vás nějak motají, fujky fujky. U nás ťuky ťuk. Musím na příští týden objednat přeočkování klíšťovky pro Joli, aby ji na dovolenou měla už plně aktivní 😉

paolin
24. kvě 2011

Adam se brutálně poblil a nějak se mu udělalo líp a taky řádí 😀 kéž by bylo lépe.
zítra jsem teoreticky měli jít na oslavu narozenin drahá máti - ne že by to potvrdila 😉 tak jsem jí psala sms, že nepříjdeme a hádejte - nic. ví od taťky, že je klukům blbě, ale proč by se třeba zeptala jak se máme.. 😝

paolin
24. kvě 2011

@e.k.t Evi, my ji máme objednanou na čtvrtek, ale musím ji zrušit. můžete jít místo nás 😀

e.k.t
autor
24. kvě 2011

tak objednáno na pátek. Dětská mudra se ještě neozvala na tříletou garančku 😝 no uvidíme

e.k.t
autor
24. kvě 2011

Pavli to je zlý sen a teda i tchýně, ke které mám spoustu výhrad je mnohem víc zainteresovaná něž tvoje máti, to je život 😝 no neřeš, nepůjdete a vyhnete se dalšímu zklamání 😉

paolin
24. kvě 2011

@e.k.t Evi, já už se jí směju 🙂

paolin
24. kvě 2011

tak změna - teď volala...
holky hádejte, co ti dva tady dělají...mají šlapací nafugovadlo, našli si balonky a Vítek balonky drží a Adam skáče po nafugovadle a nafukují a nafukují.. u Adámka obrat o 180°. ono ho to přejde, až se mu zase udělá blbě 😀

e.k.t
autor
24. kvě 2011

no aspoň nějaké pozitivum, že si ti dva pěkně hrají a blbnou, jen tak dál

anta
24. kvě 2011

Doktorka je tam až odpoledne, i tak jsem měla v oumyslu tam odpoledne zavolat, protože chci vědět, jak se to vyvrbí 😉

e.k.t
autor
24. kvě 2011

Jani snad to nebude nic vážného a bude dobře. My s Joli stihli město a zpět, sehnala jsem plastový cedník na kefírovou houbum jupíííí a klasický starodobý placatý struhadlo na plátky, do práce na krájení tenkých plátků okurek. Od zítra najíždím na dělenou stravu 😉 ha ha jak dlouho to vydržím? 😝

anta
24. kvě 2011

Tak holčiny, jaksi jsem se stala svědkem jednoho napadení u nás před barákem a šup, půjdu svědčit na policii, to jsem ale ráda 😅 😅 😅

paolin
24. kvě 2011

Jani, tak opak písni, co říkala 🙂 zkušeností není nikdy dost 😉 Adam je vyspaný, dokonce mě nechal Vítek taky chvíli spát 🙂

paolin
24. kvě 2011

@e.k.t Evi prima úlovky!

@anta Jani šmankote, copak se stalo..?

anta
24. kvě 2011

@paolin - to písnu. Ale co se stalo, jedna mladá sousedka, taková holka dostala tak trochu klepunk přes hubu od nějaký jiný holky, že vykecala, že je těhotná nebo co, tak jí dala facku, trochu jí vykrákala za pačesy a vynadala do sprostých slov, jenže já měla s sebou kluka a nechtěla jsem, aby na tohle koukal, tak se přiznám, že jsem zmizela raději pryč, no co já vím, jestli by třeba nedali do huby ještě mně 😝

anta
24. kvě 2011

Čekám, že mi z policie zavolají. Klidně to odsvědčím, i si pamatuju, jak ta holka, co tu druhou napadla, vypadala, mám paměť na tváře jak hrom, to má holka smůlu 😀 😀 😀 Včera jsem tady potkala kluka, co jsme spolu chodívali pařit před 15 lety, ten na mě čuměl jak tele na nový vrata, tak jsem mu řekla, kdo jsem a on "ty máš teda paměť" 😀 😀 😀

e.k.t
autor
24. kvě 2011

tak právě ochutnávám první domácí kefír a to je úplně jiná síla než z obchodu 😀 😀

e.k.t
autor
24. kvě 2011

Jani to je mazec teda, no řekni co víš a ať ti dají pokoj 😉

anta
24. kvě 2011

@e.k.t - to je nejhorší, že já už moc nevím, nechtěla jsem, aby na to kluk koukal, to není dobrý pro malý děti 😉 Ale ty sprostý slova si pamatuju, heč 😀 😀 😀

anta
24. kvě 2011

Holky, tak vyrážka je pryč normálně. Dítě se vzbudilo a kde nic tu nic 😕 😀 😀 😀

paolin
24. kvě 2011

Jani, tak to fakt něco snědl nebo to měl ze sluníčka. tak prima, že už je to prima 🙂

anta
24. kvě 2011

Tak jsme u té dr. přece jen byli a má to ze sluníčka, tak zaplaťpánbůh, že to není spála 😉 Za chvíli přijde mm a dostanu dárek, tak se těším 😀 😀 😀

paolin
24. kvě 2011

@anta Jani prima 🙂 dáreček, jo? nějaké překvápko 😉

paolin
24. kvě 2011

náš tatin se doma otočil a šel na beach voliš. poněkud mě to mrzí, páč jsem to celé na letošní sezonu domlouvala já a dnes na první beach nemůžu jít ☹ a tááák jsem se těšila a kluci taky, že si pohrají v písku 🙂 je mi poněkud šoufl. tak snad nebudu blejt 😀

anta
24. kvě 2011

@paolin - tak je to knížka a já čekala ferari 😀 😀 😀

e.k.t
autor
24. kvě 2011

ahojky z noční 😉