Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

martinka79
28. kvě 2011

@anta zlatá holčička jsi.. játaky s tím bojuji udělala jsem dva obrázky s názvem te´d zkouším dva bez názvu pak dám asi další dva obrázky a nakonec... jen názvy...

anta
28. kvě 2011

Jako poslala jsem ti ukázku na mail, jsou to ale ty obrázky z toho odkazu, ale zítra budu víc přemýšlet a pokusím se ti pomoci nějakými svými dětskými výmysly, ju?

anta
28. kvě 2011

Napadlo mi, můžou být ty obrázky např. jedna prezentace - sport (míčky, rakety, branka, fotbalový míč), druhá prezentace - zahrádka (konev, hrábě, lopatka), třetí prezentace - nábytek (stůl, židle, skříň), chápu to dobře? 😉

martinka79
28. kvě 2011

asi jo.. on se nijak nevyjádřil jsi moc hodná.... děkuji ti předem.

anta
28. kvě 2011

Tak my něco s mm něco zmrcasíme a budeme ti to průběžně posílat na mail, ju? Už to mám i vymyšlené, pak si sama vybereš, co budeš potřebovat. Přiznám se, že se mi tato spolupráce líbí, protože se něco naučím na PC a je to zajímavé 🙂 🙂 🙂

e.k.t
autor
28. kvě 2011

Ahojky z noční,

Janča šikulka

Marti vychystávat se musím, a navíc je to pořád ještě dělená strava, tentokrát zvířátka 😉

martinka79
28. kvě 2011

dala jsem vám pár foteček 😀
Jani díky díky...
evi jj to je jasné jsi šikula.

anta
29. kvě 2011

@martinka79 - ahojky Marti, tak už jsem něco vytvořila, ještě na to jukneme s mm a upravíme a pošleme ti to na mail 😉

martinka79
29. kvě 2011

@anta šikulka

paolin
29. kvě 2011

čus bus holky! prošla jsem všechna vaše albika a prima fotky 🙂 Jani, tak kloboučková je fakt luxusní 😉
my byli dopo juknout na vláčky, ale Adámek je zase nějaký celý..ráno měl opět průjem a že je unavený. tak jsme jeli v 10 zpět a on usnul v autě. je to střevlík! je nemocný, k tomu chodí spát po půl desáté, vstává kolem 6, no aby pak nebyl grogy. on jede vždy na max a pak odpadne 😉 jinak venku krááásně! pršelo tu celý pátek a sobotu, tak prima změna 😉

martinka79
29. kvě 2011

@paolin u nás dens , ale vichr. tak ´t je adámek brzy fitko... my dnes nikam nejedem půjdem na bez a asi udělám šťávu, pokud nebude vichřice.. a navečer jedu pro Nikolku odjela zase ke kámošce.

anta
29. kvě 2011

@paolin - Honzík dva dny opět nespal a dneska strašil už od 5,45 hodin a už slzičky a tak jsem ho uklidnila, potřeboval se asi vyplakat, tak jsem ho nechala a dobrý, seká dobrůtku 😉 Vypadl nám internet z provozu a teď jde. Jdu se vrhnout na Martinku 😉

anta
29. kvě 2011

Zavedli jsme doma pivní pátky, což je fajn, že se člověk těší, že harant zaleze do postele a šup jedno chlazený do ruky a už se jede 😀 😀 😀

e.k.t
autor
29. kvě 2011

Ahojky po odpočinku peru až se z pračky paří, dokud je sluníčko, suším venku a jen riskuju že mi to odfoukne a nebo spadne i se sušákem do mokré trávy, ale co

teď budu snídat salámky s cibulí octem a místo chleba si dám mrkev 😀

e.k.t
autor
29. kvě 2011

Jani a to si odskočíte oba nebo dostaneš vycházku ty?

anta
29. kvě 2011

Nene, otevíráme si doma pivínko - pěkně pohodlně a pak šup do postýlky, pivo uspává tedy aspoň mě 😀 😀 😀

e.k.t
autor
29. kvě 2011

já už myslela že po týdením maratomu máš opušťák a ono nic 😉

anta
29. kvě 2011

Po týdenním maratonu si ráda v klidu sednu na prdku 😅

martinka79
29. kvě 2011

Jani máme podobné pátky a současně sobotya ěkdy pivínko někdy víno... je to fajn...
Evi fučí dost, ale prádlo drží na sušáku....
jsem dnes nějaké přešlá mrazem...

anta
29. kvě 2011

@martinka79 - jak to přešlá mrazem? Dyk je docela teploučko, tak hup na sluníčko 😉 🙂 Možná jsi jen vstala prdkou napřed 😉

martinka79
29. kvě 2011

Jani děkuji ti. večer to pořádně dopiluji..

martinka79
29. kvě 2011

@anta Jani vytuhla jsem u na křesle u čarodějek z předměstí-Míša se kukal... a tak jsme nějaká blééé(byla) už jsme vytřela a je mi Ok... zase jak mám být. Míša si primově hraje s legem jdu vám ho vyfotit.

e.k.t
autor
29. kvě 2011

Marti já myslela i se sušákem, mám takový ten jako slunečník 😉 a nebylo by to poprvé 😀 😝 😝

martinka79
29. kvě 2011

@e.k.t to snad ne, jsem si ho taky chtěla koupit. vždyť je zabetovaný do země.. nebo to je jiná kombinace...

e.k.t
autor
29. kvě 2011

my to máme na městským pozemku kolem bytovky, takže to musí být snadno přenosné takže to má kulatý betonový podstavec

anta
29. kvě 2011

Holky, dítě si odneslo vidličku, že bude papat, pak se vrátilo, že jí nemůže najít, tak říkám:"to není možný", no pak jsem po hodině hledání zjistila, že to možný je, koukněte, kde skončila (zapíchnutá ve svetru přehozeném přes židli) 😀 😀 😀

martinka79
29. kvě 2011

Jani super to znám... hledáme beznadějně a nakonec to je tak na očích

e.k.t
autor
29. kvě 2011

Jani tak to je maso, stejně jako usnutí Joli plné dojmů... kouká ještě ve 21:30 na pohádku najednou v sedě padá jako podťatá, hlavou rovnou na postelovou zábranu, zachrochtá a hlasitě chrápe... no dílo fakt

Svatbu si prý užila tak, jako kdyby to byl její den, všichni si ji chválili, jen v restauraci asi 3x prý zřetelně a nahlas řekla ku.va a to r umí fakt řízně takže to nešlo přeslechnout. no zvládli to a dělali že neslyší. ještě že jsem tam nebyla, to bych asi trumfla spařené prase jak bycdh byla rudá a všude 😝

e.k.t
autor
30. kvě 2011

tak to je síla. Sestřenka poslala materiál ze svatby, od 18 ho stahuju a ještě pořád hafo zbývá 😝

e.k.t
autor
30. kvě 2011

tak zdá se že jako počurávání přišlo tak i odešlo trvalo přesně 6 týdnů, tak snad už bude klid a pokoj 😉