Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

paolin
6. čer 2011

tak u nás 6:30. Adam včera nespal a večer usnul až v 9 😒 tak je z toho dnes značně unavený, lumpík!
Mirek s Vítkem užpřes hodinu čekají na předoperační vyšetření. tohle je fakt až k smíchu, jak se ti doktoři chovají! 😠
@anta Jani to jsi holka odvážná! já mám brusle už hooodně let někde hooodně hluboko 🙂 co jsem naposledy hodila tlamici, nějak se mi na ně nechce 😉 jsem gramlavec 😉

paolin
6. čer 2011

jinak jsem s Adámkem v práci a budeme tu tedy i přes spaní. zítra ráno odevzdáme Vítka do nemocnice a pošupajdíme na pohřeb.

anta
6. čer 2011

@paolin - tak já na nich teď jezdím doma, abych si to pěkně nacvičila, jsou to ty in-line, jů, pohodlné, ale problém je v tom, že neumím brzdit 😀 😀 😀 Ale jako obsluha funguju slušně, ještě jsem nespadla, ale mám štěstí, je pořád se čeho chytit 😀 😀 😀

paolin
6. čer 2011

Jani brzdit jsem taky moc neuměla. jaksi mě nikdo neřekl, že to je docela základ 😀 hlavně brzdičky na mých bruslích jsou hrozně vysoko, takže jsem musela témš do podřepu, abych zabrzdila.
Mirek psal, že už jsou konečně hotoví. Adam spí, tak si zajdeme na obídek 🙂 odpo přijdou nějaké holčiny na šatky, tak tu budeme celý den.

anta
6. čer 2011

@paolin - já si ty brusle vezmu až půjdu s Honzou s kočárkem. Jsem si s ním užila dopoledne, umrčenej, protivnej chlap, tak jsem ho seřvala, že takhle na maminku teda ne.

monkia.pv
6. čer 2011

ahoj holky,hlasim se po dlouhe dobe!Zdavim vas a doufam ze se mate aspon trosku fajne!Trosku jsem docetla,tak Pavli tobe uprimnou soustrast a chudak Vitek jde na operaci?Mate taky porad nejake trapenicko!Snad bude brzy lip!Drzte se!
Jani vy se taky drzte!!!Honzik je sikulka na odrazedle a ty na bruslich budes jezdit taky jak drak!Taky tak s Vaneskou jezdime!
Jinak Miso opozdene gratuluji k Lukaskovi!Je kouzelnej!!!!
Martinka a Evicka stale v pracovnim procesu holky sikovny!
Nam ted Vaneska kasle tak se modlim at se ji to nedrzi zase 3 mesice jako v zime.

anta
6. čer 2011

@monkia.pv - ahojky, ráda tě zde vidím 🙂 No ono dobíhat dítě na odrážedle chce mít kurňa rychlý nohy, ale jako prostě to nejde ho dobíhat, když na něj člověk volá, tak ani nereaguje, což chápu, je do toho zabraný, ale musí být jakoby vedle něj, což na bruslích zvládnu dobře.
Jinak kondiční cvičnou jízdu jsem zvládla i s kočárkem, už se těším ale až pojedu sama, ten kočárek je vcelku těžký, no musím se to na nich naučit, ale ani jednou jsem kupodivu nespadla 😀 😀

anta
6. čer 2011

@paolin - on už jde zítra? Jůůůů, to na vás budu moc myslet. My máme pohřeb tedy až ve čtvrtek 😒

anta
6. čer 2011

Máme tady bouřku jak blázen, tak nám spadl květináč s větrníkem dolů z okna, tak jsme ho šli s Honzíkem sebrat do toho největšího slejváku. Přežil to jen větrník, 😅 😅 😅

monkia.pv
6. čer 2011

no Jani je to dobry jet na bruslich vedle ditete,ale taky je to pekne o hubu hlavne kdyz na tom clovek moc neumi!Ja teda jezdim s Vaneskou jen an tech cyklo stezkach a reknu ti ze kdyz pak mam nekde prejit silnic tak mam strach a radeji brusle sundavam.Tak pred mesicem jsem poridila sedatko na kolo a jezdim s malou i na kole to se ji taky libi-to jen sedi a kocha se prirodou 😀 a mame v planu ji k narozeninam koupit kolo,tak jsem zvedava jestli ho uslapne a od babicky dostane in-line brusle pro nejmensi se trema koleckama-jsme se rozhodli na stary kolena sportovat 😎 .
ted se tu u nas nejak honi mraky tak cekam co z toho bude!Nevim jestli to mam risknout a jit ven nebo pockat.
Pavli my taky budeme myslet a Jani na vas ve ctvrtek samo taky! ☹ 😢

paolin
6. čer 2011

@anta čoveče Jani, u vás to bouří a tady nic. jen se mi bouří hlava z tlaku 😉
no nás to čeká zítra. ono jaksi už není moc lidiček, co by tam šlo. všeho všudy to vypadá na rodinu a to je 8 lidí. bez našich dětí. babi bude hlídat Adámka a Vítek je v nemocnici. tchánovi bylo 85. moc kamarádů se takového věku nedožilo...

paolin
6. čer 2011

@anta jo balík obyč odeslán. tak snad bude i dodán 🙂

paolin
6. čer 2011

@monkia.pv Mony ahooj! a jak jinak se máte holky?

anta
6. čer 2011

@paolin - jů tys hodné ďouče, děkuji krásně moc 🙂 🙂 🙂

martinka79
6. čer 2011

ahojky holky, Mončo čusík.
Jani jupí brusle to je prima já když bruslit tak na ledě. na in-linech nemám kde.. a s Mišákem na kole to je o hubu... jede jak drak a jako chytit ho a sama se soustředit na přešlapy a brždění je moc náročné, to je pro mě snadnější jízda na kole a on vedle mě... jen mu koupím tu vodící lištu jak se naučí bez koleček. na to se chystám v létě.
Jinak s Nikolkou to je jiná jízda, ale to pootm musím Míšu nechat tatinovi... 😀
tak jízdě zdar...
jinak holčičny budu na vás myslet i ve čtvrtek a na Pavču zítra, aby byl Vítek brzy OK.
My jdeme s Nikolkou 30.6. a dnes ji šíleně bolelo ucho až usla tak uvidíme co z toho bude... zase to co má tak zřízené...
jinak jedna super zpráva, jsem si komplet smazala tu svoji jednu prezentaci... haha jsem to šikulka... 😀 😀 😀 😀

martinka79
7. čer 2011

ahojky krásné ráno všem, Pavli myslím na vás....
jinak se chystáme do procesu prdelín spí.... a Nikolka se šlechtí dnes se fotí... 😀 😝 chce být nejkrásnější..., ale že píše diktátek a to jí nic neříká 😀
tak azím páček jdu na pddelína.

paolin
7. čer 2011

dobré ránko! u nás se vstávalo před 6. Adam šel spát v deset, tak jsem jaksi pěkně nevyspalá 😀
@martinka79 děkujeme 🙂

anta
7. čer 2011

Ahoj holky, opravdu hrůza dneska, dítě zase od 5 vzhůru, já už se fakt poseru z něj, každý den tady dělá virvál, už ho mám dost 😠 😠 😠

paolin
7. čer 2011

@anta Jani, dej si o víkendu relax. zkus někam na den odfrčet, hm?

paolin
7. čer 2011

no jinak supr. včera nám v dětské navykládali, jak budeme s nimi v kontaktu, jak budou informovat kdy Vítek jde na zákrok, jak dopadl, jak se má...a praxe? zavolat si někdy o půl 3 a v 6 nastoupení k vyzvednutí. ať jdou někam! jim tam v 7 dám dítě a nebudu nic vědět? a když se něco stane, tak se jim samozřejmě ztratí zdravotní dokumentace 😠 volám jim vpřed 11 a ať se teda těší, jestli mi nic neřeknou 😠 si tam zajedu osobně 😝

paolin
7. čer 2011

nu, už mi nedorazí žádná mateřská. budu si muset říct o peníze Mirkovi..já to tak nerada 😝 😉 ještě, že jsem vše potřebné pro děti nakoupila předem 😉

paolin
7. čer 2011

holky, to je děs. já vím, že jsou to blbý mandle, ale já se strašně bojím ☹ 😢

anta
7. čer 2011

Pavli, myslím na vás, moc vám držím palečky 😉 Tvůj strach chápu, ona ta narkóza je nepříjemná, ale neboj, Vítek to zvládne, uvidíš 🙂

monkia.pv
7. čer 2011

ahoj holcinky,Pavli drzime pesti a myslime na vas!Taky bych mela strach.
Jani Honzik vstava tak brzy?To nezavidim teda. By me z toho hrablo!Nenecha se uz zahnat do pelisku nebo ani s tebou uz si nelehne ani na chvilku?

anta
7. čer 2011

@monkia.pv - ne nelehne ani na chvilku, taky jsem už vyřízená. Dostal seřváno teda na nejvyšší míru 😠

monkia.pv
7. čer 2011

@anta, to je teda lumpicek ten vas Honzicek 😀 . To verim ze jsi vyrizena. A po obede spava?Jinak Vanesa je dneska umrcenec umrcenej,taky uz dostala vynadano 😠 .Kolem treti vyrazime smer mesto a jdeme s kamoskou na kafco tak doufam ze se mi do te doby dite umoudri!Co mate dneska v planu vy?Ja uz nevim co mam vymyslet za aktivity!Prijde mi ze delame porad to stejny 😒

anta
7. čer 2011

@monkia.pv - já to vidím na fotbal na trávě za barákem 😀 😀 😀 No já nevím, kam se mi schoval ten hodnej Honzík, tenhle je zralej akorát tak na reklamaci 😝 Teď leží v posteli, pokud ho nevezmu do kočárku, tak buď usne nebo neusne v posteli, ale takhle to bylo i s kočárkem, dneska ho vyčistíme a prodáme ho, protože takhle už to dál nejde.

anta
7. čer 2011

Tak dítě usnulo v posteli teď, ale povím vám, to jeho ranní vstávání je na palici a děs běs 😖

paolin
7. čer 2011

ahoj holky! jsme doma..volala jsem do nemocnice a jen jsem řekla jméno, tak sestřička hned áááá Víteček 🙂 a že je OK a vše hezky zvládl. a Víteček sem, Víteček tam...to on tak určitě zase kecá a kecá a sestřičky ho hned znají 😉

@anta Jani, tak aspoň, že usnul..je to hrůza to vstávání..Vítek vstával o půl 5 asi půl roku. ale chodil poo spát. nu, řekla bych, že až bude Honzík chodit do školky, že by se mohl srovnat. achich ach..je to na bednu tohle nespaní 😖

martinka79
7. čer 2011

Ahojky, PAvli a on šel na nosní mandle?? já tedy tam budu s Nikolkou jsem na toto děs, já ji tam nenechám, ale chápu to u tebe. adámek doma... ☹

@anta ty jo jupíííííííííí udolal se... 😅
zítra jedem na výlet zámek stránov... tak budu referovat večerr pokud neumřu... bude to náročné.