Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

anta
14. čer 2011

@martinka79 - tak hlavně, aby spolupracoval.

martinka79
14. čer 2011

@anta určitě spolupracoval

anta
14. čer 2011

Teď jsem narazila na článek "české děti zachvátila epidemie obezity", no něco na tom bude, když vidím ty některé desetileté buchty oplácané, ono to má prsa větší než moje máma, nosí se to jak poslední brambora ve sklepě, fakt drsný, vypadám jak jejich dcera 😀 😀 😀
@martinka79 - tak doufám, protože dva dny nespal, jo? Ááááá proto mám ty obavy.

martinka79
14. čer 2011

@anta ještě jste nebyli? jj to máš recht s tou obezitu sama někdy valím kukadla... a šílím... snad tak nedopadne moje dcerečka. Víš, ony taky mají pramálo sportu krmí se bagetama a brambůrky na obědy to nechodí... a ve volném čase kouří a popíjí colu- ne-li něco horšího

martinka79
14. čer 2011

@anta Jani on to zvládne.. budu na vás myslet.

anta
14. čer 2011

@martinka79 - No pozvaní jsme na půl jednou 😉

martinka79
14. čer 2011

to není nejepší čas, ale věřím, že to zvládnete.... právě obědvám

martinka79
14. čer 2011

pro dnešek pán odešel přijdou zítra bude se snad pokračovat už komplet omítkou...

anta
14. čer 2011

Tak jsme doma, Honza jim tam ještě navoněl záchod /kakal/ 😀 😀 😀 Poprvé v novém prostředí. Byl šikovný moc a závěr doktorky zní: Rozumbrada 😀 😀 Je šikovný a v pohodě, měří 95,5 cm a 15 kg, no je to kolík, ale nějakej mrňavej, ne? 😀 😀 😀

anta
14. čer 2011

Jo a ještě doktorce vysvětlil, co je to Lactel, to jsem málem padla i já, je to prý "mlíčko ve speciální lahvi, aby bylo dlouho čerstvé" 😀 😀 😀 Teď jsem haranta zastlala, nespal dva dny a je to na něm fakt vidět 😅 😅 😅

martinka79
14. čer 2011

@anta Honzík bodoval, no není malej je průměr a to je dobré...

paolin
14. čer 2011

ahojda!
@anta Jani kontrola tedy suprová 😀 malej? Vítek má v 6ti letech 110cm. konečně 😀
@martinka79 Marti a jak je dnes tobě?
tady začalo svítil sluníčko! jdeme na hoďku na volejbálek, tak to bude supr i pro děti 🙂

anta
14. čer 2011

Tak holčičky, Honzíkova perlička dne. Vyrobil nějaké písmenko z brčka a říká tátovi: "Co je to za písmenko?" a táta něco řekl a dítě na to: "Ty vole, táto, ty neumíš číst?" 😀 😀 😀
Dneska mě potěšila jedna holčina na pískovišti, bylo jí 7 let a bavily jsme se o věku, tak jí říkám "to víš, taky mám svá léta" a ta holčina na to: "Jo? Ale vy máte takový mladý úsměv" 😀 😀 😀 Tak jsem jí na to odpověděla, že nepatřím k lidem, kteří řeší věk a tak je to možná tím 😀 😀 😀

martinka79
14. čer 2011

😀 😀 😀 😀 s Honzou je veselo... sakra sakra... a ten slovníček rázný po mamince... nerozumíš neumíš Bum máš to...
mě je docela fajn, dnes jsme opékali klobásky. a půjdu žehlit.

anta
14. čer 2011

Holčiny, teď jsem se zvážila na popud mého mm a zjistila jsem, že jsem přibrala 2,5 kg, tudíž vážím 47,5 kilíček, to je super 😅 😅 Já se totiž tláskám každý večer strašně moc sladkým a hodně na noc žeru a chutná mi, každý týden pivo až dvě a ejhle, ono je to vidět! 😀 😀 😀

martinka79
15. čer 2011

@anta tak to máš asi o 10míň jak já.,. 😀 bidíš a hend ti je lpe nervíky se obalují a ty jsi v pohodě. my povinné alkoholové popíjení zavedli už dávno a musím říci je to fajn... 🙂
dnes už chlapy makají na domě je jich tu jak much a dokonce jiná parta... uvařila jsem jim kávu a sama popádím žehlíkovat jelikož jsem dostala od MM úkol natřít mu palibky,a by je mohl potom dávat na podbití.... tak se musím činit odpoeldne jedu na vystoupení Nikolky....🙂

martinka79
15. čer 2011

mám vyžehleno a vypadá to, že chlapy mají hotovou jednu stranu...

anta
15. čer 2011

Ahoj holčiny, byla jsem u zubařky na sedmou hodinu, dítě straší od půl šestý, takže fajn. Z huby mi jde pořád krev, je to fajn 😉

martinka79
15. čer 2011

@anta stále na tobě makají, zítra jde Nikolka.
tak se drž vyplachuj pusinu.

anta
15. čer 2011

No natrhla mi dáseň a mám to šešitý, stále na mě makají, chci být modelka, tak s tím musím něco dělat 😀 😀 😀

martinka79
15. čer 2011

@anta aha, tak to tedy budeš kusanec. fujky bolelo to... ☹

anta
15. čer 2011

@martinka79 - ano, tentokrát to bolelo, až jsem koukala 😒 Auau 😉

paolin
15. čer 2011

ahoj holky! jsme doma 🙂
@anta Jani ty jsi přibrala, jo? že bych se taky zvážila 😉 Honzík je teda brepta 😀 no a kdy budou zoubky hotové? čoveče a čím ti natrhla tu dáseň? 😨
@martinka79 Marti, tak pošli fotečky z domečku 😉

martinka79
15. čer 2011

@paolin a jak jste dopadli? fotky až bude finále.... ale už mají druhou stranu...

martinka79
15. čer 2011

@anta tak to je nemilé Emile, snad už je lépe. co to chladit.

anta
15. čer 2011

Papáme zmrzlinku, Honzík sedí vedle mě a hladí mi ruku, aby mě to nebolelo.
@paolin - nevím, čím mi to natrhla, ale mám to šešité jak ponožky a nevypadá to zrovna hezky, raději se do huby nedívám 😕 😀 😀

paolin
15. čer 2011

holky, tak vám musím napsat zase info z našich domácích luhů a hájů 😀
blíží se Vítkovi narozky a narozky mého švagra - mají je ve stejný den. sestra mi poslala email, že švagr chce slavit 24., že jindy nemůžou. a jestli to spojíme s Vítkem. tak jsem udělali vše proto, abychom dorazili. já vyzvednou Vítka, pak MHD přes celé Brno. Mirek má jednání, jel by nejspíš rovnou. no Vítka jsem se ptala a společnou oslavu nechce. chce svoji oslavu s dortem a balonky a kamarády a tak. a tak já, že všichni můžou popřát Vítkovi na narozkách švagra, ať se nemusí jezdit tam a zpět a já nemusím dort a pod vláčet MHD. což mi přijde velmi elegantní řešení. takže jsem to napsala ségře a výsledek je, že se oslava švagra ruší! a nakonec důvod? že chtěli společnou oslavou eliminovat připadné komunikační problémy - nechápu jaké.. a že nemají zájem, aby museli celou dobu stát za svojí dcerou, aby na ni Mirek nevyjel 😨 no čučeli jsem, jako puk 😀
ano, Mirek na oslavě Adámkových narozek na Karolínu "vyjel" a to z důvodu, že brala klukům hračky a mlátila je přes ruky a vůbec byla hrubá. vzhledem k tomu, že její rodiče měli na práci povídání a jídlo, tak si jí OPĚT nevšímali, hlídali jsem ji OPĚT my. no a Mirek jí řekl, ať to nedělá a hraje si pěkně slovy Karolíno tohle se nedělá. ona pokračovala, tak ji chytl za ruku a důrazně řekl Karolíno tohle dělat nebudeš! neřval, jen to řekl důrazně a hlasitě. tak a to je celé 😀 no to je fakt k smíchu! její rodiče si jí vůbec nevšímali, nehlídali, my opět museli řešit takovou situaci a ještě na nás bude někdo uražený? jejich dítě, jejich zodpovědnost. a když si hraje hrubě a ani po upozornění se nejdou podívat, co se děje..tak jako co máme dělat? 😉

martinka79
15. čer 2011

@anta jejda tak chlaťe a odpočívejte.. já dnes nic nevařím mám chuť na rýžový nákypa ,a le nemám broskve tak dám asi jablka... jinak zítra chystám kuře na rajčatech s bylinkami tak uvidíme.

paolin
15. čer 2011

@anta Jani no to je fakt supr 😒

martinka79
15. čer 2011

@paolin Pavli, jedna rada(pokud mohu) ho´d to za hlavu napiš jí, že vy slavíte .... a srdečně je zvete... pokud nepřijdou tak mají smůlu oni. nijak bych se nevyjadřovala k výhradě, že jste zlí na jejich dítko..
Vítkovi se nedivím děti chtějí své oslavy se svými kamamrády. My slavívávali vždy na vícekrát, ale po 6roce Nikolky jsme se rozhodli oslava rodina a její kamarádi kdo chce přijede...