Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

anta
27. čer 2011

Všechno nejlepší k svátku Ládíkovi od Míši, pěkně si sváteček užij 😉

anta
27. čer 2011

@e.k.t - super fotečky, Joli je teda slečinka. Koukala jsem, že také sledujete Tipa a Tapa a zlobivé kachňátko,to je oblíbená pohajda našeho Honzuláka 🙂 🙂 🙂

e.k.t
autor
27. čer 2011

Jani Joli má od babičky komplet ty večerníčky, tak to střídáme, jinak tady se ještě pořád nechutně chrápe a mne to nebavííí už mám hladeček, ale se snídaní musím počkat na ochrápance 😝

anta
27. čer 2011

A proč na ně čekáš? bych se na ně vyprdla 😀 😀

paolin
27. čer 2011

ahoj holky!
mně je dneska blbě, bolím me ža krkem a hlava..sakra, sakra, co to zase je. na odpo jsem se domluvila s masérem na zpravení zádiček, tak by to mohlo pomoct 😉 Mirek jel sám s klukama na logopedii, bych to fakt nedala. asi bude pěkně nasupěný, že nestihne práci..někdy je to bez těch babi fakt na mašli 😉

jinak se připojuji k pochvale foteček od Evičky a taky k svátkopřání Ládíkovi 🙂
Marti, budu na mandličky držet pestičky 😉

many
27. čer 2011

ahojky holky 😉

many
27. čer 2011

@anta on už Ladík začal být zlý než se Lukynek narodí,jinak na Lukáška moc nežárlí, spíš, jak někdo příjde nebo někoho potkáme venku tak se předvádí, že upoutává pozornost, jinak jde vidět, že fakt asi zlobí,.... když se nudí,... když si sním člověk hraje, je na průlezkách,... tak je klid no 😒 ale teda např. teď dostal pěkně na zadek a musela jsem pěkně řvát, vůbec mě neposlouchal, že si má ukliď ten pokojík,...... no muselo to proběhnout a pokojík je uklizený, jak to jde 😒 ale musela jsem zařvat a dát na zadek no ☹
jinak díky moc za Ladíka, za přáníčko k svátku 🙂

many
27. čer 2011

@e.k.t pěknou dovču 🙂
@martinka79 no už se moc těším na září 🙂 až ho dáme do školky 🙂
@e.k.t krásný fotečky 🙂 teda Jolanka má to háro 😀 náádhera 🙂

many
27. čer 2011

@paolin taky děkujeme a ať je dobře 🙂

anta
27. čer 2011

Holky teda nechci být fuj, ale Honzíkovi jsou dnes tři roky 😉

e.k.t
autor
27. čer 2011

tak na snídani jsme dorazili až v 9 a skoro vše bylo vyjedené 😀 😀 😀

pak jsme jeli do ZOO v Hodoníně a pohodička, taková malá zahrada, pohodová 😉

z Hodonína do lednice, ale v pondělí se neprohlídkuje bohužel ani skleník, ale park nádherný. 😉

e.k.t
autor
27. čer 2011

Jani vidíš zase jsem fůůůjjj já fakt nějak nestíhám, právě jsme dofrčeli na pokoj a dítko vytváří hodnotu a doufám že do večeře vyrobí 😀

Takže Honyku s omluvou všechno jen to nejlepší, co tvé srdce potěší, od Jolinky pusinky, važ si skvělé maminky 😉

paolin
27. čer 2011

@anta Jani...já KRÁVA! celý víkend na Honzíka myslím a dnes jsem to zazdila ☹ tak to mě fakt mrzí ☹
Honzíku, snad odpostíš ošklivé tetě Koníkovce... KRÁSNÝ NAROZENINOVÝ DEN! hodně zdravíčka, spokojenosti, úsměvů na tváři a splněných přání!

paolin
27. čer 2011

mám křupnutý záda, tak je trochu líp. už jsem něco i snědla 😉

paolin
27. čer 2011

no a jinak dle vyjádření logopedky je Adam v cizím prostředí extrémě úskostlivý. co tím chtěl básník říct až tak netuším, asi jen konstatování. on byl vždy hodně opatrný na výběr lidiček, které si pustí k sobě. nerad, když na něj někdo cizí sahá apod.

anta
27. čer 2011

Děkujeme vám holčinky moje. Pak hodím fotečky jednoho dárku, je to pes Pepa, jak ho Honzík sám pojmenoval. 😀 😀 😀

anta
27. čer 2011

Tak dala jsem nějaké fotečky do albíčka, které tímto uzavřu a založím nové 😉

paolin
27. čer 2011

Jani, těšíme se na nové 😉

e.k.t
autor
27. čer 2011

po procházce po večeři bude mít Joli asi doživotní památku, mm s ní šel na wc a ona si mu tam roztrkla pažičku o držák toaletního papíru, no krve jako z vola ale jinak škrábanec se dvěma malýma hlubšíma škubama, takže dvvě jizvičky ji nejspíš neminou, už je ošetřená a polepená, zítra provedu ráno kts a přelepím a snad bude dobře. ještě bže mám s sebou obrázkové náplasti a lahvičku Jodisolu a Septonexu 😀 😝

anta
27. čer 2011

@paolin - nové fotečky jsou ještě ve starém, od zítřka zajíždím nové, i když ho mým založené ale prozatím prázdné.

anta
27. čer 2011

@e.k.t - ježiš, chudinka, prosím tě, jak se mohla takhle říznout, když tam byl TM 😒 Fůůůů, Joli, ať tě to nebolí.

paolin
27. čer 2011

@anta ty už jsem viděla 😉

paolin
27. čer 2011

@e.k.t auvy jauvy! ☹

e.k.t
autor
27. čer 2011

njn moc úzký záchod a jak ji vysazoval a držel tak se tam nesmotali, já ji dnes 10 minut, bohužel nepovedlo se ale mne pak chytil žlučník, takže tentokrát šel mm a holt se nesmotali. Joli už je v pohodfě, ráno při ošetření bude hůř. mm chudák je zdrchanej že je tak neschopnej, njn co naělá, tak bude malá a větší tečka jizvička 😉

paolin
27. čer 2011

@e.k.t Evi, to se stane hned 🙂

e.k.t
autor
27. čer 2011

no co naděláme

e.k.t
autor
28. čer 2011

To je síla, už 1?5 hodiny se tu kroutím, žáha, řídký případ- pěna-minimax a bublající žlučník, fuj fuj. teď střídá horký pot studený 😝 ach jo.

martinka79
28. čer 2011

ahojky holky, tak Ládíkovi k svátečku dodatečně vše nej nej....
Honzíku tu lumpíku, tobě přeji všeho dosti,
nezlámej si žádné kosti,
běhej skákej, dováděj
mamince nic neprováděj.
Užívej si radosti,
neměj žádné starosti.
Ve školce je poslouchej a
lumpy se nekoukej.
Ukaž jim, že jsi chlap,
který kouká jen do oblak,
že máš svoje zásady,
nesnáším nálady.
to vše ti přejí Křížáci

Evi tedy to je dovolená, bolesti tvoje fujík myslím na tebe. s Joli to bde dobré no holt to bylo moc úzké.... to se stane Míša a Nikolka mají jizviček, ale bolet to muselo... Pusu na čelíčko. 😲
Míšo, hele není nad dítě umístěné v MŠ... si odpočineš a bude.. všechny to máme doma. dětí řádí a kdo je energičtější tak z ná o to víc. Mám doma dva rarachy... 😀
pádím se chystat do školy... se mi nechce, ale dnes jdu napsledy. jupíííííííííííííííííííí a dva měsíce lehárka. 😝

anta
28. čer 2011

@martinka79 - děkujeme krásně za tvé super básně 😉 Honzík se dnes vykopal v 5,05 hodin, ale byl zahnán mm do postele, tak ještě asi usnul 😀 😀

e.k.t
autor
28. čer 2011

Marti máš pravdu, kovbojku z toho nedělám, prostě na místě ochlazeno a omyto pivem smočeným papírovým kapesníkem - nic lepšího nebylo, pak šupem na hotel a tam Josilol a tyto hezké náplasti. Ráno až se vzbudí náplasti strhnu a uvidím, jen budu hlídat aby se to nepodebralo ty dvě hluboké ranky a bude 😉

jinak už se zase půl hodiny kroutím 😀 no ale ti zpěváčci tady, máme okno přímo do lesa, na první strom bych možná i dosáhla, je tu úplný klid, na nádrži jsme včera pozorovali pulečky a pulce a čerstvě vylíhlé žabičky, moc pěkná podívaná 😉