Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

paolin
29. čer 2011

tak konečně chvíle oddychu 🙂 práce supr, pak nákup, honem večeře uklízet na zítra a jupí 🙂 Mirek šel na voliš, Vítek půjde za chvíli spát, Adam asi standard v 10. tak si pak dám zmrzku a půjdu taky. a zítra poslední školní den a pak hurá prázdniny, obě děti doma 😀 😀 😉

martinka79
29. čer 2011

dnes vedro zítra ráno v 7nástup a na řadu přijde asi kolem 10hod... budu celou dobu s ní v nemocnici. sice jen sedělt, ale co. 😝

paolin
29. čer 2011

@martinka79 Marti, tak v 10 budeme moc myslet!

martinka79
29. čer 2011

@paolin díky taky tam budu, pak písnu SMS

anta
30. čer 2011

Ahoj holčinky, tak dítě vstalo v 6, mm jde dneska do hospody, tak myši budou mít pré, půjdeme na výlet do města, koupíme si čínské nudle, tak se těším, cestování s Honzíkem mě moc baví 🙂 🙂
@martinka79 - moc držíme palečky 😉

paolin
30. čer 2011

@anta Jani, užijte si to 🙂
my asi půjdeme na přehradu na koupačku. Mirek jel zkontrolovat chatu na Vranovskou, tak se teda má 😉 tam bude koupačka mňam mňam 🙂 odpo mám Vítek oslavu. bude tu 6 dětí, to bude masakr 😀

paolin
30. čer 2011

tak jak se asi má Martinka a Nikolka...
Adam ráno strašně scénoval, ječel, hysterčil..pak jsem byli na té koupačce a teď zaplakal, já šla na záchod a když jsem se vrátila, tak spal 😲 venku se začíná kabonit a bouřit. asi to má Áda z té změny počasí. Vítek se nanominoval k babičce, kterou jsem potkali, tak jdu chystat chlebíčky a tak 🙂

anta
30. čer 2011

@paolin - tak Víťulkovi vše nejlepší k narozeninkám, užijte si to všichni, to vám ze srdce přeji 🙂 🙂 🙂

paolin
30. čer 2011

Jani, vyřídím 🙂

anta
30. čer 2011

Tak holčinky a mám po šichtě a jdu si dát panáka 😀 😀 . MM šel po dlouhé době do hospy a dítě, který přes den nespí, představuje celodenní záhul, nevím ani jak, ale zvládla jsem to levou zadní 😎

martinka79
30. čer 2011

Ahojky holky, jsme doma. Nikolka vše zvládla dobře, sice skoro pořád spí a bolí ji v krku, ale snad to bude OK. za týden kontrola...
Míša to zvládl s tatínkem dobře. Doma je klid a pohoda.🙂
Vítečku vše nej k narozeninám oslava na 100%byla prima.
Jani a co u vás oslava nudlová...? pohoda?

anta
30. čer 2011

@martinka79 - super zpráva, neboj, bude líp a líp, chladit zmrzlinkou je dobrý 😉 Jojo, nudle dobrý, dítě chrápe, mám se dobře 😀 😀 😀

martinka79
30. čer 2011

@anta super...

martinka79
30. čer 2011

u nás se nespí... prdelín je vždy ze školky přespaný... Nikuška chrupe...

e.k.t
autor
30. čer 2011

ahojky, dnes super den, nejdřív Luhačovice a odpoledne aquapark v Uherském Brodu. Dovezli jsme kolem 17 Joli spící, a spí dosud, i večeři zaspala 😀 😀

paolin
30. čer 2011

Marti, prima, že jste OK 🙂
Jani, užij si klídek 😉
Jéé Evi, ta je ale ospinkaná 🙂 tak ať spinká do rána 🙂
u nás doslaveno, uklizeno. byl to šrumec, ale děti byly hodné a vše se povedlo. já jsem tedy po celém dni grogy, počasí mi taky nepřidalo 😉 nakonec tu bylo 6 dětí, 4 dospělí, moji rodiče a pak dorazila babi tchýně. Adam to nadšení trochu neunesl, ale uklidnil se potom u pohádky. Vítek myslím spokojen. pozitivní emoce na odiv moc nedává, ale co už s ním 😉

anta
30. čer 2011

@e.k.t - jů, to je krása, jak Joli chrupe, roztomilá fotečka. Tak své děti máme nejvíc rádi, když jsou v brlohu 😀 😀 😀

anta
30. čer 2011

@paolin - to se nic neděje, že to Adámek neunesl, to je u takto malých dětí vcelku normální, že místo, aby ze skupinky slavících lidí a dětí byly nadšeny, tak naopak jsou z toho nervózní a plakavé. Tak hlavní je, že jste si to užili, jak jste si přáli 😉

e.k.t
autor
1. črc 2011

Pavli gratuluji ke zvládnutí perného dne 😉 Joli sse vzbudila po půlnoci, teď slupla brumíka a už hodnou chvíli ji přemlouvám do pelechu a nějak nechápe že já bych docela spala 😉

anta
1. črc 2011

Ahoj holčinky, tak dneska dítě straší od 5,30 😝 To je radostné 😅 😅

paolin
1. črc 2011

ahoj holky! děkujemi, moc jsme si to užili 🙂

@anta Jani lumpík jeden! dnes jdeš na pivko ty, když včera byl TM? 😉

paolin
1. črc 2011

my jdeme dnes na druhý pokus na foniatrii. jestli tam budeme zase hodinu čekat, tak už jsem tam i naposledy 😀

anta
1. črc 2011

@paolin - nene, na pivo nejdu, včera jsem si dala panáky na posílení imunity a to mi stačí 😀 😀 Tak to držím palečky, ať tam dlouho nečekáte. Ono to čekání právě dětem nedělá příliš dobře a pak jsou z toho protivný, což se nedivím, je to únavný 😉

e.k.t
autor
1. črc 2011

tak nejen že dítě zaspalo večeři, hodlá zaspat i snídani 😀 😀 ale v noci budíček po půlnoci a usla kolem 5 😝
Takže jsem šla proti pravidlům a snídani jí prostě donesla na pokoj 😔 to se u švédskýho stolu nedělá, ale přece nebude hlady, že

martinka79
1. črc 2011

ahojky holčičky tak u nás docela frmol dopo jsme rychle jeli Nikolce pro vysvědčení a trhy farmářské. a pak oběd a teď relax. já vám řeknu jsme nějaká zmlácená.... no uvidíme odpoledne chceme s Mišákem vozit kamarádce malého, chystají se na dovolenou tak jim vypomůžeme.
super fotečka Evi. No tak to se mi anštěstí nestalo, že by dítko v noci bylo probuzeno k životu, ale snad už je přes den zase čipera čiperná. 😀
PAvli prima oslava no Ada je holt malý tak to je na něj moc... ale co někdo prostě nemusí davové oslavy. 😀 😀
Jani a jak vy?

anta
1. črc 2011

@martinka79 - my se tady tak nějak mrcasíme, byli jsme venku, dítě utahaný, tak se válí a kouká na Mikimauze. V poslední době dělá s železnou pravidelností v 11,30 hodin takovej virvál, že mám co dělat, abych ho nehodila do studený vody, tak ho ještě vyprovokuju a odnesu do pokoje, pak se vždycky vrátí unudlanej, uslintanej a uřvanej se slovy "mámo, já už nežvu" a je v poho 😀 😀 😀

anta
1. črc 2011

Tak stal se zázrak, dítě usnulo, to jsem ráda nejen kvůli sobě, ale kvůli němu, tak 3x huráááááááá 😀 😀 😀

martinka79
1. črc 2011

@anta tak super, já dnes uvozila sousedovic taky, jen naše je jak drakoun, na kole na třešně pak poletování na zahradě a teď snad klid v Tv. 🙂

paolin
1. črc 2011

ahojda! jsme doma. v nemocnici jsme čekali "jen" 20 minut a Adam ještě spal tvrdě, takže vyšetření proběhlo 😉 slyší dobře, takže tím to nemluvení nebude. za rok máme s ohledem na častý výskyt zánětu středouší dojít znovu.

@anta Jani, no to je paráda! tak sis mohla dáchnout, viď? 🙂
@martinka79 Marti, Nikolka v poho?
@e.k.t Evi to byla asi náročná noc..snad dnes bude vše OK 🙂

e.k.t
autor
1. črc 2011

Ahojky, dítě se "vaní" v člunku a pofrčí směr pelech, nebo bude tělesně trestáno, dnes má řádně našlápnuto 😝