Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

paolin
10. črc 2011

@anta no jo, vy už jste ho prodali, co? škoda té dálky. my máme dva. nepůjčila by ti nějaká kamoška?

paolin
10. črc 2011

@e.k.t Evi, ten žlučník ti ale dává zabrat ☹
@martinka79 Marti ORL OK? Vítek se od toho zákroku prapodivně osypává na kůži a má opary v nose! jednak je to tím, že si do nich pořád strká špinavé prsty a není s ním řeč, ale nějak se mu ta imunita pošašila..tak nevím, no.

paolin
10. črc 2011

@anta Jani chudák mamka ☹ vám toho teď ten nahoře naložil požehnaně ☹

anta
10. črc 2011

@paolin - neboj, my se s tím popereme 😉 , teď jí pořád otravujeme, aby nemyslela na blbosti, dneska jsem jí kvůli Honzovi volala třikrát 😀 😀 😀

paolin
10. črc 2011

tak my byli venku. hic strašný.
jinak hlásím velký pokrok - Adam nosí holínky! 😀 to mi ale ubylo starostí! ještěě vyhrát nad pláštěnkou a třeba i nepromokavými kalhotami 😉 jinak si dokonce i nechal na hlavu nasadit přilbu na hlavu a taky si sedl na kolo - Mirek ho měl na tyči. napodruhé to sice trvalo dobrou půlhodinu, než ho Mirek přemluvil, ale i malá výhra je u nás vlastně velký úspěch 😉

anta
10. črc 2011

@paolin - 😵 😵 😵 je to úlevné, to chápu 😀

paolin
10. črc 2011

@anta 😉

paolin
10. črc 2011

Jinak jsme se stavovali za Mudr neuroložkou, co má chatu kousek od našich a pracuje v Brně v dětské a domlouvali jsem se na termín objednání do neurologické ambulance. Mudr říkala, že rezonanci by dělala až tak v 5-6 letech a že se jí Adam nejeví nějak neurologicky v nepořádku a že na 99% by se měl naučit časem mluvit. tak snad 😉

anta
10. črc 2011

@paolin - tak to je rozumná dr. 🙂 Chce dát Adámkovi čas 🙂 Mně se podařilo si půjčit pro Honzíka golfáče, tak jsem šťastná jako blecha, že se s ním nebudu muset tahat, hurááááá 🙂

paolin
10. črc 2011

@anta Jani tak supéér! budete mít prima výlety 🙂

paolin
10. črc 2011

@anta no moc příjemná nebyla 😉 klasický Mudr, kterého obtěžuje pacient 😉 ale ADHD z rezonance poznají až od 6ti let. leda by měl Adam nějaký jiný problém, třeba epileptické centrum apod. jinak mu tedy udělají teď EEG, prý jsou na takové děti zvyklé, tak si poradí. nu, když poradí, tak prima 😉

e.k.t
autor
10. črc 2011

ahojky z noční, Jani tak se moc nehoňte a volněji oba, aby se nožka brzo zretýrovala 😉

Pavli tak budu držet Pěsti aby výsledky byly ok 😉

jinak nám ve čtvrtek přijedou nainstalovat konečně pořádný internet, tak snad aspoň doma to bude v pohodě 😀

anta
11. črc 2011

Ahoj holčinky, tak dítě vstalo po šesté hodině a už se vozí v kočárku, má to jako pojízdné křeslo, připomíná mi toho zlého nevrlého dědečka ze Švejka 😀 😀 😀 😀 , stoupnout na tu nohu se bojí. Táta nám šel do práce, ale tím, že ten kočárek máme, mám spoustu věcí zjednodušených a jsem ráda, že se s Honzou nemusím tahat. Půjdeme pak do bazárku a pokud paní ten náš kočárek neprodala, tak ho z toho prodeje raději stáhneme, jak vidíte, je to vteřina a dítě nechodí 😒

paolin
11. črc 2011

ahoj holky!
@e.k.t Evi díky 🙂
@anta jen ať nestoupá, to je dobře 🙂
my jeden golfáč necháme ještě alespoň 3 roky ve sklepě. člověk nikdy neví..
děti šli spát až po 22, tak ještě spí. jdu je vzbudit, páč si musím pro atb. asi mám angínu. nemůžu už ani mluvit, jak mám nateklý krk. naštěstí zatím bez teplot, tak to snad vydrží. Mirek musí do práce.

anta
11. črc 2011

@paolin - jojo, když se se-e, tak se to se-e. Nám se nějak rosí záchod, jsem zjistila, od poloviny nádrže, ale takovým způsobem, že to stéká na zem. Záchod pořád tzv. jede, když to spláchneme, tak já pak za půl hodiny zjistím, že to pořád vydává zvuky jako když se napouští ta nádrž. Takže šup, opraváře. Záchod je pořád v záruce.

paolin
11. črc 2011

@anta ten záchod se vás ale natrápí!

martinka79
11. črc 2011

krásné dopoledne, JAni jejda Honzíkova noženka snad budete brzy fit. s kočárkem to je hend lehčí to chápu. My ho nemáme, ale nějak bych si asi poradila sehnala nebo tak...🙂
PAvli Atb ti snad zaberou brzy a budeš Ok. děti také. Adámek bude mluvit neboj se...
Evi vy a nový net, tak a´t je to Ok.
my byli na vysočině a zvládli vše a super... oslava fantazie a u babiček taky super. veče jsme dojeli domů a šli spát pzdě v noci pak fotili blesky a svodová lana u vysílačů a to bylo jak na světelné šou...
jsem pěkně utahaná takže dne s dětmi budeme relaxovat. 😉 vnku je stejně fujavec takže to vidím na malé venčení.
Na ORL Nikoka Ok je jí hrozí ejště krčí mandle a SÉŠLENĚ JÍ TAJE S ZÚST A ON TVRDIL, ŽE TO JE TO JIZVU...A TAK musíme kapat a tak a samo ta alergie říkal, že levá nosní dírka je zanesená a viditelně alegicky zanesená. 😀
v neděli jede na tábor vezu ji sama MM slouží.
jo a k narozerninám dostal MM asamo celá naše rodian sodastreem.
NIkča sáče radostí. 😀

martinka79
11. črc 2011

tak holčičky dělám rybízovou matrmeládou má nasbíranou plnou děltskou bednu na hračky rybízu. min. 7-8kg.
jinak mi volala maminka, že ráno infarktový stav... a kuk z pokna tam převrácené auto.. Kluk čerstvě s řidičákem, který ještě neměl v ruce 2,5promile v krvi brzdná dráha žádná. našim zrušíl plot a sloup eletrického vedení který se super nahnul na dům, hasiči konstatovali, že kdyby se dva dráty co se k sobě přiblížily dotlky tak mám uškvařenou maminku na škvarek. táta ten už byl u brány a říkal(chystal se do práce) a říkal, že když viděl jak se řítí tak myslel , že je to snad sen. Kluk vylezl šok a KO. naštěstí vypadá krom odřenin dobře,ale sanita kontatovalam,že může mít něco na mozku tak rychle do nemocnice. to jsou veselosti. chudák mamina kluka co jí volal. 😢
ti mladí jsou dnes fakt sebevrazi.

paolin
11. črc 2011

@martinka79 Marti, no to je šílený! 😲 😲

paolin
11. črc 2011

my jsme doma. u Mudr hodinu čekání, za minutu venku. koukla do krku, řekla šmarja! a dala mi atb. bylo mi tam solidně blbě...ne že by mě někdo s malým dítětem pustil 😉 chvíli jsem byla s chlapečkama venku, teď vaříme oběd. už krapet dojíždím s energií, tak snad půjde Adam spát a Vítek mě taky chvíli nechá 😉

paolin
11. črc 2011

@martinka79 to musela Nikolka ty mandle hodně ošklivý, chuděra 😒

paolin
11. črc 2011

jinak dnes jdu zruinovat účet - v srpnu bychom rádi k moři. letos se i konečně pojistíme, ať nedopadneme jak v loni se zápalem plic 😉 na začátku srpna jedeme na stanový tábor k Humpolci a to je vše. možná nějaký prodloužený víkend Vysočina či Vranovská.

anta
11. črc 2011

@martinka79 - no fuj teda. Klukovi bych dala na prdel, parchant jeden! Bohužel díky takovým umírají nevinní lidé. Tak zaplaťpánbůh, že se nic nestalo vašim. Jo a smolík, golfky jsou prodány, dostala jsem za ně nějaký drobný obolus, tož to se seberu a půjdu se podívat po nějakých úplně obyčejných golfáčích, no prodala je v pátek, protože nějakému dítěti se stal úraz na hřišti, které je naproti bazárku a tak je šla hned koupit. Uznávám, v tom prodeji jsem nebyla příliš prozíravá, nenapadlo mě to ani za boha. Moje blbost, mám starost navíc 😔
@paolin - takže máš angínu, jo? Teda taková velká! 😀 😀 😀 Tak se koukej kurýrovat v rámci možností 😉 Honza spát určitě nebude, takže si nějaké nemoci ani nelajsnu, to se bojím 😀 😀 😀

paolin
11. črc 2011

@anta Jani, tos nemohla vědět. hele, kdyby se nestal úraz klukovi z baráku a měli naštěstí schovaný kočár ve sklepě, taky by mě to nenapadlo. malý golfáč si chci schovat kdyby něco a velký kvůli moři. páč oba lety jsou na večer, tak do něho pofrčí jeden chlapeček spát a druhého nějak odneseme.

martinka79
11. črc 2011

tak dovolenou u moře si užijte a kam to bude????????
Jani tak to je na prdku zrovna před vaší potřebou jsou na draka... tak snad někde něco pokoupíš.
No jsem ráda, že to vše dopadlo jen zničenýma věcma... jinak by to byla mela. 😠

martinka79
11. črc 2011

Pavli vy zdrav se.. vím co to je měla jsem to nedávno, já tedy budu po obědě relaxovat jsme od pátku na nohou a nějak nebyl čas na odpočinek atak to vidím na hajánka s dětmi u pohádky
jedna dávka marmelády skoro hotová

paolin
11. črc 2011

@martinka79 Marti právě jsem na tebe vzpomínala, že jsi angínu měla nedávno.
jinak bychom rádi na Rhodos. příští rok už autem asi na Rab. v plánu je šup s Adámkem prosolit k moři, potom nasadit imunopreparáty a pak šup s ním do školky a budeme doufat, že mu zdraví vydrží co nejvíce 🙂

anta
11. črc 2011

Holky, zjistila jsem, že se stejně nadřu jak vůl, dítě si do hodiny 5x řekne na záchod a jak nemůže chodit, tak ho tam tahám jak pytel brambor a dávat pozor, abych se mu do tý nohy netrefila, s kočárkem se na záchod nevejdu 😀 😀

martinka79
11. črc 2011

@anta jj to je dřina. ale snad to bude do týdne Ok.

@paolin rhodos je fajn, četla jsem o něm chválu. já sice na něm nebyl,a le jiné ostorvy znám. no my letos pouze tak popojezdové akce, týden zase u Rakouska, týden na vysočině, a jinak jedem s mIchalem sami na víkend na Vranov si užít, jedem tam se ségrou tak že to bude pobaveníčko.
Nijak mi nevadí, že nebudu u toho moře u domu je krásně i tak... 😎
za rok uvídíme 😖

paolin
11. črc 2011

@anta Jani, tak jak to vymyslet? doma ho třeba přemisťovat na odrážedle nebo tak je blbost?
@martinka79 Marti dnes jsem si zrovna říkala - jak má být hic a já nemůžu na slunko, jak by taková zahrada s bazénkem byla supr 😉 na Rhodos jsem zvědavá. jedeme do malého rodinného hotýlku s bazénem a bude to spíše samota. do centra pěšky ale kousek, takže i na zmrzku a tak se děti dostanou 🙂 víkend pro vás si užijte! j 😉 jéé, to vám strašně přeju 🙂