Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

martinka79
14. črc 2011

@paolin díky moc.
já to udělám dědovi k naorzkám bude mít radost. 🙂 a pak na ostor Nikolce.
nmarcipám děláš normálně ze suš mléka viď

paolin
14. črc 2011

@martinka79 Marti jo jo. dělám ho v domácí pekárně
http://domacipekarny.dama.cz/recept.php?r=3934
a krém tento. klasické máslové nějak nemusím 😉
http://www.labuznik.com/recipe.php?ID=6091

martinka79
14. črc 2011

a dobarvuješ to klasika barvivy?

děkuji ti moc.

martinka79
14. črc 2011

tento krém dělám roky a přidávám různé příchutě a je nejlepší plním tím i vánoční cukroví klasika vařený krém co nekysne...

paolin
14. črc 2011

@martinka79 Marti jo jo. na černou se prý používá černé uhlí 😉
Marti a dáváš do toho krému i žloudek, jak píší v receptu? přemýšlím, jestli je to opravdu nutné.

martinka79
14. črc 2011

@paolin ne nedávám.
ale pokud chceš na barvu tak je to lepší.

martinka79
14. črc 2011

musím vymyslet něco pro toho našeho dědulu... co mu vytvaruji,
no snad se mi to povede do srpna času dost.

paolin
14. črc 2011

zkus juknout na net. je tam spoustu zajímavých dortíků 😉

martinka79
14. črc 2011

@paolin jj okouknu to

e.k.t
autor
15. črc 2011

teda vy jste takové šikulky, no já jsem holt nešika, tak jsem objednala

anta
15. črc 2011

Ahoj holky, dneska straším od 5 hodin, normálně mě vzbudila záda, strašně mě bolela 😝

paolin
15. črc 2011

@anta Jani jakpakto? z tahání Honzíka?
ráno jsme byli na převazu, zítra už bez a jen máchat v Betadinu. tak prima 🙂 chceme zítra vyrazit na Vracl na chajdu, když má být hezky. já sice nesmím na sluníčko, ale nějak to vymyslím 😉
jinak pánové jsou dnes opět nesnesitelní

anta
15. črc 2011

@paolin - asi to bude z toho tahání Honzíka, ono nejde o to nošení jako o to "pokládání" např. do kočárku, na sedačku, na postel, to je jakoby ten největší zápřah 😉 No Honza zase s tátou moc taky nevychází, otevírá si na něj hubu a je tu řev, takže si hároše vyměníme a rozdíl asi nepoznáme, co? 😀 😀 😀 Jak to, že nemůžeš na sluníčko?

paolin
15. črc 2011

Jani tati na je doma?
na sluníčko nesmím, páč mám antibiotika. tak se nemůžeme s klukama ani pořádně venčit.

anta
15. črc 2011

@paolin - je doma, protože jsem z kluka ztrhaná jak kalendář, to tahání je smrtelný, fakt. Já jsem si obarvila hlavičku, holky, ze mě je najednou tmavovláska 😀 😀 😀 Nechám se vyfotit od manžela a hodím foto, nejsem na to vůbec zvyklá, protože jsem taková počůraná sláma, tak jsem zaexperimentovala a dobrý, ta barva se mi hodí k obočí, ale dítě mě asi nepozná 😀 😀 😀

paolin
15. črc 2011

@anta Jani, to je prima, že je doma 😉 aspoň si odpočineš 🙂 hele na vlásky jsem zvědavá! šup sem fotku!
Adam dnes nespal a je protivný, jak..a od šesti usíná. to je na prd s ním takhle..snad ho udržím aspoň do sedmi.

anta
15. črc 2011

@paolin - no Honza byl taky pěkně unavený, už začíná pěkně přes den divočit a večer je to na něm dost znát 😀 Tak kuk na krasavici inteligentní a nelekat se nahlas 😀 😀 😀

paolin
15. črc 2011

@anta Jani, jako nová 😉 moc sluší. čekala jsem teda fakt tmavou, ale takhle vypadá pěkně měkce 🙂

anta
15. črc 2011

@paolin - oho, rdím se nad tvou chválou a děkuji 🙂 . No je to nějaká skořicová barva či co, tak jsem si to na tu kebuli plácla, masky na obličej bohužel neměli 😀 😀 😀

paolin
15. črc 2011

@anta 😀 😀

martinka79
15. črc 2011

ČUS Tedy Jani krasavice, super jen jemně ztmavená. 🙂
my dnes trak nějak přežívali, dělali knedlíky a holky míša je všechny zabalil se mnou a fakt sám udělal polovinu šikula místo kuličk\ byli válečky, ale super.
nabalila jsem Nikolku na tábor zítra jedem do ZOO.🙂

anta
17. črc 2011

Ahojky, holčiny. Dítě nám zase vstává v 5,45 hodin a má rýmu, blé. Ale jinak dobrý, včera jsem se sem ani nedostala, ale to nevadí 😉

martinka79
17. črc 2011

ahojky holky jak se vám dŘÍ MY BYLI VČERA V ZOO dnes jsem odvezla Nikolku na tábor a domas pohoda. tak zatím páček

martinka79
17. črc 2011

zoo Praha

martinka79
17. črc 2011

další fotečky dodám včer

paolin
17. črc 2011

@martinka79 Marti, vše nej k svátku 😉

martinka79
17. črc 2011

@paolin DĚKUJI...
dítko už spí asi 30min

paolin
17. črc 2011

🙂 my se vrátili dnes odpo. mám tedy osypaný dekolt a krk, páč jsem dnes celé dopo hlídala kluky u vody, ale co nadělám, že 🙂 Mirek opravoval loď. jsem byla poněkud naserýnkovaná, páč mám ta ATB a za celou dobu nemoci jsem ležela tak hodinu a ještě jsem lezla na to slunko..ale kluci si vodu užili, byla báječná 🙂

martinka79
17. črc 2011

já vytřela dům a lidi jsem celá zpocená až na prdelce....😀 jdu do sprchy a to chci žehlit asi blbá volba teď.

paolin
17. črc 2011

@martinka79 Martí jééé, tak nožky hore, vínko na stůl a klííídeček si užij 😉