Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

martinka79
8. srp 2011

ahooooj holčičky, stýskalo se vám ??? ne?, mě tedy jo a holt máte smůlu sem tu zas.
Na dovolené a super až na měnší hádku to bylo prima. Nikolka hnedle odbavena na další dovolenou a ym tusjme sami s prdelínkem.
Holky jak mě se nebude chtít do práce a dát Míšu do školky, si s nímchodím dudnout a koukám na něj a říkám asi ach jo už za chvilku bude chlap co nebude prdelínek... 😢 ale co život holt letí a za chvilku se budud muckat s vnoučaty. 😀

@e.k.t Evi držse a myslím na tebe. mě tedy to na chvilkupřešlo, ale po dotýkám, šla jsme do sebe držím dietu.. mírnou... a cvičím byla jsme jak prase....🙂

@paolin myslela jsme jak to zvládáte a jak se máte, je to fajn... 🙂jj houby to je moje. se na tě třepu za týden na dovču.
@anta Janičko, tak na konec se to srovnalo a bylo to s tatinem prima viď.
No práce to je něco A tak víš něco?? jak to bude co budeš dělata kde sedět... Honzík je šikulka.. to se zvládne...
Mony, dovča szuper, a co nachlazení? jdu pošolichat dům prádlo a azdělat na buchtičky.

paolin
8. srp 2011

ahoj Marti! to víš, že stýskalo 😉

paolin
8. srp 2011

holky, my jsme pořád ještě v pyžamu 😀 nějak nám to doma neodcejpá. venku prší.. Adam už je ochoten nosit holínky a pláštěnku, tak můžeme jít ven 😀

martinka79
8. srp 2011

@paolin my stihli nákup nez holínek a pláštěnky...
sem ráda, že se ti stýskalo...

e.k.t
autor
8. srp 2011

Marti taky se držím, jenže držet dietu na vše co by to mohlo být jaksi znamená nepít ani vodu a já tu chci být, tak jsem si zaplatila detoxikační čistící kůru na střeva a trávicí trakt, ono se mi to nějak rozbouřilo po té dělené strafě, po zeleninových bezmasých dnech, no teď jím s mírou vše s minimem zeleniny a je mi o moc líp, jinak se dr domnívá že to mohla být i reakce na nějakou potravinu nebo koření, protože po vou měsících už jsem skoro v pohodě

martinka79
8. srp 2011

@e.k.t jj já jím vše v nmenších dávkách a samo se vyvarovávám trochu víc sladkéoho.. to totiž miluji. ale o tetoxikaci a jsem už četla a věřím tomu... držím ti pěstičky.... 🙂

anta
8. srp 2011

@martinka79 - promiň, Marti, že jsem si neodpověděla na SMS, bylo to pořád s tím Honzou takový divoký, no dneska si na mě zvyká, to je hrozný, zvyká si na vlastní mámu 😀 😀 😀 No budu pracovat jako před mateřskou, takže jsem ráda, že nebudu úplně za hlupáka, panč to je taková práce pro cvičený opičky, takže si leccos pamatuji. V paragrafech se vzdělávám a snažím si pamatovat ta čísla paragrafů. 😉 Kde budu sedět, nevědí ani oni, protože se tam pořád stěhují státní zástupci z kanclu do kanclu. Ale dobrá zpráva je, že půjde do důchodu ta ženská, co mi dělala vedoucí, ona je to taková pipka jednoduchá a takový lidi já moc ráda nemám 😉 Jen přemýšlím nad jednou kolegyňkou, ta je mladší a je pěkně drzá, jejím jediným způsobem komunikace je, že do každého šije a rejpe a připadá si děsně vtipná. Tak přemýšlím, jak jí sesadit, aby se pokud možno omezila na pracovní záležitosti. Nemá děti, vdaná není. Poraďte, jak jí naznačit, aby šla pokud možno ode mě co nejdál a neléčila si na mě svoje komplexy? 😕

martinka79
8. srp 2011

@anta Jani z toho si nic nedělej SMS chápu to.
jo jak ti poradit na rádo by vtipúnou piinku mladinkou... asi naprostá ignorace a nebo prostě prudký zásah v pravou chvíli... ty to zvládneš sama uvidíš... jsi šikula. tak to je prima, že se vracíš na svoje místečko.... 😉 jsme po obědě buchtičky se šodo fakt delikatesa... a pak odpoledne hurá cvičit... 😀

paolin
8. srp 2011

@martinka79 Marti, myslíš že mužeš menší radu? ohledně přístupu starší 3,5 leté holčičky k sestře 1 rok. malou shazuje z pohovky, chová se hrubě. když starší domlouvají, tak to s ní ani nehne a dělá, že neslyší. je nějaké řešení, jak starší dítě usměrnit, aby neubližovalo sourozenci? určitě začala fungovat žárlivost. starší holčička je hodně sebestředná, dominantní a temperamentní.

anta
8. srp 2011

Takže u nás ukázkový bugr při převlékání na noc, řev, řev a řev a máchání ručičkami, že nás bude bít! 😠 😠 Takže se nedalo nic dělat a dostal od mm na prdel a ještě bylo jaksi nutno mu zchladit obličej studenou vodou s tím, že pokud to bude opakovat, napustím vanu a švihnu ho do vody i s oblečením 😠 😠 😠 Holky, je to možné, že to je vzdor? Já si to jinak nedokážu prostě vysvětlit a pořád čekám, kdy to odejde, je to pekelný s Honzou, takhle on nám sladí poslední tři týdny před nástupem do školky 😝 😝

e.k.t
autor
8. srp 2011

Jani je to možné, Joli to zkouší, a nejvíc ji s prominutím naseru když ji něžně beze slova převlíknu a říkám že když je teda miminko, tak holt žádná návštěva babičky nebo žádná školka - oboje ji těší - nebude, že to pro miminka není a to máš potom vidět ten fofr, jak jí to jde 😀 😀 😀 😀

paolin
8. srp 2011

@anta Jani určitě to může být vzdor. většina dětí vzdoruje kolem 2,5 roku a pak kolem 3,5 roku. některé ve 3 letech. je to těžký..oni si to musí odvzdorovat kvůli vývoji. ale kdo to má vydržet...

e.k.t
autor
8. srp 2011

Pavli to samé má sestřenka se sterším synem vůči mladší dceři, ta to nějak automaticky řešila tím že pokud nebyla přilepená na mámu tak ječela jako siréna, teď jako větší skoro dvouletá už se brání a občas mu to i vrátí, nepomáhalo vůbec nic ani psycholog, prostě to zlepšuje až čas a vlastní sebeobrana mladší - je to smutné, ale oči jako ostříž a aso polít ledovou vodou nebo proplesknout, nic lepšího se stejně udělat nedá ☹

anta
8. srp 2011

@paolin @e.k.t - bylo to fakt dost drsný, parchant jeden mrňavej, já si s ním nehodlám kazit náladu 😝 😀 😀 😀 Holky, on mě dělá potíže ale pořád, dneska byl mm v práci a Honza, že se se mnou prostě nebude bavit, chodí kolem mě jak kolem ničeho, ignoruje mě, no a nakonec tátovi udělá takovou scénu, že jsme málem zbourali barák 😀 😀 😀 Člověk aby se styděl vylézt ven 😀 😀 😀

e.k.t
autor
8. srp 2011

Jani to přejde 😉

anta
8. srp 2011

@e.k.t - to bude fajn, ale než to bude, tak raději budu slejzat z okna na laně samou ostudou 😀 😀 😀 Ale co jsem zjistila, tak mě poslechne a mm naprosto ne, dělá si z něj prdelky, ještě s tou jeho rozvinutou slovní zásobou je to děs poslouchat ty jeho komentáře 😝 😀 😀 😀

e.k.t
autor
8. srp 2011

Jani to je vidět kdo má respekt 😉

martinka79
8. srp 2011

@anta Jani, hel je to normální... někdy to prostě nějde jinak než nařezat nebo schladit a nebo zásah jak EVi, já ho čapnu anáslím provedu tu aktivitu co mám a když by se bránil mrskla bych s ním do plelechu tak jak je...
Já dnes bojovala s prdelínem, nechtěl dojíst jídlo a já na něj a MM taky a nakonec řekl sem ti říkal, že nechci... bouchl dvěřmi a byl pryč. tak jsme chvilku schladla a šla na něj a on seděl v pelechu přikrytý peřinou jako,že tam není. tak jsem odešla... a přišel sám... smraďoch. 😀
@paolin rada být fakt ostražitý stále jí dávat najevo ůlásku a nějaké chvilky jen pro ni... a jinak mluvit a mluvit a vymluvit díru do hlavy, že to není pěkné, že to bolí.a snad to přejde... čím víc budou křičet a napomíat či bít bude to horší.... 😉

@anta slaňování a máš zálady kurzu.. abych tě pak neviděla na NOVě. 😀 kdepka stud. pěkěn suvereně s harantem mezi lidi... HOnzík se zlepší mami n+kdy muselo přijít.🙂

martinka79
8. srp 2011

hoky jsem si dnes dala zase cvičo ani nevíte jak jeto šílené snad ty kilča brzy shodím... tak vám závidím hubenost.... jen ty 4-6kg dolů...

martinka79
8. srp 2011

nejhorší je ta chuť se naDLABAT A SLADKÉ... SE TAK MUČÍM...

anta
9. srp 2011

Dobré ranko, holčiny, tak dítě je vzhůru od 5,40 a pozor změna, chová se normálně! Dohodli jsme se s mm, že bude stejně přísný jako já, protože s ním si Honza vyloženě vytírá zadeček a pořád mu poroučí a já nevím, co 😀 😀 😀 Musíme táhnout za jeden provaz, jinak ten Honzův vzdor nezvládneme a dítě je pak taky nešťastný stejně jako jeho rodiče 😉

anta
9. srp 2011

Jo a holky, mm mi udělal radost. Už mu došla s Honzou trpělivost, protože byl 14 dní doma - měl dovolenou - a jak se ten Honza choval! To bylo dost hrozný. MM poznal, že ten jeho přístup asi nebude pravý. Moc se s Honzou dohadoval, Honza s ním pak diskutoval o věcech, které jsou jasně dané, takže takhle by to teda nešlo. MM se můj přístup líbí, říkal, že chtěl být na Honzu hodný, protože ho skoro neviděl, tak si ho chtěl užít v dobrém, ale když teď poznal, jak se Honza díky tomu dokáže chovat nepříjemně a zle, tak se rozhodl pro radikální změnu svého chování k němu. No udělal mi velkou radost, že to poznal, jak ho kazí a že se pro tu změnu rozhodl, mám z toho fakt dobrou náladu 😀 😀 😀

anta
9. srp 2011

Honzík nakreslil dostavník a ještě trochu ranní hygieny 😉

anta
9. srp 2011

Tak znovu, teď posílám ten dostavník, ta první fotka je táta s fousama, to jsem popletla, 😉

paolin
9. srp 2011

ahoj holky!
@martinka79 Marti, díky za rady! pár kilečko bude dola na to šup 😉
@anta Jani, pěkné obrázky 🙂 supr, že MM šel do sebe a začne s tebou držet. asi je to dítě hodně zmatené, když jeden rodič tak a druhý onak. to se mi to radí, když nezvládám vlastní děti, že 😀 ikdyž kamoška nedávno prohlásila, že Adámka by nechtěla ani za nic 😀 😀

paolin
9. srp 2011

děs, jak mám po té dovolené pomalý odpich..nějak mi to doma neodcejpá 😀 venku je sluníčko, půjdeme ven 🙂

martinka79
9. srp 2011

ahojky jdem na nákup odpoledne přijede kámoška..

martinka79
9. srp 2011

@paolin tak se zkus odpichnout ještě jednou mě to taky ndes neodsejpá do půl devétá v pelechu... a teď děláme neplechu. 😀
@anta 😎 Jani Míša posílám smajlík.... pro Honzíka za obrízky prý a to jsou obrázky pro nás??? a proč?? a kde je ten Hinzík?? řečí a otázek na tisíce tak tradá něco dělat. šikulové táta i Honzík.

paolin
9. srp 2011

tak kluci ven nechtějí. ale bezvadně si hrají 😀 Vítek uvařil jako oběd, nakrmil Adámka a udělal mu domeček s postýlkou. Adámek dělá, že venku je drak a že se bojí. ale než jsme přišli na to, co znamená "kra" 😀 no je to ten drak 😀 ale co mě velmi těší je, že Adámek se snaží s Vítkem povídat a spolupracovat.

paolin
9. srp 2011

tak změna - "kra" nebyl drak, ale dinosaurus 😀