Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

e.k.t
autor
1. zář 2011

Pavli přesně tak, nechci to tam fixovat, to by Verča měla zmatek 😝

takže jak Joli odpadne tak 4 malinké a jednu velkou

monkia.pv
1. zář 2011

ahoj holky,tak vidim ze to vsechna ditka zvladli prvni den ve skolce bez problemu!I my jsme to zvladli bez place-stejne jako Honzik nam Vaneska rano rekla at uz jdeme ze se nudi 😀 .Jsem zvedava na zitrejsi den!
Evi Vaneska ma taky znacku mysicku!
Preji vam vsem aby deticky zitra opet neplakali a tesili se do skolicky! 😀
Ja tomu porad neverim ze uz je tak velika a ze uz proste chodi do skolky!Ach jo kde mam to miminecko uplakany? ☹

e.k.t
autor
1. zář 2011

Moni tak to je super, jednoduchou jak ji vyšívám Joli nebo případně budu kreslit mám ve fotečkách, teď jsem udělala tři a končím, za umělýho světla na to skoro nevidím, takže jedna na riflové sukni, jedna na punčocháčích a jedna na mikince, nátělník a kalhotky nechám na jindy 😉 jo a úspěch, naše vyčerpané dítko chrní, v 6 má budíček 😀 😀

paolin
1. zář 2011

@monkia.pv Mony, tak u vás supr? to je bezva 🙂 a ty budeš doma nebo plánuješ do práce?
@e.k.t šikula a myšmama 😉

anta
2. zář 2011

Ahoj holčinky, tak dítě je ve školce, šel tam v klidu, říkal, že se těší na šmoulu, kterého jsme tam včera zapomněli a že si tam prý lehne, že je unavený, to se mu nedivím, když ho budím. Už vařím, protože pak se k ničemu naprosto nelze dostat, včera byl děsně Honza divokej, tak jsem doma nic neudělala, fakt hrůza 😅 😅 😅

e.k.t
autor
2. zář 2011

tak to u nás i dnes v pohodičce a s úsměvem 😉

anta
2. zář 2011

@e.k.t - jů, ta má super zástěrku 😵 😵 😵 No my máme teda sousedku, se vám musím svěřit. Nejdřív jsem odvedla Honzíka do školky, tak to nás šmírovala z okna a pak když jsem šla z nákupu, tak neváhala a jak jsem vlezla na chodbu, tak otevřela dveře, prostě čekám, že se mě na něco bude ptát a tahat ze mě rozumy. To teda nevím, jak na to zareagovat, asi bych jí měla říci "co je vám do toho", aby dala pokoj. Takhle ty dveře otevřela už podruhý, dělá, jako že někam jde, to je dost nepříjemný 😝 😝 😝

monkia.pv
2. zář 2011

dobre rano preji!I u nas opet v pohode a opet se s nami malem ani nerozloucila!A rano nemohla dospat-vstavala v 6.22.
@paolin :Pavli neplanuji jit do prace!Zatim jsme s mm skonstatovali ze to neni potreba a hlavne moje byvala prace krachuje a ja ani nevim co bych sla delat!Takze budu zena v domacnosti 😀 .
@e.k.t :Evi my nastesti vysivat ani malovat mysku nemusime-veci ma podepsane!

anta
2. zář 2011

@monkia.pv - ahojky, no ty se máš, že budeš žena v domácnosti, taky bych chvíli byla doma, abych si zregenerovala nervy a tělo. A že je to úleva, že nemusíš doma lítat za hárošem. Na jak dlouho ji tam vůbec máš?

e.k.t
autor
2. zář 2011

@anta
Jani zásterka po mamince, ale pšššttt 😀 😀 😀

e.k.t
autor
2. zář 2011

@monkia.pv

Moni to by tady stačilo takY, jenže věci po Joli dávám malé neteřince a ta se nejmenuje ani Jolana a ani Turynová ale Veronika Vlčková, takže pro budoucno je jednodušší vyšít nebo namalovat myš 😀 😉

paolin
2. zář 2011

ahoj holky! tak u nás špatný. ráno plakal, nechtěl oblíkat, po cestě plakal, ve třídě plakal. chvíli si hrál, pak na mě koukl a začal plakat. odešla jsem, když se zase pustil s Vítkem do hry. učitelka řekla, že neví, jak na něj a co s ním..obě jsou mladé, ta jedna úplně nová a Míša je tam cca 2 roky. s disfatikama zkušenosti žádné nemají.. je mi z toho zle ☹ Vítek taky řval a možná i hůř. myslela jsem si, že když to mám po druhé, bude to o něco lepší..ale je to horší 😔

anta
2. zář 2011

@e.k.t - ale náhodou super, je to krasavice v ní, je taková roztomiloučká 🙂
@paolin - no já taky nevím, jak to dneska Honza zvládnul, ráno mi říkal, že je unavený a že si tam se Šmoulou hajne, jenže nevím, jestli mu to učitelka dovolila, že, takže nevím 😔 Ale u vás je hloupý, že to s takovými dětmi neumí, to neexistuje žádná speciální školka? Takhle nemyslím izolovat od jiných dětí, ale spíš jde o učitelky, jsou mladé, nemají zkušenosti ani s jinými dětmi, obzvlášť s tvými chlapečky, to je mi líto. Honzík má vždycky slzičky v očích ráno v posteli, když ho vzbudím, chudinka, to je mi ho líto a tak ho raději nechám probrat a odejdu, ať se probírá sám, panč to špatně nesu, jak má nataženo 😖

e.k.t
autor
2. zář 2011

Pavli to je fakt děsně mrzuté, ono jedine fakt neustoupit, to je to jediné, snad si brzo zvykne, ono to je asi pro všechny včetně kuků děsně těžké, posílám moc moc energie 😉

e.k.t
autor
2. zář 2011

@anta

Jani tak si třeba zaleze na koberec někde bokem a odpadne, jinak on si zvykne neboj 😉

monkia.pv
2. zář 2011

Jani Vaneska muze byt ve skolce jen do obeda-kazdy den jen 4 hodiny!
Pavli to je mi lito ze kluci placou-snad to bude brzy lepsi!Myslim na vas!

anta
2. zář 2011

@e.k.t - já jsem mu říkala, ať si tam třeba někam sedne a odpočívá a ať nelítá jak blázen 😀 😀 😀 Jako překvapuje mě, že tam jde beze strachu, já měla obavy, že ho tam budu muset třeba donést nebo tak, ale on tam vyloženě vpluje jako domů. 😕 🙂 Že se nebojí, že tam jde dobrovolně a nedělá problémy, já to čekala teda o hodně morbidnější, se přiznám. 😀 😀 😀 Ale je fakt, že tam zase pláče, že si na mě vzpomene a je mu smutno, myslíte, že to vadí?

paolin
2. zář 2011

@anta Jani jsou logopedické školky. ale tam není místo. jsme rádi, že jsme ho vůbec dostali do téhle a to bylo jen díky Vítkovi, jinak by ho nevzali vůbec. příští rok ho asi integrují do logoped školky, pokud ho teď nevyřadí z té naší.. zrovna jsem se objednala do centra, kde se děti s vadami řeči registrují a potom je rozřazují. ale to víš, bude hodně hluboko v pořadníku. když nebude jiná možnost, dáme ho do školky do Loga a tam budeme hezky platit pěkný prachy 😒 ale zase bude v bezvadné péči. to uvidím, jestli mu současná školka pomůže nebo ho ještě více zpozdí.

anta
2. zář 2011

@paolin -ježiš, to jsou starosti, by se jeden, fakt! Fakt je mi to líto, co prožíváte ☹ ☹ ☹ Moc na vás myslím. Já za chvilku vyrážím za tím svým výrostkem. Jsem zvědavá, ale čuju problémy, protože byl ráno nedotažený, ajaj. To asi bude. No a od pondělí už tam bude na oběd a v úterý taky. Ve čtvrtek a v pátek půjde na tvrdo, prdelka, no nedá se nic dělat. Jako crcat se s tím moc, tak to dítě pak dělá akorát problémy, chce to fakt do toho tnout, aby to dítě vědělo taky, na čem je. Kdyby chodil jednou tak, podruhý jinak, tak by z toho bylo asi pěkně rozhozený 😒

e.k.t
autor
2. zář 2011

@anta

Jani tohle některé děti prožívají a je to standartní chování, takže klid a nohy v teple, učitelky uchlácholí - neboj 😉

e.k.t
autor
2. zář 2011

@paolin

pAVLI, DŘÍV NEŽ ZA MĚSÍC POSTUP NEJDE VIDĚT U TÉMĚŘ ŽÁDNHÉHO DÍTĚTE, POTOM UVIDÍŠ, JE TO TĚŽKÉ.

No držíme pěsti 😉

e.k.t
autor
2. zář 2011

@anta

Jani až tam bude do odpoledne tak to bude pohodovější, protože si odpočine po obídku, pěkně si schrupne a nebude tolik plný dojmů 😉

paolin
2. zář 2011

@anta Jani jsou i horší 😉 jen je to prostě děsně ubíjející. zvládala bych to asi líp, ale díky "pomoci" mé drahé sestra a máti na tom nejsem psychicky pořád moc dobře. sejmuly mě holčiny dost slušně. nu, zajdu se podívat na zahradu, jak to tam vypadá..
@e.k.t Evi díky. snad to ten měsíc učitelky vydrží 🙂

anta
2. zář 2011

@paolin - co to píšeš? To chceš jako říci, že tě drahá máti a sestra jako uzemnily ještě k tomu všemu? Bych je už poslala do prdele a nenechala bych si od nich kecat do ničeho! 😠 😠 😠 Už se na ně zlobím i já, by mě pěkně serinkaly! 😠 😠 😠
Jinak mám už divocha doma, učitelka chválila, prý v pohodě. Zrovna jsem tam přišla v době, kdy čůral, to jsem teda pěkně drzá 😀 😀 😀 Už neplakal, teda Honza mi tvrdí, že plakal dvakrát (asi si vymýšlí, panč úča říkala, že dneska fakt v poho), když jsem přišla, tak jsem na něj musela čekat, až přijde 😀 😀 😀

paolin
2. zář 2011

@anta Jani, šikula to je 🙂 Vidíš, v pondělí i na obídek a pak hezky na spinkání a bude spokojený brouček 🙂
byla jsem šmírovat na zahradě. nejdřív jsem nemohla kluky najít, pak už ano a Adámek si hrál. uf...za chvíli vyrazím, ať jsem tam dřív než budou jíst. zkusím ho krmit nebo prostě mu pomoct, jestli by alespoň ke stolečku nesedl.

paolin
2. zář 2011

Jinak máti jen pořád vykládá, jak jsou neteře úžasný..by si to mohla nechat..se ségrou jsem se už nebavila. ale pocuchaly mi obě nervy tak, že jsem to ještš pořádně nezpracovala. a díky jim reaguju na běžný stres až moc citlivě. tento měsíc máme natřískaný různými vyšetřeními Adámka a i kinezilogii, tak tam mi trochu pomůžou 😉

anta
2. zář 2011

@paolin - promiň, je to tvoje příbuzenstvo, asi bych je ale vyměnila za bonbóny, vážně se na tobě dopouští zvěrstev. No mě zase máma řekla, když jsem se jí do telefonu svěřila, že jsem byla naměkko, když jsem vedla Honzíka poprvé do školky, abych se nepos-ala, takže asi tak 😝

paolin
2. zář 2011

@anta hm, taky dobrý 😠 ach jo ☹
dnes to šlo lépe. přišla jsem hned, jak dorazili do šatny ze zahrady. Adámek se pokoušel převlíknout a jak mě uviděl, plakal. pak dobrý. převlíknout a hnal mě do třídy. nachystal se i na oběd a snědl polívku!! to nejí ani doma.. guláš nechtěl, jen chlebík. dnes byl nějaký vylívací a plakací den..spousta dětí plakala nebo něco vylila. tak jsem pomáhala, páč obě učitelky měly spoustu práce a pak jsme šli domů. Adámek nevypadá, že by nějak spal..jinak plakal, když jsem odešla - teda řval, tak ho nechali a on toho nechal. to bude nejlepší - nevyžadovat po něm nějakou extra spolupráci a případně si ho nevšímat. dokonce pil školkový čaj. tak to trochu vypadá, že by mu ten školkový režim mohl pomoci se posunout.

anta
2. zář 2011

@paolin - to je dobrý nápad, nevšímat si ho, ale jde taky o to, aby se toho jeho pláče nechytaly ostatní děti, ale asi ne, viď? Já myslím, že mu ta školka pomůže, nevidím to černě, ale prožívat bych to teda nechtěla 😔 Na mámu já prdím, dneska jí hodlám opět zavolat a prudit jí tím, jak je Honza v pohodě 😀 😀 😀 😀 , aby si uvědomila, jaká je naše Lenička hvězda, když tu Valinu do školky pořádně ani nedává 😝 😝 😝

paolin
2. zář 2011

@anta jasný, jen do nich. bab jedněch vošlivejch 😉