Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

e.k.t
autor
16. zář 2011

Jani dobře počítám s Jéňou 😀 😀 😀 nezavěšujte jste v pořadí

paolin
16. zář 2011

ahoj holky! zdravím z práce! Adámek dnes poplakával, ale pak asi OK. vždy se ptá, jestli přijdu po obědě a když to potvrdím, zklidní se. dá se v tomhle s ním dobře komunikovat. stylem - Ady, vždy jsem pro tebe přišla, viď? a on řekne jo. takže přijdu zase. a on jo. na tohle Vítek vůbec nehrál. nu, možná i proto, že pro Vítka jsem s Adámkem chodila 3 roky a tak ví, že vždy do školky přijdu..jsem zvědavá, jak se bude dnes mít..

anta
16. zář 2011

@e.k.t - super, už jsem to Honzíkovi vyřídila.
Teď jsme se vrátili z práce, dala jsem Honzíkovi nadrcenou půlku paralenu 😉
@paolin - neboj, bude v pohodě, ono to jen děsně vypadá a pak slyšíš, že vůbec neplakají, hrají to na nás, potvůrky malý, i když je fakt, že já se s tímhle vůbec nesetkávám.

paolin
16. zář 2011

holky, mám strašnou radost 😵 Adámek ve školce supr, jedl i svačinku! zázrak 😅 dokonce se na učitelky smál a pokoušel se jim něco říct! no já se zblázním! za těch 14 dní udělal fakt velký pokrok a začal se rozmlouvat. sice trochu, ale že vůbec! snad mu to vydrží a bude se jen a jen zlepšovat. teď řekl balon! po jeho je to sice něco jako baóón, ale před tím vůbec nic! tak jupí 🙂

anta
16. zář 2011

@paolin - tak zaplaťpánbůh, to moc ráda čtu a gratuluji, vidíš, máš rozhodně důvod k radosti, Školka dává dětem hodně 😵 😵 😵 Adámkovi posílám pusu, je to šikulka 🙂

paolin
16. zář 2011

@anta vyřídím 🙂 že Ádu školka tak nastartuje, jsem fakt nečekala. hlavně mě překvapil, že po mně extrémě nesmutní. vždyť řval, ikdyž šel ven s tatinem beze mne. tak tiše doufám, že mu to vývoj vydrží 😉

paolin
16. zář 2011

@e.k.t jinak Evi...včera jsem myslela a jaksi jsem myšlenku nedotáhla..Jolance opožděně krásný svátek!

paolin
16. zář 2011

to mi připomíná..dnes byl Mirek na bedmintonu s kamarádem a ten měl zase dobrou hlášku. prej: čoveče, tak ti začínám mít různé existenční splíny...naštěstí začínám mít stařeckou sklerozu či co, takže to rychle zapomenu 😀

anta
16. zář 2011

@paolin - gut hláška 😀 😀 😀 Jeden pán zase hlásá "ajaj venku prší, tak to raději nebudu vytahovat deštník, aby nezmoknul" 😀 😀 😀 Náhodou, Adámek se vyvíjí ku prospěchu jeho a i vašemu, chce to všechno čas. Já sama jsem zvědavá, jak Honza tu školku po nemoci přijme. Ráno jsem mu říkala, že do školky nejde, protože je kvůli němu teď zavřená a tak se hned ptal, jestli jí pak otevřou 😀 😀 😀 Jinak teď je v brlohu, holky, včera byl do 20,30 hodin vzhůru, protože jak zakašlal, tak hned vylezl a že chce s námi spát v obýváku a pak že v ložnici, tak to jsme mu to vymluvili. Nechali jsme ho teda chvilku sedět v obýváku, aby si to vyzkoušel a pak zjistil, že to není pohodlné, tak šel spát 😀 😀 😀 Dala jsem mu tussin a všelijak jsem se na něm vyřádila a už mu není co odsávat z nosáka 😉

anta
16. zář 2011

Pardon, byl vzhůru do 21,30 a v 5,15 vzhůru, fakt dobrý 😝

paolin
16. zář 2011

@anta by jeden myslel, že když je nemocný, bude spát dýl, co?

paolin
16. zář 2011

včera jsem ve spaní Adámkovi tajně odstřihla zbytek nemocného nehtíku. už to měl na kousku a nechtěl ho dát pryč 😀 už má skoro narostlý nový nehtík. tak jsem zvědavá, jestli se mu nehtík změní nebo bude už jen poškozený. jinak dnes zase perlil..zkoušela jsem mu zimní čepici, co jsem koupila v loni. jenže chlapeček ji na hlavu nedal ani náhodou. tak jsem mu dnes vykládala jak mu to sluší - fakt mu to sluší 😀 prohlížel se v zrcátku a pak že OK. jenž OK až tak, že s ní celé odpoledne chodil po venku a nedal ji z hlavy. stráášně se mu líbila bambule 😀 😀 jako museli jsem zase vypadat 😀 jedna maminka na písku říkala, že si myslela, že má zánět středouší, tak aspoň tak 😀 😀

martinka79
16. zář 2011

🙂 Jani, byli jste u MUDr???

@paolin Pavli , tedy ten Adámek je šikulka a je vidět, že školka fakt dfělá divy a jak vidí, že mu to jde tak dělá větší a větší pokroky... Moc moc pochval aje to šikulka největší a ty jsi nejbáječnější s jak to s ním zvládáš... a tím jde dopředu...

hlášky obě super...
konečně víkend huráááááá- 😀

anta
16. zář 2011

@paolin - taky jsem čuměla, už čtvrtý den takhle debilně vstává, už mě to drtí, asi to bude souviset s tou nemocí 😨 On ho spíš asi vzbudí kašel 😒

anta
16. zář 2011

@martinka79 - jojo, u MUDr. jsme byli a je "jen" nachlazenej, to bych souhlasila, kdyby neměl tak tuberácký kašel, říkala taky, že má trochu chycený krk, tak uvidíme v prndělí ééé v pondělí, co bude, panč to neví ani dr. 😉 🙂

anta
16. zář 2011

Holky, vzala jsem haranta ééé děťátko ven v kočárku a on najednou ve výtahu zvedne nožičky a já koukám jako puk, on neměl boty, měl jen ponožky 😀 😀 😀 😀

paolin
16. zář 2011

@anta 😀 😀

paolin
16. zář 2011

@martinka79 jen aby mu to vydrželo 🙂 dnes řekl mimi, balon (baóón) a čau (tau). zatím nikdy nezdravil krom pá pá, tak hurá 😀 jinak mi něco sáhodlouze vysvětloval venku u fontány, jsou tam velké kameny. samozřejmě jsem mu prd rozuměla, páč to bylo samý mámo tám, týý, totoó tady...mluvil cosi o velkém kameni. nakonec si vzal malý kámen a řekl "mimi" a ukázal na sebe a na ten velký kámen. a tak jsem pochopila, že chce říct, že on Adámek je menší, než ten velký kámen. kecal asi hodinu a já si mohla hlavu ulámat, abych vždy přišla na to, co chce říct. a to on se nenechá. tak dlouho kecá, než na to přijdu 😀

martinka79
16. zář 2011

@anta Jani a já šla vš středu domá z práce v přezůvkách...🙂 tak a´t je to do pondělí lepší doporučuji zábal na krk ten pomáhá....

martinka79
16. zář 2011

@paolin vidíš nakonec se rozmluví a budeš mít doma breptu

anta
16. zář 2011

@paolin - počkej, budeš vzpomínat na to, jaké to bylo, když se Adámkovi mluvit "nechtělo" 😀 😀 😀 Mám z něj taky velkou radost. Žiji tady všemi dětmi, které tu znám, znám je od vás natolik, že mám pocit, že jsou všechny moje, no připadám si tady jako máma velké rodiny 😵 😵 😵 😵

anta
16. zář 2011

@martinka79 - to jsem taky dobrej koumák s těmi botami, co? 😀 😀 😀 No já třeba jdu venku a kontroluji se, jestli mám kalhoty na sobě 😀 😀 😀 😀

anta
16. zář 2011

@martinka79 - chtěla jsem napsat "to jsi dobrej koumák s těmi botami" 😀 😀 😀

e.k.t
autor
16. zář 2011

ahojky z noční 😉 byla jsemm dnes na plicním a dobrý, jen alergické astma v začáteční fázi, takže další inhalátor tentokrát s kortikoidy 😝 ale hlavně aby se to nerozjelo, jinak jsem od mudry obdržela spoustu pochval jak se o sebe snažím starat a prý mám pokračovat a být v klidu 😉 a prý se mám zkusit sama přemáznout ohledně cukrovky a teprve pák jít na vyšwtření, že je přesvědčená že to pak bude mít jen lepší výsledek tak jsem zvědavá, ten debil obvoďák píše do žádanek cukrovku na lécích, přitom moc dobře ví, že je neberu, protože mi rozbourávají střeba 😠 😝

martinka79
17. zář 2011

@e.k.t EVi, co na to napsat... debil...
myslíme na tebe.. 😀 😀
Janoušku, no já se často kontroluji zda jsem OK.. oblečená.. a s papučema jsem všechny pobavila.
dnes jedu s neteří do Parhy má splíny a první rozchod s chalpce tak jede k tetičce na rozptýlenou.... ☹

anta
17. zář 2011

Ahoj holčinky, nějak jsem se sem nedostala. Nebudete mi věřit, ale jsem vzhůru už od 4,30 😠 Harant, jak je nemocný, tak ho budí kašel (večer), ráno se budí v nelidskou dobu a dožaduje se světla, že prý nevidí na svojí plyšovou ovečku, co má, abychom rozsvítili, fakt na ránu 😒 No dvě noci už jsme pořád nespali 😢 Honza si začal strašně vymejšlet včera jsem ležela u něj do 10,45 hodin a vyprávěla jsem mu pohádku, pak jsme trochu usnuli a pak do mě šťouchnul a vzbudil mě, tak jsem prostě odešla do ložnice. Ráno jsme ho sice zahnali do brlohu, ale já už neusnula 😖

e.k.t
autor
17. zář 2011

tak já jsem po noční vzhůru od půl jedenácté a to jsem ulehla před osmou 😠

vyprané dvě dávky pověšené jedna suchá sebraná a vyžehlená, umytá kebule uf uf

martinka79
17. zář 2011

@anta je to náročné, k nám te´d chodí Mišák v noci, že se bojí...... 😠 taky na palici...

e.k.t
autor
17. zář 2011

Marti že by taky špatné sny?

anta
17. zář 2011

@martinka79 - to jsou zmeťouři, dneska už dostal Honza kázání 😝