Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

paolin
17. zář 2011

@martinka79 jéé Marti, já dnes v Praze byla 🙂 snad to neteř zvládne...
@e.k.t Evi, tak ať se jen zlepšuješ!
@anta Jani ten ti zase dává, co? ☹

anta
17. zář 2011

@paolin - holka, je to náročný, kašle už jakoby třetí noc, žádné zlepšení kašle nevidím ☹

paolin
17. zář 2011

Jani to je divný ☹

martinka79
17. zář 2011

@anta možná z kašle bude fakt nemoc... uvidíš v pondělí. Nákupy dobré já jen kukala aokukovala koupila něco malého MM a mišáček si dovelt hotwe... auto a Nikolka prd jen baštu v KFC. okoukli jsme harfu a dinopark. Unavena k smrti a neteř si nakoupila více a vyrazila ven. Díky dětem se i smála,a le vidět, že jí to je líto, přitom to byla blbost-důvod k rozchodu. okomentovala proč šel ven s bývalkou a dával jí čoko a ani jí to neřekl on se rozhodl, že mu nevěří a byl konec. vidím to na vystřízlivění a vrátí se třeba ks obě. i mě se moc líbil....jako povahově.... 😀

e.k.t
autor
19. zář 2011

tak jsem zpět ze školky, Joli prý už pěkně spinká, s jídlem neprasátkuje a dokonce má obrázek na nástěnce 😉

anta
19. zář 2011

Ahoj holčiny, nějak jsem se sem nedostala. Honzík jde do školky ve středu a já taky nastoupím do práce. Pořád má rýmu jako vrata, ale jinak je čistý, jak se dr. vyjádřila 😉

anta
19. zář 2011

Jo a jsme zase od půl pátý vzhůru, fakt mě jebne 😠

paolin
19. zář 2011

ahoj holky! já nestíhám..lítám, jak hadr na holi. snad večer sem juknu 🙂

paolin
19. zář 2011

@anta Jani a kašle ještě Honzík tak strašně nebo se to lepší?

anta
19. zář 2011

@paolin - ahojky, no už přes noc nekašle, jen občas doma, trochu mě štve ta jeho rýma, protože nevím, jestli mi ho kvůli ní vezmou do školky, no to teda mám trochu hrůzu 😒

paolin
19. zář 2011

tak na chvíli kuk...
@anta Jani, pokud bude mít tu rýme už pár dní, tak bych to asi nehrotila. ono ze začátku je hodně nakažlivá a jestli jí Honzík má od čtvrtku, tak by mu ve středu měla končit. a už se Honzík trochu zklidnil nebo pořád lumpačí?

paolin
19. zář 2011

@e.k.t Evi, Joli je šikula 🙂

paolin
19. zář 2011

Adámek dnes neplakal, byl i na komunitním kroužku a chtěl něco povídat. jen mu jaksi nikdo nerozuměl 😅 ale měli téma, z čeho mají radost a Adam řekl Bubu=Vítek a pak cosi brblal.

anta
19. zář 2011

@paolin - no je to divoch, nechce vůbec poslouchat, tak jsem si ho prostě musela trošku srovnat k obrazu svému 😀 😀 😀 Teď máme doma novinku, vždy ho uložíme večer a pak ho mm chodí zavírat v 19,30 hodin, teď se HOnza v pokoji před spaním zavírá sám 😕 😅 😅 😅

anta
19. zář 2011

@e.k.t - ten obrázek je moc pěkný, Joli posílám pochvalu, fakt je to šikula 😉 😵

paolin
19. zář 2011

@anta Jani a nemá tam někou ženskou? 😉 😉

martinka79
19. zář 2011

Ahojky holčičky, jsem doma z pohřbu. Jinak dítko má taky rýmu... uvidíme co bude dál.. jdu uložit ratolesti. 😉

paolin
19. zář 2011

@martinka79 jejda Marti, vy jste dnes pohřbovali? ☹

martinka79
19. zář 2011
anta
19. zář 2011

@paolin - kde myslíš, ve školce či v pokoji? 😀 😀 😀
Vtip dne - zakecala jsem se s nějakou bábou a ta pak po nějaké době říká Honzovi, který se vezl k doktorce v kočárku, a vozí tě dobře BABIČKA?! Já vytřeštila oko a říkám bábě "co jste to říkala, jaká babička? A ona na mě "jste babička, že jo? "Vypadám snad jako babička?!" A Honzík jí říká "to není žádná babička, to je máma a je moc hezká" Buď byla vyšinutá nebo měla dvacet dioptrií 😅 😅 😅 😅 😅
@martinka79 - je mi to líto, soustrast upřímnou, držte se, tento rok je vážně dost na hovínko 😔 😔 😔

paolin
19. zář 2011

@martinka79 Marti taky upřímnou soustrast 😔

paolin
19. zář 2011

@anta Jani tak to je teda joke!

anta
19. zář 2011

@martinka79 - koukám, že mu bylo stejně jako mému tátovi, achjo ☹ ☹

anta
19. zář 2011

@paolin - mě bába nas-ala docela, jsem myslela, že jí jednu fláknu, nevím, podle čeho tak usoudila, že jsem babička 😎

martinka79
19. zář 2011

@anta Jani asi mla stařecku demenci a zapoměla co jí řžíkáš a či si to asociovala... nebo byla fakt blbá... 😀
dfíky holky, ale docela to šlo.... měl to moc pěkné jen ohledně té praocvní stránky o rodině se nemluvilo taky se to dělalo kvůli novinářům a fakultě.. pak sjme šli v úzkém kruhu na baštu a domů... 😒

anta
20. zář 2011

Ahoj holčinky, tak dnes ještě doma. Chytla jsem tu rýmu od Honzíka, to jsem celá šťastná, kapesník nepustím z ruky. Dítě se prý ve 3,15 odstěhovalo s dekou do obýváku a spalo na sedačce, co to je? 😕 😅 😅 Byli jsme na nákupu, teď půjdeme do knihovny a odpoledne do Berušky 😉

e.k.t
autor
20. zář 2011

tak mám chvíli než povalím pro Jolinku
http://www.slevydnes.cz/pobyty/?utm_medium=disp...

tohle jsem 2x koupila mm k narozeninám na listopad a doufám že ta druhá osoba budu já 😀 😀 no ještě bych ustála jeho bráchu 😉

paolin
20. zář 2011

@e.k.t to by bylo prima 😵
@anta jejda Jani rýmuješ? 😒 a copak jste vybrali v knihovně?
já byla dopo u kynezioložky, oblokovala Adámkovi (i mně) nějaké úzkosti při porodu, taky komunikační problémy a zkozšela i to vykolejení když nejsou jeho rituály. tak uvidíme.. taky lehce vzala můj vnitřní problém se sestrou 😉 Adámek ve školce moc šikovný, česal paní učitelce vlasy 🙂 moc ho chválily a hodnotily jeho obrovský pokrok co se sociální složky týče. mám tááákovu radost 😵

anta
20. zář 2011

@paolin - já čtu detektivky a dítě si vybralo Ovečku Shaun nebo jak se to píše. No vidíš, Adámek je fakt dobrej, tak snad pí uč nezůstala holá jak fantomas 😀 😀 😀

paolin
20. zář 2011

@anta 😀 😀 taky jsem si nakopila v levné knize. samé šerloky Holmese 🙂