Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

martinka79
3. led 2009

tak mám po papání a Nikolka dojídá. tatínek přidje ze srtavby a dá si s chutí. nandala jsem cukroví, tedy my měli asi 14-15druhů a musím říci, že se toho moc už snědlo. všem chutí cukrovíčko a Nikolce knečně také. nikdy o něm moc nestál,a le co roste tak má i chutě. 😉

martinka79
3. led 2009

zapoměla jsem říci, že se z tho dělají placičky. nejdrřív koule a ta se rozpleskne,aby maso drželo lépe po hromadě....... toto je rada z kuchařské pohotovosti na ČT1. 🙂

anta
3. led 2009

Teda Marti, já jsem sice dojedla, ale ty mi teda dáváš 😀 Mňam 😉 Jdu si dát kávičku, na tu se moooc těším. Ve dvě půjdu s malým ven, abychom se v tom mrazu provětrali, to bude kráááásně spát, jůůůůůů 🙂

many
3. led 2009

my už máme taky po obídku a za hoďku taky vyrážíme,tak zatím pa pa

anta
3. led 2009

Tak to je dobře, Marti, že se u vás tak krásně papá 😉 U nás se toho taky se..(sní) hoooodně moc. 😀 Zkoušela jsem přeměřit Honýse a zjistila jsem, že má cca 72 cm, to znamená, že od porodu vyrostl o 20 cenťáků, to je hodně, přála bych si aby byl zase malilililinkatej, co by se za nehet vešlo 😀 😀 😀

martinka79
3. led 2009

No tak my půjdem až po kadeřnici ven. jinak kávu si dám také už na ni běžím. krásnou vychajdu a hodně se oblečte. 🙂

e.k.t
autor
3. led 2009

Ahojky, tak my vyprovodili návštěvu na dalekou cestu, byla to paráda a relax, spát jsme šli dnes ráno, Joli o půl 4 baštila 250ml nutrilonu 😲
a zalomila do půl 8 to dala 120beby 😅

no jinak řádila a byla veselá 😉

zkusím šupnout nějaké fotečky do albíka 🙂

anta
3. led 2009

Tak jsme doma, venku je sice zima, ale musím říci, že příjemná, když se člověk dobře obleče, tak je prochajda mooooc fajnová záležitost 😉 Asi si půjdu obarvit tu mojí hlavu 🙂

many
3. led 2009

taky už jsme z procházky doma,je tam krásně ale kosssssa 😀 😀 😀

many
3. led 2009

holky to je nááářez,tatin Ladíkovi hraje na kytaru a zpívá a Laďouš z toho úplně šílí a řve tady jako bych zpíval sním,to je krááása 🙂

anta
3. led 2009

Many, to já dělám malýmu každý den tzv. hodinku hudby, hraju mu na kytaru a zpívám mu, malej vždy na mě kouká a za chvíli si taky začne broukat, evidentně se mu to líbí 😀 😀

e.k.t
autor
3. led 2009

no Joli taky ráda hudbu, ale flétna jí moc dobře nedsělá a harmonika je kdo ví kde zašitá 😅

monkia.pv
3. led 2009

tak my uz jsme taky doma!Brrr tam byla zima!Vaneska se ale pekne vyspinkala za coz jsem rada!Jo azapomela jsem vam rict,ze ten bepanhten na tu bolavou pusinku zabral!Vanulka uz ma pusinku opet hladouckou a krasnouckou jako detskou prdylku! 😀 Jsem rada!Ted si poustime pohadky na CD,ale malou to moc nebere!Taky ji zpivam a pak kdyz ji pustim pisnicky a rikadla na CD tak je videt ze pozna ty co ji zpivam ja!Vzdycky se u nich zacne hyhnat! 😀 stejne je to krasny jak jsou ty deticky chytři uz takhle malinci!

monkia.pv
3. led 2009

Jee Evi na fletnu jsem ji jeste nezkousela hrat-a to umim-chodila jsem do hudebky!Musim si ji dovest od nasich a zkusit to!Ale nevim ona ta fletna je takova upistena!Ale zkusime! 😉

e.k.t
autor
3. led 2009

no tak míň profukovat, já jsem samouk na fletnu i harmoniku, takže žádná sláva, ale co 😉

e.k.t
autor
3. led 2009

podle not zvládnu dost 😀

monkia.pv
3. led 2009

tak to jsi dobra!Na harmoniku je to tezky se naucit nebo ne?ja jsem chodila na fletnu coby mala holka!Vlastne ani nevim jestli to ted jeste svedu! 😀

e.k.t
autor
3. led 2009

jo a s jídlem, dnes poprvé dostala přesnídávku s bezlepkovými piškoty a cornflakes 😅

první sousto vypadalo na blééé ale potom pochopila kousání bezzubou dásní a potom už jí to chutnalo 😀

monkia.pv
3. led 2009

oni s eprodavaji i bezlepkove piskoty?Ja jsem uplne v tomto pozadu!O tom vubec nevim! 😢 je to holka sikovna!Ono jim to sladky chutna vic nez zeleninka!

e.k.t
autor
3. led 2009

postupně si vzpomeneš, jo ale na harmoniku neumím levou jen pravou, ale na klávesách mi to nejde 😀

many
3. led 2009

taky nevím,že jsou piškoty bez lepku 😉 ty bych mu taky koupila 🙂

monkia.pv
3. led 2009

to nevadi ze to na klavesach nejde-hlavni je ze se to da poslouchat! 😉

e.k.t
autor
3. led 2009

no u nás je to spíš zeleninka a bezlepkové piškoty jsou z kukuřičné mouky a sehnala jsem je náhodou v globusu

e.k.t
autor
3. led 2009

no já si říkám, komu se to nelíbí ať si pr... políbí 😀 😀

monkia.pv
3. led 2009

presne tak! 😀 😀

monkia.pv
3. led 2009

doprala mi pracka-jdu to povesit!

anta
3. led 2009

Já mám doma dvě foukací harmoniky, ale ještě jsem neměla odvahu malýmu na ně zahrát, umím akorát tak na to průvodní melodii k Večerníčku A je to 😀 😀

many
3. led 2009

no já se učila doma sama na flétnu,než jsem otěhotnněla,pak mi vadil rachot a necvičila jsem,ale podle not jsem taky dost zahrála,taky si říkám,že bych jí měla oprášit,ale ať prvně raději žere kytárku po tatovi 😀 jinak na foukačku neumím,to jen tatin a taky málo 😀 ale stačí troška že 😀

many
3. led 2009

jinak vidím,že jsem dnes neprala sama nebo teda pračka u nás 😀 teď to ještě vyžehlit,že 😀 no do toho se pustím až zítra,dnes se mi nic nechce,jsem nějaká líná,unavená či co 😉

monkia.pv
3. led 2009

ja budu zehlit az v tydnu,vecer u telky!Nejlip se mi zehli u Ordinace! 😀 Taky jsem dnes nejaka mimo nebo co!