Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

anta
5. říj 2011

@paolin - nikdo si nestěžuje na jeho chování, ale co je děsný, že doma je drzý a pak ve školce seká latinu, ale jsme moc rádi, že ho máááááme a těším se na něj, když si pro něj jdu 😵 Ty buď v klídku, Adámkovi školka přináší spoustu dobrého a z každého pokroku mám radost 😵

paolin
6. říj 2011

ahojda holky. tak mám zase depky..Adámek dnes není dobře naladěný..už po cestě do školky natahoval, pak jsme si hráli a OK a najednou zase vše špatně, kňučel, naříkal a natahoval. byla jsem ve školce až do svačinky a jak jedli, odešla jsem. tak je mi jasný, že tam teď někde sedí pod stolem a brečí ☹ mně tohle tak strašně moc ničí ☹ mám pocit, že dělám něco špatného, že do školky chodí..jakobych tím všechnyy obtěžovala.. potřebovala bych nějakou pozitivní zpětnou vazbu. jen pořád poslouchám, jak je s ním práce, jak zase plakal..prostě je to na hovno ☹

anta
6. říj 2011

No, Pavli, nezoufej, ono je to možná taky tím počasím. Honzíkovi tedy brali krev a bohužel ho museli píchat dvakrát nejdřív do ruky jako normálně a protože to neteklo, tak do hřbetu ruky, prý plakal 😒

anta
6. říj 2011

Tak Honzík padl vyloženě za vlast, v 17,30 nám začal usínat, protože přes den nespal, říkal, že se těší do školky, že tam aspoň vyspí, jako by doma nemohl, že? 😀 😀 😀 Jinak ho píchali do ruky dvakrát, prý to neteklo, chudinka, plakal, panč to nezná. Uvidí se dle výsledků, budou za týden, buď to je bacilák anebo šup s ním na alergologii, to mám radost až na kost ☹

martinka79
6. říj 2011

Ahojky holčičky moje, dnes školení excel fůůůůůůůůj to bude drsné... ☹ jinak Míša je zdráv. |Taky doma řádí jak černá ruka... od pondělí jede na prázdniny k babi a dědovi, najednu szranu jsem ráda, budeme s NIkolkou sami a bez autí... 😝 tak aspoň tak.... on se vám těší. 😀
@anta jinak u nás ani od závodní \MUDr. neproplácí poplatek 😠 a nesnáším chodit k jiné, ale bohužel... vždy jdu... jednou za dva rok\y snad nebo 4 ani nevím... jo a Michal doma taky předvádí školkové tralalánky a nutí k činnosti všechny 😀 😀 😀
@paolin Pavli, kdepak nic neděláš špatně a holt nekdy pláče,není sám u nás máme dětí co plakají... a že je an nejnižší příčce prd a šmdr. drmolo.... je šikula a umí jiné věci. Vítek má holt taky těžké období, je to těžké, ale nakonec bude hej... myslím na tebe a posílám sluníčko a úsměv na pohlazení... 😅 😵
Mirek vás holt živí rád.. ber to tak tvoje práce je k nezaplacení.... 😉

jenda krásná fotečky vložím později, Míša umí krásně stříhat srdíčka. 😀

martinka79
6. říj 2011

@anta myslím na HOnzíka aby bylo vše OK... chudina to znám od Nikolky a Míši jak šli na operace,,, droběčkové. auvejs... 😢

martinka79
6. říj 2011

@paolin jo asi nic péct nebudu nemám holt čas, ale vynahradím jim to jindy... včera jsme napekůla hjahodové řezy 26kousků... 😉 na víkend pro babi a dědu SI KOUPÍM NĚCO NEBO NEVÍM...

anta
6. říj 2011

@martinka79 - mně ta dr. ty peníze vrátila, panč jsme si obě uvědomily, že to není žádná vstupní prohlídka a tudíž platit 400 je naprosto zbytečné 😀 😀 😀 😀

anta
6. říj 2011

@martinka79 - on to ustane, mm velkej hrdina, to se zvládne levou zadní a jak z toho byl pak přešlej, se nedivím ☹

martinka79
6. říj 2011

@anta tak to je OK... máš holt štěstí na prachy lepí se na tebe jako H...no na prdel... 😀

anta
6. říj 2011

@martinka79 - voe, to je v tom mým rčení "líná huba, holý neštěstí", kolikrát se mi to vyplatilo a nejen samozřejmě finančně, otevřít tu svoji hubu nevymáchanou 😉 🙂

martinka79
6. říj 2011

@anta správná huba 😅

anta
6. říj 2011

@martinka79 - jsem huba plechová, co se ničeho nebojí. Dneska jsem psala diktát a ten "diktátor" se hrozně divil, jak to že píši tak rychle, tak jsem mu řekla, že ve státnicích jsem byla na třetím místě za dvěma profi závodníkama, tak ať se nediví, ju? 😀 😀 😀 😀

martinka79
6. říj 2011

@anta jsi prostě borec..

martinka79
6. říj 2011

já jsem sice taky huba nevymáchaná, ale někdy to neukecám.... a a profík jsem tak v buzerování dětí... 😀

anta
6. říj 2011

@martinka79 - nevím, jestli borec, ale dobrá jsem 😀 😀 😀 , v práci si prostě věřím a nebojím se jí 😀 😀 😀 😀

martinka79
6. říj 2011

@anta to je dobře...🙂 tak už neopouštěj palubu... a plavej jako to nejlepší kapitán... 🙂

anta
6. říj 2011

@martinka79 - já jsem profík v buzerování mm a Honzík to taky nemá jednoduchý 😀 😀 😀 No a co, jsem jediná ženská doma, tak se nesmím ztratit ne? 😉

martinka79
6. říj 2011

@anta jj

martinka79
6. říj 2011

dělám večeři dítěti staršímu 🙂 přijelo z trenálu...

martinka79
6. říj 2011

už baští... cvičitelka moje...

anta
6. říj 2011

@martinka79 - to jsi hodná maminka, tak ať jí chutná 😉

martinka79
6. říj 2011

@anta milionová... jj chutná moje dcerečka baští jak popelnice odpad... 😀

anta
6. říj 2011

@martinka79 - to víš, je ve vývinu. Já takhle předevčírem normálně v práci snědla 5 chlebů namazaných máslem - jojo čteš dobře, 5 a pak jsem pozvolna přešla k obědu 😀 😀 😀

martinka79
6. říj 2011

@anta ty\ můžeš..
pásím pracovat mám před sebou přípravy na dějepis zítra učím od 6-9třídy a slíbila jsem písemky 😀 a kávičku,,,

anta
6. říj 2011

@martinka79 - práci zdar - nazdar, nechť se dílo zadaří 😉

martinka79
6. říj 2011

@anta si an nich smlsnu... 😀 😀 😀 hnusná učitelka...

anta
6. říj 2011

@martinka79 - chudáci děti, ještě že jsem velká a nemusím k tobě do třídy 😀 😀 😀 Ale stojím při tobě, jen jim to nandej, ať smradi nemají roupy a nejsou hloupí 😉 😵

martinka79
6. říj 2011

@anta jj asi tak... roupy... mají a já taky.

martinka79
6. říj 2011

holky hotovo pro všechny třída písemka a nová látka, ale musela jsem si načít víno 😉