Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

anta
11. říj 2011

@martinka79 - asistentku zahodit, zasloužila by jsi si lepší, třeba mě, ale já bych dětem nepila pití, anóbrž papala jídlo 😀 😀 😀 Tak to mě asi nechceš, viď? 😀 😀 😀

paolin
11. říj 2011

@anta 😀 😀
@martinka79 Marti to je na vyhazov, fakt 😠

e.k.t
autor
12. říj 2011

teda Marti to je fakt hnuuuussss 😠 stěžovat si můžeš tak leda na lampárně, ach jo, chudáci děti

paolin
12. říj 2011

ahoj holky! neurologie opět povznášející...10minut jsme čekali na evidenci a pak hodinu a půl v čekárně..objednaní..před námi samozřejmě brali děti, které přišli po nás 😠 jsem fakt už myslela, že jim šlápnu do úsměvu a Mirek taky 🙄 prej, že brali pacienty, které jim přeposlali z jiného oddělení. tak snad si vezmu nejdřív ty objednané a pak ty ostatní, ne? byla tam holčina, které bylo evidentně blbě, motala se a že prý se mají objednat a nejdřív by to bylo 20.! no chápete to? 😨 no, každopádně nás tedy milostivě vyšetřili a poslali na EEG. na to jdeme v pátek. sestry jsem varovala, že se dostavíme, zkusíme dát Adámkovi na palici tu čepici a zase se otočíme a se řevem půjdeme domů 😀

anta
12. říj 2011

Ahoj holčinky moje. Dneska jsem naprosto mimo, v noci jsem nespala, panč jsem měla zacpaný nos, bolelo mě v krku a ráno jsem se probudila a ještě ke všemu mě bolela hlava 😒 Pravý voko mám krvavý a ještě jsem se rozhodla, že musím srovnat Honzu, fakt se chová jak spratek, takže holt musím nastoupit na scénu a dát mu co proto 😉

paolin
12. říj 2011

@anta jejda Jani! u nás taky noc na prdku..Adam mi vytrhal asi polovinu hlavy.. přišel 5:15 a já pak nemohla zabrat 🙄 vy jste doma nebo školkujete? zítra snad ta krvice, co?

anta
12. říj 2011

@paolin - nejsme doma, bohužel to fakt nejde. Musím chodit do práce, nemám nárok na dovolenou a zítra by ta krvice fakt mohla být, teda se klepu, co se dovím 😨

e.k.t
autor
12. říj 2011

ahojky z těžké lopoty, jsem na noční, stáhnu fotky z mobilu a zkusím je nahrát 😅

paolin
12. říj 2011

@anta Jani, myslím, že nic. max vás pošlou na imuno/alergo. ta školka je fakt záhul na jednoho takovýho Honzíka..
@e.k.t fotky šupky šup 🙂

e.k.t
autor
12. říj 2011

tak Jolinka - koupel teda mytí hlavy, a vlasy po vyfénování a nakonec drdůlek 😉

paolin
12. říj 2011

@e.k.t jéé ten drdůlek je skvělej 😵

martinka79
12. říj 2011

@e.k.t jejda to je prčovní....
@paolin No tedy to miluji čekání, když mě objednají s dítkem bych jim nakopala víš co.... pokud tam byl MUDr. chlap... 😀 😀 😀 jinak na EEG držím pěsti.

@anta no co jídlo by ti holka nikdo nedal, ty sjou lakomí a hlídají si to. max. moje blka Lidunka, ta si neuhlídá nic, ale sežere co najde... No holky je to kravka neprůstřelná amě sere... a leze mi na nervy.
dnes jsem si udělala radost koupila si sáčko, světřík, a kalhoty... a kolegyním světřík a roláček a jedné vnučce bundu. jsem to šikula. jinak Nikča se učila a já doma porovnala vyřadila něco ze skříně a pak veča učo a malování krajů do sešitu.. no děs... jsem KO to mám psát nějaké elaboráty... haha prd... a zítra přijedu až v 20:40hod i Nikča se asi po... a v pátek má oslavu asi 10kamarádek... 😒 to bude žužo...

e.k.t
autor
12. říj 2011

a teď chatička

e.k.t
autor
12. říj 2011

@martinka79

tak si dej do pozadí torpédový pohon abys to zvládla, držím pěsti 😉

anta
12. říj 2011

@e.k.t - jů, to je krása, Evi 😵 Joli je bezvadná, hrozně se mi líbí 🙂

e.k.t
autor
12. říj 2011

@anta

děkuji, no dlouho jsme se museli snažit a že to byla dřina 😀 😀

anta
12. říj 2011

@e.k.t - no a vidíš, co máte krásnýho za to mučení 🙂 Moc vám to přeji 🙂

martinka79
12. říj 2011

@e.k.t pěkné... prdím na to.... welaborát udělám o víkendu a co se neposeru, stejně nemám podklady od vedení právě jsem jí to napsala.... holky jdu lenošit... bych z toho jinak mrskla... a to mi za to nestojí max. bude pí ří hýří, volat křížovku na kobereček, jejda aspoň okouknu co tam má nového... 😀 😀 😀

paolin
13. říj 2011

ahoj holky! tak Adámek si to v noci přiklusal se řevem a brutální teplotou ☹ ted ji má zvýšenou a nateklý dutiny. tak uvidíme. akorát musím do práce a Mirek je pryč 😒 tak supr, no. zešílela mi klávesa s háčkem a čárkou a píše mi to 2x lumpačka a nedává na písmenko. no hele 😀 ˇˇd - jsem chtěla napsat d s háčkem

anta
13. říj 2011

Ahoj holčinky, tak já jdu zítra k dr. sama se sebou, mám nateklý krk, bolí mě polykání. Dvě noci jsem pořádně nespala, panč mě budí knedlík v krku, ucpaný nos a chrchlák. Ráno, když smrkám, jde ze mě zelená rýma, včera přes den mě krk nebolel, dneska ale fest. Tak jsem psala teď večer vedoucí, že letím ráno rovnou k drl, že má od 7 od rána, pojedu tam rovnou z domova, protože je mi jasný, že jakmile bych se stavila v práci, tak bych se nikam nedostala - znáte to. Asi angína. JInak jsme mluvili s Honzíkovou dr., ta říkala, že Honzík nemá žádného baciláka, jak se sama bála, je to virový kašel a přijde nám domů pozvánka na alergologii, kde mu budou opět brát krev, ale to se nedá nic dělat, pokud se nepotvrdí ani alergie, je pediatrička odhodlána dále pátrat 😉

paolin
13. říj 2011

@anta šmankote Jani... tak snad ti bude brzy líp! Honzík bude alespoň prohlídnutý ze všech stran 😉

paolin
13. říj 2011

já bych spala po té strašně noci, jak malá..ale nejde to. Adam bude čučet aspoň do 10ti 🙄

martinka79
13. říj 2011

ahojky holky konečně doma....
@anta Jani, tak brzké uzdravení... a Honzíkovi mnoho štěstí... neboj na alergologii umějí brát krev dobře.-
@paolin jejda u vás taky jo? tak se drž s adámkem a snad už spíš... já jdu teprve pracovat do práce jsem KO.. ale bohužel.. to mi zítra MM doveze večer tchýni, sice nebude mít nakoupeno a ni navařeno jelikož od rána makám a pak jdu s Nikčou na tu oslavu co má u nás MC a konec bůh ví kdy bude... budem čekat než pro nás dojede... tak to jsem fakt nadšenáí, že místo hajandy tu budu skákat kolem ní.... asi zapřáhnu MM když se celý týden fláká na dovolené... 😝

martinka79
13. říj 2011

jeden elaborát napsán a jdu spát čauky...

e.k.t
autor
14. říj 2011

@anta Jani, kdo na tebe co plivl?
Teda

e.k.t
autor
14. říj 2011

@martinka79

Marti máš už pořízené to torpedo prdelove? 😀

paolin
14. říj 2011

@anta Jani, tak mě napadlo..dělala Mudr Honzíkovi výtěr z krku?

paolin
14. říj 2011

@martinka79 zapřáhni, zapřáhni! Adam lepší. jinak máme už skoro opravenou chatičku 🙂

anta
14. říj 2011

Ahoj holčinky, tak je to angína, mám antibiotika. No budu muset zrušit antikoncepci, měla jsem zvýšené jaterní výsledky, takže to ve mně dobrotu nedělá a to je škoda, protože to zase budu mít určitě rozházený, sakra, já nechci, přemýšlím, co s tím 😕
@paolin - a víš, že nevím, jestli mu dělali výtěr, dobrý nápad, díky, zeptám se. 😉

paolin
14. říj 2011

@anta Jani třeba by šlo dát jinou antikoncepci. na výtěr se zeptej. Honzík může mít v krku nějakého kokana a ten by mohl působit neustálé problémy...
brzy se uzdrav! jak ti dnes je?