Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

paolin
27. říj 2011

@martinka79 herdek, to by bylo, aby to nebylo 😉

martinka79
27. říj 2011

@paolin něcvo to bude, ale co...uvidíme... 🙂 Michal přijel z práce plný aktivit a maká venku.... 🙂 jinak jak ti sousedi vyhořeli tak to bylo do lednice staré asi 3roky a vše jim doma shořelo(vyčoudilo), ale chci vám napsat ajk se k sobě krásně ještě chovají, pomohla jim polovina vesbice(my jen půjčili foták) s vyklizením a navzájem si vzali věci co se dali ještě zachránit a uschovat. vyčistili, vyprali. jsem ráda, že to tak dopadlo... my nic nevěděli. až když došli pro foták bydlíme teď z ruky... 😉

paolin
27. říj 2011

@martinka79 Marti, to je prima, že jsou ještě slušní lidi...od lednice? děs ☹

martinka79
27. říj 2011

@paolin jj co se může stát..

martinka79
27. říj 2011

jo chlebík konečně začal vypadat dobře...🙂 uidíme do hodinky jak dopadne... se mi stále ic nehce jsem vytřela a jen bych se válela.

paolin
27. říj 2011

@martinka79 tak se válej 🙂

e.k.t
autor
27. říj 2011

tak slepičí vývar začíná trochu vypadat, ještě koření a zeleninu 😉 zítra buáde opravdu sváteční krmě staročeská, silná slepičí polévka a kachna na jablkách s bramborem a zelíčkem 😉

martinka79
27. říj 2011

@e.k.t já chci takyyyyy asi to vemu přes vás Holice u Pardubic... a pak směr vysočina... 😀 😀 😀
chleba se povedl a jako grafy k mé zprávě MPP nedám dnes už to balím bolí celý člověk a to jsme nic náročného nedělala toto nejsou prázdniny.l... 😀

martinka79
27. říj 2011

váleníčko¨¨

paolin
27. říj 2011

tak my byli pro pizzu a něco nakoupit a teď děti koukají na animáka. tak čumím na net 😉

e.k.t
autor
27. říj 2011

joli se tu po mně válí a do postýlky prý nééééé 😝

anta
27. říj 2011

Ahoj holčinky, tak dítě je evidentně nachlazené, rýma a kašel, nashledanou, jdu se pověsit, fakt se zblázním, pořád dokola a to byl relativně v pohodě oproti tomu, co zase máme 😝 😝 😝 Sundali jsem v pokoji závěsy, záclony má vyprané, holky, čekáme na tu alergologii, co bude a nebude. Zítra si Honzíka užiju sama, vyhnala jsem manžela na hřbitov, ne si lehnout, ale omést to tam 😀 😀 😀 😀

anta
27. říj 2011

Tak holčinky, musím se pochlubit, tady máte Honzíkovo dílo, doufám, že se vám bude líbit.

anta
27. říj 2011

Tak ones more (ještě jednou), kuk

e.k.t
autor
28. říj 2011

no super, je to šikulka 😉

martinka79
28. říj 2011

ahojky holčičky, flám se vyvedl pařili jsme až do 02hod... MM ještě chrupe a já vylezla v 8hod dala vanu se snídaní a vyvenčila pesana...
@anta obrázrk je super.... my dnes taky objedeme hroby----

paolin
28. říj 2011

ahojda holky! tak výlov byl fajn, ikdyž dost komerční. tam pak bylo lidí! 😨 ještě, že jsem na doporučení jeli hned na ráno 😉 na hřbitov zaveze Mirek jen babičku - na jejich rodinný. Mirek má tatínka ještě v práci, páč není vypořádané dědictví a tudíž mu hrob ještě nepatří. na palici toto..
@anta pěkné 🙂 chudák Honzík..šmankote jak to že pořád dokola? ☹

e.k.t
autor
28. říj 2011

@paolin

božínku Pavli to je běs ti úředníci 😝

anta
28. říj 2011

@paolin - no to se mě ptej, proč to má pořád dokola, ale léčíme ho jak to jde, prdelu 😒 . Dneska si narazil tvář o stěnu výtahu, leze do něj jako divoch, vždycky do něj skočí, až se barák otřásá a dneska to nějak nevybral či co a flák jednu do pravé tvářičky, no řval a vypadá, jako kdyby dostal facku. Ještě se při obědě kousl do jazyka, fakt má den blbec 😅 😅 😅

anta
28. říj 2011

S tím výtahem jsem mu tisíckrát říkala, aby do něj lezl jako člověk a neskákal tam jako orangutan, tak ho pánbůh potrestal 😅 😅 😅
Zítra jdu na pivo, tak třikrát hurá 😉

anta
28. říj 2011

Fotky jsou v albíčku 😉

paolin
28. říj 2011

@anta Jani, jukla jsem 😉 Honzík má ale pech dneska..pivko si zítra užij!

anta
30. říj 2011

Ahoj holčinky, včera jsem byla na pivu, dala jsem si pět kousků, ale nealkoholického a točeného dokonce, což je zajímavé, bylo to moc fajn, pěkně jsem si pokecala a tak. Dokonce mě ta kamarádka, které je 52 let, pozvala na Moravu, že mi chce ukázat, kde žila a tak, nabídku jsem přijala s tím, že bych se tam jela podívat někdy po novém roce, vidím to tak na leden až únor. 🙂 Honzík s tátou sekal dobrotu, ale dneska zase zlobí, já nevím, co blbne, když je s jedním z nás, tak je hodnej, ale jakmile jsme doma všichni, tak je to katastrofa, pořád nás zkouší, neposlouchá, trucuje a já nevím, co všechno, je to vysilující, se přiznám 😝

paolin
30. říj 2011

ahoj holky! hm, Jani to tedy nevím, čím to může být 😒 TM už trochu poslouchá nebo pořád nic?

monkia.pv
30. říj 2011

ahoj holky! Jani 5 piv jsi zvladla?!Tak to klobouk dolu!Ja do sebe s tezi nacpu 2 😝 . honzik ma urcite nejake obdobi,zkousi co vsechno vydrzite a co mu projde. A co kasel jak jste na tom? My porad kuckame a smrkame. Zitra se chystam jit k dr. uz me to nebavi uz je to vic jak 14dni a zlepseni skoro zadne!

paolin
30. říj 2011

Adam je taky pořád zahleněnej a pokašlává. na houbelec toto 😒
@monkia.pv jsem zvědavá, co vám zítra řeknou!
dopo jsme byli na farmářských trzích, pak tu byl chvíli taťka a Mirek spal. Adam už třetí den nee a mě to teda pěkně dává na frak 😉 zítra jdu na masáž, tak jupí 🙂 jsem teda zvědavá, jak mě Roman hodlá mobilizovat, když má namožený snad každý sval a sotva se hnu 😀

monkia.pv
30. říj 2011

@paolin :Pavli taky jsem zvedava co mi rekne.Je to fakt hrozny tohle rocni obdobi-furt sopel a kasel!A deti vic doma jak ve skolce. No taky se chci zitra dr zeptat na to Vanescino kakani z toho uz jsem taky zoufala!Uz si teda konecne rekne ze chce,ale nekadi vubec pravidelne a z toho jsem trosku nervozni.Jee zitra jdes na masaz ty se teda mas-pekne si ju uzij! Ja mela jit cvicit ale bohuzel misto toho budu sedet v cekarne u dr 😝 .

anta
30. říj 2011

@paolin - tak dneska to Honza natolik přehnal, že nám oběma došla trpělivost a museli jsme si dát panáka, abychom ho nezabili 😀 😀 😀 a uspořádali jsme rodinnou poradu (málem jsem napsala oslavu 😀 😀 😀 😀 ) a dohodli jsme se s mm, že holt už bude tvrdej jako já. Harant tý jeho dobroty vyloženě zneužívá, ale dobrý, vše se vyřešilo ke spokojenosti všech 🙂
@monkia.pv - jenom pět piv jsem zvládla (nealko), ale byly doby, kdy jsem zvládla i 7 a to alkoholických, ale ta rána 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Jinak Honzík zase rýma, kašel, no co budu povídat, stále dokola 😠 Léčíme, jak můžeme a docela to zabírá, bych řekla. Vyléčíme si ho doma a pak šup do školky a už je to zpátky, do školky normálně jde 😉

monkia.pv
30. říj 2011

@anta :Jani cim ho lecite?Copak vam Honzik provedl,ze musela byt rodinna porada?jinak oslava by taky nebyla spatna ne 😀 ?

anta
30. říj 2011

@monkia.pv - no málem se to v ní zvrhlo 😀 😀 😀 😀 No přišel z venku a sotva překročil práh, tak začal být protivný, vyřvával jak kráva a vynucoval si po mně bonbóny, tak jsem dala tři kousky a on s tím švihl vzteky na zem, že chce všechny, tak jsem milé bonbonky vzala a hodila je před ním prostě do koše a on se mohl pos...at, tak jsem ho musela čapnout a odnést do pokoje, jak mě naštval, tak se mi z toho udělalo fakt zle, tlak v hlavě a málem jsem sebou sekla 😠 Takhle mě v životě nevytočil 😝