Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

e.k.t
autor
2. lis 2011

pavli všude je něco, já mám výhodu, my jsme na všechno dva, mm právě dělá roštěnou

anta
2. lis 2011

Já zkoušky naštěstí nedělám, jsem lenoch 😀 😀 😀 Ale občas si nosím domů práci, jenže mám výhodu, že Honza musí být do 19,00 hodin v posteli a pak mám tzv. volno, takže můžu i pracovat. Dneska jsem toho udělala zase hodně v práci, kolegyně přinasraná, asi si myslela, že mě bude řídit a ono ne. Zítra jdu na gyndu, tak se děsně těším, znáte to, se tam zase ukážu 😀 😀 😀 . Budu muset říct doktůrkovi, že tu antikoncepci nemohu brát kvůli těm zvýšeným testům jaterním 🙄 Musím pochválit Honzíka, byl moc hodný, ve školce se počůral, protože Maruška (opět) ho po spaní nedala hned vyčůrat, Marcelka to dělá vždycky 😝

anta
2. lis 2011

Když chodíme s Honzíkem ze školky, tak potkáváme kuchařku Jitušku (jak jí Honzík říká) a ona mi říkala, že tam ve školce s ní Honzík rád debatuje 😀 😀 😀 O čem asi, že? Předpokládám, že o jídle 😀 😀 😀

paolin
2. lis 2011

@anta 😀 😀
Adámek si v pondělí taky prý povídal s píuč. dialog stylu jo-ne, jo-ne od Ády 😀 pak povídal cosi o autu, ale to už neví co 😀 jinak holkýýýý! Adámek si začal říkat "já"! taky říká "prosím" a konečně i "dej" místo "na" 😵 on teď zopakuje docela srozumitelně hodně slovíček. celý den mi teda říká nějak "koší" a to fakt nevím, co je 😀
jinak mě moc potěšil Vítek. paní učitelka se ptala, jestli ho nechceme dát na výtvarný kroužek. jsem říkala, že už chodí dva roky do umělecké školy do kroužku. ona, že studovala umění a že má Vítek opravdu talent, co se týče prostorového vnímání a svého vlastního pojetí. ke všemu ho to baví. že pokud mu to vydrží, mohlo by z něj i něco být 😉 říkala, že byla nějakou dobu v Anglii a pracovala v muzeu. jak se dostala do MŠ teda netuším 😀 ale holky, jsem na něj hrdá 😀 moc bych to Vítkovi přála, protože tohle by mu sedlo, jak prcka na hrnec 😉

e.k.t
autor
2. lis 2011

Pavli to se tak krásně poslouchá eee čte 😉 konečně nějaká pozitiva za leta dřiny a odříkání 😀

anta
2. lis 2011

@paolin - huj super, tý jo, moc ti to přeji a klukům taky 😵 😵 😵 Vrací vám všechno, co jste do nich vložili, radost si zasloužíte 🙂 🙂 🙂 , my to máme s Honzíkem trochu naopak, je divočejší, má občasné hysteráky a už to není takový hodný klučák jako býval, je možné, že by mohl mít zamrzlou pubertu? 😀 😀 😀

paolin
2. lis 2011

@anta To bude ta školka. On se srovná, neboj 🙂

paolin
2. lis 2011

děti spí. uf! kouknu na Sběratelé kostí a jdu chrnět. tak dobrou 🙂

e.k.t
autor
2. lis 2011

Tak já právě za antibiotikovala a vyměnila špunt v uchu, pořád děsně teče, už 3 čepice v prádle ☹

anta
2. lis 2011

@paolin - no to doufám, naučil se fintu, že si klekne jak při modlení, ručičkama si nešťastně zakrývá obličej a srdceryvně pláče, no je to hrozný 😝 😝 😀 😀 Nevím, jak na tohle přišel, ale je to dojemné tak, že opravdu nevím, co dělat 😅 😅 😅 Jo a to jsem se musela smát, ta kolegyně se mě ptala, jestli jí závidím po mé poznámce, kterou jsem prohodila v tom smyslu, že rychle píše - bylo to myšleno ironicky (píše třemi prsty, děsně fláká do klávesnice), tak jsem jí řekla, že já jí závidím, obzvlášť když mám státnice a byla jsem třetí za dvěma závodníkama 😀 😀 😀 😀

anta
2. lis 2011

@e.k.t - teda Evičko, chudinka Jolinka (jsem strašná, ale Honzík do sebe občas tu rýmu tahá taky, tak jsem mu dneska řekla, jak se Joli chudáček trápí, protože tahala rýmu do sebe - já vím, že netahala, ale Honzík si už říká, že chce smrkat). Je mi Jolíska líto, posílám jí pusáka, prdelce kudrnatý naší ☹ ☹ ☹

e.k.t
autor
2. lis 2011

no držíme se statečně, ale ten termín je fakt na hoooo.... 😠 😝 maraton a po něm zkouška, ta mne drtí, jinak nespaní zvládám, ale toto je fakt příliš 😝

martinka79
2. lis 2011

@anta závidíš jí, to že to tak neumíš...😀

@e.k.t edy ať je to rychle pryč.... achichi chudinečka malá.. aty samo s TM taky vydržte, ono vám stejně nic nezbývá
@paolin jejda picaso... to by bylo prima...nebo architekt sakra to bude prima... 🙂 jsem ráda, že ti dělají hoši radost.. tak si to napiš na stěnu velkým písmem,. aby to viděla tvá milá rodinka.... 😉 koši- nebudou hoši nebo zkouší.. ví bůh co Ada myslí.
Pa jdu makat na excelu----- se mi chce jak🙂 my máme škvarkový den, pomazánku rohlíčky..... 🙂

anta
2. lis 2011

Napadlo mě, jestli Adámek neříká "kočí" jako kočička, co? To je rébus večerní toto 😀 😀 😀 Zítra mi držte palce, jdu na gyndu, od 10,00 hodin máme pracovní poradu, budou tam velké změny u nás v práci, tak se necháme překvapit, tak hlavně, aby mi nedali na triko dalšího zástupce, bych se po... teda 😅 😅 😅 Tak ahoj 😉 Joli, holčinko, vím, jaký to je, když bolí ouško, svý jsem si s nimi užila až až, ale neboj, zítra bude líp, hlavně, že to z těch ušisek jde, i když to musí být děsný, posílám ti pusinku, ať se moc netrápíš, budu na tebe myslet. Tvůj strážnej anděl Tetka Janča z Koníčkova 😉 😵

e.k.t
autor
2. lis 2011

Jani vyřízeno při mazlinkování 😉

martinka79
2. lis 2011

holky to mě poser.... tak dopoledne starosti s klukem co hulil trávu a měl ji i ve třídě...(sem se až klepala při tom vyšetřování a na závěr byla na panáka) do toho moje nevracečka kolegyně otravná a ty její slinty, pootm nepřišel kluk na doučování a nám s NIkol ujel kvůli němu bus... a doma se mi rozbil robot, když jsme chtěla posekat škvarky a teď závěr večera... jdu dělat ten úkolna flešce nemám nic.... kolegyně co si jí půjčila na kopírování mi to smazala... tak super.... 🙂 naštěstí nejsem nijak nervozní jelikož je to pracovní školení ajako co... tak to neudělám a kdo se po... nejsem ve škole, aby mě někdo tepal...., ale chtěla jsem se to naučit, jelikož je to docela potřebné... a MM ten tu heká s bolavou nohou od křečáku... já to vím, ale bohužel... ti chlapi jak to musí všichni vidět a slyšet.... a co bolí mě... 🙂

e.k.t
autor
2. lis 2011

Marti dnešní dušičkový den nám všem dává zabrat, mám ten pocit, já taky začínám divně bolavě cítit celé tělo a nevím proč 😉

martinka79
2. lis 2011

@e.k.t tak odpočívej.. já jdu hajat. MM mi dal sodovku ohlwdně mého úkolu a tak jsem z toho chytrá jak Horákyně...🙂

e.k.t
autor
3. lis 2011

tak školení úspěšně za náma, v pondělí zkouška no to bude jiná soda 😉

paolin
3. lis 2011

@e.k.t Evi a jak to zvládáš? co Joli?

paolin
3. lis 2011

já jsem dala ráno Vítka do školky a skákla jsem na ORL. píchá mě v oušku. moje ucho dobrý, je to jen od dutiny. ale jen tak jukla i Ádovi a hádejte...má ho tam. teda skoro..takže kapat a dala mi Nasivin Sinus, něco jako Sinupred. tak snad se nebude opakovat loňský rok a nepofrčím v noci na pohotovost..což o to..ale musela bych brát oba 😒 jinak pak šup do práce, vyřídit, zařídít, zkontrolovat zaměstnance 😉 a pak jupí domů. Adámek mi usnul a spla 3/4 hodiny..ale stihla jsem vyzvednout léky pro nás a pro babi. odpo pak pro Vítka, šup s ním do keramiky, s Ádou asi za babi s léky a pak pro Vítka a pak domů a pak už snad nic 😀 zítra dopo musím do práce vydat zakázky. naštěstí jsem se domluvila s kolegáčkama, že kdyby něco, vydají oni 🙂 doma jsme stihli odjíždějícího pošťáka, tak máme balíček a všechny objednané věci jsou parádní 🙂 mám radost 🙂

e.k.t
autor
3. lis 2011

Teda Pavli ty jsi matka tatramatka, já zatím pohoda, teď celá rodinka poobídkovala a já jdu do pelíšku, sice Joli nedá pokoj, ale aspoň poloha vodorovně se hodí 😉

paolin
3. lis 2011

@e.k.t supéér! snad jsi se vodorovnila dostatečně dlouho 😉

paolin
3. lis 2011

my jsme doma a já po cestě domů vybouchla už toho bylo fakt moc...nebaví mě dělat služku a poskoka a tak hoši budou sekat latinu a hotovo! vydrželo jim to teda cca 10minut, pak se prali a polili celou zem lepivou šťávou..tak nafasovali hadry, ale stejně jsem to po nich musel udělat pořádně..mají teď Animáka a pak povalí do postelí a šmitec 😝

paolin
3. lis 2011

v příštím životě jsem chlap a basta 😉 😉

anta
3. lis 2011

Ahoj holčinky moje 😉
@e.k.t - co prdísek Jolísek, už je lepší? 😉
@paolin - tak to budeme dva chlapi, ale kam budeme chodit diskutovat? 😀 😀 😀
Jinak dneska Honzík měl ve školce vepřová játra a vlastně je ani neměl, vyplivl je, že to nebude jíst, no je fakt, že jatýrka opravdu nemusí ani doma, takže má vyprané oblečení a dobrý 😀 😀 😀 😀

paolin
3. lis 2011

@anta Vítek je tuhle taky nejedl. se jim ani nedivím 😉
Jani kam kam..no do hospody přeci 😉 😉

anta
3. lis 2011

@paolin - tak to beru, holka, já už mám fakt sto chutí se vožrat jak prase. Práce se hromadí, dneska v práci vypadl proud, pak hodinová porada, na to pak gynda, takže se strašně těším na zítra, jak to všechno děsně stihnu, se fakt pooooo 😝 😝 😝 😝

paolin
3. lis 2011

@anta stihneš, neboj 🙂 co gynda - OK?

paolin
3. lis 2011

Mirek si v Německu taky užívá..od 9 do 19 přednášky v anglině..v 19:15 je našupali do busu a hodinu vozili po památkách..v noci..a pak je odvezli na společnou večeři, do hotelu vrátili po půlnoci. chudák toho má plný kecky a zítra večer 8 hodin autem domů..jsem mu říkala, ať se na to vyprdne a zůstane doma 😀 prý dostal pochvalu od nejhlavnějšího a pak se dozvěděl, že mu vyfoukla kšeft konkurence 😝