Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

many
4. led 2009

tak já teď dělám narychlovku špagety s omáčkou 😀 a do toho ještě jsem si vzpomněla,že má mít Ladík dneska žloutek,tak vařím vejce 😀 😀 😀

many
4. led 2009

holky já ještě sýrovou omáčku nedělala a to jí miluju 😀 😀 😀 budu muset mrknout po nějakým receptíku a taky jí udělat,mňamky 😀

martinka79
4. led 2009

tak my jsme po obědě j vařila pro Mišáčka včera takže dnes pohodově. Nikolka se připravila do školy, uklidila si spaní na zemi. ach a jak se mi tam hovělo aona se rozhodla, že chce taneční parket, ty děti jedny nevděčné.

Míšoooo ahojky, tak si užívej čech. 😉

martinka79
4. led 2009

many a to je zrovna nejjednodušíí omáčka tedy ono můžeš dělat i bešamel sýrový.
já to dělám často jako rychlou večeři, těstoviny mleté kuřecí maso a tu omáčku. smetana mléko sýr tavený sýr tvrdý a šup s tím do hrnce. cibulka česnek a vše možné podle nálady chuti. a potom polévat těstoviny nebo vše smíchat jako teplý salát. 😉

martinka79
4. led 2009

many něco co už jsme i dělala jinak dělám svůj recept většinou si beru jen inspirace a potom vařím pokaždé jinak nějak nejsem reptový typ. 😉

anta
4. led 2009

Tak jsem zase tady, dnes přijede manželův bratr, tak to se zase nevyspí a on rád chrááápe, má to blbý 😀 😀
Jinak, Míšo, ano, bydlím u Hvězdy, tak tak. Do kdy jsi v Čechách? 😉

dite1
4. led 2009

Dneska mi odjel MP a ja jedu az pristi sobotu.
Jestli mi chces predstavit tveho Honzika tak staci rict neni problem.
Pak se vracim sem 22. unora, segra bude rodit!!!!!!!!!!!

martinka79
4. led 2009

tak holky sejděte se ať víme jaká byla schůzka Honzíků. 😀

anta
4. led 2009

Míšo, napíši ti do interní pošty své číslo na mobil a napadlo mi, že bychom se mohly tento týden nějak sejít. Vzala bych foťák a vyfotila ty naše dva chlapáky pohromadě, jsem na toho tvýho Honzulína velmi zvědavá 😉

anta
4. led 2009

Míšo jukni do interní pošty, máš tam ode mě zprávu, svého Honzulína ti představím ráda a a moc se budu těšit na tvého 🙂 A můj Honýs se aspoň rozptýlí a nebude tak třeba zlobit 😀 😀 😀 Třeba si je i vyměníme 😀 😀 😀

dite1
4. led 2009

no tak to uz se moc tesim, ale nevim nevim jestli ho dam, kazdy mi preci jen rika ze je moc hodnej a klidnej............... 🤐 😵

many
4. led 2009

ahoj,tak jsme venku z prochajdy 🙂 trošku u nás sněží,tak vypadá to,že zachvíli bude konečně pořádně bílo 😀 ale je tam zimečka a pěkně to tam klouže 😒
Marti - díky za receptíííky,příští víkend jí udělám 🙂 🙂 🙂 🙂

dite1
4. led 2009

dame vinko, jestli teda pijes, cerveny nebo bily??????????????

anta
4. led 2009

Už jsem ti, Míšo odepsala, raději veřejně nepíši, jsem děsnej suchar, ale v baru toho máme dost, takže nám pusy neoschnou 😀 😀 😀

many
4. led 2009

jééé já jsem psala venku místo doma,já jsem ale jojin 😀 😀 😀 😀

many
4. led 2009

tož já bych si dala červené ,ale to bych nesměla kojit 😀 😀 😀 😀 jinak já si dám někdy večer po kojení černýho kozlíka 😀 😀 😀

many
4. led 2009

ale i bílé je dobré 🙂

monkia.pv
4. led 2009

my uz jsme taky doma z prochajdy a na me dneska padly nejaky chmury!Je mi nejak smutno po manzilkovi! ☹ ach jo!Vaneska dneska poprve pristizena na 4 koncetinach a dokonce jsem to stihla i vyfotit! 😀 Dam do albicka!

many
4. led 2009

šikulka 🙂

many
4. led 2009

pěkná fotečka 🙂

many
4. led 2009

kde jste maminy 😉 Ladík mi teď usnul a tatin cvičí na kytárku a já se nudím,no měla bych žehlit,ale nechám to na zítra 😀 😀 😀

monkia.pv
4. led 2009

ja jsem tady ale jen nakukuji!Sleduji na netu tatku jak hraje zapas!A drzim vsechny palce,tak nemuzu moc psat! 😀 A jeste k tomu mala nespi!Ma narvanou hracku v pusince a zkousi mluvit nebo co to je! 😀

many
4. led 2009

co hraje tatin 😉

many
4. led 2009

jinak teda taky držíme pěstičky 🙂

monkia.pv
4. led 2009

haje tenis

monkia.pv
4. led 2009

dekujeme za drzeni pesti! 😉

many
4. led 2009

není zač 😉 a kde to hraje,... 🙂 jsem zvědavá co 🙂

many
4. led 2009

holky dobrou noc a sladké sny a hlavně ať detičky spí sladce 🙂 a budí se co nejmíň