Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

paolin
10. lis 2011

@anta 😀 😀 no to je jasný! chodí na kecanou s babama 😀 😀

martinka79
11. lis 2011

ahojky já ve spěchu, ale v pohodě. dítka spí. Míša má od včera červené očko a bolí ho. obava zánět spojivek. ve školce mi říkala ředitelka, že už je to dítko s červeným očkem. dnes se jdu zeptat jak to tedy je... a v pondělí půjdeme asi k MUDr. tak pa už vstává.

e.k.t
autor
11. lis 2011

dobré ranko, dnes si chůdě úča ve školce užije, mají tam hodně zlýho kluka a hned jak Joli došla ji atakoval až upadla a natloukla si brotálně hlavu a pak ještě lhal že on nic, přitom děti ho bonzovaly a my obě jsme to viděly, už včeras měl samotku bez hraček a dnes to bude ještě horší, to ta numerologie musí mít pravdu? 😝

paolin
11. lis 2011

@e.k.t Evi, no to je drsný! 😠 taky máme ve třídě jednoho takovýho..platí na něj hodně Mirek, který ho na dvě doby srovná. i učitelka říkala, ať klidně na něj zvýší hlas. že s ním málo která hne 😠

paolin
11. lis 2011

děti jsou ve školce, mám vyřízenou švadlenu, nakoupený pro babi a valím uklízet ten borčus tady..zítra jedu na zápas, tak chlapečci budou sami 😉

many
11. lis 2011

ahojky holky 🙂

paolin
11. lis 2011

@many ahojik! tak jak u vás?

many
11. lis 2011

@e.k.t jééé teda tam je tak zlej chlapeček ☹ Bůh ví, proč je takovej ☹ třeba ho doma bijou,.... někde to vidí a pak je takovej ☹ 😖

many
11. lis 2011

@paolin dobrý 🙂 teď jsem uspala u prsa Lukyšáka a Ladík si uklízí pokojík 😀
furt smrká a kašla, mám hrůzu, že bude doma třetí týden 😒

many
11. lis 2011

skočím dnes do lékárny, jestli mi tam něco neporadí jinýho, to je hrůza, u nás doma to furt koluje, tatin rýmu , já zase večer šílela, jak mě pálil krk a ráno jsem nemohla vůbec polykat, jinak nekašlu,....nic a Lukášek má taky trošku rýmu a vypadáto, že už bude mít brzo dole prnví jedničky 🙂

many
11. lis 2011

furt přemýšlím , jestli mám zavolat do školky a odhlásit ho nebo zase až v pondělí a zase mi propadne oběd..... 😖 nebo bude do neděle fit 😒 ta rýma je nekonečná, to ani není možný, to nikdy tak dlouho neměl

paolin
11. lis 2011

@many Adam byl doma 14 dní. dnes šel poprvné. uvidíme..Ondra ze třídy zase sopel..on to roznáší. Míši, u nás funguje Sinupred nebo sladší Nasivin Sinus. včera jsme byli na alergo a Adam dostal pravidelně Aerius a nějaký dejchák při záchvatech kašle. jinak říkala, že na noční dusivý kačel dítě zabalit, dát mu čepici a dlouho větrat studený vzduch.. nezkoušeli jste solnou jeskyni? my zase začneme chodit pravidelně. ty školkový nemoci jsou fakt sviňárna.
jestli můžeš oběd ze školky vyzvednout, tak bych ho neodhlašovala a uvidíš...

many
11. lis 2011

@paolin ty kapičky to jsou do nosánku ,že ?

many
11. lis 2011

@paolin dííky moc moc za rady a solná jeskyně je pár kilásků od nás, to má znamej, takže se tam určo vydáme někdy, nevíš, odkdy se tam může s mimčama ? Nebo to se ho vlastně můžu poptat, že 🙂 na to jsem úplně zapomněla, že to je dobrý na rýmu

many
11. lis 2011

@paolin no jak píšeš sladší tak asi na kašel ,že 😀

paolin
11. lis 2011

@many obojí je sirup proti zahlenění-uvolňuje dutiny. děti berou myslím 2,5ml 2x denně. ten Nasivin je sladší, více pro děti.
do jeskyně může kdokoliv. je to jako u moře 🙂

many
11. lis 2011

@paolin díííky moc, koupím , ozkouším 😉 jinak jsem hledala na netu a někde že se může až od roku a půl, někde zase od 6ti týdnů 😒 no se poptám ještě toho majitele, co to má tady u nás 🙂 a budeme muset vyrazit, kolik to tak stojí na hoďku co ???

many
11. lis 2011

teď mi vytuhl i Ladík v obyváku v křesle 😀

paolin
11. lis 2011

@many fakt? musel být unavený 🙂
no u nás v jeskyni je to myslím 60,- ale s pernamentkou mě to vyšlo na 35,-. u nás se platí jen za dospělé.

many
11. lis 2011

@paolin no vstávali jsme dnes už v 5 😀

many
11. lis 2011

@paolin no tak doufám, že u nás se taky teda bude moct jít s tak malým dítětem a vyrazíme určo a taky bysme chodili častěji, jestli to má pomáhat, tak určo budeme,

many
11. lis 2011

http://www.solne-jeskyne.info/clanky/
si s tatinem počteme 🙂

paolin
11. lis 2011

@many no a taky když je venku hnusně, tak co..jedeme do jeskyně, děti si tam pohrají a provětrají se po cestě 🙂

many
11. lis 2011

@paolin máte to kousek ? A co Adámek ve školce ? Spokojenej ?

paolin
11. lis 2011

@many ani nee. u nás není, jezdíme cca 5km. Adámek ve školce? to je kapitola sama pro sebe.. 🙂 samozřejmě tam nechce. někdy tam pláče, někdy vzdoruje..blbý je, že neumí říct, co potřebuje nebo mu vadí nebo něčemu nerozumí. a páč to neumí říct, tak mu to nikdo nevysvětlí a nikdo neví, co vlastně chce. zatím tam má Vítka, tak se ho drží, jak klíště 🙂

many
11. lis 2011

@paolin bobíšek ☹ tak ještěže tam má břášku

many
11. lis 2011

Ladík si rychle zvykl, ale taky po nemoci je takovej, že tam pak stoji na koberci a já vykládám s učitelkou a drží se mě jako klíště 🙂 vždycky ho uklidňuju, že brzo pro něj příjdu zase,..... a teď už ví , že když je kašel, tak je doma, takže dneska už mami dívej, já hodně kašlu a tlačí to ze sebe co může,aby nemusel jít 😀 potvůrka 🙂

paolin
11. lis 2011

@many jednoduchý to chlapeček nemá. ale je šikula, on to zvládne 😉

many
11. lis 2011

jinak paní učitelka říkala, že fakt perlí, že si založí asi deníček a bude si to tam psát, tak jsem jí říkala, že máme úplně stejný nápady 🙂 dostávali ve školce kokinka a prý jedno ještě pro tatínka a jedno pro maminku a paní učitelka říkala, a co bráška ? A on - neee on má prsíčko 😀 a ona - mlíčko, že 🙂 a pak snědl svůj bonbon a říkal, no maminka stejně nebude chtít, tak snědl i ten a pak - no tatínek taky nebude chtít a snědl i tatínkův 😀

paolin
11. lis 2011

@many 😀 😀 to je luxusní 😀