Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

many
11. lis 2011

jinak Lukyšákovi už asi pojedou jedničky dole 😀 už to má tak nateklý a zdá se mi, že tam tu jedničku vpravo vidím, ale zatím necítím 😀 no jsem zvědavá 😀 Ladík měl až v 9 měsících první 😀

paolin
11. lis 2011

@many no aby mohl pořádně kousat ty dobrůtky, co už může 😉

many
11. lis 2011

no už se těším 🙂 a nejvíc až začne hačat, lézt,..... 😀 se nemůžu dočkat 😀 víc se pak i sám zabaví 😀 a mě taky 😀 budu hlídat

paolin
11. lis 2011

@many hele nekecej, že se nudíš i se dvěmi dětmi 😀

many
11. lis 2011

no tak vidíš, že mám čásek na net 😀 😀 😀

paolin
11. lis 2011

😀 no pro mě krapet nepředstavitelný, ale pěkně se to poslouchá 😉

many
11. lis 2011

no nudím se jak kdy 🙂 ale jsem ráda, že je Lukyš hodnej po bráchovi a snad aspoň do těch 3 bude, protože Ladík od 3 let pěkně řádí a maminka je často z něj na nervy ☹ furt musím řvát ☹ a je mi to líto

many
11. lis 2011

jinak Ladík si už hodně s Lukyškem vyhraje, takže mám čas na uklízení,... a Lukáš je moc rád, když se mu Ladík věnuje 🙂 akorát já musím dávat bacha, aby mu něco nechtěně neprovedl

paolin
11. lis 2011

@many 😉 od září je Adámek moc suprovej. často se chovinká, posunkuje mě...no jsem mu díky školce vzácnější 😉 on je hrozně empatický, narozdíl od Vítka. ten má svůj svět a nic okolo ho nezajímá..

many
11. lis 2011

a víš jak, mně příjde tatin ve 14.45 z práce a klukům se věnuje co nejvíc až do doby než jdou spát,tak to je taky dobrý, kdybych na ně byla furt do večera sama, byla bych víc utahaná,.....

paolin
11. lis 2011

@many Mirek taky pomáhá. ale je hodně utahaný z práce, tak se ho snažím nechat oddychnout. má toho chudák moc 😒

many
11. lis 2011

tak Ladík se mazlinká furt a nejvíc, jak vidí v telce třeba v pohádce, jak tam někdo obímá maminku,.... tak už víme s tatinem co bude 😀 vždycky za mnou letí a začneme mě mačkat a maminko já tě mám moc ráda 😀 furt ho učíme rád - ráda, ale stejně to plete 🙂 jinak mazel je velikej teda 😀

paolin
11. lis 2011

Adámek dělá kočičku, mňouká a tulí se 😀

paolin
11. lis 2011

tak já valím pro děti. dnes jdou oba poo, ať dnes nemusím lítat do školky na dvakrát 🙂

many
11. lis 2011

@paolin jéééé 🙂 to musí být roztomilý 🙂

paolin
11. lis 2011

@many on to jinak říct neumí 😀 říká, že on je "mňou" a Bubu "haf". jako že Adámek je hodná kočička a Vítek zlobivý pejsek 😀

many
11. lis 2011

@paolin bobíšek, snad se brzo naučí vykládat a pak tu pusu nezastaví 😀

many
11. lis 2011

Ladík je vzhůru, tak mizím na obídek, pááááááááááá a díky za pokec 🙂

e.k.t
autor
11. lis 2011

@paolin Pavli to je maszec, aereus ale tablety mám taky 😝 ale funguje to, jo já konečně asi po 4 měsících skoro nekašlu a to už riskuju bez podpůrných léků, zdá se že to byla nejaká zmrvená alergie kdo ví na co 😠

e.k.t
autor
11. lis 2011

@many

Míšo Joli mluví zasejc jako kluk, takže je to podobné 😉

monkia.pv
11. lis 2011

ahoj holcinky,tak vidim ze ty nase milacky porad trapi ryma a kasel!U nas je to uz mesic a nemuzeme se toho zbavit!My mame taky aerius!No je to trapeni-uz aby bylo jaro!My mame dnes s mm vyroci svatby a on je v Americe-a ja bych taaak slavila 😒 .

e.k.t
autor
11. lis 2011

Moni tak to gratuluju, mm má svátek a v neděli narozeniny a není doma, takže taky nic, za chvíli naklušu do školky pro Jolíka a uvidím co s ní doma zmáknu udělat na víkend a návštěvy 😅

monkia.pv
11. lis 2011

Evi tak to muzeme slavit spolu,kdyz manzilci jsou jaksi mimo domov 😉 ! 😀

e.k.t
autor
11. lis 2011

Moni beru, už jsem vyzvedla Joli a koupila lahev růžového svastomartinského vínečka 😉

martinka79
11. lis 2011

čauky holky, tak konečně máme pátek. já unavena a dítka také. Míša mi usnul v náručí vložnici při pohádce. a nIkoka na tom je podobně... 🙂 Michal zápasí s notasem pro kolegyni, ale nevím nevím... jinak nic.
přeji vám krásný víkend a pohodu.🙂

anta
11. lis 2011

Ahoj drbny, teda dvě stránky jste nakecaly, co to je? 😀 😀 😀 Dočtu pak.
Takže dneska mi pomohl nadkolega (říkám tak státním zástupcům), jsme s Honzíkem na ORL objednaní díky němu na pondělí, tak hurá. 😵 😵 😵 Shodou okolností je ten doktor, ke kterému jdeme dobrý kamarád toho mého kolegy a ten mu zavolal na mobil a normálně nás objednal, jinak bychom museli volat až v pondělí a bůhví, kdybychom přišli na řadu, tady vidíte, že je dobré mít kamarády prostě všude a to já mám 😎 . A to jsem se pak dověděla, že se mu v pondělí narodil synek Štěpánek a to je tomu státnímu zástupci 50, to je teda šohaj. Taky mu říkám vojáčku a on mi říká studentko 😀 😀 😀 😀

martinka79
11. lis 2011

@anta super jj konexe musí být... jinak neřežijeme. 🙂

anta
11. lis 2011

@martinka79 - já ti sama ani nevím, čím to je, ale mám spoustu "kámošů" mezi takto postavenými lidmi, jsem k nim slušná, oni ke mně taky, ale žádné srandy se nebojíme 😀 😀 😀

martinka79
11. lis 2011

@anta tak já ani nevím kámoše mám a na uričtých místech, ale pro sebe či rodinu je moc nevyužívám spíše na pomoc druhým.... 🙂 zatím jsme sama probojovala kamkoliv, ale vím, že je mít, je dobrá jistota za zády...
já jsem slušná ke všem co si to zaslouží... jinak po pravdě někdy NE(k těm co si o to říkají sami)

anta
11. lis 2011

@martinka79 - tak tak, když je někdo hrubý, musí dostat hrubě přes držku 😀 😀 😀 Já si taky svými známostmi k lepšímu životu nepomáhám, ale občas člověk potřebuje a dostane ji, když to nejméně čeká, já to tedy dneska nečekala vůbec, se přiznám a taky mě to potěšilo a zlepšilo silně náladu tím, že jsou lidé, kterým člověk není lhostejný 🙂