Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

martinka79
15. lis 2011

@anta jejda Jani, to jsou starosti.... No jak jinak než to řešit. já bych tedy ihned šla za tou co to udělala, jelikož učitelky xrží spolu bacha na věc a zapírají luxusně... 🙂 😀 znám to z praxe.. 😀 😀 ale určitě bych jí řekla., že se mi to tedy nelíbí a merzí mě, že musel Honzík dostat přes ruku, protože byl z toho dost vykolejenej a že příště žádáš, aby ti řekla co udělal a sama si s ním promluvíš....
jinak na scházce vých. porad. super samá žranice a ještě jsme si dovezla domů. byla to škola gastro...🙂 do teď jsem tvořila pro další kolegyni důchodkyni prezentace.... ach jo.. snad aspoń tak pomohu.
jdu hajt páááááááááá

@anta Jani co termín ORL??? a s notáře asi jen formalita, ale rány se zase otevírejí viď.

anta
16. lis 2011

Ahoj holčinky, tak jsme dneska řešili ten včerejší incident, ráno z Marcelky, která to neudělala, vypadlo, že se nic takového u nich rozhodně neděje, že by měli s ředitelkou peklo, kdyby se něco takového dověděla a že to mají přísně zakázáno. No, já pak odpoledne mluvila s Maruškou /jmenuje se doopravdy Gabriela 😀 😀 😀 😀 / a z její reakce jsem doteď rozpačitá, prakticky mi to vůbec nevyvrátila, neřekla "ale já ho neuhodila", nic takového. Jen jsem se dověděla, že Honza je vysoce inteligentní dítě, které převyšuje nadmíru své vrstevníky a snaží se toho jakoby využívat ke svému dobru, že je pecivál a že ho "musí" nutit ke spolupráci, ale ať se na ně prý nezlobíme, že ho k té práci donutí, ať se mu to líbí nebo ne. Jsem z toho docela rozpačitá, že se Gábina vůbec nebránila 😕 😕 😕
Termín jest 6.12.2011 😉

martinka79
17. lis 2011

@anta no ono je to těžké. snad snad se to nebude opakovat...
termín beru na vědomí a budeme na vás moc myslet... budeš tam s níma ve čer a půjdete domů nebo tam budete přes noc?🙂
u nás pohoda vaří MM takže se mám..

martinka79
17. lis 2011

příprava na vánoce Mišák louská ořechy...🙂 holky já mám příští týden nabitý až do neděle to budeme sami bez MM. v pondělí dělám zk. a test z excelu, v úterý doučko klasika, ve středu porada... čtvrtek pokud to klapne tak seminář, pátek výroba lampionu a sobota advent strom a průvod světýlek. nachystat navařit a péct....🙂 no prima týden přede mnou...

anta
17. lis 2011

@martinka79 - je to ambulantní zákrok, máme tam být na sedmou ráno a mezi 13.00-14.00 hodinou nás propustí 😉
Dnes Honzík zlobil (jako obvykle), no děs, musí si prostě zvyknout na tu školku, tam si to nedovolí, ale doma je z něj opravdu hajzlík pekelnej, jak si tu školku na nás kompenzuje, je to děs, ale to se nedá nic dělat, musíme to vydržet, ono se to časem srovná, ale moje nervy, jé já napsala nervy? To už nějakou dobu vlastně nemám 😠 😀 😀 😀 😀

martinka79
17. lis 2011

@anta tak to bude dobré s mandličkama.
zlobení no to občas taky zažívám... a to s oběma nevím, kdo zlobí víc...🙂

paolin
18. lis 2011

ahoj holky!
včera jsem nějak prochladla, tak je mi celkově blé ☹ snad to brzy vyléčím. děti mám dnes doma, v pondělí taky. to budou opravovat topení, tak ve školce nebudou topit.
@anta Jani supr, že to bude taková rychlovka 🙂 a bude klid 🙂
@martinka79 jejda Marti, týden sama? ☹

martinka79
18. lis 2011

dělám Nikolce medovníček...

anta
18. lis 2011

Ahoj holčinky moje, zase jsem tu nebyla a určitě je vám po mně smutno 😉 Mám chcíplýho manžela, to je vášeň a jak nadává na tu rýmu 😀 😀 😀 Dítě se mnou mělo jít do drogerie a místo toho jsme seděli na botníku, dítě mě objímalo a tulínkovalo se k mamince 😵 Pak jsme se váleli v posteli až se mi z toho začalo chtít spát. Tátovi se musíme "vyhýbat", aby nás nenakazil. 😅 😅 😅

anta
18. lis 2011

Dneska mě potěšila ta drzá kolegyně, co jsem si jí musela srovnat, její manžel čekal 5 let na ledvinu a holky, on se už dočkal! 🙂 , má ji od noci a prý mu sedla, tedy aspoň to tak vypadá, tak se přiznám, že mi to udělalo velikou radost 🙂

martinka79
19. lis 2011

to je dobrá zpráva, když medicíma léčí...
Jani jo to znám kdyý dítko dělá tulíčka... u nás je to časté. vařím zítra jedem na koněa do lesa a budeme slavit dělalal jsem medovník. 😉 odpoledne vytáhnu smraďochy na prochajdu... 😀 budeme tu mít kámošku adop. dceru 😀

@anta po tobě se nám stýská vždy i když tu nejsme

paolin
19. lis 2011

ahoj holky! já pořád nachlazená. byli jsme dnes na každoročním výletě a prima 🙂 jen na závěrečný společný oběd jsme nešli. nebylo mi well a představa, že zase lítáme za dětmi a ani nemáme šanci si pokecat..nějak se mi letos nechtělo 😝

@anta Jani tyjo, to je supr s tou ledvinou 🙂
@martinka79 Marti, jak dopadl medovník?

martinka79
19. lis 2011

@paolin Pavli vypadá dobře papat se bude až zítra on chce tak den dva odležet...🙂 pro radost jsem jim udělala ořechové a povidlové rohlíčky

martinka79
19. lis 2011

holky mám děsnou chu´t jít na nějaký koncert či muzikál... asi nadělím lístky::::🙂

paolin
19. lis 2011

@martinka79 Marti pošli fotku a recept 😉
na muzikál bych šla taky..v Brně dávají nebo dávali Škola základ života. že naprosto dokonalá komedie. škoda, že s Mirkem prostě nemůžeme ☹

anta
19. lis 2011

Ahoj holčinky moje, s tou ledvinou mě to taky moc potěšilo, sice jsem si kolegyni musela srovnat jak sviňa branku, ale jsem ráda, že jim to tak dopadlo, určitě mi štěstí druhých dělá dobře a radost, jako by se to týkalo mě 😉
@martinka79 děkuji, udělala jsi mi radost, že ti chybím, tak já se budu snažit nechybět, ale tak to víš, kolik je práce přes ten týden, člověk je rád, že je rád 😉 🙂

martinka79
19. lis 2011

tak prdelín spí...
@paolin taky máme probléms Míšou jak jít na něco, ale říkám si když objednám lístky dost dopředu tak určitě nějakého hlídače seženeme...🙂 většinou jsem chodila se segrou či kámoškama.

anta
19. lis 2011

Mám novinku ještě. Dítě nám začalo kašlat - výborně, to tu dlouho nebylo - přesně 4 dny 😝 😝 Dnes to na tom světě drásám od 4,45 😝 😀

martinka79
19. lis 2011

@paolin receptím ted foto zítra... já to, ale dělám na plech jako obdelník... 🙂 je toho více...
Medovník
Těsto:
1/2kg hl. mouky
100g moč. cukru
1lžíce jedlé sody(já dávám méně)

60g sádla či 100%tuku
4lžíce medu
4lžíce mléka
2vejce (pozor aby se vejce nesrazila, dávám nakonec)
Vše rozpustíme. Přidáme vychladlé do sypké směsi. Rpozdělíme na 4placky(tenké) a pečeme krátce asi 5-7min.
Krém:
máslo vyšleháme se salkem
1/4l mléka, 2lžíce pol. mouky(50g) 1vanil.cukr,2žloutky -POvaříme na kaši..(může být alternativa pud.základu 1/4l mléka+1pudink.
Zcela studenou kaši vmícháváme postupně do krému...
Palcky ořízneme a postupně promazáváme.. navrch dáme krém a posypeme směsí z drobků+ořechy i okolí dortu...
Necháme odležet a podáváme...🙂

martinka79
19. lis 2011

@anta já o 15min,. později ovšem prdelím to vydržel v pelechu se mnou do 6:15 a pak hurá dolů na pohajdy a já usnula do 8hod. 😉

anta
19. lis 2011

@martinka79 - tak to se máš, že ještě usneš, já právě ne. Já se i přes týden normálně budím v 5,04, přesně na minutu, ale je fakt, že občas si i přispím do 5,09 😅 😅 😅

martinka79
19. lis 2011

@anta no jak ležíš aležíš tak nakonec zaberu.. já bývám tak unavená, že někdy pomalu padám na hubu.

martinka79
19. lis 2011

Miochal už padl.. chrupe tu holkám u Haryho

anta
19. lis 2011

@martinka79 - tak to je šiulka 🙂 Dobrou noc Mišánku 😵

martinka79
20. lis 2011

tak medovníček super.... dopoledne jsme jeli na koně a já měla po ráno vařeno a te\ď doma prdelínujeme pak půjdu dělat vánoční výzdobu a hurá zase domů... foto dodám večer...🙂

paolin
20. lis 2011

tak my až na nákup v OBI doma. odpo přišla návštěva, děti ani dnes nejdou k babi. není jí dobře. já jsem pořád nachlazená, tak jsem zrušila voliš.
@martinka79 na fotky se těším 🙂

paolin
20. lis 2011

teď volala babi. přestala hýbat prsty na noze. snad to nic nebude ☹ ach jo ☹

anta
20. lis 2011

@martinka79 - ahoj Marti, Nikolce všechno nejlepší přeji 😉
Jinak hurá, dítě nám konečně nezkazilo víkend, on bývá vcelku dost pekelný, ale tento víkend jsem ho měla pod křídly já a povím vám, klídek byl veliký 😀 😀 Za chvilku šoupnu fotečky do albíčka 😉

e.k.t
autor
20. lis 2011

ahojky, myslím na vás kudy chidím, ale nějak nestíhám nestačím, teď jsem na noční a marůdka si užívá tatí 😀
ráno jdu na zkoušku tak se šrotám ale do kebule to neleze 😠
a večer druhá noční - fůůůůjjjjjjj, pozitivní zpráva dne, večer na mé naléhání mm domlouval se svými rodiči podrobnosti ohledně návštěvy školky při vyzvedávání a světe div se, já v úterý po druhé noční můžu jet rovnou do postýlky, Jolinka tam bude do pátku, kdy ji oodvezou do školky. my budeme středa až pátek výletovat po českým krumlově 😀

jitafol
20. lis 2011

Ahoj holky, tak zítra vyráží Tom se školkou na první opravdový výlet. Pojedou do Karlštejna do Muzea betlémů. Sama jsem tam nikdy nebyla tak nevím. No budu teda celý den napnutá co a jak. Ale snad to proběhne v poho🙂