Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

paolin
22. pro 2011

@martinka79 no Marti je fakt, že i takové návštěvy jsou fajn..neprudí a šup pryč 😀
holky a co dítka? těší se těší? 🙂

anta
22. pro 2011

Ahoj holčinky, tak ťuk ťuk, dítě po přestěhování postýlky a darování mých peřin včetně polštáře prochrápalo celou noc a já taky, ráno mě Honzulák budil, jsem byla polomrtvá, tak jsem se pro jistotu vzbudila s bolestí hlavy, fakt fajn. 😀 😀

paolin
22. pro 2011

@anta Jani to je supéér, že to zabralo!
my byli ráno v solné jeskyni, pak s tátou na obědě, pak hodinu u Mudr pro recept..pak domů přes lékárnu a kapříky, doma jsme vzali kupony a frčeli jednoho kapříka pořídit 😀 měli samé prťousky, to se nám hodilo. a tatin má o zábavu postaráno, páč je jen bacanej po hlavě. teda kapřík. ikdyž tatin z práce asi taky 😀

paolin
22. pro 2011

taky mě bolí kokos až hůrza..jsem si vzala opět patáka brufíka.

martinka79
22. pro 2011

holky my dnes vyjeli s MM na výlet směr obchody to byla legrace dlpouho jsme si to tak neužili, Oběd jsme nezvládli,a le super italcké sendviče ANo. pak koupit kapříka plave ve vaně. Nakonec přijeli kamarádky z práce a prima káva Latté od tatina a pokec.... píše mis tále ta moje asit.... řída jí dala smouvu jen do března tak má strach o flek zda jsme na ni žalovala.... chápete to???
dítka se těší, ale enjvíce já na okča mých zlatíček....🙂
bolest htabyvy neznám, ale liutji vám berušky....

paolin
22. pro 2011

cha Marti..ta je ale vtipná! ať už vyšupajdí, kozena jedna! 🙄

martinka79
22. pro 2011

holky já jsem tak unavená, že jsem usla s Mišáčkem v ložnici u pohádky-večerníčku... teď jsem vylezla a to chtěl MM dělat stromek... bych potřebovala dospat to ranní vstávání prdelínka... pomoc

anta
22. pro 2011

@martinka79 - vyprdni se na ní a neodpovídej si, ať si za své chování kurňa taky nese následky, co jiného ji naučí než pořádná přes prdel?! 😀 😀 😀
@paolin - já jsem si vzala jednoho brufíka ráno a odpoledne mi bolest začala nanovo, fakt radost, ale už mě sama přešla, dala jsem si doma bílý čaj a hurá, odpadla únava i bolest, tak jsem ráda 😉

anta
22. pro 2011

@martinka79 - jak to, ranní vstávání prdelínka, od kolika straší strašák co? 😉 🙂 Musím se vám podívat na albíčka, ať vidím, jak vám díťata rostou 🙂

gaba3
22. pro 2011

ahoj holky, vánoce se blíží a my se nemůžeme dočkat 🙂 přejeme krásné a klidné svátky a do celého nového roku jen to nejlepší 🙂

monkia.pv
23. pro 2011

ahoj holky,prejeme vam krasne svatky vanocni,bohateho jeziska a do noveho roku hlavne zdravicko 😉 !

anta
23. pro 2011

🙂 Ahoj holčinky. I já se připojuji s přáním krásného Ježíška, ať Vaše díťátka mají rozzářená kukadla, ať se vše vydaří bez zbytečných nervíků. Po vánocích se určo sejdeme ať si popřejeme krásný další rok 😉 🙂
P.S. - na PF jsem tele a nenaučím se je snad nikdy 😀 😀

martinka79
23. pro 2011

@anta Jani poslední dobou tak před půl šestou a někdy hned po pátéééééé 😠
jinak u nás vše hotové, stromeček nám ježíšek nadělil a je krásný. salátek hotový, vánočka kyne.. a já jsem KO.
holčičky krásné svátky i vám.

martinka79
23. pro 2011

peču vánočku

paolin
23. pro 2011

holky, zítra si to užijte 🙂
my už užíváme - kluci strašně, ale strašně zlobili, Adam potom spadl ze židle do stromečku. tak dostal na prdku a bylo vymalováno.. 😉

martinka79
23. pro 2011

@paolin jejda dítka řádí to znám... u nás dnes pohodově. Michal večer bouchl venku kapříka já upekla mega vánočku a čekáme až odejde do hajan Nikča dáme se dobalení posledních dárečků... a pak hurá sprcha a a na kutě.
tedy ještě dám nové ubrusy a načančám to na ráno

martinka79
24. pro 2011

krásné Vánoce plné pohody a radosti, splněná přání a ať vás andělé doporvází na každím kroku.

martinka79
24. pro 2011

@paolin Adámkovi vše nej nej k svátečku

e.k.t
autor
24. pro 2011

Tak jsem se konečně dostavila, abych vám všem vinšovala, krásné svátky jak pohádky a Adámkovi vydařený sváteček 😉

paolin
25. pro 2011

holky, tak já jsem normálka Adámkův svátek slušně zazdila! to je konec toto se mnou už..
jinak kluci pokračují v krasojízdě a zlobí, co se dá. nic, vrátíme dárky Ježíškovi a bude vymalováno 😀

e.k.t
autor
26. pro 2011

Pavli to je dobrý, zatím z toho nemá rozum, ale bude hůř 😉 jen co rozum pobere 😀 😀 😀

anta
26. pro 2011

Ahoj holcinky. Tak propusteni se zatim nekona. Pisi z nemocnice.

martinka79
26. pro 2011

@anta děje se něco????
krásné svátky jsme na vysočině... povaluji se naehcávám se obskakovat.... 🙂

paolin
26. pro 2011

holky, Janička je od včerejška v nemocnici. strašně zvracela a průjmovala. psala, že dnes už dobrý, ale ještě si tam poleží pro kontrolu. tak snad zítra domů 🙂

paolin
26. pro 2011

a co jinak vánoce? co dětičky a dárečky a tak vůbec 🙂

anta
27. pro 2011

Ahoj holčinky z domova.

e.k.t
autor
27. pro 2011

a my taky, slamění vdovci, Joli zůstala u dědečka a babičky 😉

anta
27. pro 2011

, mm mi dneska k vánocům pořídil nový sporáček, pak hodím fotečky, teď je tady pěknej šrumec, Honzík je rád, že má mámu doma a já jsem taky šťastná 😵

martinka79
27. pro 2011

@anta jejda to bylo tak drné, že jsi skončila ve nemocnici???
my doma pohodvě, dnes jme odvezli Nikolku na soustředění, vypadá to tam primově rodnná idylka a snad si to užije. My doma pohoda..... hraje si s dárečky. Hokej, pexesa, modelíny, několik garáží, a samo dráha hotweals či jak se to škrábě.
dárečky u nás moc krásné...... já distala fén s difuzeren, oblečky parfémy a peněženku a tak.. a společně nový pressovač a překapávač, gril, novou obrazovku k pc a stůl. taklže spokojenost....
zítra budeme bez MM. ☹

anta
27. pro 2011

@martinka79 - upřímně? Byl to hnus fialovej. Zvracela jsem a průjmovala jsem tři hodiny v kuse, poléval mě studený pot, pak horkost, byla jsem malátná, unavená jak prase, fakt hrozný 😖 Přece jen ta játra mám nabouraná tou operací v dětství a člověk nikdy neví, co to může být, tak jsem se bála, tak jsem si raději do té nemocnice lehnout šla, ale prý zvrací skoro každý z mé rodiny, takže nejspíš něco lítá vzduchem. 😔 Nechala jsem se odvézt sanitkou, panč auto nemáme a udělala jsem dobře. Pak mě vyklopili na pohotovosti, holky já tam byla skoro hodinu a už jsem teda, když nikdo nevylejzal, klepala na tu ordinaci, ať mi pomůžou, že je mi hrozně zle, tak mi napíchla kanylu, ale co byl průser, že já měla na sobě tričko upnuté na rukávech a oni mě poslali na rentgen břicha a hrudníku a já nevěděla, jak to ze sebe sundat, tak mi doktor - mladej kluk - pomohl a svlékli jsme to prostě jen na té levé ruce a viselo to pak na mě na pravé ruce. Pak mě zrentgenoval a prý se můžu jít, jenže já nevěděla, jak se obléknout, tak jsem tam v té čekárně seděla jen v podprdě. No tak dobrý, trocha stryptýzu neuškodí ani cikánovi, co tam byl 😀 😀 😀 Pak mě po další půl hodině zavolali a prý, jestli si chci jít lehnout anebo počkat na výsledky dvě hodiny v tý čekárně, tak jsem samozřejmě v tom zbídačeném stavu zvolila postel. Pak to bylo dobrý, dali mi kapačku a pak už jsem nevracela, ale spíš jsem tak pospávala. No a na dnešek jsem se vůbec nevyspala, přišly tam další tři paní, ty dvě byly v pohodě, ale ta třetí ta byla nějaká nehejbací a ještě k tomu strašně kašlala a chrápala a taky děsně smrděla, fuj, jsem se otočila na posteli a myslela jsem, že zhebnu, neboť paní byla posraná až za ušima 😝 😝 K smíchu to není, protože to bylo smradu jak v lágru, fakt hnus. Ona se špatně dostávala na postel a my, pacientky, jsme jí pomáhaly, měla nohy jako slon a já jsem jí na tu postel taky dost pomáhala, včera na nás houkla ve 21,30 hodin, že se nemůže dostat na postel a jestli bychom jí nepomohly, Ony ty sestry tu paní nechaly v klídku sedět na chodbě, ani jí nepomohly 😝 Tak jsem si ráno teda už postěžovala rovnou doktorovi, ať si ty sestřičky srovná, že my nejsme jako pacientky povinné té paní pomáhat, obzvlášť když váží 100 kilo a některé z nás jsou tam po zákroku (já ne). Tak pak na mě vlítla ta vrchní, že to bylo ode mě nefér, ale od nich taky, že se o paní nestaraly, a najednou to šlo, posranou paní šly vysprchovat, daly jí najednou plenu ale smrad tam byl furt 😅 😅 😅 😅 Diabetičce tam daly dobrou snídani - švestkový kompot, přesnídávku, pak dvě marmeládky a paní se samozřejmě z toho udělalo blbě, no stav našeho zdravotnictví je v papérdeli, uf, to jsem napsala elaborát jak prase a teď si jdu dávat fotečky z vánoc do albíčka 😀 😀 😀 Jo a stejně jste mi chyběly holky moje 😉