Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

e.k.t
autor
7. lis 2008

Tak kdo bude další?

martinka79
7. lis 2008

ahojky já

martinka79
7. lis 2008

jdeme ven pa michal spal v novém povlečení asi 3hodiny 😉

e.k.t
autor
7. lis 2008

šikulka hi hi hi, pořád jsme se přetahovaly, tak jsem využila chrní Joli 😀 😀 😀

kamca.mazda
7. lis 2008

Ahoj já vás hledala 🙂

paolin
7. lis 2008

ahoj holkyy! tak jsem tuu! mam rozeslat web holkam do IP?

anta
7. lis 2008

Ahoj holky, už jsem zde taky, vás taky najít 😀 😀 Malej mi dává trošku zabrat 😅 , tak jsem neměla moc času se ozývat, musím si zvyknout na nové umístění, díky Evi, hurááááááááááááááááá 😀 😀 😀
Paol - odešli to holkám, ať zbytečně nepřispívají do staré diskuze 😉

e.k.t
autor
7. lis 2008

no ještě chvíli a pak ji zamčeme a bude vymalováno 😀 😀

paolin
7. lis 2008

tak rozeslano do IP. snad vsem 😉 teda krome vas tady 😀

anta
7. lis 2008

Tak to jsi moc hodná, jsem jen zvědavá, kolik holek si sem najde cestu, zatím jsme tady my, zdravá játra éééééééé zdravé jádro 😀 😀

gaba3
7. lis 2008

ahoj maminky a miminka, to jsou mi změny 🙂 😉
jani: játra dobrý 😀
koukala jsem na fotečky, krásně bobánci rostou 🙂 u nás vše ok, vojtík je hodnoučkej, sice trochu dáblík, ale to je potřeba 😉

e.k.t
autor
7. lis 2008

tak u nás proběhl hodinový histerák 😝 😝

takže se se slečnou vůbec nebavím a hážu na ni nej nasra nější pohledy jaké dovedu 😠

je pravda že ji při tom chovám, ale díky tomu jsem skoro hluchá 😝

martinka79
7. lis 2008

čauky tak my od těch 13hod nespíme, je to šílené ho někde chytat po bytě, normálně vleza na cokoliv a kamkoliv a otvírá a vše všude šmejdí, bere, jsem jak raketa tedy možná stíhačka. 😀 😀 😀 😀
holky proč já nemám hodné sedavé mimi co je jako bulík. s nikolkou to bylo stejné taky byla jak blesk, hned tam hned vedle a i druhé mi muselo udělat tolik radosti. 😉

Gabi taky se doma naháníte nebo máte ohrádlku. Michla ji nesnáší.

Já mám pocit, že si sednu jen když spí a to při nemoci Nikolky také nejde a co dokáže s Nikolkou, bože to je číslo.PIla jsem kávu venku při procházce s kamarádkou, to bylo úžasné, popíjeli jsme, kecali a Mišákovi ukazovali ovce a psiska a kočky, ten jen záři. zatím jdu si hrát na lovce divoké zvěře mám tu dvě. 😀 l

martinka79
7. lis 2008

evičko chci tě vidět jak se tváříš? já někdy dfoma hubuji Nikolce nebo Mišákovi když se vrtí při oblékání a je jak vývrtka a nakonec se směju. 😀

e.k.t
autor
7. lis 2008

no koulím očima a vyvaluju je jak když kočke sere do řezanky, už tady mrzoutí zase asi ji šupnu do postýlky a budu se modlit za rychlé usnutí 😖

martinka79
7. lis 2008

no my už jsme v posteli a snad zabere. tak zatím jdu podávat večeři a potoms e budu těšit na klid domova u filmu. pa zítra 😉

Evi tak to tě vidím. 🙄

e.k.t
autor
7. lis 2008

to teda, jinak prudina se v betli uprudila ku spánku 😀

e.k.t
autor
7. lis 2008

a já se nadopovala krupicovou kaší se spoustou granka a másla a je mi fajn 😀 😀

gaba3
7. lis 2008

evi: přesně tak, to funguje nejlíp 😀 😉
marti: nene ohrádku ne, máme jí sice od švagrové, já jí ani nechtěla, ale ona mi jí hrozně chtěla dát, tak je ve sklepě, vojtík mi v ní přijde jak v kleci a ted mi vlezl pod stul a chce mi okousat nohy 😀 😀 😀

e.k.t
autor
7. lis 2008

no to je radost. Joli je taková že se nikam nežene, zato je ji furt slyšet 😀

alenka83
7. lis 2008

ahoj holky, tak jsem tu už taky. Zdravím Gabku, dlouho ses nám neukázala, holka jedna🙂

Mnam, krupicovou kašičku bych si dala, hmmm to je výzva, že bych taky si jí udělala?🙂

Jinak holky, stím bytem je to na prd. Vládne tam nějaký blázen - komunista, takže když si chceme udělat okna, jádro nové a tak, tak nám to nejprve musí schválit!!!!! CHápete to? V bytě v osobním vlastnictví!!! Jsem z toho vedle, je to nějak blbeček. Nemáte někdo podobnou zkušenost nebo nevíte, jak to je a na co má právo?

e.k.t
autor
7. lis 2008

ali tak to bude předseda sdružení vlastníků, a více méně by mělo jít o to aby nebyli příliš omezováni ostatní vlastníci, hlukem, prachem a podobně a do oken má co kecat i městský architekt.

paolin
7. lis 2008

tak mrnous dela bucifalka. Vita si dal 3/4 hodku v auticku a ted radi 😀 Adamek zase spaval maximalne ctvrt hodky a pak byl jak nudla a protivej. to je tedy logika..

Marti, Misak je tedy slusny drak! my ohratku taky nemame, ale pry je to dobry, kdyz maminy potrebuji klid-vlezou si do ni a deti maji smulu 😀

e.k.t
autor
7. lis 2008

paolin taky dobrý, já ji chci ale hlavně proto abych mohla v klidu na záchod nebo když zazvoní pošta...

paolin
7. lis 2008

Evi, to je jasny. to jit v klidu na zachod..sen kazde matky 😀
jinak dnes nebyl moc uspesny den. stihla jsem s Adamkem akorat kontrolu kycli. zase jsme tam 3/4 hodiny cekali a za 2 minuty byli venku. ostatni miminka zpusobne koukala, Adam se snazil sezrat prebalovaci pult, sezmoulal letaky a neustale mi nekam utikal a vysel za jednu nohu 😀 nasledne prchnul Mudr pred ultrazvukem 😀 chvili jsem premyslela, ze uz ho dam na zem, aby mohl lest a budu nehygienicka matka, ale nastesti nas volali. tak jsem si myslela, ze Vita je neposeda a nee, Adamek je jeste vetsi 😀 je to opice zvedava, ale nerve, kdyz se nekam zasukuje nebo se bouchne. tuhle se snazil prorazit futra dveri hlavou-porad se nejak nemohl vlest mezi ne. no je s nim sranda 😅

Alenko, treba jen prudi. nas mila domovni duvernice nejdriv zdrbala pred celym barakem a ted je jako beranek 😉

paolin
7. lis 2008

jako, ze chce udelat bububu.

alenka83
7. lis 2008

Evi, to chápu, ale přeci rekonstrukci v bytě si dělá kde kdo a to, že na chvíli, než se to udělá, budou omezování hlukem...to bych si nemohla ani nahlas prdnout, aby to náhodou někoho neomezovalo. 😅 T9m tedy, když on se rozhodne, že nám rekonstrukci nepovoolí, tak máme v našem bytě smůlu??? Je to nějaký předseda, který zařizuje např. nové domovní dveře a platí se to samozřejmě z fondu, jenže proč má právo je udělat za půl mega, když ostatní vchody jsou schopni je udělat JEN za 250 tis?? To nechápu tohle.

My už chrupčíme, ale byl to docela boj...

e.k.t
autor
7. lis 2008

paolin to je vzpruha, představit si Adíka jak rozšiřuje hlavou futra nebo ho chytáš za nohu, docela výtlem. To Jolik se uklidnila a je hysterické zlatíčko, co se plncá způsobně na dečce nebo v postýlce a maximálně ječí 😀 😀 😀

e.k.t
autor
7. lis 2008

ali myslím spíš že se udělá časový plán který budou chtít dodržet, takže řekněme, budete domlouvat jádro a dejme tonu týden vám dovolí a další rekonstrukci třeba zase za čas, nebo použití techniky nebo časy kdy můžete hlučet a mezičasy klidu, ale jinak myslím by neměl dělat větší potíže, spíš jde o to aby hluk začal nejdřív třeba v 8 a končil nejpozději v 19. a aby byl klid v neděli a takové blbosti

alenka83
7. lis 2008

jooo to je samozřejmý, to chápu a respektuju. Když jsme se ptali na plastová okna, tak nám řekl, že se musíme dovolit výboru, poté si je nechat udělat (tak aby nekazili ráz paneláku) a pak až se budou dělat hromadně pro všechny, tak ty naše vymlátí a dají tam svoje, protože budou chtít třeba jiné. No je to logické toto?

Jinak ohrádka se asi časem bude opravdu hodit, zatím je skoro na místě, ale pak...ale už se na to těším, to je fakt🙂