Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

dite1
27. lis 2008

Taky jsem te chtela pochvalit Paolin, na ty fotce ti to moc slusi z te vasi svetby!!! 😉

dite1
27. lis 2008

Videla jsi jsem ti poslala miry Honzika a datum kdy se narodil

paolin
27. lis 2008

Miso aukce? v Louvre jsem nebyla. vstup byl na nas mo drahy. Versailles jsme meli moc krasny. fontany a vse okolo 🙂
jejda, jejda..za pochvalu moc diky.

dite1
27. lis 2008

jo to je fakt mi platili 9E za osobu, ale muzes projit cely museum, ale v zivote nebus mit cas vse navstivit za den. Je to moc obrovsky
🙄

alenka83
27. lis 2008

dobré ráno holky, po delší odmlce vás zase s Martínkem zdravíme. Teď tu chrupe, tak vám můžu napsat.

Co nového? Právě tu čtu, jak tu cestujete🙂 Jéé, jak já bych někam hned jela, okamžite si odpočinout a nabrat nový síly. Míšo, jednou jsem byla ve Francii v Cannes a moooooc se mi tam líbilo. Docela už mám taky něco nacestováno, tedy Drážďany nepočítám, ty máme tady za kopcem, je to snad i blíž než Praha 😒

Tak jak vám raubíří kotátka? Jani, co Honzík, už je to lepší? Co druhý Honzík, jak tomu se daří? Míšo, nechceš přijet vyžehlit i Martinkovi 😀 Já se do toho nějak nemůžu donutit...

Jo holky, mám dotaz, jak jste na tom s fusakama? Sháním nějaký jen do autosedačky, nemáte někdo navíc? Asi né, co?☹

alianka
27. lis 2008

ahoj Ali, zdravim Te i Martinka 🙂 koukam ze je to velky sikulka, mate krasne fotecky. Ali s fusaky jsem na stiru, mam dva podedene jeste kdyz jsme my s manzou byli mimina, jeden mam tady a druhy u nasich. do autosedacky nemam vubec, musi tam na to byt otvory. ale dost jich je na mimibazarku, mrkni. nove jsou dost drahe.

paolin
27. lis 2008

ahoj Alenkoo!
fusak do autesedacky nemame. ale videla jsem jich ted strasne moc v bazarcich. co treba zkusit MMB?

Miso, hezky datum narozeni Honzika 😉 takove jsem mela u Vitka TP. ale to bylo 7.7.2005 😀

alenka83
27. lis 2008

ahoooj holky! no, my máme jeden fusak v kočárku, ale je vždy debilní a na mojí labilní povahu blbý ho vždy kurtovat znova do autosedačky. Ty popruhy tam nejdou moc dobře provléknout, takže pak se s tím peru a nadávám. Na MMB jsem koukala, líbil se mi tam jeden, ale ta cena...ani omylem. Fakt dávat přes 1000covku se mi nechce☹

Ali, co Valinka a mrkvička? Už dlabe?

dite1
27. lis 2008

no jo to je ono aukce!! obcas mi vypadavaji slova, ktery nepouzivam ta moc casto.... 😖 🙄

paolin
27. lis 2008

Miso, nic si z toho nedelej. mne po 4 letech na mateske vypadava z hlavy tolik veci..a to ani neziju v zahranici 😉

e.k.t
autor
27. lis 2008

dobré skoro poledne 😉

dite1
27. lis 2008

ahoj evi!!
Mam na vas dotaz, prave mi volal nekdo z CR na mobila, ja to nemohla vzit a kdyz jsem volala zpatky tak to nikdo nebral, jak muzu zjistit kdo mi volal, kdyz mam jen cislo a jeste je prazsky??? 😲

anta
27. lis 2008

Tak jsme zpátky z návštěvy práce, Honýs z toho moc neměl, celý to prospal 😀 😀 😀

e.k.t
autor
27. lis 2008
dite1
27. lis 2008

ty jsem uz zkousela ale ptaji se me na jmeno a tak nic o cisle jsem nenasla 😖

alianka
27. lis 2008

Miso s tim cislem to zjistis jen velmi tezko. tyto informace myslim operatori nesdeluji. Ali, Valus mela dnes mrkvicku podruhy, teda vcera ji smakovala lip... no uvidime co zitra 😉 Ty zatim jen kojis? ja zacala pridavat v patek kasicku, do te doby jen kojo 🙂

dite1
27. lis 2008

holky znate stranky www.facebook.com jsou vazne sympa a hlavne muzete najit spousty zapomenutych pratel ja nasla nekolik! 🙂

alianka
27. lis 2008

Miso koukala jsem na to, ale chybi mi lepsi vyhledavac, napr podle mesta... da se tam pouze dle skoly, pracoviste a jmena...

alianka
27. lis 2008

ale je fajn ze jsi tam nasla kamose, asi hlavne diky tomu, ze mas z ruznych mist na zemi, od nas z gymplu tam napriklad neni nikdo 😀
mala usnula, jdu si tez na chvili lehnout😉

martinka79
27. lis 2008

holky vy sjte toho nakecali. no já bych jela také do Francie byla jsme tam se školou. Michla Francie nebere jen provincie kvůli vínu. 😀 😀 😀 😀
J0 Pavli tak pojedem spolu za 3roky můžeme na 10dní jet cestovat.
Nehoda ve školce je hned to znám i ze školy. 🙂 🙂
Já jsme dnes odšťavená úplně na kroužku oc velký frmol, ale děti pracovali jako draci. Potom domluvit nedělí pochod světýlek a vše nachystat. budeme to mít se zpěvěm koled rozsvícení stromu na návsi a průvodem lampionů. Rodiče jsme zaúkolovala, aby někdo také něco napekl. uděláme svařáček bude i čaj. hospoda i obec se k tomu postavili tak nějak stranou. obec jen dá světýlka na strom a napsala plakát a to je vše. jako průvod neprůvod. tak jsme se chpila šance něco udělat pořádně. 🙂

martinka79
27. lis 2008

Holky slébené perníčky. ty první jsou na chaloupku a jídlo je toho dost z těsta. 🙂

Perníčky
560g hl mouky
300g moučkový cukr
500g hery, může být jiný tuk hera má snahu se roztékat v těstějá dávám tak 450ghery
3lžíce medu
1lžíce kakaa
1lžíce rumu (někdy i více)
1lžíce jedlé sody
1lžíce perník. koření
3vejce(klidně 2)

400g mouky hl.
140g mouč. cukru
60g tuku
2vejce
2lžíce medu
2lž. kakaa
1lžička jedlé sody, 1lžička perník. koření

tyto perníčky by měli být i hned k snědku nebo je stačí dát do dozy a jsou k jídku
250g hl. mouky
160g mouč.cukru
50g medu odhadni
2vejce
1prášek do perníku
kapka mléka. Může se dát kakao.

martinka79
27. lis 2008

jdu si uvařit kávu. jo zítra vám písnu super recept na nutelové rohlíčky ty jsou mňamka. 🙂

adriana1
27. lis 2008

Ahoj holky,koukám že ste na jiné diskuzi. To mi bude dlouho trvat než vás přečtu. Máme dva zuby dole. V úterý budu péct cukroví

martinka79
27. lis 2008

Adri ahojky ženská kde běháš už tolikrát jsem si na tebe vzpoměla. Tak to jste šikulíni. 🙂

martinka79
27. lis 2008

holky máte na alenku někdo číslo

adriana1
27. lis 2008

Marti, my jsme skoro pořád veňku. Natálka moc nechce být v kočárku. Sem tam jí musím vyndat a musí chodit. CHodíme za ruce a pak mě bolejí pěkně záda.Co pak Michálek a Nikolka? Bude ti Nikolka pomáhat s cukrovím? Jo ta poradna mi je na nic. Tahle škola bere papír jen z místní poradny a s tamtý by mi to neuznali.
Na alču číslo nemám.
Mari máš něco v plánu 7.prosince?

alenka83
27. lis 2008

tak už máte prtousky v pelíškách? Ten náš rarášek nechtěl dneska přes den moc spinkat, tak vytuhnul v půl 6. Tatku máme ještě v práci a bude ještě asi do 10 a zítra nanovo☹

Marti, to číslo jsi myslela na mě nebo na druhou Alenku? 😨

Ali, my už dáváme skoro 2 týdny zeleninku, zítra bude mít mrkvičku s brambůrkem🙂

Adri, tak to je Natálka šikovná, co? To bude za chvíli chodit sama🙂

paolin
27. lis 2008

tak u nas se uz chrni. juknu na Pratele a pak pujdu varit cuketu na zitra. vcera jsem se divala na Soukrome pasti a moc se mi ten dil libil. jednak jsem se v nem dost poznala 😉 a druhak se mi libil herecky vykon Brodske.

dnes jsem zase nemohla dostat Vitu ze skolky, sli jsme temer, jako posledni. taak se mu tam libilo. no zazrak 😀

alenka83
27. lis 2008

jojo Pavlí, ten včerejší díl stál za to. Se jim docela tento seriál povedl🙂

adriana1
27. lis 2008

Malá už také spí s druhá povině čte.
Alenko to nikdo neví. Jen si vzpomenu jak dlouho se nám rostli zoubky.
Co všechno dáváte k jídlu? Já malé jednou za týden mažu rohlík s máslem a dětskou šunkou a pak jí to lámu. Jinak vařím polívky a hlavní jídla. Mlíko máme ráno a večer. Víckrát si ho nevezme. Mě to její jídlo neslané docela chutná