Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

alenka83
17. lis 2008

Pavlí, tak šup fotečku, jaký je to šikulka! To je i nějak brzy, né. Nebo se mi to jen zdá. To is asi ještě počkáme...

Jani, napiš, jak mu chutila kašička. My taky dáváme na noc, ale nechce ze lžičky, nevím, jestli mám blbou nebo co, ale prostě lžička nejede. Jak píše Pavlí, co nechat Honzíka trošku poplakat si? Možná že už moc dobře ví, že vždy přiskočíš a zkouší to.

Jinak my už chrníme, teď mu vypadl dudel a taky si tam trošku poplakal, no tedy jen do té doby, než jsem mu ho vrátila zpátky🙂

e.k.t
autor
17. lis 2008

no my dnes ještě ne, usínala v 18 a tím jí vypadlo jedno mlíčko a to se mi nelíbí, navíc se budila mezi 21-23 a myslela že si budeme hrát a to se plete 😅

anta
18. lis 2008

Dobré ranko, holčiny, tak kašička u malého slavila úspěch, myslím, že mu chutnala, snědl pro začátek 12 lžiček. Dokonce si ty lžičky strkal sám do pusy, asi mi chtěl pomoci, abych se tak neflákala 😀 . Spal tentokrát do půl páté, což je mnohem lepší než do tří hodin 🙂 Negativní reakce žádné, strop čistý, jen Honzík měl kašičku až za ušima 😀 😀 Snad nebude mít zácpu, doufám, že neeee. To by neměla ta kašička způsobovat 😉 Já k němu nikdy nepřiskakuji, když si zařve, to ani náhodou, obzvlášť ne ve tři ráno, to manžel za ním chodí, ale vždy způsobně čeká třeba půl hodiny, jestli třeba ještě neusne 🙂 Takhle to děláme i přes den, když je ochrápaný, tak ho dám do ložnice a odejdu od něj, on tam třeba řve 5 minut a pak usne sám, není zvyklý na to, že bychom ho obletovali nějak přílišně 😉

martinka79
18. lis 2008

krásné ráno maminy. 😉
Jani super zabrala to tak to je krásné.

martinka79
18. lis 2008

PAvli tak to máš dfoma také šikupína. no je to tedy pěkná rychlost jak ty naše děti rostou a učí se.

anta
18. lis 2008

Já z toho mám upřímnou radost, bylo zřejmé, že mu prostě v ty tři hodiny vytrávilo a co teď s ním, když nekojím, že? Něco se s tím dělat muselo 😉

e.k.t
autor
18. lis 2008

no Joli usnula okolo 22 ve 2 jsem ji doprobudila po zakuckání se rýmou a dala JSEM JÍ ROVNOU dlabanec no a v 6:30 znova zase odsát nechat vykadit do volného prostoru a dát najíst, no teď si hraje na dece s hrazdou, jinak je líná, nejraději na zádech, ale když to tu čtu, tak jsem ráda, i tak si musím dávat pozor, jak dělá mosty ta se furt někam přemísťuje 😀

e.k.t
autor
18. lis 2008

Jani takže super noc 😀 😀

paolin
18. lis 2008

Jani! bezva zpravy! tak zkuste nejakou tu mrkvicku, at je vic srandy 😉

paolin
18. lis 2008

u nas kase taky slavi uspechy-Adamek vydrzel 4 hodiny, nez mel zase hlad 🙂 pak to tedy bral po dvou a pul hodine, ale i tak zlepseni 😵 tak snad mu to vydrzi.
dnes bude asi pekna kosa 😝

paolin
18. lis 2008

Martii, no sikula..zda se mi to dost brzo, aby takhle Adam divocel. no a hlavne uz se od nej ted uz ani nehnu, aby nekam nezahucel..

anta
18. lis 2008

Jsem moc ráda, že je to v pohodě. Malej už ráno pěkně koníkoval, zatím zvedá jen prdku, vypadá u toho jak čmeláček, usilovně se snaží se převalit na bok a nejde mu to, tak se u toho pekelně vzteká, ale já ho nechávám, ať se pěkně vyřádí a unaví. Už si umí sáhnout pro hračku. Nej na tom je, že když se snaží posunout se dopředu, dá hlavičku dolů a ryje "puskou zem", bojím se, aby nám to tady za chvíli úplně nevytuneloval 😀 😀 😀 Na zádech se malýmu vyloženě děsně nelíbí 😀 😉
Mrkvičku jako vařenou? 😉

martinka79
18. lis 2008

Jani to dělal i Michal. podus normálně mrkev v koj vodě a potom ji rozmixuj. m.žeš dát trochu umělého mléka,a le já bych to endávala.

PAvli není to brzy má 6měs pryč. my stojíme normálně u sedqčky a co u toho dělá za kraviny. atky se nehnu ani nakrok protože jinak je hned v čudu nebo něco vyvede. v ohradě nechce být ani minutu, ale to mi neva. když potřebuji přikurtuji ho do sedačky a to se sítí důležitě jak sedí a kouká na mě nebo so hraje. 😉 teď u nás frčí mikrofon a do tho zpívá podle Nikolky a táty, jen ho občas žere. 😉

e.k.t
autor
18. lis 2008

no vidíte a naše bývale aktivní Joli si naopak oblíbila svůj kliídek, hodně spí přes den, ale celkem i v noci a poloha na zádech max na boku úplný hit 😅

anta
18. lis 2008

Doktorka vůbec neví, že jsem mu nasadila tu kašičku na noc, ale měla jsem obavy, abychom za chvíli nevstávali v 1 v noci, ani jí to říkat nebudu. Moje sestra říkala, že je ta dr. divná, že se mnou vůbec dopředu nekonzultovala tu tuhou stravu a naopak mi nařídila stáhnout spotřebu jídla 😠 😉

martinka79
18. lis 2008

Janě nic neříkej a je to.
Já si jí půjčím Jolanku a dám ti Mišáka. 😀

dite1
18. lis 2008

holky kdy jsete zacali davat tuhou stravu???
Me doktor rekl na konci 5.mesice, neni to moc brzy???

anta
18. lis 2008

Nebudu jí to říkat, ona ho doma nemá a kecá 😠 😀 😀 Já bych jí ho půjčila tak na týden, aby viděla 😀
Já chci Jolinku, já chci Jolinku, zn. vrátím celou 😀 😀 😀

paolin
18. lis 2008

holky, o Jolanku se asi popereme 😀
Jani s tou kasi delas dobre. nam ji mudr nasadila ve 4. mesici i pres kojeni. mlicko zaludkem prohrci raz dva a nekterym detem to proste nestaci. zkus mrkev ala Martinka a na mudr se vykasli 😉 to preci nejde-vstavat ve tri! jeste bys pak byla vyrizena, nechodila na konika a co my tady bez tebe 😀 😀
Honzik je sikula! skoda, ze ho nemuzeme videt!

martinka79
18. lis 2008

Já chci Jolanku. značka já necrátí dokud bude hodná je u nás.jasně dr, ví prd a my sami víme víc než ona studovaná 😀

Dite1: jasně můžeš od 5měs. ale pokud nechceš a mimi to stačí tak až od 6měs.

dite1
18. lis 2008

Anto jakou si mu to uvarila kasicku?? Ze mu tak chutnala, ja uz se nemuzu dockat az bude jist.
No i kdyz pije porad zatim mleko tak si na noci nemuzu stezovat.Jsou mu 4mesice a 14 dni a spinka mi od 20h do rana do 7h a to takhle spi skoro od zacatku 😉

anta
18. lis 2008

Ahoj dítě (dobrý název, hodí se sem 😀 😉 ) Malýmu jsou teď 4,5 měsíce a jelikož se nám začal v noci budit hlady a já nekojím, začla jsem mu od včerejška dávat kašičku na dobrou noc, aby se zaplácl a nebudil nás v tak nekřesťanskou dobu 😉

martinka79
18. lis 2008

můžeme tak uděláme Vánoční Prahu. 😀

dite1
18. lis 2008

ja taky nekojim, ale jednou jsem mu dala ochutnat mleko co tady prodavaji (bledidej) je to s medem cerealema a tak a od ty doby co to jen jednou ochutnal tak mi moc nechce normalni mleko jist!!!!

dite1
18. lis 2008

a kasicku delate z ceho??? normalne z brambor nebo kupujete uz ty pripraveny jidla. Ja mam strach aby se mi neudavil

anta
18. lis 2008

Tý jo, dítě, to jsou věci. No včera jsem uvařila kojeneckou vodu, 135 ml a pak přidala 5 polévkových lžic té kaše, smíchala jsem to, nechala 1 minutu odstát až to dostalo konzistenci cementu a dobrý, zapláclo ho to docela úspěšně 😉 Je to Kašička na dobrou noc je jablíčkovo feniklová a je od Hippu.
No právě Paol, co byste si beze mě počaly, že jooo? Kdo by vás pořád otravoval dotazama 😀 😀 😀

dite1
18. lis 2008

no jo ale kdyz tady nic takoveho neprodavaji.Jedine ze bych mu uvarila bramboty treba s mkvi a rozmixovala.A hlavne doktori nam toho tady moc nereknou!

martinka79
18. lis 2008

al kdo by tu s Námi komunikoval. 😀 😀 😀 to by byla Nuda v Brně. 🙂 a v Chráštěnech a Pardubicích

Michal azčal stávkovat normálně nespí asi si to nechávám na poledne. blbé já chci klávu.

martinka79
18. lis 2008

Ditě klidně to udělej,a le dej to do koj. vody vařit potom rozmixuj a šup po lžičkách 😉

dite1
18. lis 2008

zkusim to ale nebude to moc ridky s vodou???
Jo jmenuji se Michaela