Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

kamca.mazda
9. lis 2008

Ahoj holky krásný víkend,
Pavli nic si z toho nedělej u nás je to taktéž po hodině a půl až po dvou hodinách v noci kojíme a nespíme a blbě usínáme. A přes den to taky není žádný zázrak.

paolin
9. lis 2008

jo Pavli, taky se pridavame do klubu. pres den spani kolem 20ti minut, v noci kojeni po dvou-trech hodkach.

jinak u nas zamraceno, ale docela teplo. tak vsem prima zbytek vikendu! 🙂

e.k.t
autor
9. lis 2008

Ahojky, skončila okupace PC návštěva vyrazila k domovu 😅

anta
9. lis 2008

Tak super, Evi. Já jsem byla včera večer docela v šoku, koukala jsem na zprávy na nově a tam bylo o té kampani Nemyslíš, zaplatíš! a tam byl spot o dopravní nehodě jedné rodinky s malým dítětem, ženská s ním seděla vzadu v autě a měla ho na klíně a pak se vybourali a dítě vysklilo přední sklo auta a pak.... 😢 Úplně se do mě z toho dala zimnice a slzy mi vlezly do očí, je to děs 😖 Nemůžu se z toho nějak vzpamatovat, fakt hnus 😒
Doufám ale, že ti návštěva dopadla dobře a že ti pochválili tvé laskominky 😉

e.k.t
autor
9. lis 2008

No docela si dali do sosáčku, já shlédla jen tu z pohledu miminka v bříšku a stačilo mi, bylo mi úplně smutno, víš vzpoměla jsem si na Lucku a na tu holčinu z ledna, ale tam byli úplnou obětí tatrovky co jim nedala přednost, fakt smutné 😝

anta
9. lis 2008

Chápu, je to fakt hrozný ☹

martinka79
10. lis 2008

krásné ráno holky tak Nikolka šupajdí do školy, ale já s MIšákem k doktorovi. je nějaký nemocný, má vše co měla Nikol, jenže k tomu všemu i teploty. Noc byla spící dobrá,ale spal samo s námi. je to drobínek. Není nijak moc protivný, asi má náturu po nás s Nikolkou, ikdyž nás něco trápí tak to udejcháváme, kdežto tatin ten skuhrá. ☹
Tak převlékla jsme peřiny a jdu se chystat pa. zatím.

anta
10. lis 2008

Dobré raníčko, holčiny. Mám takový dojem, že malýmu se začínají prořezávat zoubky, pořád si sahá na tvář a na ouško a nevím, čím mu mám ulevit 😲 Jak to snášejí vaše mimča? 😉

paolin
10. lis 2008

dobre ranko!
Marti, tak dobre poridte! Misak je fakt zlaticko 😵
Jani, my jsme zatim bezzubaci 😀 u Vitka jsme zkouseli chladsici kousatka a pod. nakonec prvni zoubek prohryzl na kousku dreva 😀

anta
10. lis 2008

Já mu v lednici chladím kousátko a uvidím, s jakým úspěchem se to setká, a je to i s krví? 😉 Neříkám, že dělá nějaké haló, to neeee, raději se vždy ptám předem na různé rady a tipy, ať vím, jak s ním nakládat 😀

paolin
10. lis 2008

proriznuti zoubku? u nas bylo. nastal huronsky rev a troska krve na pusince. jeste chvili trvalo, nez zoubek uplne vykoukl z nasnicky 😉 ostatni uz byly v poho. az na rezaky. stolicky mu rostly vsechny naraz, tak to mel zubu plnou hubu 😀

anta
10. lis 2008

Tak snad to Honza přežije bez problémů a my též 😀 😀 Je to děs, sotva si člověk oddychne od prďáků, tak přijdou zuby z huby 😀 😀 Pořád hledám pravý smysl slovního spojení mateřská dovolená 😀 😀

alenka83
10. lis 2008

dobré ráno maminky a dětičky,tak už koukám taky vzhůru. Tédy Jani,že by zoubky? My zatím také nic a asi tomu ani nic nenasvědčuje. Jsem na to zvědavá,jak to budeme snášet. No uvidíme. Jinak na zoubky kdyžtak kup i Calgel, je to právě při růstu. My už ho máme v lékárničce a čekám, kdy se začne něco dít. Teď tu chrupká na sedačce, přeci jen vstával v půl 6. Je tedy ale s podivem, že přes den usne jen, když ho kojím v leže, takže u prsa a v noci to je v pohodě.

jinak mateřská dovolená...tohle spojení asi udělal nějakej chlap bych si tak tipla. Mnozí si to myslí, že si jen válíme prdku, protože miminka pořád jen spinkají. No, u nás to tedy neplatí a naštěstí si to i tatin uvědomuje🙂

anta
10. lis 2008

Ahoj Alenko, je možné, že toto slovní spojení navrhla ženská, která se chtěla dalším maminám pomstít 😀 😀 Malej vstával ve třičtvrtě na pět. Teď mám v puse provázek od letadýlka, co visí na okně a houpu hlavou jak starej Brůna, aby se letadýlko hýbalo a malej měl na co čučet 😀 😀 😀

e.k.t
autor
10. lis 2008

ahojky tak hlásím návrat z 6 měsíční kontroly

6400g a 63 cm

ale 6 měsíců má až za 10 dní 😀 😀

martinka79
10. lis 2008

ahojky holčiny tak máme antibiotika. máme poslech na průduškách což je u mimin normální.

jinak na zuby jsem používala u nikol také gel a u Míši jen tu vodičku blabla nevím jak se jmenuje hned se kouknu. asi dvakrát jsem natřela. U obou dětí bez problémů a řevu zuby lezly a lezou.

jdem se váůet je to otrava s prdelínem nemocným, ale brebentí šmejdí jako by neměl teplotu. 😉

martinka79
10. lis 2008

šikulky Evi.

Jani mateřská je 100% od chlapů žádná ženská dnad nebyla nikdy tak blbá. 😀 😀 😀 to by nám dělala ostudu a jestli to byla ženská tak jen rádo by. 😉

e.k.t
autor
10. lis 2008

leda tzv zasloužilá matka, hledající ohodnocení sebe sama obětováním se rodině 😝

anta
10. lis 2008

Haha, aha 😀 😀 Díky za vysvětlení 😀 😀
Holky, zdá se mi, že jsem to dostala, blééééééééééé 😝 😝 Je mi divně a něco ze mě jde, no ještě si pamatuju, jak mi bývalo blbě, tak jsem teď jak na trní, aby mě nečaply nové porodní bolesti 😀 😉

e.k.t
autor
10. lis 2008

no teda Jani, ale já tu druhou ms měla taky na chcípnutí, málem mne řezali v domění že je to zase zánět, no a těd už 2 měsíce MS nemám a je mi fáááájn 😀 😀

anta
10. lis 2008

No doufám, že mi nebude tak špatně, že by mi někdo za to nařezal 😀 😀 Je to takový plíživý, chce se mi spát, cítím podbřišek 😝 😝 😝 Já to taky nechci už nikdy mít 😀 😀

martinka79
10. lis 2008

jani já MS také nemívám, ale cítím s tebou. 😉

anta
10. lis 2008

Díky 😉 Přišlo to po roce, skoro na den. Jak to že MS nemáte, to vám teda záááávidííím 😀 😉

e.k.t
autor
10. lis 2008

no já mám antiko Azalia a je to v pohodě 😀

anta
10. lis 2008

Teda Evi, to jsi mě teda naprdla 😀 😀 😀

e.k.t
autor
10. lis 2008

prooooč ty ji máš taky a nic?

anta
10. lis 2008

Ne, to nebylo myšleno vážně, neboooooj 😀 Já mám nitroděložní tělísko, vůbec nevím, co to je ta Azalia 😉

martinka79
10. lis 2008

já má tělísko a u toho ne MS. krásných 5let pohody. 😉

anta
10. lis 2008

Aha, ale Marti, já ho mám taky, tak jaktože MS?

martinka79
10. lis 2008

no některé ženy jsou v tom 1% a to jsi asi ty 😀 : ne já měla poprvé MS také,a le potom už ne. uvidíš. neboj bude to v kidu a bez bolesti.