Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

martinka79
3. zář 2009

Evi jsi hodná,ale potřebuješ si odpočinout mezi prací a vším. čekám jak se ozve tcháně... dává si od včera na rozmyšlenou zda dojede.... 😀
jo to je du do té Waldorfská škola Pardubice, Gorkého 867

anta
3. zář 2009

A holky, je možné, že by nám nastávalo období vzdoru? Začíná nám otevírat skříně, flákat dveřmi, což o to, ale když mu člověk řekne "NE", tak začne hrozně vyvádět 😝 . Předevčírem si klekl na zem, flákl se hlavou o zem až si rozsekl ret! No já na něj čuměla jak z jara. Pokud by to bylo období vzdoru, znamená to, že by skončilo dřív?

martinka79
3. zář 2009

jééé ano začalo vám období vzdoru a negaci odmítá slyšet a chce, aby mu bylo vyhověno. když jednou polevíš bude konec. 😉 no pozor to není klasické období vzdoru o kterém jsi četla to je prostě negativizmus¨,dítko mělo do te´=d servis....a najednou mu někdo něco odmítá dát dovolit a dokonce si vynucuje na něm aby prosili řeklo dít atd.... tak se prostě projevbuje jeho osobnost... vydž máme to doma taktéž. tedy skříňyuž jsou za námi a te´d už i uklízí hračky a tak a ale jak se mi něco nelíbilo hend s tím flákl či něco bouchla či někoho bouch nebo sebe.....

anta
3. zář 2009

Marti, já se na něj nijak doopravdicky nezlobím, to jako ne, ale když z ničeho nic najednou začne řvát, tak jsem z toho ještě vykulená, začalo to nějak od pondělí, no je to děs 😅 😅 Chápu to dobře, že si uvědomuje sám sebe, že je tzv. samostatná jednotka?
Je ale fakt, že tuto noc byl 5x vzhůru, zuby a tak je ještě do toho unavený a podrážděný, ale i tak vyvádí, i když unavený není. Po spánku se hned směje, je veselý, ale tak hodinu po probuzení začíná ródeo, dělá věci, o kterých ví, že je dělat nesmí a asi čeká, že mu řeknu "ano, Honzíčku, jen si s tím pěkně pohraj, rozmlať to tady všechno, mně je to jedno" 😀 😀 😀 No to ti povím, teda to je vosobnost 😀 😀 😀

anta
3. zář 2009

Blbý trochu je, že se cítím docela unavená a Honzík za mnou rád chodí, vezme mě za ruku a chodíme třeba půl hodiny v kuse, co mám s tímhle dělat? 😀 😀

e.k.t
autor
3. zář 2009

Marti jsem tu jako záloha a ono není moc co odpočívat jedna směna za týden je opravdový relax, takže buď v pohodě, není problém, pokud budeš pořebovat jsem k dispozici 😉

martinka79
3. zář 2009

Evi díky...
Jani anon je to jednotka samostatná a yt jsi mamina šikovná a zvládneš to... co jiného viď. my už najeli na úkoly... to děs.... 😝 pádíme tžeĎ VEN

e.k.t
autor
3. zář 2009

Marti tomu říkám fofr začátek školního roku, ale jste šikulky tak to zmáknete, teda co se nepochválit? všechny drobečkovky jsme šikulky a všechny to společně zvládneme 😉 😀 😀

anta
3. zář 2009

Evi, tak tak, musíme se navzájem podporovat a ujistit se o tom, že se zas tak zlého neděje 😉

e.k.t
autor
3. zář 2009

no vždyť jo 😉

anta
3. zář 2009

Tak jsem vážila Honzíka a vychází mi na cca 12,3 kg 😀 😀 😀

e.k.t
autor
3. zář 2009

no to je kus chlapa 😉

anta
3. zář 2009

To jo, docela se pronese 😀 😀 😀

martinka79
3. zář 2009

🙂 to má víc jak naše špageta

e.k.t
autor
3. zář 2009

no Joli má kolem 10kg ale taky se pronese 😉

alenka83
3. zář 2009

ahoj holky nemátě někdo tip na ubytování v blízkosti Jindřichova Hradce nebo okolí? Prosím prosím moc za pomoc.

Co nového? Evi, co práce? Jani, co Jendík, jak už ťape?

paolin
3. zář 2009

ahoj holky! hlásím návrat do reality 😉 zítra písnu víc 🙂

e.k.t
autor
3. zář 2009

ali je to paráda a psychický relax a 15 budou korunky, ne jako pojišťovnictví, kdy práce odvedená od dubna a ještě ani koruna provize 😝 na září mám 4 směny tj 1 týdně prostě super relax

martinka79
3. zář 2009

Pavli vítáme tě doma. ali já asi neporadím,,,,

martinka79
4. zář 2009

krásné ráno, já už byla v ČB aplatit obědy... a šup s pelíšků a hurá na kávičku.

e.k.t
autor
4. zář 2009

Tak u nás ráno napjaté, psala naše mladá že jí už dnes píchnou vodu a půjde na sál 😉

anta
4. zář 2009

Ahoj holčinky. 😉
Alenko, Honzík ťape jako o závod, dáš ho do rohu a do 5 vteřin je fuč, tak klečím na hrachu já 😀 😀 😀
Tak novinky - včera jsem vyhrála ve šťastných deset 180 Kč 😉 Druhá novinka je, že se nám na kolečku v kočárku uďála ďura u ventilku, zjistila jsem to ráno, zdálo se mi, že je kočárek nějakej nahnutej a ono BUM prázdné kolečko 😝

martinka79
4. zář 2009

Jani u toho nového?

anta
4. zář 2009

Ne kdepak, to jsou golfáče, ty mají tvrdá kolečka 😉

martinka79
4. zář 2009

jsem si říkala, že tam snad ne,a le vídám i golfky s většímá koly.

martinka79
4. zář 2009

no tak to budeš musrt asi objednat nové koleso.

anta
4. zář 2009

No Marti, možná ne, koukala jsem na to a dá se to jistě zalepit 😉

martinka79
4. zář 2009

tak to jo,,, já s tím zkušenost nemám.
holky poraďte m dárek a či hračku nějakou kontruktivní.... co dítě bude i trochu rozvíjet...
Jani tobě se omlouvám, že jsem stále nedojela. Mohla bych jet ráno, ale já chci aby jsi pozanala i moji slečnu. 🙂 jak se to teď srovná tak jedno odpoledne dojedeme.
Viděla jsi se s Míšou?
jo a vedu od pondělí kroužek škatulata hejbejte se... pro děti od 2let v doprovodu s maminkami ¨takové cvičení. Objednala jsem si knihu joga nejen pro děti a čerpám i z ní a jinak pohybovaka... snad to zvládnu. Chytrolíny budu mít v pátek Nikolka bude chodit na keramiku a cvičení míče-aerobic a večer na cvičo co jsme měli loni

martinka79
4. zář 2009

pádíme ven a musím do MŠ cjhci si tam půjčit nějakou literaturu

anta
4. zář 2009

No tak MM byl pro lepení na tu duši, ale ten prodavač říkal, že u těchto duší se to moc nevede, aby se to slepilo do původního stavu, že je lepší koupit rovnou novou duši a tak MM koupil samozřejmě jen to lepidlo za 10 kč a zalepil to 😠 (typickej chlap - šetřílek), takže očekávám, že do dvou dnů jdu koupit tu duši za 80 kč já. Je to dobrý, že ji mají i v prodejně s jízdními koly, takže to není problém pro ni hupsnout, akorát se chci vidět, jak to kolečko budu nandavat 😖 😉 No prostě, co si neudělám, tak to fakt není 😕