Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

paolin
18. lis 2008

jeee Jani-to je dobrej for! 😀 😀 no, vlastne realita, hezky recena 😀

tak jsem vymyslela sestre darek k narozkam. koupim ji knizku Denik spatne matky. snad se z nazvu neurazi 😀
holky, kdo necetl, zakupte. supr knizka. zvlast vhodna pro rodice raubiru 😉

anta
18. lis 2008

Paol - myslím, že to může být dobrá knížka, předpokládám, že si každá matka u ní řekne, že asi zas tak špatná matka není 😀 😀 Sestra se jistě neurazí, díky za tip, asi jí též koupím sestře 😉

paolin
18. lis 2008

Jani, presne 😉

dite1
18. lis 2008

no tomu memu bude 5 mes 7.12. a ma kolem 7kg a 66cm je stihlej a dlouhej!!!
Pristi utery jdeme na posledni ockovani a pak zaciname plavco

paolin
18. lis 2008

dala jsem do albika naky foto.

anta
18. lis 2008

Hned jdu na ty fotky 😉
Míšo, hlavně že je zdravej! Kde máš tu fotku tvého mimi, někam ti najednou zmizela 😉

anta
18. lis 2008

Teda Paol, ty máš krásného šikulku doma, nej fotka je jak stojí na těch rukách i nohách zároveň a čte si 😀 😀 Je moc hezkej, fakt, štíhlej, dlouhej, to bude jednou lamač ženských srdcí, ale předpokládám, že to už je teď 😉

dite1
18. lis 2008

reditelstvi mi ji smazalo protoze to nebyla moje fotka tak jsem ji musela upravit

paolin
18. lis 2008

Miso supni nejake foto-jsme zvedavky zvedave 😀

martinka79
18. lis 2008

dávám fotky do alba

dite1
18. lis 2008

ale ja nevim kam??? ani nevim jak se muzu podivat na ty vase
Zatim co mi to tu vysvetlite tak ja jdu prebalit a prevliknout toho smradocha, prave se vzbudil

anta
18. lis 2008

Super Míšo, už tě vidím, kuk 😉 😀 😀
Ale jinak musím říci, že všechny máme krásné děti, jen si je vyměnit 😀 😀 😀

paolin
18. lis 2008

Jani-ikdyz Adonis nespi, nedam 😀 oproti Vitovi je to zlaticko zlaty 😉

Marti, uz jsem jukla! Misak je poradny chlapisko! je rozkosnej 😵

Miso, jukni na ikonu fotacek u prispevku kazde z nas-vedle vykricniku a obalky se sipkou. svoje albiko si musis vytvorit. fotoalba-moje alba-vytvorit nove 😉

martinka79
18. lis 2008

Pavli tak áda je super klud.
já msím ějaké fotky smazat abych mohla dát nové

anta
18. lis 2008

Marti, tak jsem jukla, teda ten kluk je celej ty a je teda moooooooooc hezoučkej 😉 Baráček závidím 😀 😀
Paol - Adonis je dobrá přezdívka 😀 😀 To bych malýmu mohla říkat "Honulák či Honolulák" 😀 😀

martinka79
18. lis 2008

jdu na tu kávu a potom dám do Mišáčka nové fotky jak je teď aktuální borec. nemám teď čas na popisky.

Holky moc moc chválím dětičky jsou to úžasnáci pěkní kuci a Jolanka holčička.

martinka79
18. lis 2008

🙂 díky

dite1
18. lis 2008

tak uz jsem videla nejake fotky ta jdu na to, doufam ze je nebudu muset zmensit

e.k.t
autor
18. lis 2008

hurá šála dokončena zase můžeme chodit véééén 😀

anta
18. lis 2008

Evi, třikrát slááááva, no jo, ale když jí pleteš šálu 5 kilometrů dlouhou, tak se nediv, že nemůžete hned ven 😀 😀 😉

alianka
18. lis 2008

ahoj holky! zas jsem se tu nejakou dobu neukazala, minuly tyden jsem byla u nasich a tak jsem se snazila docist Vas, ale neslo to, protoze bych porad jen docitala a docitala a nemela pak cas s Vama pokecat 🙂 moc Vas zdravim a doufam ze jste vsechny i s ditkama v poradku 😉

alianka
18. lis 2008

u nas ted je novinka, ze Valus nechce spinkat v noci v postylce. Resp. spi hrozne neklidne, porad se budi a kdyz ji soupnu k nam do postele, spinka jak andilek. Jenze to pak nespim ja, mam ji na svem polstari a zbyva mi asi 20cm mista, takze jsem tam zmackla v jedne poloze a to se spat fakt neda. Tak ted nevim jak to resit. Je mi ji lito, ze spinka neklidne, ale zase ji nechci zvykat na spani s nama v posteli, to by pak dopadlo tak, ze by se tatka odstehoval do obyvaku a my s Valus spaly v loznici... 😠

anta
18. lis 2008

Ahoj Ali, teda co si to ta Valinka vymyslela, vyšoupávat taťku z pelechu? 😀 😀 Tohle taky nevím, jak se řeší 😉

alianka
18. lis 2008

Jani 🙂 nojo, to vis. Cetla jsem na to diskuzi a je to proste hodne individualni, nekdo je drsnak a tvrdi - v zadnem pripade dite na postel nezvykat, pekne nekompromisne jen do sve postylky... ja jsem holt mekkous, nechci Valinku trapit aby plakala, ale snazim se nebyt otrok 😅 je to tezke najit tu spravnou miru 😕
Jinak Miso ahoj, zdravim do Francie 😉 jake tam mate ted pocasi? tady je dneska pod nulou! des.

dite1
18. lis 2008

tak bohuzel musim ty fotky zmensit ted jdu dat najist prckovi a pripravit obed tak odpoledne
zatim pa mejte se

anta
18. lis 2008

Ali, nám malý spí přes den v ložnici, přes noc to zatím nezkouší, ale co já vím, kdy ho to taky popadne, nevím, co budu dělat? 😉

paolin
18. lis 2008

ahoj Ali!
jak pises-na nekoho to plati, na nekoho jo. my k ranu spime v posteli ve ctyrech. Mirek se ale vysoupnout neda 😀 znami byli rezolutne proti spani s detmi v jejich posteli. no az zacala mala chodit, tak jim tam stejne chodila a bylo. nekdo spolecne spani i doporucuje. tezky, no..ja ale pro chvili klidneho spanku deti u sebe nechavam 😉

e.k.t
autor
18. lis 2008

tak my máme postýlku v ložnici a ve velké posteli se kojí krmí a povaluje ale spí se v postýlce 😀

anta
18. lis 2008

Jé to bych fakt nemohla mít postýlku s naším Honolulákem v ložnici, to už bych se tuplem nevychrápala 😀 😀

martinka79
18. lis 2008

já mám spotýlku v ložnici Nikolka chce Mišáka k sobě, ale musím říci mimi v posteli není nic špatného ovšem může si nato navyknout, ale co bychom pro děti neudělali. Rozmazlit mimi můžeme i jinak jídlem povely, úklidem a vším jééééééééé holky užívejme chrupání i s dětmi. a tatina toho v pelechu nech a Valu šupni doporstřed ať asi tatin ubere i ze své poloviny. 😅