Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

paolin
5. bře 2009

Many, třeba jo..
já jdu baštit. tak zatím 🙂

many
5. bře 2009

týýýýýýýýýý jo,tak to je síla,tolik dětí a tak po sobě 😀 😀 😀

many
5. bře 2009

dobrou chuť Paol

e.k.t
autor
5. bře 2009

no docela hukot, ale je pravda že dvojky si neplánovali 😉

martinka79
5. bře 2009

krásný den všem
tak mám doma maroda, máme zase průdušky dokonce jsem se setlaka tam s nějakým výzkmem a tak jsme problrali kojení a dopad na imunitu a a nemoce. 😀
Nikola je taky doma až do neděle. to mi ta dr. dala asiza trest je pravda, že jsem si ráno jen učísla mírně vlasy,a le že bych byla taková čarodějnice to ne 😖 Jdu pomalu vařit dětem oběd. 🙂
pěkně jsem si vás dočetla holky moje. jani fandím ti aby jste byly stále v poho.

martinka79
5. bře 2009

Many úplněk bude. 🙂

e.k.t
autor
5. bře 2009

Marti to je divný, jak se to na vás taky lepí, tak Joli je teda zatím držák 😅 až na občas rýma teda zatím 2x a ta zuby

martinka79
5. bře 2009

No ona říkala že u druhého normální rýma sedne na prldušky on má oslabenou imunitu z té krve. A no kojení na dolad ntakových to nemocí nemá vůbec vli pouzen aplané neštovice adalší výčet tisíce nemocí ale né rýmy a kašle to totiž děti mají jinak holt když je starší sourozenec doma tak to tak je. pokud vím, tak u Pavči se rýmu a u kamči také bojovali a to máme všechny starší děti. takže normoš, jen že nás chtěli posílat do nekocnice to jsme domítla, že to doma zlvádnu. pokud mě to nezabiju tak to zvládnu. 😠 😖

martinka79
5. bře 2009

je to na posrání, ale co naděláme viď. přežijem vše.jen bych brala chvilku klid a kžeba kávu někde ve městě bez dětí stačila by mi hodinka. 🙂

anta
5. bře 2009

Tak holky, malej si kutálí balonek před sebou a pořád za ním metelí, je to moc srandovní 🙂
Tak se toho Marti koukejte rychle zbavit 😉

e.k.t
autor
5. bře 2009

Marti když se nepovedly neštovice tak aspoň ty průdušky 😠 😝

no snad už se brzo vylížou oba a třeba si pak trochu oddechneš

martinka79
5. bře 2009

no hodíme to pryč a zavoláme jaro. jinak jsme dostali pochalu, že skoro plně kojím ty dva dny a že stále kojím jako druhorodička huráááááááááá 😖 a výzkumíci mi dali několik vzorků mlíka hipp, beba, nutrilo.

anta
5. bře 2009

Tak pochvala zahřeje, viď? 😉 Ale jinak, už aby ta zima šla do prd..., už mě nebaví, ačkoli je teď příjemně, ale ono se to zlomí a bude naprd ☹

anta
5. bře 2009

Holky, Honýš mě drží za nohu a bije mě hráběmi, pomooooc 😀 😀 😀

martinka79
5. bře 2009

Jani pomož si sama. 😀 😀 😀 no je to šílené docela byla ráno zima ateď chvilku teplo na víkend hlásí ochlazení. ach jo.

martinka79
5. bře 2009

Jani s drakem už je zábava to je krásné. Já dnes koupila 6kynutých buchet ahousk knedlí. já to tedy vše doma pečia a vařím,a le nějak dnes nemám chu´t. tak jsme polotovarové.

martinka79
5. bře 2009

víte co mě naštvalo předběhli nás dvě maminy s docela velkými dětmi rozohodně stršími než ty moje dvě a že jdou na kotrolu tak aby se nenakazili? no já zase supěla a nakonec v lékarné za sirup aATB si vzali 102kč ty jo co to jako je? a kde jsou moje prachy s pojieštění no na dětech a tak vydělávat sráči jedni.

martinka79
5. bře 2009

všechny jste pryč no co nadělám

e.k.t
autor
5. bře 2009

kuk, nestíhám, nestačím, když vařím ni nesvačím 😀

e.k.t
autor
5. bře 2009
alianka
5. bře 2009

teda vy jste toho napovidaly za dopoledne 🙂 ja dala Valinku spat na terasku a spi uz skoro dve hodky, teda uz jsem tam ted uslysela nejake pobrouknuti, tak tam pudu 🙂 ale parada, stihla jsem si uklidit a uvarit i snist obed, to jsou chvile k nezaplaceni 🙂

anta
5. bře 2009

Tak já jsem trubka, já to mám za 7 bodů 😀 😀
Teď jsem udolala drakouše Buliboše a venku se nám začíná nějak zatahovat, no tose mi tedy nelíbí.
Ali, tak to jsi akční tedy, taky to mám ráda, když Honýš spinká, já toho tedy moc nedělám, naštěstí není co, vařím až večer a uklízím průběžně, aby mi nepodjely nohy na dřevěné kostce 😀 😀 😀

anta
5. bře 2009

Jo a za ten diktát měla 21 bodíků, takže mistr na češtinu nejsem, je fakt, že ani pomalu nevím, co to je podmět, řídím se jen svým instinktem 🙂

e.k.t
autor
5. bře 2009

taky skřítek kostička?

Martin říká že by to chtělo zase nějakou návštěvu, aby se tu pořádně uklidilo

e.k.t
autor
5. bře 2009

no však to nebylo tak špatné ne?

martinka79
5. bře 2009

já si to udělám až bude čásek- zatím není
prdelín nic nejdelale kramuje kuchyň. vaří

anta
5. bře 2009

No nebylo, ale člověk si uvědomí, kolik toho zapomněl 🙂
Skřítek kostička je na nohu v ponožce pěkně zlý 😀 😀 😀