Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

martinka79
5. bře 2009

toi mělo být hodná

anta
5. bře 2009

Teda holky, Honýš má dneska nějaký spací apetit, už spí zase skoro 2 hodiny a to si předtím říznul hodinu a třičtvrtě 😕

anta
5. bře 2009

Nikol zlobí jo? A po kom to má? 😀 😀 😀

alianka
5. bře 2009

akorat se to nepordava v lekarne, ale u distributoru, tchyne to dycky od nekoho sezene.. a je to docela drahe ☹ ale musim rict ze co jsem od nich zkousela, tak supr, to se musi nechat.

anta
5. bře 2009

Holky, tak nám už koukají oba horní zoubky, za chvíli budeme mít doma králíčka, huráááá, super. 😀 😀 Jsem moc ráda, jupíííí 😀 😀 😀

anta
5. bře 2009

Tak to už budeme mít celé čtyři zuby, super, to bych měla dostat na čtvery šaty, co? 😀 😀

e.k.t
autor
5. bře 2009

No Jani tak to gratulace, joli je ten první už i vidět, a vedle se začíná rýsovat krupička, takže asi to nebude ani moc dlouho čekat

e.k.t
autor
5. bře 2009

no Jani a myslíš že to klapne? u nás ticho po pěšině, takže zase osuším 😅

anta
5. bře 2009

Evi, spíš neklapne, bohužel, já sice ticho nejsem, hrdě se hlásím o své právo na šaty 😀 😀 , ale kde nic tu nic, no co, hlavně, že jsme zdravý 😀 😀 😀 😀

anta
5. bře 2009

Ale, co můžu posoudit, myslím, že s těmi zuby je to pořád lepší než s prďákama 😀 😀 😀

anta
5. bře 2009

A taky, Evi, gratulace k zoubečkům, ještě jsem ani nepopřála, jsem holt kladenský dacan původem z Prahy 😀 😀 😀

alianka
5. bře 2009

holky velikanska gratulace k zoubkum 🙂 to je Jani fajn ze to u Vas probiha jakz-takz v pohode 🙂 a u Evicky celkem taky, ze? az na ten jeden den....

alianka
5. bře 2009

Jani kde na Kladne vlastne bydlis? segra kousek od gymplu, nebydlis taky nekde tam nahodou? 🙂

anta
5. bře 2009

Zoubky jsou opravdu celkem v pohodě, nemáme si zatím nač stěžovat 😉

martinka79
5. bře 2009

Ahojky jsem tu zase. malinko jsem si odpočinula, ale už hodinu tu strašíme. nikolka psala do písanky a Michálek si hrál. potom jsem nám s tatinem uklidla skříń, někdy tám máme bugr že nevím kdo ho dělá. 😀 snad nějaká bílá paní se do všeho obléká a hází to tam ledabile složené.
Ali díky za typ. 🙂
Nám zuby rostou dobře ale míváme teplotu což u nikolky a ni neznám ta měla v 10měs. 10zubů. 😉

martinka79
5. bře 2009

dodávám Nikolka prudila zse tu vymýšlela kraviny její fantazie... světem vládne

martinka79
5. bře 2009

u nás prší je tam fujtajblově. tatin vzal psa bven a peláší na stavbu. pořád dokola. 😒

anta
5. bře 2009

Tak holčinky loučím se s Vámi, mám tu manžela, myslím, že to je on 😀 😀 😀 Honýš mu tam hned něco vypráví, šel mu po čtyřech naproti a už žaluje 😀 😀 😀

martinka79
5. bře 2009

haha a už dostaneš vylágoš, čauky. 🙂

e.k.t
autor
5. bře 2009

Jani tak příjemný večer 😉

martinka79
5. bře 2009

co ty Evi jsi sama?

e.k.t
autor
5. bře 2009

Martinové fandí na hokeji a Joli posvačila půl banánu se zbytkem meruňkové přesnídávky a zakusuje to kukuřičnýma křupkama 😉

martinka79
5. bře 2009

no mišák jedl chleba se sýren ale trochu potom kruchu kukuř. chlebíku a kusek buchty nějak se ve všem rýpe.
banán mi teď nechce vůbec

martinka79
5. bře 2009

Mišák dnes udělal několk kroů za mnou, ale on zjistil, že se nedrží tak šup sedl na zadek.

e.k.t
autor
5. bře 2009

no však se to naučí a to bude hukot 😉

alianka
5. bře 2009

holky tak koukam jste slamene vdovy ted? Martin manza je na stavbe a Eviccin na hokeji? nebo kouka jen v TV jak ten muj? 😅 ja si jdu dat nejakou dobrotu, honi me mlsna 😉

alianka
5. bře 2009

hm ale vidim ze jste to psaly uz pred vice jak hodinou, to uz mate beztak manzilky doma a je pohoda ne😉 Valinka uz byla hrozne unavena, tak jsem ji supla do postylky, usnula rychle. tak jsem zvedava jak dlouho v te postylce vydrzi, nez ji zas budu muset presunout k nam do postele 😠 🙂

paolin
5. bře 2009

u nás chrní Vítek. Adámek odmíta. hraje si, divočí, prostě blbne. je to sranda, ale už bychom chtěli trochu klidu 😉 dnes byl náročný den. Adam kňučel od rána, odpo se k němu přidal Vítek a já chtěla někam zmizet 😀 Ali, taky čekám, kdy dorazí nocležníci. dnes se to fakt nedalo. Adam v noci tahá za vlasy, až jsem na to alergická. tak snad ho brzy přinutíme ku spánku. dnes je v telce Poirot , tak se chci koukááááát 🙂

e.k.t
autor
5. bře 2009

ne ne je v Pardubicích na zimáku a už se raduje z vítězství 😉