Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

anta
1. pro 2008

Pozdě, Marti, už jsme i vykakaný. Vůbec nemám představu, jaký to je, když dítě začne lézt, ale je fakt, že se na to docela dost těším. Tak doufám, že je na co 😉 🙂

paolin
1. pro 2008

ahoj holky! zdravim vsechny!
prave jsme dorazili ze skolky. rano jsem byla na babinci s kamoskama mamkama, pak mi vyslo strihani-Adamek chrupal v kocarku a pak honem pro Vitu. ani jsem se nestihla naobedvat, tak musim ted 🙂

anta
1. pro 2008

Ahoj Paol, nech si samozřejmě chutnat, já se moc nenaobědvala, malej byl vzhůru 😒 Ale teď jsem se dojedla polévkou, tak aspoň že tak 😉

martinka79
1. pro 2008

já zatím také nebaštila: prdelín usnul až te´d venku. jdu rychle obalit květák. 🙂 a u tho budu ujídat polévku.
Pavli zdravím tě

alianka
1. pro 2008

ahoj holky! tak jsem docetla jak jste prozivaly zacatek adventu 🙂 Marti Ty jsi sikovna organizatorka teda! Paol kadernici docela zavidim, taky bych potrebovala.. hlavne uz cca od 23 mi sediveji vlasy, teda ne nejak moc, ale ve predu mi zacaly sem tam rasit, no tedka tam mam uz takove nepekne hnizdo tech sedivin, potrebovala bych nabarvit. Prej to neni moc videt, ale ja o tom vim a tak mi to leze na nervy 😠
jinac Valinka dneska dostala mrkvicku s bramburkem a smakovalo ji to, teda s meziprestavkou na kakani 😀 ale zvladly jsme to pekne 😉

alianka
1. pro 2008

My jsme vcera byli na namesti, mame tam uz vanocni trhy, je tam 150 stanku a z toho 27 s puncem 😀 tak jsem neodolala a ochutnala asi ze tri druhu, co si dal Misa, a je to teda dobrutka 😉

alianka
1. pro 2008

holky prosim Vas, nevite jak to je - ja jsem uz nastoupila z materske na rodicak - na tu triletou variantu. zbyva mi ale jeste 11 dni dovolene - myslite ze si to muzu jeste vybrat? neresila jste nektera neco podobneho?

e.k.t
autor
1. pro 2008

Ali a ty jsou tam pořád nebo jen o víkendu?

paolin
1. pro 2008

Ali, dovcu je nejlepsi si vybrat pred nastupem na rodicak. zkus se zeptat v praci, jestli si dovolenou muzes vybrat az za ty tri roky.

venku je desna kosa, tak jsme se tam moc dlouho nezdrzeli. Adamek chrni, Vita kouka na Schreka, tak mam konecne chvili oddech! zkusim si dat kafe, jestli to stihnu 😉
jinak jsem na radu kamosky pro Adu zakoupila homeopaticky sirup na spani. tak jsem zvedava. uz tyden je to neunosny. porad vstavam tak 30x za noc a padam na hubu. tedy oba dva. 🙄

anta
1. pro 2008

Ali, řešila jsem stejnou záležitost jako ty, samozřejmě, že máš nárok na to, aby jsi si vybrala dovolenou, rodičovský příspěvek a dovolená jsou na sebe dvě nezávislé platby, takže zaměstnavatel ti tu dovču musí proplatit, stav se v práci a vyplň si dovolenku na ty dny, které ti zbývají 😉
Já si asi před 14 dny vybírala dovču z roku 2006 a dovolenou za rok 2007 😉
Paol, myslím, že jestli je ta dovolená nějaká starší, tak by jí ty dny mohly taky propadnout, já si to raději vybírám už teď, aby se zaměstnavatel neoháněl nějakými paragrafy a tak 🙂

paolin
1. pro 2008

Jani, mas pravdu. nejlepsi se je zeptat v praci. porad se meni nejake paragrafy a kdo tomu ma rozumet 😉

anta
1. pro 2008

Já tady radím a zatím jsem si ani nepodala žádost o rodičovský příspěvek, na který mám nárok od 29.11.2008, tak snad nebude nějaký problém, to zase nevím já 😅

alianka
1. pro 2008

holky diky za nazory.. ja se prave bojim aby to nebylo jak rika Paolin. ze se to ma vybrat mezi materskou a rodicakem - coz jsem neudelala. v praci jsem se ptala a zjistujou to.. tak jsem zvedava co mi napisou. byli jsme ted hodku ven a je tam peknej vitr ale docela teplo 😎

alianka
1. pro 2008

chjo, Michal porad neni jeste doma, jezdi hrozne pozde. Chodi na sest a vraci se taky kolem seste, je to naprd 😠

many
1. pro 2008

ahoj mamky a děťátka 🙂

alianka
1. pro 2008

many nazdarek! tak co Ladik, uz z nej roste poradnej rocker? 😉

many
1. pro 2008

paolin mrkla jsem na tabulku a Ladíčka tam ještě nemáš,tak jak budeš mít čas,tak ho tam vrzni 😀 71,5cm a 8 260g díííky 😀

many
1. pro 2008

ali aj jo 😉 teď mu tatin zrovna Jimiho Hendrixe 😀

alianka
1. pro 2008

koukam ze jo, je to rozhodne sikula a krasavec veliky 😉 a je Ti fakt hodne podobnej!

many
1. pro 2008

hraje na akustiku 😀 jsem to nedopsala 😀

alianka
1. pro 2008

😀 tak to bude mit dobrej vkus od malinka, Jimy je rozhodne klasika 😎

many
1. pro 2008

jo,díky 🙂 taky musím omrknout ty vaše drobečky 🙂

alianka
1. pro 2008

mrkej, ja jdu varit kasicku, uz je pomalu cas vecere 😉

many
1. pro 2008

Val je taky už velká princeznička 🙂 musím mrknout jaký máte míry 😉 holky jsou drobnější,ale například já měla v půl roce 9,15 😀 to Ladíček mě teda nedohnal ,zatím 😀 tak pěkně vař a dobrou chuť,já pošlu tatina udělat hemenex a budeme koupat 😀

many
1. pro 2008

ááá tak Valinka Ladíka dohání 😉 musím ho víc kojit 😀 😀 😀

many
1. pro 2008

tak se tu mějte pěkně,zatím pa pa

martinka79
1. pro 2008

Ali, no já si napsla, že žádám o čerpání dovolené a normáolně mi ji zaplatili. tedy byla jsme na rodičáku a současně jako na dovolené. bylo to pro mě výhodnější asi 42dnů. brnkni si do práce a uvidíš.

Jani, to je tvoje věc, kdy si zažádáš, jen je to nějak ohraničené dodateně. 🙂

alianka
1. pro 2008

Evi - trhy jsou tam pred Vanocemi vzdycky cca od 25.10. az skoro do Silvestra porad - cely tyden - od rana do vecera 🙂
Many - no Valinka je cvalik 😀 ale Ladik rozhodne nevypada podvyzivene, je to peknej kluk jako buk 🙂
Marti diky - tak tedy doufam ze i u mne to pujde bez problemu. V lednu (po Vanocich) se mi budou penize za dovcu rozhodne hodit 😉
Holky jdem se s Misou koukat na filmik, Valinka uz spinka, tak se aspon vzajemne trochu uzijem 🙂 papa zitra.

paolin
2. pro 2008

dobre ranko!
dnesni noc p malinko lepsi. Adamek se vzbudil totalne procurany, Vita jeste spi. n noci porad neco zmatene brebentil. tata nam odfrcel ku Praze. ma na otestovani Opela, tak snad to pujde hladce.

anta
2. pro 2008

Dobré ranko, já jsem vzhůru od pěti, ostatně jako každý den. Buliboš spinká, byl vzhůru ve čtvrt na čtyři, pak ve čtyři a pak v půl pátý, no děs. 😅