Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

martinka79
5. led 2009

holky pora´dte má smysl teď odhrnovat auto když sněží a jedu až kolem 12.15hod.?????
☹ ☹

anta
5. led 2009

Ahoj Alenko, my nerýmujeme, naštěstí, malej ještě nebyl nemocnej vůbec, ťuk ťuk ťuk 😉

e.k.t
autor
5. led 2009

tak Joli se zdravotně drží, zato já jsem zase někde napadená jen ještě nevím kde, protože zase přibírám, ale to je možná trošku i tím jak se mění hormony že Joli týden úplně odmítá prso 😝 , ale i se cítím divně a nejhorší je že když se pořádně nenajím tak se mi dělá na blééé nebo co je horší šíleně mi začne pálit žáha, tyto stavy neznám a to ani z těhu 😖 😝 😠

many
5. led 2009

Marti asi bych počkala 🙂 😉

many
5. led 2009

ahoj Evi 🙂 teda to je špatný ☹

e.k.t
autor
5. led 2009

Marti taky to vidím jako zbytečné, ale zase, když tam toho bude míň budeš s tím později hotová rychleji, pokud Míšička spinká tak bych to asi nahrubo osmetákovala 😉

anta
5. led 2009

Ahoj Evi, to mi silně připomíná cukrovku 😒

e.k.t
autor
5. led 2009

no bojim bojim aby zas nebylo něco b tom břiše, začíná mi tam trochu píchat a jsem nějaká bledá, asi fifrem najedu na železo a už i na červené víno to je na krvetvorbu 😉

e.k.t
autor
5. led 2009

no výsledky už snad budou, tak počítám ve středu si pro ně pojedu a Martin bude s Joli 😔

e.k.t
autor
5. led 2009

možná mi po těhu zůstala, jen to nevím jistě, jo a trochu mi vylezl tlak 😝 😝

e.k.t
autor
5. led 2009

fuj nová váha kecááá 97,5 😝 😝 a to na staré bylo 90 😠 asi se potentočkovala stará váha a já si myslela jak jsem zhubla a ono to tak kritické nebylo 😉

anta
5. led 2009

Samozřejmě, že tě nechci nijak strašákovat, to neeeee 😉
Nám ta váha doma taky váží na hov.., jeden den mám 49,5 a druhý den mám 47,4 a tak to jde neustále dokola, takže nevím, kolik doopravdy vážím 😉

e.k.t
autor
5. led 2009

no myslím že ta digi váží líp 😝

já s touto možností počítám, to se nedá nic dělat 😕

anta
5. led 2009

Ty jsi taková mladá holka a s takovýma potížema se potýkáš, to je děsný ☹

martinka79
5. led 2009

Evi to je tedy síla ☹

e.k.t
autor
5. led 2009

No jo no, jediné na čem záleží je že je Joli zdravá 😅

anta
5. led 2009

Záleží také na tom, aby ty jsi se cítila dobře, na každém z nás záleží 😉 Malej se vzbudil, jdu se mu věnovat, papáááááááááááááá 🙂

e.k.t
autor
5. led 2009

já se válím na letišti s notebookem Joli a Martin chrní

martinka79
5. led 2009

já odhrnula auto a cestu a prdelín se probudil 🙂

martinka79
5. led 2009

Evi i ty musíš být v poho jinak to bude na prd.

many
5. led 2009

tak já Ladíka nakrmila a už usíná 🙂 tak se pomalu budu šlechtit,..a dodělám ještě nádobí a kolem půl 2 vyrazíme ven 🙂

martinka79
5. led 2009

tAK MY JSME PO OBĚDĚ A ŠUPKY SE OBLÉKAT A JEDEM PŘEDNÁŠKOVAT.

martinka79
5. led 2009

ztím se mějte krásně a včer se kouknu co jste nakecaly.

many
5. led 2009

taky si nechte dařit 😉

many
5. led 2009

a opartně na silnici 😉

anta
5. led 2009

Holky, malej mi nějak druhý den nekaká a to jsem použila i rektální trubku, co s ním mám dělat? Mám počkat?

anta
5. led 2009

Tak už je to dobrý, prošťouchla jsem malýho znovu a už to z něj jde, to jsem moc ráda, huráááá, to je smrad 😀 😀 😀

e.k.t
autor
5. led 2009

Jani to je síla, joli od příkrmů každý den a i víckrát, takže do 4 měsíců měla evidentne jen tak tak aby neměla hlad ale strávila vše, nyní pohoda každý den a je klid 😉

paolin
5. led 2009

cauky holky, tak jsme zpet. venku chumelenice. skocila jsem si na gyndu. boli me uz dlouho podbrisek a tak vubec a tak me nastesti vzala dnes. no zase zanet. z virozy, co jsme meli o svatcich. tak to prasky spravi. 🙂
Evi, to je na houbelec, ze ti neni well ☹ to nabirani by mohlo byt nekojenim. snad budes brzy fit!
Jani, gratulace k hovnousovi 😉 😀

e.k.t
autor
5. led 2009

no jo Pavli a nebo taky příliš nadšení ze špatné mechanické váhy 😝 😀