Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

monkia.pv
5. led 2009

tak uz jsme z venku doma!Zimenka tam byla!A prisli jsme jako snehulaci! 😀 Doufam ze je Vanula za tu 1,5hodky pekne vyspinkana a nebude prudit! ☹ Ted si tady zpivame a rikame rikadla a mala se mi smeje!Mam hlad tak si musim jit dat neco dobreho a jdu si uvarit kaficko!Mnam a dam si asi Vanesciny susenky! 😀 Jsou fakt moc dobry! 😀

many
5. led 2009

kuky,kuky 😉 tak já mám Laďouša už taky vyspanýho a půjdu mu pomalu dělat kašičku 😀 ale teď se po...l 🤐 jdu na něho 😀

dite1
5. led 2009

jeje ahoj holky tady snezi jako blazen!!!

monkia.pv
5. led 2009

tady taky snezi!Uz cely den!Byla to celkem fuska vozit kocarek po tech neodrabanych cestach!Budu mit svaly jak Salone! 😀 My uz jsme okoupani a za chvili budeme papat a hura do hajan!Uz je opet trosku otravna,ale ja ji spacifikuji-hned! 😀

monkia.pv
5. led 2009

many kolikrat za den ti malej spi?A jak dlouho!Me se zda ze ti psi porad! 😀

monkia.pv
5. led 2009

tise ti to zavidim! 😉

dite1
5. led 2009

ja snuh tak moc casto nrvidim a taky jsem tlacila kocar jak blazen a jeste k tomu mam takove letni kola, a klouzala s nim do strany.......... 😀

many
5. led 2009

monkia - mně spí pravidelně po dvou hoďkách půl hodiny 😉 vždycky ho dám spát a za půl hoďky je vzhůru a za dvě hoďky jde zase spát,furt dokola 😀 takže přes den spí dohromady 2 hoďky 😀 a pak to výjde,že jde v 20.00 a chrní a pak se za nějak dobu budí na prsíčko 😀 nebo na dudlíka 😀

many
5. led 2009

jinak u nás taky hodně sněžilo a teď už ne,ale to je fine,máme úklid tento týden,tak aspoň tatin nemusí lítat zametat před barák 😀 😀 😀 jdu čučet na ulici,tatin synátora nakrmila a já si trošku zaplkala 😀 😀 zatím pa

monkia.pv
5. led 2009

aha tak to se mas!Me spi mala 2x za den a to dopoledne 20-30 minut a pak odpoledne v kocarku 1-2hodiny-vyjimecne se zadarilo ze spala i pred 2 hodiny,ale to je opravdu vyjimka! 😢

monkia.pv
5. led 2009

tak my uz spime!!Konecne! 😉 Ja jdu do vany-hura!!Dneska se na ni tesim jak mala holka! 😀

many
5. led 2009

tak mně už ani v kočárku nespí dýl jak půl hoďky ,to už je haluz,když spí hoďku 🙂 no co se dá dělat,hlavně,že je hodnej a hraje si sám 🙂 jinak by to bylo horší,kdyby chtěl být na rukách,...a nespal,to bych nic nepodělala,takhle zvládám vše 🙂 teda zaítm,musím zaklepat,ťuk,ťuk
tak já ho taky budu zachvíli ukládat 🙂 tak dobrou

monkia.pv
5. led 2009

jj to mas pravdu hlavne ze jsou deti hodny!Ja jsem si s Vanulou do 3 mesicu uzila!!Porad plakala chuderka mala!Chovala jsem ji porad!Nic jsem doma neudelala a byla jsem jak partko-nemela jsem cas ani se najist!A kdyz byl tak jsme nemela vubec chut najidlo!Byla to hruza!Ale jak presla ty tri mesice tak najednou ze dne na den zmena!ja jsem chovala a ona rvala,tak jsem ji polozila a najednou klidek a od te doby nemusim uspavat na rukach a i pres den je to samostatna holcicka!Ne ze bych se ji nevenovala-to jo a moc rada si s ni hraju,ale kdyz si potrebuji neco podelat tak v klidecku muzu a to je fajn! 😉

paolin
5. led 2009

tak u nas uz spi.
meli jsme prvni neshodu ohledne vychovy. tedy jeste ta neshoda nevyvrocholila. Vitek udelal desivou scenu. to uz holt je u nej normalni. ale odmlouval, byl drzy a to uz jsem tedy nezkousla. dostal vyprask, o ktery si koledoval uz asi tyden. to se ovsem Mirkovi nelibi..ja tedy nevim, no..

jinak u nas je bucing stejny, jako u Many. dve hodky hrani, pul hodka spani 😀 k vecer ovsem broucek vydrzi i ctyri hodky vzhuru. rano chodi spat brzy. kdyz nespi v noci, tak je z toho unaveny 😀 😝

dnes jsme byli asi dve a pul hodiny venku. Vita mel velkou lopatu a desne se bavil odhrabovanim. Ada spinkal, tak to bylo prima. pak jsem sla s Vitou cvicit a Adu hlidal tata. docela jsem si orazila 😉 nekdy si rikam, ze mit jedno dite okolo tech trech let je uz fakt pohoda 😉 ono me to brzy prejde 😉 😉

martinka79
5. led 2009

ahojky holky jsme doma tedy už od půl sedmé, ale něka nebyl čas. Polední cesta autem byla pohodička, ale odpoledne jsme dostali hodiny na sněhu a to byla šou. Nikolka se malinko bálo bráchu auto. já o děti a dost se mi klepali nohy, ale nic se nestalo vyrovnali jsme u krajnice a jeli dál. 😉 jinak Míšáček prospla celé cestování a chrněl až do 18hod teď řádí v postýlce nechce spát.

paolin
5. led 2009

tyjo Marti! jeste, ze se nic nestalo! radeji uz budte doma, ju? 😉
jdu uklidit a pak si dam panaka a postel 🙂

martinka79
5. led 2009

jéééééééééé já už se těším jak budu doma. já si dám sprchu až usne ten lumpík malej vytřu a hurá do pelíšku. tak dobrou noc Pavli. 🙂

paolin
5. led 2009

Marti, vam taky dobrou. a vubec vsem 🙂

e.k.t
autor
5. led 2009

Pavli, taky bych mu dala, jinak si bude dovolovat víc a víc, a mužíčkovi bych nabídla výměnu ale 100% za chvíli by byl jako beránek, pokud by neměl navařeno a vypráno a nakoupeno, tak bych byla jízlivá 😅 😅 😅 já jsem bestie a on to ví, tak raději netlamuje 😀 😀

e.k.t
autor
5. led 2009

Marti ještě že jste dopadli v pořádku a beze ztrát, nedivím se Niky že byla vyděšená, ty myslím budeš až zlatíčka zapadnou do postelí 😉

martinka79
5. led 2009

už snad jsou ve svých snech. Pavli asi bych mu také dala mě když rupnou nervy tak to jede. hele to je normální střet počkej až bude Vítek ve škle to si opbčas s manželem řekne, že jste blbci navzájem či chytráci to u nás to tak občas lítá(bez dětí). 😀

martinka79
5. led 2009

s kým si zítra ráno pokecám. Janička ta už chrupe. 😉

martinka79
5. led 2009

asi už jste v hajánkách tak si dám mandlovici skočím se psem počkám na tatin až dojde ze stavby pokud mi tam neumrzl. ☹ dnes mě pěkně naštvala moje vl.rodina to dost a nějak si s tím nevím rady hjak to řešit.jsou to někdy dny. ☹

martinka79
5. led 2009

tak čauky zíz´tra kolem poledního. 🙂

e.k.t
autor
5. led 2009

Marti taky pluju do postýlky, bylo vanění 😀

martinka79
6. led 2009

krásné ráno maminy, tak dnes jsem tu brzy. Prdelín už chtěl Vám jít psát, že se vzhůru. A Já bych spinkala 😒

martinka79
6. led 2009

tak jsme po snídani, tedy děti už se nanapaly a teď jdu papat. 🙂

anta
6. led 2009

Dobré ranko, koník jde a to je moc fajn 😉
Co se stalo Marti, že tě naprdla tvá rodinka?

paolin
6. led 2009

dobre ranko! dnes ma Ada osmimesicni garancni kontrolu, tak tu zase moc nebudu. desny, porad nekde litam!

Marti, rodina umi pekelne potrapit. blby je, ze od rodiny to mrzi nejvice ☹